DROMA

Opinie o DROMA

marko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam. Na stanowisko obsługi wózka widłowego jeśli można wiedzieć, jakie stawki są..? chciałem się zorientować przed rozmową kwalifikacyjną Pzdr

Miro Nowy wpis

Praca fajna. Odszedłem z powodu współpracowników i (usunięte przez administratora). Zła atmosfera pracy skłoniła mnie do odejścia. Do tego wynagrodzenie za niskie w stosunku do własnej inicjatywy i zdobytego doświadczenia.

Toja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

A jak to z tym kierowca kat B? Faktycznie tyle płacą? I od poniedziałku do piątku?

OldRebel...

Firma poszukuje na stanowisko kierownika IT. Czy ktoś z Was może coś napisać o pracy w Droma, o atmosferze i relacjach pomiędzy działami i kierownictwem?

:) Nowy wpis
@OldRebel...

Ogólnie nie ma źle, atmosfera raczej przyjemna jednak na tym stanowisku warto się nastawić na zamieszanie i sporo pracy

Ok

Ok

Produkcja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jakie pytania na rozmowie o pracę na produkcję ?

Pozdrawiam

Proszę o opinie pracy dla kierowcy kat.B. Warunki pracy, zarobki. Opinie na temat tej firmy tutaj nie są zbyt korzystne, nie wiem czy warto w ogóle iść na rozmowę. Szukam konkretów.

@Pozdrawiam

Nie idź na rozmowę kwalifikacyjną oni przyjadą do ciebie do mnie też przyjechali do domu

Jaki jest styl zarządzania w DROMA?

Magazynier

Super atmosfera, przemiły kierownik, Dyrektor codziennie rano przychodzi się przywitać i życzy udanego dnia, premie co miesiąc bardzo fajne.

Rybak
@Magazynier

Do nas na produkcję również przychodzi dyrektor codziennie się przywitać o godzinie 6 a o 14:00 pożegnać zdarza się niekiedy że nie może ale trudno jest to bardzo miłe

Lipa

Cześć, jak wygląda praca jako kierowca Kat.B piszą że jeżdżą do Holandii, Niemiec i jeszcze coś. Zapewniano mnie że wyjazdy są tylko od Poniedziałku do Piątku i czy faktycznie tak jest oraz jak to wygląda tam. Śpi się coś czy cały czas jedziesz i jedziesz. Pozdrawiam z góry za odpowiedź.

Rybak
@Lipa

Jeździsz od poniedziałku do piątku chcą cię wysłać do Holandii a Tobie się nie chce mówisz żeby jechał kto inny dają zastępstwo a tobie dają bliższy kurs po drodze sobie zrobisz zakupy Jeszcze do domu mi to pasuje jest super

Witam. Nie mogę się dodzwonić do Dromy. Tel.stavjonarny , nikt nie odbiera. Ktoś może mi.podac nr do kadr ?. Dzięki.

Kandydatka UT

Witam, ponad miesiąc temu wysłałam CV na stanowisko UT (utrzymanie ruchu) jestem z wykształcenia elektromechanikiem maszyn i urządzeń. Do tej pory zero odzewu, na stronie nie ma już ofert pracy. Moje pytanie: nie tolerują kobiet, wakaty zakończone, czy jak piszą w komentarzach praca sezonowa?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DROMA?

Janusz

A jakie są potrzebne?

Zaskoczony

Dostajesz wkrętarkę akumulatorową i musisz wymienić wiertło lub bita :) serio

Ile jest zmian w DROMA?

Bididzonson

Witam może ktoś powiedzieć jak teraz wyglądają zarobki jako kierowca w tej firmie podobno jeżdżą do Holandii a znam się trochę na Holandii bo sporo tam przebywałem aplikowalem właśnie dziś przez OLX i się zastanawiam jakimi busami jeżdżą jak płacą i w jakim systemie pracują widzę tu sporo komentarzy na temat kierowców ale nikt precyzyjnie nie opisał jak to wygląda dajcie znać lub sam @Pracodawca mógłby się wypowiedzieć tutaj pozdrawiam

@Bididzonson

Zadzwoń sobie do kadr to Ci powiedzą a nie tutaj baranie wypisujesz bzdury i blokujesz inne miejsce

Lukasz

Co ciekawsze opinie usuwają na bieżąco....... zostają same bzdury

Kobitka

Czy kobiety również pracują na produkcji?

Gugv
@Kobitka

Tak

Aaaa

Czy w firmie zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnosci?

Traktor

Jakie zmiany macie słyszałem że od 6 - 14 i 14 - 22. Czy jest u was pracowniczy. Jak wygląda praca na hali coś więcej można się dowiedzieć. Z góry dziękuje za odpowiedż.

@Traktor

Tak mamy zmiany od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00. Jest u nas pracowniczy. Możesz się coś więcej dowiedzieć jak wygląda praca na hali

Traktor
@Darek

A w jakie dni przypada wam przelew za wypłate. 1 dzień ,10 czy 30. Z góry dziękuje za odpowiedż.

Kierowca

Widziałem ogłoszenie że przyjmują kierowców kat b,b+e na Kraj i Międzynarodówkę. Wypowie się jakiś kierowca jak wyglądają warunki pracy?czas pracy,zjazdy,kasa itd ?

@Kierowca

I co zatrudniłes sie jako kierowca na trase międzynarodową ? bo ja wlasnie tak i mam pierwszy wyjazd pod koniec miesiąca ale. Ie wiem czy to dobra opcja w porównaniu z komentarzami jakie tu sa aczkolwiek ktos tam polecal prace kierowcy busa. Niby płacą okolo 300zl na rękę ale się okaże przy pierwszej wyplacie

@Matej

No właśnie mam to samo też mi to zaoferowali 300zl dniówki jak coś to daj namiary na siebie to skonsultujemy to razem

@Jas

Możesz napisać do mnie matejbodzio@gmail.com

@Matej

Czy są jeszcze przyjęcia ?

@Zainteresowany

Tego to ja nie wiem. Zaaplikowalem z ogłoszenia olx i do mnie zadzwonili

@Matej

Rozumiem będę musiał przedzwonić do nich i się zapytać

Tak podobno są mają nowe auta kupować i chyba jeszcze 5 kiero potrzebują

@Jas

Chciałem zapytać czy trzeba mieć doświadczenie jako kierowca międzynarodowy czy przyjmują też bez doświadczenia ?

Bez doświadczenia też przyjmują

Zdanek

Witam. Jeśli można wiedzieć, ile firma oferuje na stanowisku produkcyjnym? Może ktoś coś...

@Zdanek

Ile oferuje.......... dobre pytanie najniższa krajowa Zobaczymy co powiedzą po Nowym Roku bo to co oferują w obecnej chwili to nie jest żadna podwyżka 200 zł to jest wyrównanie inflacyjne obowiązkowe od nowego roku chyba na produkcję pójdzie administracja bo chyba jest ich najwięcej i pracę sobie chwalą bo na pewno mają inne stawki niż robole na produkcji ????????????????

Kogucik
@Zdanek

Najnizsza krajowa maja pracownicy z roczym stazem

@Kogucik

A potem pracujesz kolejne dwa za te same pieniądze

Nic

Po kilu dziesieciu tez

MAGAZYNIER

Potwierdzam Pracuję już w dromie 2 lata i dalej najnisza krajowa :/

Zostaw merytoryczną opinię o DROMA - Zabrze

• Jak się pracuje w DROMA?

Zobacz opinie na temat firmy DROMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DROMA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROMA?

Kandydaci do pracy w DROMA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROMA