Opinie o Webanywhere Sp.z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Webanywhere Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Webanywhere Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webanywhere Sp.z o.o. w Katowice

Iza

@janusz a czy wynagrodzenie zmienia się wraz ze wzrostem stażu pracy w Webanywhere? To bardzo ważne dla młodych ludzi, którzy na start są w stanie zaakceptować każde warunki, aby zdobyć doświadczenie, ale też mieć perspektywę na rozwój.

@Iza

Tak, jak najbardziej wynagrodzenie idzie do góry wraz ze zdobytym doświadczeniem i stażem pracy.

Developer
@Iza

Tak. Doświadczeni pracownicy, z długoletnim stażem zarabiają tu w przedziale 25,000 - 35,000 PLN + VAT

@Developer

Jestem pracownikiem z długoletnim stażem, jako jedna z kluczowych osób działu w projekcie, z możliwością płynnego przełączania pomiędzy projektami firmy, a do najniższych widełek brakuje mi spooooro nawet brutto. O takich pieniądzach w tej firmie mogę tylko pomarzyć, więc niezła ściema.

Lucy
@Dev

To ktoś zaszalał nieźle. Czyli nie ma w firmie pracownika, który mógłby osiągnąć takie widełki? Napiszesz ile średnio wynosi wynagrodzenie? Lub chociaż czy jest konkurencyjne? Jak tam ogólnie praca w firmie? Warto tu aplikować, projekty sa ciekawe?

;(
@Lucy

Konkretnej kwoty nie chce podawać ale po kilku latach pracy jako developer jest to w moim przypadku przedział 3500-6500zł netto. Nowi pracownicy dostają raz większą stawkę za mniej obowiązków i mniejszą odpowiedzialnośc w projekcie. Więc tak tutaj wyglądą docenienie starszego pracownika.

Były dev
@Lucy

Starzy pracownicy moga liczyć na stawki do 18000 netto na fakturze, po kilku latach pracy włączając w to stanowiska leaderskie, przynajmniej tak wynika z mojej wiedzy. Nowi dostają zawsze więcej, dochodzi do (usunięte przez administratora)takich że nowy mid zarabia lepiej niż senior siedzący w firmie kilka lat.

bylyDev

UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!! Webanywhere to software house który oferuje platformy e-learningowe, które bazują na Moodle/Totara. Jak jest napisany Moodle to może każdy sobie sprawdzić, bo jest to oprogramowanie open source, więc pracując tam masz do czynienia z bardzo przestarzałym kodem, gdzie często nie ma żadnej obiektowości, strukturalny kod, zmienne globalne i kilka tysięcy linii spaghetti wymieszanego html'a, php’a i sql’a w jednym pliku to norma. Ale kod Moodle to jedno, a drugie to kod który jest wytwarzany przez programistów. Niestety w tej firmie nie ma praktyk i standardów wytwarzania dobrej jakości kodu, code review jest bardzo pobieżne, (usunięte przez administratora) generalnie trzeba wyklepać ficzer jak najszybciej i dostarczyć klientowi aby działało. (usunięte przez administratora) Mamy 2023 r a w firmie są projekty na php 5.6 (!!!), każdy projekt wymaga innej wersji PHP, PostgreSQL a nie ma dockera, więc trzeba ręcznie przełącząć się nawet kilka razy dziennie, i w sumie nikt nie widzi w tym nic złego. Dużą bolączką jest zarządzanie "projektami", pracując tam około 8 miesięcy nie byłem ani razu na żadnym planningu, refinementcie co jest już chyba standardem w większości firm. Jak trafisz do zespołu który ogarnia support to tak naprawdę nie wiesz czym będziesz się zajmował za kolejne 2-3 dni, więc słabo tutaj z poczuciem stabilizacji. Taski które trafiają do programistów nie przechodzą przez żadnego PM'a, tylko dostajesz linijke tekstu, że klient czegoś chce, lub coś nie działa. Generalnie, jak oczekujesz, że taski będą dobrze opisane to nie tutaj, raczej wszystko na gębę i ewentualnie dopytywać się na czacie a jak trzeba będzie wrócić do taska za 2 miesiącę to już Twój problem (usunięte przez administratora) Toporne logowanie czasu, jak zalogujesz mniej niż 8 godzin, możesz się spodziewać wiadomości od przełożonego, czemu tak mało zalogowałeś. I teraz najlepsze, niedawno firma nieładnie pożegnała się z kilkoma pracownikami. Z dnia na dzień kilka osób dostało wypowiedzenie, bez żadnego uprzedzenia. Powodem wypowiedzenia jest jak to napisane ładnie: "Przyczyną wypowiedzenia umowy o pracę są przyczyny niedotyczące pracowników, a to konieczność dokonania restrukturyzacji zatrudnienia w Spółce, konieczność redukcji kosztów wywołana brakiem satysfakcjonujących wyników sprzedaży produktów Spółki oraz brak nowych projektów od klientów zewnętrznych" (usunięte przez administratora)

