Powiatowy Urząd Pracy

Toruń

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy

pomagający Urząd Pracy 2012-04-26 20:06:57
Po pierwsze: jesteś kobietą, czy mężczyzną Agato???????
Cieszę się, że znalazłeś pracę i to w Urzędzie Pracy w Toruniu, gdzie od bardzo długiego już czasu jestem tam bywalcem, walczącym o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Wcale się nie dziwię, że jesteś zachwycony/a pracą w tym Urzędzie, gdzie jadąc się stawić na wezwanie widzę kolejki i Panie obsługujące bezrobotnych, a raczej \"zażerające\" ciasteczka, popijające kawkę, poprawiające włoski i pod
pomagający Urząd Pracy 2012-04-26 20:11:16
podglądające własne paznokcie czy się aby jakiś nie złamał i przeprowadzające dyskusje między sobą, między boksami - o czym to się można tylko domyślać z kolejki liczącej po 10-15 osób na jeden boks, gdzie obsługa 1-nej osoby trwa co najmniej 20-30 min.
Mało tego, mam wrażenie że dotacje na działalność gospodarczą są przyznawane według własnych kryteriów, a jakich to się domyślcie sami, skoro są odrzucane z bardzo błahych powodów, podanych w uzasadnieniu, np: z powodu braku kserokopii adresu zameldowania w przypadku działalności: usługi remontowo-budowlane, gdzie adres działalności był podany w formularzu, czyli tam gdzie zameldowanie stałe. Prościej: Jeżeli ktoś wykonuje usługi w/w to są to usługi wykonywane u klienta, lub na budowie, więc nie ma potrzeby wynajmować lokalu (na biuro, czy też sklep itp.) tym bardziej zaczynając działalność gosp. Ale jak widać jest to już podstawa do odrzucenia wniosku i co dziwne nie ma żadnego prawa do odwołań, wyjaśnień. Po prostu PAŃSTWO W PA
pomagający Urząd Pracy 2012-04-26 20:12:38
Po prostu PAŃSTWO W PAŃSTWIE, a My jesteśmy tylko przysłowiową hołotą w oczach co niektórych PAŃ, które mają niestety władzę w UP, no i czas na wszystko, aby do 15:30.
BEZROBOTNY 2013-07-04 15:18:51
Żenada nie można zrobić kserokopii dokumentów nawet odpłatnie, nie udzielają telefonicznie informacji o terminie wizyty jeśli zapomnisz kiedy musisz się stawić, osobiście trzeba jechać żeby się dowiedzieć.Nieuprzejma obsługa nawet kierownictwo. Na 2 lata jak jestem zarejestrowany nie przedstawili mi żadnej konkretnej propozycji pracy. Byłem świadkiem jak pracownica powiedziała petentowi że jest nieudacznikiem życiowym bo tam przychodzi. Po prostu ŻENADA Kolejna niepotrzebna instytucja gdzie spijają kawki i nic nie pomagają społeczeństwu.
mawi 2016-04-20 21:40:58
czy żeby dostac się do takiego urzędu trzeba mieć kwalifikacje jakieśm super specjalne i predyspozycje?
Zostaw swoją opinię o Powiatowy Urząd Pracy - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy