brak logo

Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek

Gliwice

Opinie o Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek

andzia 2015-04-20 12:46:03
ja natomiast większość opinii dobrych zebrałam o tej firmie, natomiast jeśli już piszcie że coś na zakładzie nie zgadza się z bhp to proszę napiszcie jakieś konkrety
lilka 2015-05-01 09:40:01
Aplikowałam do tej firmy na stanowisko biurowe. Oceniam firmę na niedostateczny już na podstawie krótkiej rozmowy można było wywnioskować wiele bardzo negatywnych spraw.
Mianowicie:
1- zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną- telefon otrzymałam o godz. 12.00, że zapraszają mnie na rozmowę w tym samym dniu na godz. 14.00 - to jakaś paranoja, ale że zależy mi na pracy, ponadto ul. Horsta Bieńka, gdzie znajduje się Droma mieści się w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, poza tym prawie w tym dniu już jedną rozmowę kwalifikacyjną miałam na strefie ekonomicznej, więc byłam mentalnie juz przygotowana do rozmów z pracodawcą więc postanowiłam przyjąć zaproszenie.
dotarłam do domu i szybko "odświeżyłam" sobie ofertę pracy w komputerze i pojechałam na rozmowę.

2. Na szefową musiałam chwilę poczekać, ale ok, to szefowa, więc to normalne. Czekałam przy pierwszym biurku zaraz za drzwiami szklanymi wejściowymi do biura, gdzie pracownica pracowała sobie na komputerze. Tą panią na marginesie dobrze wspominam - kulturalna, inteligentna - wiedziała o co pytać - konkretnie.

3. Rozmowa - nie odbywała się w odosobnieniu ale właśnie przy tym biurku przy drzwiach wejściowych, PRZY POZOSTAŁYCH PRACOWNIKACH, przy osobach wchodzących i wychodzących - jednym słowem ogólny nieład.

4. Dodatkowo wyjątkowo nietaktowe było pytanie o oczekiwaną wysokość wynagrodzenia - jest to pytanie normalne u pracodawców- ale nie jest normą wypytywać o to przy reszcie pracowników.

5. Zacna "pożal się Boże" "szefowa", która jest mniej więcej w moim wieku chciała mądrować i zadawała tak głupie pytania - że brak słów.
Rozumiem, że pracodawcy może też się wpadka z głupim pytaniem trafić, no ale jeśli pośród tych pytań nie ma ANI JEDNEGO konkretnego pytania odnośnie stanowiska pracy, i czynności jaki się wykonywało, oraz umiejętności, które się posiada czy doświadczenia zawodowego to już jest śmiechu warte.
- "szefówka" między innymi pytała ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych,
- czy studia robiłam zaocznie - a kończyłam je 10 lat temu.
- czy podyplomowe też zaocznie
- szczytem było pytanie o określenie wysokości zarobków, przy jednoczesnym podkreśleniu "NO ALE TUTAJ SIĘ PRACUJE WIĘCEJ NIŻ 8 GODZIN DZIENNIE" - co to znaczy "więcej"? - 9, 10,15??? jak tu do takiego pytania się wycenić - poza tym świadczy to że pracodawca jest do d..y, bo nie wie ilu pracowników potrzebuje, zeby mogli pracować po 8 godzin - ZGODNIE Z KP.!! czyli BRAK ORGANIZACJI I ROZEZNANIA (ja rozumiem, że czasem w firmie można dłużej zostać ale to powinno być SPORADYCZNE - a dziennie to już powinny być PŁATNE NADGODZINY. - Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
- czy chciała bym pracować na umowę zlecenie (mimo że w ofercie firma pisała że oefrerują umowę o pracę.

6. Przy końcu rozmowy to już był ELEMENTARNY SZCZYT BRAKU KULTURY - szefowa wyraźnie była rozbawiona - jej idiotyczny ironiczny uśmiech nie schodził jej z pyska!!! Z trudem się pohamowałam żeby jej czegoś dobitnie nie opwiedzieć.

Widzę że firma NON - STOP rekrutacje prowadzi i możliwe, że kandydaci wywołują już u szefuni ROZBAIWENIE. Jednak skoro już tyle rozmów przeprowadziła powinna już jakiejś choćby MINIMALNEJ OGŁADY się nauczyć i OBYCIA z ludźmi.