@bylyDev

Pomijając fakt, że wynagrodzenia są często znacznie poniżej średniej w stosunku do innych firm. A na wnioski o podwyżkę odpowiedź jest zawsze negatywna.

Emila
@Dev

Czyli ile tu można zarobić? Podaj widełki. Piszesz, że podwyżek nie ma? A co z premiami?

@bylyDev

Nie do końca piszesz prawdę, dużo zakłamałeś o projektach, są nowe technologie i wersje - musiałeś źle trafić. Niestety prezes firmy jest osobą bardzo (usunięte przez administratora)i po zwolnieniu dużej części osób (bardzo dobrych pracowników) postanowł ponownie zatrudnić nowych pracowników (WTF ?).

Nela

No co ty, a jakie powody tych zwolnień firma podała? Uzasadnili to jakoś? Redukcja etatów rozumiem, ale zeby zaraz przyjmowac nowe osoby? Mieli w ogole szanse na wdrożenie?

@Dev

Widełki jakie daje firma to 20,000 - 35,000 PLN + VAT. Zależnie od stażu pracy i doświadczenia.

@Emila

Deweloperzy zarabiają tu w przedziale 20,000 - 35,000 PLN + VAT

@Dev

Chyba chciałeś napisać managerzy, żaden developer z dłuższym stażem w firmie nie zarabiał nawet 20000 a 35000 to może zarabia (usunięte przez administratora) ;-) Wynagrodzenia są poniżej średniej(usunięte przez administratora)

Ktoś co pracował tu kilka lat

Muszę przyznać, że moje doświadczenia z firmą Webanywhere są bardzo negatywne. Głównym problemem wydaje się być zarządzanie firmą przez (usunięte przez administratora), który wydaje się nie mieć pojęcia, jak efektywnie prowadzić firme. Jego podejście do zarządzania jest jednym z największych problemów. (usunięte przez administratora)nie tylko nie potrafi zatrzymać istniejących pracowników, ale również zwalnia ich bez opamiętania, tylko po to, aby zatrudnić nowych. To podejście skutkuje nie tylko dużym rotacją pracowników, ale również wprowadza niepewność w miejscu pracy. Pracownicy żyją w stałym strachu przed zwolnieniem, co wpływa negatywnie na atmosferę pracy i ogólną wydajność zespołu. (usunięte przez administratora) W firmie Webanywhere pracują świetni specjaliści, to niestety jest ich coraz mniej. Większość z nich jest albo na rozwiązaniu umowy, albo poszukuje nowych miejsc pracy ze względu na niepewność związaną z przyszłością firmy. Co gorsza, ilość pracowników jest teraz na tyle niska, że znacznie wpływa to na jakość świadczonych usług. Nie polecam!

