Opinie o Anda Hanke Jarausz sp.j. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anda Hanke Jarausz sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anda Hanke Jarausz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anda Hanke Jarausz sp.j. w Mikołów

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Anda Hanke Jarausz sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

sygnalista Nowy wpis

etap pierwszy - zatrudniasz się w firmie damiana Jarausza etap drugi - czekasz na pieniądze etap trzeci - tracisz złudzenia na wypate

jest mi winien za nocleg 16000 zł / od 2 lat / bez odsetek

Andrzej Nowy wpis

I co, sprawa wylądowała w sądzie czy coś?

Ona Nowy wpis
@Andrzej

Podpinam się, co zrobiłeś/aś?

wie-rzyciel

(usunięte przez administratora). nie pła-ci za noclegi pracownicze.przestrzegam przed nim. nie po-le-cam oszu-kany wierzyciel

Marzena
@wie-rzyciel

A ile dokładnie nie zapłacił?

boczek 2

Firma anda jak 90 procent innych firm z Mikołowa to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) także przestrzegam wszystkich a na dodatek prokuratura i policja jest skorumpowana miasto (usunięte przez administratora) i złodziei łącznie z burmistrzem miasta.

wierzyciel
@boczek 2

100 % racja, wykorzystuje uczciwość i wiarę usługodawców. jest to (usunięte przez administratora) kombinator i aż się dziwię że jeszcze nie siedzi w więzieniu.ma bardzo duże długi i nikomu nie spłaci. tylko naiwni mają wiarę.trzymać się ja najdalej od niego.jedyne co można zrobić to brać pieniądze z góry. nigdy inaczej.

naiwny
@boczek 2

(usunięte przez administratora).jego no.wa wirtualna firma to;TONSBERG SP. ZO.O.nadal nie płaci, zatrudnia przestępców poszukiwanych przez prawo, nielegalnych cudzoziemców.czas, aby skończył ten zło,dzie,jski proceder.radzę uciekać i nie dać się oszukać.nie płaci za wynajem kwater i ucieka.ma olbrzymie długi w urzędzie skarbowym.zakłada firmy wirtualne na chwilę i zmienia szybko nazwy.(usunięte przez administratora)

Klient
@wierzyciel

Przestrzegam przed tym oszustem. Omijajcie firmę z daleka. Nie uregulował zaległych płatności, przestał odbierać telefony.(usunięte przez administratora)

Jolanta
@Klient

To Twój przypadek ? Dużo Ci wisi kasy ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anda Hanke Jarausz sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
cierpliwy

panie Jarausz.kiedy zpłaci mi Pan za wykonaną usługe.

K.A.

Zgadzam się co do wszystkich, bez wyjątku negatywnych opinie o firmie i jej pracodawcach. Firma raczej fizycznie nie funkcjonuje i dane adresowe tej firmy są błędne i wciąż powielane-przez to osoby mieszkające pod tym adresem maja problemy. Pracodawca nie reguluje należności i jest niesłownym człowiekiem. Jeśli na coś się umawiacie to z pewnością tego nie dostaniecie-głownie chodzi o pieniądze. Jesli nie chcecie mieć problemów to nawet nie zaczynajcie rozmowy z tą firmą.

zainteresowany

Może podpowiecie czy warto aktualnie starać się o pracę w firmie? Jak z zarobkami i atmosferą?

ty25
@zainteresowany

oczywiście, ze nie, brak wynagrodzenia, brak kontaktu z pracodawca, (usunięte przez administratora)

ka

Gdzie mogę składać cv?

wierzyciel ,
@ka

zalega z płatnościami, unika wierzycieli, nie płaci usługodawcą i pracownikom, zadłużony na duże sumy, zrywa kontakty z wierzycielami, podejrzewam, zmienił nazwę firmy na TONSBERG SP. ZO.O. nie można o nim powiedzieć, że jest uczciwy. poszukiwany przez wierzycieli. w razie pytań służę swoimi danymi osobowymi

(usunięte przez administratora) trzymać się od niego jak najdalej.

Czy Anda Hanke Jarausz sp.j. zapewnia kartę multisportu?

wierzyciel

tak zapewnia.będziesz Pan biegał za wypłatą.super maraton bez końca

kac

Witam Panie Michale, Jeśli chce się Pan zatrudni w tej firmie to tylko jako woluntariusz, bo pieniędzy za swoją pracę Pan nie zobaczysz.Powodzenie życzę.To (usunięte przez administratora)

Winek

@ddanusia jest forum na opinie o pracy a ten wpis raczej nie ma z opinią żadnego związku

Patrycja

Witam. Czy to prawda ze istnieje problem z wypłacaniem wynagrodzeń ?

Bartosz

Mam nadzieję, że warto aplikować. Taki spokój na forum to pewnie dobrze wam się pracuje.

Irena

@Damiano, a czy Ty jesteś pracownikiem w Anda Hanke Jarausz? Jeśli tak to może mógłbyś opisać jak wygląda obecnie współpraca z tym pracodawcą. Każda dodatkowa informacja dotycząca zatrudnienia w Anda Hanke Jarausz będzie cenna dla osób, które planują aplikować do tej firmy.

Irena

@Damiano, na forum nie powinno się podawać danych innych osób. Według regulaminu jest to zabronione : https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli pracujesz w Anda Hanke Jarausz to wyraź proszę opinię o pracy w tym miejscu. Jak się obecnie pracuje w firmie? Jak widzisz dawno nie było aktywności na tym wątku, więc mile widziane będą wszelkie informacje o aktualnej sytuacji w firmie.

robertrs1

zgadzam się jest to zorganizowana grupa przestępcza (usunięte przez administratora) na wielką skale obecnie zasięg ich działalności obejmuje całą Polskę ponadto specjalizują się w wyłudzeniach wszelkich dotacji ,wyłudzeniami wat itp. Dziwne że policja z Mikołowa nic w tej sprawie nie robi .

Darek

Tak jak wyrzej oszusci, niewypłacili wypłaty

Sylwester

Oszuści, jak najdalej od tej firmy.

michał

nie mają teraz nowych miejsc pracy a szkoda, nie zgadzam się z negatywnymi opiniami i chętnie bym się u nich zatrudnił

Zostaw merytoryczną opinię o Anda Hanke Jarausz sp.j. - Mikołów

• Jak się pracuje w Anda Hanke Jarausz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Anda Hanke Jarausz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anda Hanke Jarausz sp.j.?

Anda Hanke Jarausz sp.j.
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Ks.Szymankiewicza 51
    43-190 Mikołów