Pani beznadziejna i bezczelna szefowo - jeśli czytasz, to to wiedz że ja ZAOCZNIE ukończyłam studia ALE JESTEM FACHOWCEM OD REKRUTACJI I SELEKCJI. - poszła byś na te - Twoim zdaniem nie wymierne ZAOCZNE STUDIA - to byś się dowiedziała CO TO JEST KAPITAŁ LUDZKI!! - ty nie masz KAPITAŁU I NIGDY GO MIEĆ
NIE BĘDZIESZ CO WIDAĆ PO OPISACH NA TEJ STRONIE.

Każde doświadczenie jest jednak dla mnie cenne także i z tego też wniosek wyciągnłam
- jeśli firma nie szanuje mnie i siebie i na "ostatni gwizdek" zaprasza na rozmowę - ODMAWIAM - bo to fakt ŚWIADCZĄCY O BRAKU ORGANIZACJI I DZIADOSTWIE NA OSTATNIĄ CHWILĘ.

po powrocie do domu znalazłam tu Wasze negatywne opinie i pokrywają się one z moją opinią po tak krótkiej rozmowie.
12
gumiś 2015-05-04 19:43:24
moim zdaniem nie ma co się tutaj unosić tak jak na końcu Twojej wypowiedzi @lilka, choć rzeczywiście śmiało można stwierdzić , że zachowali się naprawdę nie w porządku w stosunku do Ciebie. Droma już wcześniej nie miała u mnie niestety zbyt wysokiej oceny , więc nie czuje się specjalnie zaskoczony...
2
pogo pogo 2015-05-09 22:07:33
W biurach faktycznie mają bajzel,na jakieś 35m kw.pracuje około 10-15 osób
Pierwsza rozmowa faktycznie..wszyscy się kręcą jeden wielki chaos
Tak nie powinna przebiegać rozmowa kwalifikacyjna.
Do rzeczy..kierowcy zarabiają całkiem nieźle w porównaniu do kurier ki w dpd:) mam pytanko czy "Pani" Partycja i """Pani""" Gosia czy jak jej tam,nadal pracują w Droma s.c na stanowiskach kierowniczych?
2
Man_dat 2015-05-16 20:19:13
Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca kierowcy w tej firmie...interesuje mnie głównie ile się zarabia, ile jest wyjazdów w miesiącu i czy wypłaty są na czas. ogólnie to każda informacja dotycząca stanowiska kierowcy jest dla mnie ważna.
2
Kornello 2015-05-27 08:28:07
Hehe na rozmowie mówią jedno co okazuje się bajką, fikcją. Przychodzę na szkolenie do kierowcy X i co? Nagle okazuję się że wyjazd jest na 2 dni, trzeba auto ładować od południa do późnych godzin wieczornych, potem jechać całą noc... Spanie na fotelach i milion rzeczy do nauczenia, a w rezultacie dostaje się niby jakieś tam pieniądze, które po podliczeniu okazują się liche...

Nie polecam tej firmy, zwyczajnie wykorzystuje kierowców i ich okrada...
panuje tam chaos i kompletna dezorganizacja...
5
janek 2015-06-12 16:08:54
właśnie ja słyszałem co innego, że te pieniądze nie są "jakieś tam" i na pewno nie "liche", no chyba, że dla Ciebie 3 tys na POCZĄTEK to mało. Przedsiębiorstwo jest prywatne, wic tez rządzi się nieco innymi prawami niż normalnie, poza tym wydje mi się, ze spokojnie można u nich po roku pracy dostac awans.
1
alicja w krainie czarów 2015-07-11 22:11:54
Odnośnie wypowiedzi lilki, zgadzam się w 100%! Uderzające jest jakim brakiem szacunku do rozmówcy i przyszłego pracownika wykazuje się Pani Szefowa! Pytania zwalające z nóg, np: "Ile najmniej chciałaby Pani zarabiać? ".... i co tu odpowiedzieć? :D
A warunki pracy, nawet biurowej...jakie są , kandydat widzi :D Bardziej odpowiadają survivalovi niż warunkom pracy, zgodnym z normami ;)
2
maciek 2015-07-12 20:02:22
Nie bardzo rozumiem ten komentarz powyżej, chyba to normalne w każdej firmie, nie tylko w droma, że pytają o oczekiwania finansowe, a w tym wypadku o dolny próg. Skoro Cię to tak zaskoczyło koleżanko alicjo, to chyba nie wiele rozmów przeszłaś do tej pory, takie negocjacje to nie jest nic dziwnego. Pozdrawiam.
1
ar 2015-07-16 19:10:37
"Negocjacje", hehe. Tam nie ma żadnych negocjacji, po prostu pytają niemal dosłownie za jak niską stawkę jesteś w stanie pracować
1
lilka 2015-07-23 23:22:16
Maćku - pytania o wynagrodzenie - to norma na rozmowach kwalifikacyjnych i z tym się zgodzę, ale nie w takiej formie, jak to czyni szefowa Dromy.

