Tablitek Pro

Rzeszów

Opinie o Tablitek Pro

anonim 2011-03-22 02:31:14
do monia: skoro tak piszesz to dlaczego już tam nie pracujesz:)
konkurencja 2011-11-20 13:25:22
kto zna firmy reklamowe w rzeszowie wie co tak naprawdę ta firma jest warta... i idzie do konkurencji.
konkurencja2 2012-01-29 23:56:48
...a potem konkurencja i tak idzie z tym do tabliteku, bo nikt inny tego nie zrobi ;) Przynajmniej porządnie płacą i dotrzymują terminów. Solidna firma.
rozczarowany klijent 2014-01-07 11:59:04
Z tą solidnością to różnie bywa. Zamawiałem tam różne rzeczy i rewelacji nie było. Osobiście nie polecam.
jola66 2015-05-12 15:31:02
Moim zdaniem firma jest godna polecenia. Pomyliłam się i podałam złe dane do pieczątki. Dostałam bardzo duży rabat na zrobienie poprawionej treści, którą używam już 2 lata i jeszcze działa i wygląda jak nowa. Dziękuję:)
Salmex 2015-11-13 09:24:34
Nie ogłaszają naborów bo to firma typowo rodzinna. Pracują tam córy/synowe i synowie właściciela. Jednakże jak spadać to z wysokiego konia...Tablitek z bardzo ładnej lokalizacji na Żółkiewskiego przeniósł się obok Gerbera do starego, wstrętnego baraku, bo inaczej tego budynku nazwać nie można...Czyżby kończyły się środki panie Bogumile ?
Marcin - Tablitek PRO 2015-12-18 11:45:06
Chciałbym rozwiać Państwa wątpliwości. Przy ul.gen. Maczka 12 w budynku parterowym (naprzeciw Alimy Gerber) mieści się firma Tablitek PRO. Firma ta zajmuje się reklamą wizualną, oznakowaniem, pieczątkami, haftem, wycinaniem i grawerowaniem laserowym, drukiem wielkoformatowym i poligrafią. Wszystkie te usługi świadczy na wysokim poziomie i terminowo. Jeśli chodzi o komentarz dotyczący standardu budynku, to jest on wystarczający do prowadzenia takiej działalności. Bardziej liczy się doświadczenie i zaangażowanie pracowników, którzy tam pracują. W obecnych czasach ciężko jest utrzymać szklany biurowiec, który i tak jest w tej branży niefunkcjonalny. Jeśli chodzi o rekrutację nowych pracowników. Zatrudniamy nowe osoby, o ile jest taka potrzeba. Zdarza się to dosyć rzadko, ponieważ szanujemy pracowników i jeśli ktoś się sprawdzi, pracuje u nas kilka lat. Chętnie przyjmujemy stażystów i praktykantów. Ogłoszenia o wolnych miejscach pracy zamieszczamy na portalach ogłoszeniowych (rzeszowiak, olx). Dane kontaktowe do firmy dostępne są na naszej stronie internetowej www.tablitek-pro.pl w dziale kontakt. Przy ulicy Żółkiewskiego mieści się firma PPUH Tablitek produkująca tablice rejestracyjne dla urzędów.
Marcin - Tablitek PRO 2015-12-29 11:03:57
Witam serdecznie. Firma Tablitek PRO zwykle przyjmuje stażystów na drukarnie wielkoformatową (druk billboardów, banerów, siatek reklamowych, naklejek, plakatów), wycinanie i grawerowanie tworzyw, metalu, drewna, sklejki itp., znakowanie laserowe , wykonywanie projektów graficznych, haft komputerowy, tłoczenie blachy. Prace ręczne: wykonywanie szyldów, napisów na elewację, również podświetlanych liter blokowych, kasetonów reklamowych, oklejanie samochodów i autobusów. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zapewnia je Urząd Pracy i tam trzeba pytać o szczegóły. Można też pytać w firmach świadczących usługi szkoleniowe dla bezrobotnych. Czasem taka firma posiada dofinansowanie z UE na zorganizowanie stażu. Do nas oczywiście można przyjść porozmawiać o wolnych miejscach dla stażystów.
ALZ 2016-05-13 23:23:15
studia są ważne ale nie najistotniejsze. Proszę o informację gdzie kolokwiek ktokolwiek się przemieści. Będę w tym roku jakieś rekrutacje ? 3 już przeżyłem rekrutacji i na żadnej niestety zero pozystywów. - może coś więcej wyjaśnić. Będęwdzięćzny za wszelkie info.
Zostaw swoją opinię o Tablitek Pro - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tablitek Pro