Ciąg dalszy mojej opinii: 9) Wspomniany (usunięte przez administratora) lubi pokazywać jaki to ma niby wielki szacunek do pracowników wygłaszająć cotygodniowe "praise'y" na firmowych spotkaniach jednak prawda jest zgoła inna. Był czas że swoich pracowników nazywał "minionkami". Przyjeżdżając do biura w Polsce bardzo często potrafi zadać Wam pytanie i w trakcie Waszej odpowiedzi wyciągnąć telefon i bez słowa obrócić się na pięcie. Ludzi ma za nic, każdy jest do zastąpienia w 5 minut przez kogolwiek. Rzeczy i sytuacji przez lata możnaby opisać jeszcze więcej, ale myślę że już wystarczy. Jak to mawiają, nie kopmy leżącego... Pewnie zadajecie sobie pytanie skoro było tak tragicznie, czemu tam siedziałem kilka lat. Otóż odpowiadam. Dlatego że po początkowych perturbacjach management w Polsce się zmienił, szef z Anglii na dobre 3 lata się odsunął od głównych decyzji i naprawdę wydawało się że wszystko zmierza w lepszym kierunku. Niestety powrócił, w swojej całej okazałości i rozwalił absolutnie wszystko co było tutaj przez lata budowane. Gdy widać światło w tunelu i z czasem pewne rzeczy się poprawiają można mieć nadzieję że coś z tego się wykluje i część rzeczy zdzierżyć. Gdy ta nadzieja została rozwiana bez dłuższego zastanowienia odszedłem razem z wieloma innymi osobami. Ze starej ekipy programistów obecnie zostało 3-4 i prawdopodobnie również szukają już pracy. Obecnie już mało kto wierzy że ta firma przetrwa kolejny rok. W firmie zastaniecie ludzi nowych lub takich którzy szukają nowej pracy. Podsumowując, największym problemem tej firmy jest jej (usunięte przez administratora), gdyby nie on wszystko byłoby inaczej, niestety to on ma finalne słowo i pewnych rzeczy się przeskoczyć nie da. Nie liczyłbym na to że się zmieni, conajwyżej znowu zniknie na jakiś czas tylko po to żeby znowu wrócić jak będzie zbyt pięknie i spokojnie. Nie marnujcie swojego życia, znajdziecie lepsze firmy, taka dobra rada od serca ode mnie. Pozdrawiam !