Nie jest więc normą pytanie o wynagrodzenie gdy:
- pytanie zadaje się "publicznie" przy innych pracownikach firmy nie związanych z rekrutacją,
- gdy pracodawca wcześniej nie doprecyzuje na jaką umowę możesz liczyć - tj umowa zlecenie czy umowa o pracę,
- oraz przede wszystkim jak byś odpowiedział, gdyby do tego wszystkiego co powyżej napisałam - pracodawca zadając Ci pytanie o wynagrodzenie powiedział - "przy czym zaznaczam, że u nas się nie pracuje 8 godzin".

To jak byś się wtedy wycenił?
przecież stawka miesięczna wynika ze stawki godzinowej, a jest różnica pracować dziennie 8 godzin czy 10 czy 12 ... albo nie wiadomo ile, bo pracodawca nie określił ile godzin wynosi dniówka w Dromie - i tak właśnie kształtuje się właściwy obraz pracodawcy i podejście do pracownika w tej firemce.

Skoro w Dronmie wymiar etatu to ponad 8 godzin to chyba ktoś sobie źle wyliczył - ilu pracowników należy zatrudnić, by czas pracy pracownika był zgodny z Kodeksem Pracy.

Przy czym dodam że rozumiem, że czasem w wyjątkowych momentach pracodawca może mieć prośbę, by pracownik w danym dniu został dłużej- jednak to musi być wyjątek a nie norma jak w Dromie.
3
rad 2015-08-17 14:35:02
Hahaha, brzmi to naprawdę komicznie. @ar naprawdę w ten sposób stawiają pytanie? Przecież to absurd. Nie rozumiem w jaki sposób ludzie godzą się podejmować pracę a przy okazji są w stanie przeżyć za takie stawki - jeżeli rzeczywiście dostajecie najniższą krajową. A co jeżeli ktoś chciałby awansować, bo widziałem w przeszłości oferty na wyższe stanowiska...
3
qwet 2015-11-05 19:58:11
Nie wiem skąd te negatywne opinie, bo już jakiś czas tam pracuję i widzę totalnie inaczej. W sezonie dużo pracy i dla tych co się obijają nie ma tu miejsca.
Atmosfera całkiem fajna. Szef oaza spokoju aż czasem za bardzo.
1
9876 2015-11-05 23:02:21
pamiętam że jakiś czas temu firma Droma s.c. prowadziła dosyć sporą rekrutację, można było wtedy próbować starać się o prace między innymi na stanowisku specjalsity do spraw wycen i ofert, kierownika produkcji, koordynatora do spraw remontów i modernizacji, specjalsity do spraw sprzedaży w Gliwicach..także sporo tego było
lilka 2016-02-19 18:33:44
widze ze odezwali się znajomi i przyjaciele Szefostwa :) tak, dla nich warunki pracy i płacy są zupełnie inne ... :)
3
skaut 2016-04-01 15:07:30
ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ ŻE W TEJ FIRMIE NADGODZINY SĄ LICZONE PO 10tej GODZINE PRACY. CO JEST NIEZGODNE Z PRAWEM I KODEKSEM PRACY!!!!! TO NAPEWNO ZOSTANIE ZGŁOSZONE. NA 2 HALE PRODUKCYJNE NA HORSTA BIENKA SZEFOSTWO WYWIESZA ZWYKŁE RĘCZNIKI ZAMIAST PAPIEROWYCH ,ŚMIERDZĄ I AŻ WSTRĘT ICH UŻYWAĆ.
2
Aneks 2016-04-07 12:18:10
No faktycznie, brzmi to dość dziwnie, ja uważam, że powinno się rozliczać z każdej godziny, ale powiem Ci też, że słyszę taką opinię w ogóle pierwszy raz, nie rozumiem
ziomek 2016-04-08 20:49:21
To ja Ci proponuje przejść się na teren firmy i zapytać pierwszego lepszego pracownika po której godzinie mają sobie liczyć nadgodziny, skaut napisał prawdę A z nóg Cię powali jak spytasz się tych chłopaków którzy pakują tam towar na auta ile mają przepracowanych godzin w miesiącu czy chociażby w tygodniu mówiąc od poniedziałku do piątku bo oni muszą pracować praktycznie codziennie po ponad 10 godzin . Boją się o pracę i chyba dlatego cicho siedzą. Więc ANEKS myślę że teraz to zrozumiesz , są wyzyskiwani i z zacisnietymi zębami godzą się na to bo muszą, wspolczuje im i mam nadzieje że ktoś w końcu poczyni odpowiednie kroki aby naglosnić tą sytuacje, ich poświęcenie nie jest warte tych zarobków które i tak w świetle kodeksu pracy jest za małe. Więc dlaczego nikt z pracowników się niepostawi ? Domysl się jaka byłaby za to nagroda . Pozdrawiam.
3
Tytus 2016-04-10 10:33:38
