Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

TSL

Jak się pracuje w dziale transportu i logistyki ?

stefan
@TSL

w biurze czy jako kierowca?

Kfach

A czy przypadkiem premia nie jest zalezna od indywidualnej wydajnosci?.wincyj zrobisz wincyj kasy. Podziekuj dyrektorowi ze cie do roboty goni, bedziesz mial na dodatkowe browarki

Agent

Przecież biuro dostało koperty. Trzeba było się uczyć a nie narzekać teraz... Pozdrawiam

poinformowany
@Agent

w biurze sporo osób zarabia mniej niż na produkcji więc nie marudźcie już. premii w biurze żadnych nie ma, na produkcji są dajecie się paru krzykaczom podzielić,

Porażka

Czytam te opinie i to jest wsyd, że pracownicy domniemam fizyczni, od których wszystko zależy, dzięki którym ta forma istnieje i działa, bo kto biurowy pójdzie na produkcję, nie dostali paczki na święta, to firmy nie stać żeby podziękować za cały rok współpracy z pracownikiem, wstyd, żenada....

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Anon

Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Wszystko by było dobrze gdyby tylko pracownik był doceniony. Niestety tak nie jest. Pracownik produkcji to tylko numerek. Nie ma dla nas szacunku z góry od nikogo nawet dzień dobry odpowiedzieć nie potrafią bo bywa i tak. Ktoś mądry kiedyś powiedział "jeśli pracownik jest zadowolony to i szef będzie". No ale ostatnie zdarzenia pokazały jaki szacunek mają do pracowników produkcji. Nie chodzi tylko o pączki na święta ale też o selekcję ludzi których zwolnili. Ahhh trzeba szukać czegoś innego i się zawijać

Paczki dostali w biurach, kierownicy i klienci. Pracownicy nie bo po co przecież my nic nie robimy. Szkoda że firma tak traktuje ludzi bez których ta firma jak i każda inna nie miała by prawa bytu. Tego już nikt nie bierze pod uwagę A niewielu nas już zostało. Brak szacunku i tyle nikt się nie liczy tylko pieniądz.

Dromowiec

Niech tak dalej robią a się zdziwią jak ludzie zaczną się zwalniać, przestaną chodzić na nadgodziny czy zostawać w weekendy...

Firma porażka, nie stać nawet na kartke świąteczna dla pracowników, gdzie ludzie zostali podzieleni na tych co dostali albo nie. Ale karma wraca. Odbije im się na produkcji. Dyrektor bezczelny, zero wiedzy, w głowie same tabelki i zero pojęcia o produkcji. Sztuka się liczy. Nie polecam, wręcz odradzam.

Nie ma to jak wysłać klientom ponad tysiąc paczek świątecznych a pracownikom pokazać wała.

Śmiech na sali

Najsmutniejsze jest to że pracownicy nie dostali nawet czekolady a podobno do klientów wysłali ponad tysiąc paczek

Ta firma nic nie daje a z podwyżkami tak samo tylko mówią jak to nie jest złe przez COVID i notorycznie przesuwają podniesienie stawki która jest śmieszna bez sobót to wogole nie da się nic zarobić Wiecznie tylko za mało za wolno Tylko wymagają i nawet (usunięte przez administratora) życzeń na świat Czekam aż się skończy COVID i spadam z tamtąd porażka porażka i jeszcze raz porażka nikomu nie polecam tej firmy

Święta

Wstyd wstyd wstyd. W żadnej firmie nie ma tak jak w tej żeby ani 1 zł na święta ludzia nie dać wymagacie od ludzi bóg wie czego. Chcecie karać ludzi pieniężnie za papierosa czy l4 czy uz. Zabieracie ludzia pieniądze za reklamację gdzie ani nie pokazujecie zleceń produktu które były za reklamowane. Jeżeli chcecie mieć firmę takie jak inne to dajcie ludzia socjal tak jak jest na innych halach a w święta otrzymają minimalna świąteczna premie 500zl a w firmie Droma nie otrzymaliśmy ani złotówki wstyd ludzie którzy odwalają najgorsza robotę na święta nie dostali ani zł ważne że góra cala dostała bo ludzie niemusza bo po co. Są nikim dla rządzących tej firmy. Tylko są dobrzy jak jest sezon. Żadnych podziękowań nic przykre ale prawdziwe w żadnej firmie nie ma czegoś takiego no to teraz widzimy ta nowa drome 2020