Czy rekrutacja na stanowisko PHP Developer w firmie Webanywhere Sp.z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Pracowałem w firmie kilka lat jako backend developer i niestety nie mogę polecić tego zakładu pracy, a niestety wręcz przeciwnie, muszę go szczerze odradzać. W punktach postaram się rzucić światło na te najważniejsze aspekty. Zacznijmy od plusów, będzie dużo szybciej: 1) Elastyczne godziny pracy, najważniejsze zawsze było aby robota była wykonana, niekoniecznie to w jakich godzinach o ile ktoś pojawia się na zaplanowanych spotkaniach. 2) Atmosfera pracy ale tutaj głównie w polskim oddziale, współpraca z ludźmi z Anglii już niekoniecznie musi być taka luźna i miła. Większość ludzi w PL znosiło wszystko co opiszę poniżej głównie dla tej atmosfery i wspólnej pracy, była naprawdę zgrana ekipa, ale już w większości jej nie ma. I to z plusów byłoby na tyle, teraz czas przejść do minusów, polecam usiąść wygodnie i zapiąć pasy: 1) Zapomnijcie o jakichkolwiek kursach i szkoleniach, (usunięte przez administratora). Przez te kilka lat pracy nie doświadczyłem ani jednego szkolenia bądź kursu, tyle w temacie. Dodatkowo zapomnijcie o tym że na start pracy dostaniecie chociaż do poczytania jakąś zaawansowaną dokumentacje, która wprowadzi Was w projekt, dostaniecie strzępki informacji i macie sobie radzić. 2) Zapomnijcie o sensownych ewaluacjach pensji, nowi pracownicy zarabiają zawsze więcej od tych starych nawet jeśli przychodzą na niższe pozycje. Na podwyżki dla starych pracowników zazwyczaj pieniędzy nie ma, ale jak się zaczyna palić i trzeba zatrudnić nowych to pieniądze nagle magicznie się znajdują. 3) Powyższe wiąże się z jakże inteligentną polityką (usunięte przez administratora), który potrafi w jednym miesiącu zatrudniać, a w kolejnym przylecieć do Polski i zwolnić ot tak parenaście osób bez konsultacji z absolutnie nikim. (usunięte przez administratora) Często początkuje to falę odejść w firmie, nie inaczej było w tym roku kiedy po takich zwolnieniach drugie tyle osób odeszło samowolnie. Dziury trzeba było łatać więc w jeszcze kolejnym miesiącu zaczęło się paniczne szukanie nowych pracowników i pretensje do działu HR, że się obijają i wolno rekrutują. Sam szef zaczął wydzwaniać i wypisywać do byłych pracowników z jakże fantastycznymi ofertami powrotu do firmy. Jak się domyślacie nie wrócił nikt. Sensu i logiki doszukać się tutaj po prostu nie da. 4) Gdy trzeba ratować projekty po godzinach w podziękowaniu usłyszycie conajwyżej "Good work", zapomnijcie o premiach czy bonusach za jakieś wyjątkowe wyniki czy poświęcenie. 5) Technologie w firmie są bardzo przestarzałe, kodzenie na Totarze gdzie nie uświadczycie MVC ani nic nawet leżącego obok tylko ogromne libki po parenaście tysięcy linii, które nawet nie korzystają z namespace'ów. Jak będziecie mieć szczęście to traficie do projektów gdzie to dziadostwo zostało opakowane w Symfony co nie oznacza, że jest pięknie i różowo bo jednak nie zmieni to tego co jest pod spodem i raz po raz trzeba i tak jakoś z tym starym kodem współpracować. 6) Firma nie stawia na jakość kodu, a raczej na dopychanie funkcjonalności kolanem i "jakoś to będzie". Jak dostaniecie parę godzin na jakikolwiek refactor to jest wszystko. Jak się potem zaczynają problemy z performancem to jest wielka panika i łatanie na szybkiego tak aby klient się za bardzo nie zdenerwował. 7) Oprócz logowania czasu w Jirze (usunięte przez administratora)wymyślił sobie swoje narzędzie o pięknej nazwie Watch & Learn gdzie poza daily projektowymi każdy pracownik ma obowiązek dziennie nagrywać to co robił i to co będzie robił. Dodatkowo macie obowiązek oglądać nagrania innych z całej firmy bo (usunięte przez administratora) nie potrafi zrozumieć że ma to absolutnie zerową wartość. Czasu spędzonego nad tym nie ma gdzie zalogować no bo przecież za to nie możnaby skasować klientów(usunięte przez administratora) Jeśli tego nie będziecie robić to będą z Wami przeprowadzane rozmowy, będziecie dostawali dziennie maile na ten temat, a na koniec możecie na tej podstawie nawet zostać zwolnieni. 8) Pieniądze zamiast w projekty, które mogłoby przynieść dużo pieniędzy pakowane przez lata są w powyższe narzędzie, które pomimo milionowych inwestycji wygląda i działa jakby napisała je grupa studentów. (usunięte przez administratora) CDN

Czy urlop w Webanywhere Sp.z o.o. jest płatny 100%?

Solidna firma. Ma swoje minusy, jak każda natomiast bardzo podobała mi się atmosfera oraz struktura (nie to co w korpo świecie). Polecam

Robert

A jaka jest tu struktura? Możesz przybliżyć? Kierownictwo jest bliżej pracowników i się z nimi integruje? Dlatego atmosfera jest tak dobra?

evian

Proces rekrutacji to niezły żart. Po pozytywnym przejściu rozmowy technicznej i chęci zatrudnienia, najpierw byłem wstrzymywany przez HR, a to szef w USA, a to nie ma decyzji itp. Po prawie dwóch miesiącach kolejny telefon czy nadal jestem zainteresowany. Odpowiedziałem , że tak po czym po trzech dniach dostaję informację, że jednak szukają kogoś ze Śląska. Dodam, że od samego początku oferowana praca była "full remote". Ogólnie słabo to wyszło i jeżeli w całej firmie jest taki bałagan to nie polecam.