Ziomek trochę jesteś w błędzie pakowacze to pakują ponieważ lubią to robić. Szef nigdy nikogo nie zwolnił za bycie szczerym ani nikogo nie zmusza do pozostania na stanowisku batem. Mogą iść i powiedzieć co ich boli. Skoro siedzą cicho i robią to co do nich należy to jest to znak ze można im dołożyć roboty. To całkowicie naturalne.
Coco 2016-05-09 09:03:02
Po roku co najwyżej cie zwolni...praca niby ok ale w sezonie a później w okresie zimowym szukają byle haka aby zwolnić. ..poza tym burdel ...nikt nic nie wie...każdy na każdego tylko ...zero współpracy. ..... logistyka masakra ...na Google lepsza mapę sobie można zrobić ... jedyny plus to sprawne auta...nic poza tym ...obiecują na początku idealne warunki i miła atmosfera ale nie prawda to jest ...dlatego tak często są oferty pracy bo mało kto wytrzymuje zostali tylko przydupasy szefa a ten bidok nawet nie wie co się w jego firmie dzieje ...jakich ma zaufanych pracowników ...
2
nakon 2016-05-09 11:46:12
coco, jeżeli już miałbym pracę podejmować to po to żeby pracować. .. jaki inny miałby być sens ? Rok to naprawdę krótko
Coco 2016-05-10 14:27:06
No właśnie ja zrezygnowałem ze stałej pracy bo tu przy rozmowie inaczej wszytko wyglądalo wiec wydawała się lepsza niestety w praktyce wyszło inaczej ...kombinacje a i zarobki średnie nie płacili podstawy urlop liczyli jak chceli ...i co przed końcem umowy zostałem bez pracy tak z dnia na dzień wiec chyba coś nie tak ...ale człowiek wiadomo szuka dalej czekałem tylko na pit naszczescie dostałem bo jakbym nie dostał to pewnie bym dalej toczył walkę z nimi na innym froncie
2
anka 2016-06-24 17:36:02
Każdy chyba odbiera szefostwo inaczej, niby każdy ma do tego prawo, jednka jak Ty jesteś ok to i z drugiej strony odbierany jesteś dobrze, więc zależy jakie się ma podejscie, wiadomo,że szef żaden nie lubi lenistwa i obijactwa.
Ziko 2016-07-27 18:13:01
Witam pracuje w tej firmie. Paręnaście miesięcy i co zauważyłem że jest patologia ale w śród młodzieży którzy chcą zarobić a nic nie robić pracuja aby do wypłaty albo do chwilówki a weekend niech pracuja emerycl gdyby nie emeryci to firma kleczy pozdrawiam myślący emeryt
1
cacy 2016-07-27 21:28:16
Dla mnie najbardziej istotne jest to, że oprócz podstawy zarobków dorzucają jeszcze jakieś premie do tego. Wiedzą jak zadbać o dobre stawki, ale może wiecie czy oprócz tego są benefity socjalne? Pozdrawiam
ar 2016-07-29 17:16:15
Nie ma żadnych benefitów.
2
anka 2016-07-29 19:32:35
Nie wiem jak jest teraz co oferują bo nie widzialam, zadnych nowych ofert pracy by poszukiwali kogoś, wczesniej wiem ze szukali kogoś na Logistykę, a tam podejrzewam,ze calkiem dobrze chyba jest, w biurze tez raczej zle nie mają, ale trzeba miec jakies doswiadczenie już
bleee 2016-08-01 22:20:53
Brud, smród i wszechobecny syf zarówno na produkcji jak w biurze. Chlewiki bywają czystsze.
4
ach 2016-08-01 22:24:56
Ale wiadomo jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać koordynator ds. remontów i modernizacji? Ja to bym się chętnie załapał, bo jednak oprócz doświadczenia pewnie jest szansa na zdobycie niezłych zarobków.
tomek 2016-09-21 10:20:43
na pewno u nich stawiają na umiejętnosci, bo jest stanowisko jako Office Manager ze znajomością języka obcego.
NICK 2016-09-25 10:24:16
Jedno słowo- Mordor :) Praca w biurze to nic innego, jak jeden wielki stres i strach. Kiedy człowiek budzi się rano z bólem żołądka, bo trzeba iść do pracy, to chyba jest coś nie tak.
NICK 2016-09-25 10:27:10
I żeby nie było, że tylko negatywnie - ludzie w biurze naprawdę spoko (poza kilkoma jednostkami). Najlepsza p. Anetka :)
e 2016-09-25 10:27:18
ale co takiego cię stresuje w tym biurze dokładnie kolego i przed odczuwasz taki wielki strach? nie widzę powodu tak szczerze mówiąc co w branży producenta/ bram może być aż takiego obciążającego psychicznie jak próbujesz nam tutaj uzmysłowić? odpisz
Paker 2016-09-27 19:31:35
Mogę polecić dobrego gastrologa ;)
Może źle się odżywiasz?