Dromowiec
@Święta

Dokładnie, Karać, zabierać i wypisywać upomnienia za byle (usunięte przez administratora)to pierwsi. Wymagać nie wiadomo czego, zostawać nadgodziny, tyrać w weekendy czy dni wolne od pracy to pierwsi - ale docenić pracownika za poświęcenie (ok jest premia ale tak marna, że szkoda słów i uwalana za wszystko już), podbudować już i tak mega wątłe morale w firmie - do tego są ostatni. Wymagać tak - odwdzięczyć się - po co... (usunięte przez administratora) i kilo mułu... Panie W. - niech Pan wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że dyrektorowanie Pana "Excela" (K.P.), który poza cyferkami w tabelkach nie widzi tego co się tak naprawdę dzieje w Firmie, jakiej jakości produkty są wypuszczane do Klienta - byle ilość 1C paczek się zgadzała, niech Pan się zainteresuje jak ludzie są nastawieni do obecnej sytuacji i bałaganu jaki wszędzie panuje - wcześniej czy później to wszystko sprawi, że ludzie zamiast przychodzić zaczną odchodzić i kto wtedy poskłada skrzynki?? M.H. czy K.P.?? Ludzie głupi nie są i czytają tutejsze opinie. Traktujecie jak g... tych, dzięki którym istniejecie - a dzisiejsze świąteczne zagranie to już szczyt (usunięte przez administratora) i prostactwa...

Pilarz
@Święta

Osobiście jest mi wstyd nawet przyznawać się, że pracuję w tej firmie. Kompletne zero z okazji świąt, poza życzeniami od LIDERA, bo kierownik zawinął się 20 minut przed końcem zmiany (przykład z Portowej). Teraz widać, że te parę pierdół na Wielkanoc było tylko i wyłącznie w celu stworzenia pozorów. Tak naprawdę to zarządowi powinno być wstyd jak traktuje swoich pracowników, bo o jakimkolwiek docenieniu tutaj nie ma mowy. Osobiście od nowego roku zaczynam rozglądać się za nowym miejscem pracy.

I co
@Dromowiec

Dyrektor ma nas w głębokim poważaniu. Już zrobił terror na porcie, gdzie 40% załogi zarażonych, a nikt nie został zgłoszony do kwarantanny bo każdy bał się o to żeby nie stracić pracy(sytuacja z piłkarzem z lakierni któremu nie przedłużono umowy, bo śmiał podać do sanepidu osoby z którymi miał kontakt). Dla niego liczy się tylko żeby zlecenie wyjechało na czas, klapki na oczy i hejaa 1C paczki, a pracownik? A pracownik jak ma jakiś problem to tam są drzwi... Jestem Ciekaw czy Z.W. ma świadomość tego co się dzieje na porcie czy też innych lokalizacjach...

nikt
@Święta

zgadzam sie ,wiele ofert wokół czeka.. co ja tu robie w ogóle ?? jeśli lubisz być osłem to idealna firma dla Ciebie ! Tutaj nikt nie liczy sie z Twoim zdaniem jedynie co sie liczy to żebyś z siebie dał wiecej ! ????????

zadowolony

Pani Krysia z salonu sprzedaży super kompetentna babka.

Santa claus

Atmosfera niby przedświąteczna, tak przynajmniej by się wydawało słuchając np. radia. A w Dromie zapierdol do samego końca. Teoretycznie nie powinno to nikogo dziwić... Każdy (usunięte przez administratora) ale w głowie ma nadzieję, że jego trud zostanie doceniony chociażby jakąś premią świąteczną, tak jak to ma miejsce w 99% firm, nawet tych mega beznadziejnych! Niestety wszystko na co było stać zarząd i kierownictwo to kilku sekundowe pseudo życzenia dyrektora (chociaż nie powinienem do tak tytułować). Ktoś może powiedzieć, że czasy ciężkie bo pandemia przecież. Nic bardziej mylnego, wzrost produkcji zauważalny gołym okiem w stosunku do ostatnich lat. I fajnie bo jest praca, ludzie to doceniają i większość (zdecydowana) daje z siebie naprawdę dużo. Ale dzisiaj jest mi po prostu przykro, że nie zasłużyliśmy na żadną premię, ba nawet najzwyklejszą kartkę świąteczną! Były osoby które bardzo na to liczyły, bo idą Święta i wielu osobą naprawdę się nie "przelewa" Wstyd panie W.!!!

Wstyd

Żeby nawet nie złożyć życzeń z okazji świąt... Tylko 1C paczki...