Helena
@evian

Pamiętasz może, o co pytali na tej rozmowie technicznej? No to niefajnie wyszło faktycznie...Mój narzeczony chce podesłać cv, zobaczymy jak u niego

Rekruter
@evian

Bardzo nam przykro, że tak oceniłeś nasz proces rekrutacyjny. Oferta faktycznie była zamieszczona początkowo jako "full remote" jednak polityka firmy zmieniła się i obecnie szukamy kandydatów zlokalizowanych bliżej Katowic.

Rekruter
@Rekruter

+ informacja została przekazana do wszystkich kandydatów telefonicznie :)

Firma dodała nową ofertę pracy na DevOps. Czy ktoś o tym słyszał?

Leo

Devops w Webanywhere to dużo za dużo powiedziane. Firma skupia się na pracy manualnej, wszelkie nowinki czy udogodnienia to rzecz drugoplanowa, są dziesiątki ważniejszych tematów dla zarządu. Sporo osób odeszło z Webanywhere z powodu braku zrozumienia konieczności wdrożenia ww. zmian czy nowinek. Jest jakaś tam automatyzacja, większa lub mniejszą zależnie od projektu ale to są takie zupełne podstawy więc jak ktoś ma ochotę uczyć się podstaw i dalej w to brnąć walcząc że skostnialym zarządem w UK to śmiało.

kwartalnik

Q1 Webanywhere wydaje się być całkiem nieźle zorganizowanym software housem. Jeszcze nie czuć trybów korpo ale struktury wymagają już więcej oficjalnych ścieżek niż jak w start-upie. Pracuję w domu i na szczęscie komunikacja przebiega raczej sprawnie - wiadomo, że na admina czasem trzeba poczekać ale generalnie wspólpracownicy są bardzo dostępni i chętni interakcji. Zabrakło mi kompleksowego onboardingu nowego pracownika, a momentami czułem się nawet pozostawiony sam sobie. Toporne logowanie czasu pracy utrudnia obiecany elastyczny tryb. Wynagrodzenie i benefity w dolnych granicach rynkowych standardów - wielki minus za brak Multisporta.

Kamil
@kwartalnik

Fajnie z tą zdalną. Skoro są oficjalne ścieżki to ciekawi mnie, czy macie sprecyzowane, co trzeba zrobić i wstępnie ile czasu potrzeba, aby móc awansować na wyższe stanowisko? Jak byłeś pozostawiony sam sobie z niektórymi zadaniami to chociaż były osoby, które chętnie pomagały?

Jakie wartości są cenione w Webanywhere Sp.z o.o.?

Magda

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i wg moich odczuć najważniejsi są tu ludzie. Pracowitość, współpraca, konsekwencja są bardzo ważne, ale rzeczywiście czuje, że stawia się tu na ludzi i na pracę, do której chce się przychodzić.

Frodo

Najbardziej ceniony jest brak wartości ????????

Renata
@Frodo

czyli coś podczas Twojej pracy było nie tak, że masz takie odczucia? pytam, bo innych opinie są nawet ok, więc co u Ciebie się działo i z jakiego stanowiska oceniasz?

Jak w Webanywhere Sp.z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Magda

Wszystko zależy od umiejętności i progresu jaki robi dana osoba.

@Magda

To wiadomo ale czy w ogóle są takie możliwości dla pracowników? Przy awansie dają też podwyżkę?

Robert

Nadal można tu pracować zdalnie jak ktoś wcześniej pisał? A jak jest z rozmową kwalifikacyjną? Też jest przeprowadzana online czy będę musiał spotkać się standardowo w biurze?

@Robert

Jasne, nadal obowiązuje praca zdalna, ale spotykamy się też w biurze, oczywiście bez przymusu :) Rozmowy odbywają się online.

Czy w Webanywhere Sp.z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Tester Oprogramowania umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 29 października na GoWork.pl.

Olek

Jak najbardziej, tester może pracować zdalnie. Firma stara się być elastyczna jeżeli chodzi o miejsce i godziny pracy.