1
kataryna 2016-09-27 21:38:29
Koleżanko/kolego z bólem żołądka.
Masz rację, coś jest nie tak.
Zastanów się jednak z kim, bo mnie nic nie boli.
hghf 2016-09-28 22:15:49
A może napiszesz co jest tak @katarynka jakie warunki są tutaj na plus a jakie na minus?
Alec Baldwin 2016-10-01 18:01:39
Nie ma nudy ;)
marts 2016-10-01 18:20:20
Wydaje mi się, że ocena pracodawcy i warunków pracy jest dość subiektywna. Z własnego doświadczenia widzę, że polecane mi prace bywały dla mnie kiepskie i odwrotnie... ktoś narzekał, ja byłam mocno zadowolona...
bulldog 2016-10-05 21:37:16
syf, jeden wielki syf brak jakiegokolwiek bhp, cud, że jeszcze nie było bardziej poważnego wypadku, toalety wyglądające i śmierdzące gorzej niż na dworcu (nawet ta koło szefostwa!) chaos nikt nic nie wie, naprawde garstka osób zna się na tym co robi, reszta jest z przypadku, bez szkoleń obsługują klientów hahaha, wystarczy chwila w biurze żeby zorientować się że większość pracowników zachowuje się jak dzieci we mgle, starają sie i tego nie mozna im odmówic ale w takim chaosie jaki tam panuje ciężko byłoby się skupić na zrobieniu kupy! nie pozdrawiam szefostwa naturalnie, z powodu braku szacunku do swoich pracowników.
henryk 2016-10-06 09:10:47
Kurde @bulldog ale jednak na rynku są już prawie od ponad 20 lat i sprzedają takie rzeczy, o których przecież trzeba klientowi poopowiadać, żeby sprzedać..nikt nie kupi bramy albo rolety bez uprzedniego zorientowania się w temacie. Więc jakby mieli tyle czasu wytrzymać jak nie ma nikogo kto się zna?
Aga 2016-10-06 15:25:09
Firma jak inne.
Nie każdemu pasuje, ale jednak cały czas się rozwijają i zatrudniają nowe osoby.
Aga 2016-10-06 15:25:33
Firma jak inne.
Nie każdemu pasuje, ale jednak cały czas się rozwijają i zatrudniają nowe osoby.
ED 2016-10-06 15:35:29
No z tego co ja widzę to oni to dodali kilka dni temu te wszystkie oferty pracy ale nie jest jakoś dużo stanowisk tylko po prostu w wielu miejscach szukają
bulldog 2016-10-07 19:44:30
@henryk pomysł eksportu osłon zewnętrznych i wewnętrzych na Holandie trafiony w 100% interes się kręci, ale dziwi mnie ze szefostwo i cala kadra zarzadzajaca nie widzi problemu w tak ogromnej rotacji pracowników, przeciez co pol roku ekipa wyglada zupelnie inaczej non stop nowe twarze mysle ze kazdy wie ze jezeli jest duza rotacja pracownikow to w firmie nie dzieje sie dobrze, a wystarczyloby odrobine szacunku do pracowników, ludzkie warunki pracy prawo do przerwy czy chociazby miejsce do zjedzenia, czy toalety mieszczące się w jakichkoolwiek standardach XXI wieku system motywacyjny zamiast kar pieniężnych. pracownik który jest motywowany do pracy jest napewno bardziej wydajny niż straszony.