Łukasz Ejsrak

No i wreszcie nadszedł tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich koniec miesiąca i nowe zwolnienia ! Mimo zapewnień na początku października, że zwolnień już nie będzie i wszyscy mogą spać spokojnie kolejna fala za nami. A najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że o zwolnieniu lub nieprzedłużeniu umowy pracownik dowiaduje się w ostatniej godzinie pracy !!! To woła o pomstę do nieba !!! Gdzie jest szacunek do człowieka ? Przecież Ci ludzie zostają z niczym ! Czy w końcu ktoś to zrozumie ? Odbiegając od tematu wszyscy słyszymy o temacie nowej hali i przenosin na strefę w Zabrzu, a kilka dni temu osobiście przejechałem się w miejsce nowej hali i poza znakami wskazującymi Dromę nie znalazłem nic poza polem w miejscu nowej hali :) Poza tym podobno już w styczniu firma ma działać w nowej lokalizacji :) nie wiem czy ludzie z tak to nazwijmy '' zarządu ''' zdają sobie sprawę ze skali przedsięwzięcia gdyż taki projekt wymaga sporo czasu i mądrych ludzi, których w Dromie niestety brak. Wiem co mówię, ponieważ przez krótki czas byłem jednym z kierowników, a mam bardzo duże doświadczenie i kwalifikacje przerastające tą firemkę. Pracowałem krótko, ponieważ ten czas wystarczył mi żeby zobaczyć gdzie trafiłem i jak najszybciej się stamtąd ewakuowałem. Radzę też tak wszystkim, którzy mają choć trochę ambicji i chcą doświadczyć czegoś więcej niż mobbingu i wytycznych co do traktowania pracowników jak śmieci. Dziękuje.

Zainterespwany
@Łukasz Ejsrak

Bylem zainteresowany złożeniem aplikacji do firmy ale chyba sobie daruje. Nie rozumiem jednej rzeczy piszecie o zwolnieniach a na stronach ciagle wisza ogloszenie o naborze do firmy. Gdzie sen? Gdzie logika?

ola
@Łukasz Ejsrak

Grey nikt ciebie nie chciał , a hala stoi już gotowa w Zabrzu , drobne wykończenia zostały

@Łukasz Ejsrak

Widać taki z ciebie kierownik jak z Koziej d. Rakietnica. Przejedź się jeszcze raz na strefę w Zabrzu i sprawdź dokładnie. Nowa chala Dromy jest już w fazie wykończenia.

@Łukasz Ejsrak

Przejedź się jeszcze raz do Zabrza i sprawdź dokładnie. Nowa hala Dromy jest już w fazie końcowej. Praktycznie wszystko gotowe.

Xxxgmo
@Zainterespwany

Pytanie kto bedzie szkolil nowych pracownikow skoro cala stara kadra doslownie sie ulatnia

abc
@Zainterespwany

bo jak ktoś się zwolni albo jest zwalniany to jest wtedy wolne miejsce

Rozyczka

Panie dyrektorze może niech się Pan poda do dymisji. Bo zaczyna dużo rzeczy wychodzić.

driver
@Rozyczka

co wychodzi?

Ciasteczko
@driver

@driver Na jaw wychodzą fakty, że dyrektor ma na koncie prawomocny wyrok za mobbing...i z tego co ogólnie wiadomo teraz też nie stroni od podobnych zachowań ...

on
@Ciasteczko

jaki dyrektor?

Edward

Uwaga !!! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Dzisiaj (30.09) zostało zwolnionych ponad 50 osób !!! Pracę w tej firmie można nazwać sezonową więc jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia to trzymaj się od Dromy jak najdalej. Jeśli chodzi o osobę dyrektora w zupełności potwierdzam wcześniejsze posty. Jest to człowiek z prawomocnym wyrokiem za mobbing, który wprowadza tutaj swoje autorytarne rządy i nie liczy się absolutnie z nikim !!! Sprawa traktowania ludzi, wszechobecnego mobbingu i zwolnień, które podchodzą pod zwolnienia grupowe niebawem wypłynie na szersze wody i zajmą się tym odpowiedni ludzie oraz instytucje. Ta firma jest wyjątkowa pod jednym względem - tutaj nie liczy się Twoje doświadczenie i wiedza, a wart podkreślenia jest fakt, że miesiąc w miesiąc na pracuj.pl jest minimum kilka ofert pracy na stanowiska kierownicze. Rotacja nawet w kadrze zarządzającej jest gigantyczna, a kto jest mądrzejszy i ma trochę rozumu i ambicji dawno już odszedł. Mam nadzieję, że moja opinia dotrze do jak najszerszej grupy osób i pozwoli uchronić ich przed zbędnym stresem, poniżeniem i upokorzeniem, które czeka ich w tej firmie.

Klient
@Edward

Jestem przerażony tym co czytam. Na jakich wartościach ta firma opiera swój biznes? Po co powstaje nowy zakład w Zabrzu? J(usunięte przez administratora)Tylko normalnie i dobrze opłacani pracownicy zrobią produkt najwyższej jakości. Przecież teraz nim coś kupimy to czytamy opinie o firmie i produkcie. Na pewno nie chcę aby w moim domu znalazły się rolety z firmy, która tak traktuje swoich pracowników.