Iza
@Olek

To naprawdę super, że firma Webanywhere oferuje możliwość pracy zdalnej, z chęcią dowiem się czegoś więcej na ten temat. Czy w przypadku pracy w takim trybie obowiązują jakieś godziny pracy? W jaki sposób pracodawca monitoruje działania pracowników?

Magda

Aplikuj, aplikuj, warto :) Możesz też przez stronę: https://www.webanywhere.pl/oferta-pracy/tester-oprogramowania Obecnie pracujemy całkiem zdalnie, ale w normalnych warunkach lubimy spotykać się w biurze :) Na okresie próbnym raczej chcemy się poznać, więc prosimy o pracę z biura, a potem pracujemy już częściowo zdalnie – wszystko jest do dogadania. Zapraszamy :)

@Iza

Logujemy czas pracy. Pracujemy 8h, zaczynamy mniej więcej między 7 a 9. :)

Gregor

Bardzo dobra firma, świetna atmosfera dlatego niech nikt na siłę nie szuka negatywów.

COVID-19

Pracuje w WA od blisko 2 lat, wszystko w najlepszym porządku, używane najnowsze technologie, fajni ludzie a wynagrodzenie na dobrym poziomie. Pierwsza firma, od której nie planuje odejść :D

@COVID-19

Zastanawia mnie, dlaczego piszą opinię o firmie - pozytywną opinię, nie masz odwagi podpisać się. Choćby imieniem... Czy może jednak jest jakaś niewypowiedziana presja, lub opinie nie są od pracowników? Rozglądam się za nowym zajęciem, jednak trudno znaleźć wiarygodne opnie, skoro autorzy pozostają anonimowi. Przy negatywnym opiniach - mogę zrozumieć, ale jak się chwali firmę to po co się z tym kryć?

Olek

Nie wiem dlaczego się nie podpisał, ale ja potwierdzam tę opinię i również nie planuję odejść. Olek

MW

W firmie dużo się zmieniło przez ostatni rok. Przede wszystkim zmienił się Management w PL, pojawił konkretny Support i Dyrektor operacyjny, który jest świetnym łącznikiem pomiędzy pracownikami w PL i UK – to jest wielkie ułatwienie pracy, ułatwienie w relacjach między ludźmi. Jest też klima ;) Siedziba firmy jest zmieniona, więc i jej jakość jest duzo lepsza. Trzeba przyznać bez bicia, że problemy były, jak wszędzie, jednak nie wszędzie są ludzie, którzy chcą te problemy rozwiązywać – tu się udało, bo zespół jest bardzo zgrany i chętny do zmian na lepsze. Rzadko się zdarzają tak zaangażowani w firmę pracownicy. Rzadko zdarza się też, że tak chętnie spędzają ze sobą czas prywatny, a tu staramy się wychodzić na kręgle, do domów strachu, escape room'ów. Sama firma też bardzo podniosła się jeśli chodzi o standardy – dodatkowe 2 dni urlopu od firmy, Fun Friday, wyjazdy integracyjne, wyjazdy świąteczne, wyjścia grupowe, niespodzianki z okazji róznych małych świąt. Wiadomo, że HO, prywatna opieka zdrowotna i darmowy parking muszą być - i są. Jeśli chodzi o wszystkie braki i potrzeby związane z wyposażeniem biura, to wiemy, że wcześniej był problem ich uzupełnianiem, ze względu na słabą kominikację z UK, ale teraz te braki staramy się uzupełniać na bieżąco.

Kamil M.