Droma byłaby naprawde fajna firma ze stalymi doswiadczonymi pracownikami godnymi zaufania, ale po co skoro liczy się tylko hajs jaki szefostwo napycha sobie do kabzy i oszczedzanie na podstawowych przywilejach
bulldog 2016-10-07 19:44:52
@henryk pomysł eksportu osłon zewnętrznych i wewnętrzych na Holandie trafiony w 100% interes się kręci, ale dziwi mnie ze szefostwo i cala kadra zarzadzajaca nie widzi problemu w tak ogromnej rotacji pracowników, przeciez co pol roku ekipa wyglada zupelnie inaczej non stop nowe twarze mysle ze kazdy wie ze jezeli jest duza rotacja pracownikow to w firmie nie dzieje sie dobrze, a wystarczyloby odrobine szacunku do pracowników, ludzkie warunki pracy prawo do przerwy czy chociazby miejsce do zjedzenia, czy toalety mieszczące się w jakichkoolwiek standardach XXI wieku system motywacyjny zamiast kar pieniężnych. pracownik który jest motywowany do pracy jest napewno bardziej wydajny niż straszony.
Droma byłaby naprawde fajna firma ze stalymi doswiadczonymi pracownikami godnymi zaufania, ale po co skoro liczy się tylko hajs jaki szefostwo napycha sobie do kabzy i oszczedzanie na podstawowych przywilejach
anka 2016-10-07 20:04:13
Ja z koleji troche inaczej to wszystko postrzegam poniewaz, na poczaktu zawsze jest fajnie wszystko jest w centrum zainteresowania wszystko sie nam podoba, ale z czasem to wszystko sie zaciera gdzie na pewne sprawy nie zwracamy juz uwagi a wszedzie widzimy negatywy
Smile 2016-10-08 12:33:20
Buldog ty takim małym szczeniaczkiem pachniesz , niby dużo do powiedzenia masz ale tylko za plecami .
Pracowales chyba dawno temu .
Musiałem coś mieć na sumieniu i wyleciales z pracy a teraz bzdury na firmę wypisujesz.
Życzę powodzenia.
1
henryk 2016-10-08 15:16:50
A komu teraz @bulldog na pieniądzach nie zależy? Ale wiesz co zastanawia mnie jedno (oczywiście szanuje twoje zdanie) gdzie są te oferty pracy skoro jest taka rotacja wielka?
Antiga 2016-10-10 18:46:54
Napiszcie gdzie te ogłoszenia o pracę. Mieszkam blisko i pasowałaby mi lokalizacja. Nie umiem znaleźć ogłoszeń.
ED 2016-10-11 11:52:47
No dobrze, ale jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu dbają o stabilne warunki pracy, co jest dobrym znakiem.
Zostaw swoją opinię o Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek - Gliwice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Droma S.C. Z. Włosek J. Włosek