Zatrwożony
@Edward

Informacja ze strony internetowej firmy - Misja Firmy - chyba już ktoś zapomniał co tam zamieścił bo czytając wszystkie opinie wydaje się już być nieaktualne czyli nie warto starać się tam o pracę. Odpowiedzialność – jesteśmy firmą, która zachowuje się fair wobec pracowników, klientów, kontrahentów Szacunek – jesteśmy firmą, w której każdy pracownik odnosi się do współpracowników oraz klientów serdecznie oraz z szacunkiem Zaufanie – jesteśmy firmą, która zbudowała swoją markę na profesjonalizmie, przez co można nam ufać Dobra atmosfera – jesteśmy firmą, w której każdy pracownik czuje się dobrze, ma również pewność, że zawsze może powiedzieć, to co myśli i szczerze porozmawiać ze współpracownikami i przełożonymi Śmiałość – jesteśmy firmą, która nie boi się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na sugestie pracowników, a także potrafimy mówić przepraszam i przyznać się do błędów.

Zrezygnowany...
@Zatrwożony

W tej firmie nie można mieć własnego zdania - ot co. Dobrze widziane jest posłuszne lizanie (usunięte przez administratora) przełożonemu - w przeciwnym wypadku ktoś inny to chętnie zrobi byleby się przypodobać...

adam
@Edward

dlaczego kierownicy odchodzą? o jakim dyrektorze wspomniałeś?

Ole
@Edward

dlaczego hr nie reagują na mobing?

Know

Proszę o pytanie jak wyglada pierwsza wypłata . Ile można się spodziewać na , dzień dobry ‚ ?

@Know

Witam, po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji można uzyskać na start nawet 3500 zł brutto. Zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pracownik.
@Know

2500 na rękę przy stawce 3500 brutto

Mateusz

Kim jest nowy dyrektor... Jak się nazywa i ile ma lat?

Mateusz

Kto jest dyrektorem???

Rozsądny człowiek
@Droma s.c.

"Nawet 3500 brutto". Bądź poważny człowieku.

Gość HR
@Rozsądny człowiek

Zgadza się to nawet czytaj jako maksymalnie albo do 3500 zł brutto...

Była
@Droma s.c.

3500 brutto ale nie dla wszystkich, teraz tylko (usunięte przez administratora) się liczy. Śmiechu warte. A na Porcie nowi lepiej zarabiają od starych pracowników. Gdzie jest sprawiedliwość? Gdzie szacunek do starych pracowników za wykonaną pracę? I zero premii w sezonie, a wymagania od dyrektorka coraz większe. Skoro pracownicy się wywiązują z obowiązków to powinni zostać za to odpowiednio wynagrodzeni oraz jakieś podziękowania za to,że się starają i dobrze pracują.

Wnerwiony
@Była

Na porcie macie 1.000 sztuk produktów zaległości więc za co chcecie premie? Takiego bałaganu jak w Dromie nigdzie nie widziałem. Bałagan w zarządzaniu i na hali. Zero logistyki. Wiecznie brakuje potrzebnych rzeczy.(usunięte przez administratora)

Wnerwiony
@Mateusz

Nawet jak ktoś Ci odpowie administracja portalu to ocenzuruje. Jedno mogę napisać że o takim nazwisku niemiecki piłkarz urodzony w gliwicach miał przed odejściem zagrać w górniku ;)

Była
@Wnerwiony

Niby na ktorym dziale jest te 1000 sztuk zaleglosci? Bo o tym, o ktorym ja pisze to juz sezon sie prawie skonczyl , wiec pracownicy sie wyrabiaja z palcem w (usunięte przez administratora)

Elo
@Była

O szacunku i podziękowaniu za pracę i zaangażowanie można pomarzyć.Murzyn zrobił swoje,murzyn może odejść. Jak wszystko działa to nikt z szefostwo tego nie widzi i nie docenia,przykre

mezo
@Była

W każdej lokalizacji są duże opóźnienia, spytaj kierownika, ha ha który sam nie wie co i w jakiej kolejności powinien produkować.

Pegaz
@Mateusz

Dyrektorem jest jakiś(usunięte przez administratora)z szaliczkiem

Known
@Droma s.c.

Oooo czyli ktoś ze Sromy czyta komentarze na bieżąco :) przekażcie przezesikowi co się mówi o jego firmie :)

Jakąś

Ojj widzę że nienajlepiej w tej firmie .dziś miałam CV składać .ale zrezygnuje. na strefie tyle firm powstaje że jest w czym wybierać niebede biła się o pracę do której się dostanę na miesiąc lub trzy .

Dromowicz

Dalej zwalniają? Jak ktos szuka pracy sezonowej na warunach newolniczych to droma chetnie przyjmie w styczniu. Kazik wyszkoli i w sierpniu do zwolnienia. Ps pozdrawiam Kazika.

Wacław
@Dromowicz

kogo zwolnili?

iku
@Dromowicz

Przy jego (usunięte przez administratora) się to Kaziu w dromie się emerytury dorobi

@iku

Na pewno się nie przepracuje ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.