Kiedy zaczynałem w WA, w zespole było dużo ludzi znających się na PHP i ogólnie programowaniu, od których można było się nauczyć wiele będąc Juniorem. Niestety wraz z pierwszą falą odejść została ich garstka. Jednak jeśli ktoś ma niewielkie doświadczenie, to na start (jakieś 3-4 miesiące) WA jest przyjemną firmą, potem zaczynają być widoczne braki technologiczne i kiepskie zarządzanie projektami. Z punktu widzenia szeregowego programisty: - Projekty nieciekawe i w przestarzałych technologiach. - Brak dobrej woli managerów w kwestii wprowadzania unowocześnień, przez co moim zdaniem firma obudzi się niedługo z ręką w nocniku, daleko za konkurencją. - Problemy z uzyskaniem licencji na podstawowe oprogramowanie. - Zrzucanie na programistów winy za poślizg, mimo że zespoły są za małe do projektów, brak jest konkretnej dokumentacji i istnieje poważna dziura w komunikacji pomiędzy UK i PL. Z punktu widzenia szeregowego pracownika: - Problemy z zakupem - wydawałoby się - podstawowych artykułów, pt. wieszak, herbata, itp. - Ogromna przepaść jaką tworzy management z podwładnymi - sztuczny dystans nie jest cechą korporacji, za która WA się uważa. - Niedotrzymywanie obietnic, głownie jeśli chodzi o nieszczęsne premie, wyjazdy, nowy sprzęt. - Brak klimatyzacji - Lokalizacja jest dobra, jeśli bierzemy pod uwagę dojazd samochodem i siedzenie w biurze. Niestety Załęże nie jest atrakcyjną dzielnicą, co nie raz było czuć i widać. Jednak nie każdemu to przeszkadza - Firma poszukuje senior developerów - nie wiadomo po co. Przy obecnych projektach szkoda jest czasu programisty i pieniędzy firmy. - Oferty pracy nie są zgodne z prawdą, a szkoda, bo moim zdaniem jest kilka sporych plusów tej firmy: + Możliwość rozwoju dla osób z małym stażem i doświadczeniem + Parking - zazwyczaj jest miejsce i jest to duże udogodnienie + Za moich czasów przyjemni ludzie Co do wcześniejszych komentarzy, to szkoda, że firma nie potrafi uderzyć się w pierś i przyznać, że jest trochę niedociągnięć i zacząć je naprawiać, tylko wdaje się w dyskusje i wypiera każdy zarzut. Dodatkowo klakierskie, anonimowe wpisy obrażające byłych pracowników świadczą tylko o bezsilności i braku argumentów. Wierzę, że kiedyś firma wykorzysta swój potencjał i zmieni nastawienie do pracowników, projektów i sposobu zarządzania zespołem. Póki co ludzie chcący rozwijać swoją wiedzę w nowoczesnych technologiach, w dobrze zarządzanych zespołach i przyjemnej atmosferze powinni się dobrze zastanowić przed aplikowaniem do Webanywhere. Pozdrawiam

@Kamil M.

Właśnie Firma uderzyłą się w pierś. Dzięki za ten komentarz, bo dzięki niemu można się do czegoś odnieść. Ekipa się częściowo zmieniła, jest Dyrektor Operacyjny, który mocno pomógł w komunikacji między PL, a UK, jest dobry Support, jest odświeżony Managment. Projekty są różne – nowe i stare, tu powinni wypowiedzieć się programiści. Jest dobra komunikacja, o którą na prawdę mocno wszyscy walczymy, tak samo jak o relacje i przyjazny klimat. Problemów z zakupami już nie ma, ale wiecznie brakuje nam małych łyżeczek :) Wyjazdów mamy sporo – letnia integracja, świąteczna integracja, częste wyjścia po pracy – co rzadko się zdarza, że spora część ludzi chce spotykać się ze sobą na kręglach, w escape roomach, domach strachu PO PRACY :) Nowa siedziba = ten cud benefit w postaci klimatyzacji ;) Pozdrawiam

Maciek

Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisku Graphic Designer, z tego co czytam oferują fajne warunki, a jak jest z atmosferą w firmie?

AktualnyPracownik
@Maciek

Atmosfera jest bardzo dobra, ekipa jest fajna i zgrana :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Webanywhere Sp.z o.o.?

z1ręki

Wynagrodzenie wpływa na konto zawsze w całości, ostatniego roboczego dnia miesiąca ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Webanywhere Sp.z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Webanywhere Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Webanywhere Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Webanywhere Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Webanywhere Sp.z o.o.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • żelazna 15B
    40-851 Katowice