Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

Wloch

Panie Wlascielu i dyrektorze może zrobicie coś w związku z pandemia nie mamy masek płynów nic my się boimy chodzić do pracy że się zarazimy nie rozumie , że ludzie się dla was ,nie liczą tylko produkcja kto w takiej sytuacji będzie zamawiał no po prostu ,nie wyobrazalne. Teraz nikt z Was w firmie się nie pokazuje tylko ludzi widać którzy pracują a z tylu głowy mają myśl żeby się nie zarazić.

Starszu

Jakoś ciężko mi zrozumieć że starzy pracownicy mają nadal najniższą krajową a nowi którzy przychodzą od razu na umowie 500 zł więcej.Ewenement nie do przebicia.Polityka firmy jest prowadzona jak w czeskiej komedii. Nie spotkałem się w życiu z taką chorą sytuacją.Chyba że dyrektorek chce aby doświadczeni pracownicy za takie traktowanie(usunięte przez administratora)

Zed

Cześć Mam kilka pytań odnosnie pracy w Droma tylko na Bojkowskiej. Jaka jest atmosfera bo odniosłem wrażenie że p. Dyrektor trzyma wszystkich krótko. Czy jest możliwość awansu? Czy pracujecie od pełnej godziny do pełnej czy trzeba zostać np 5min dłużej z jakichś powodów? Podobno nie ma nadgodzin a soboty bardzo sporadycznie nawet w sezonie? Jakie jest podejście do nowych osób? Macie jakieś normy? Jak wam się pracuje i ile lat pracujecie w tej firmie? Za co przyznawana jest premia - frekwencja, wydajność? ? Po ile godzin zwykle pracujecie w sezonie? Z góry dzięki za info

Stalowy
@Zed

Nie dostaniesz tego czego oferują w ofercie . Bardzo duże wymagania za bardzo małe wynagrodzenie :)

@Stalowy

Ok dzięki rozumiem że chodzi Ci o premie - że ciężko ją wyrobić? a i tak z tego co wiem premia jest tylko w sezonie. Czyli zostaje podstawa która oferują w ogłoszeniu? A co z atmosferą na Bojkowskiej?

@Stalowy

I co z nadgodzinami poza sezonem są czy ich nie ma?

Knykieć
@Zed

Skąd wiesz jak dyrektor trzyma ludzi ?

xxx
@Knykieć

Gdzie znajduje się hala na Bojkowskiej?

Pola
@xxx

Na bojkowskiej ????

Gibki

Witam. Uwaga osoby próbujące swoich sił w Droma. Sytuacje które tam mają miejsce,były normalnością na kopalnii w latach 90-tych. D(usunięte przez administratora)Ciuchy firmowe, otrzymuje się w momencie rokowania na współpracę z tą magiczną firmą, 2 miesiace minimum oczekiwania na buty i odzież. Poganianie pracowników, to ideologia firmy, (usunięte przez administratora). W firmie jest wszędobylski nie ład i nie wiedza. Pytając się kierowników, to ważne by coś nosić, nie ważne gdzie, nic nie jest poukładane schematycznie, tylko istny chaos. Nauka półproduktów wygląda w ten sposób, że 3/4 osób nie wie z czym ma do czynienia. Daltoniści niech zapomną o tej pracy. Wynagrodzenie, trzeba skrupulatnie liczyć bo zawsze się ono nie zgadza, bywają spóźnienia w przelewach do 2 dni. (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Nikamo

Dobry wieczór ????. Dziś firma Droma do mnie dzwoniła. Oczywiście zgodziłem się przyjść na rozmowę. Więc wchodzę na stronę firmy i tak naprawdę nic nie piszecie konkretnego. Wiadomości są stare że człowiek sam jest głupi . Najgorsze że są kasowane wiadomości które są bardziej prawdziwe niż te które są na stronie przez ludzi pisane. Firma aby zachęcić ludzi to powinna zobaczyć o czym piszecie w opiniach. Człowiek nie wie jaka jest atmosfera w pracy, czy jest ciężka, ile tak naprawdę się zarabia, czy po 3miesiacach chociaż będziesz dobrze pracować podziękują ci za współpracę. Ludzie piszcie konkretnie na tematy.(usunięte przez administratora)Rozmowa dzieci z przedszkola.

Niko

Cześć podłączam się pod pytania Zed-a. Ktoś może napisać jak jest na Bojkowskiej?

Zed

Cześć Mam kilka pytań odnosnie pracy w droma tylko na Bojkowskiej. Jaka jest atmosfera bo odniosłem wrażenie że p. Dyrektor trzyma wszystkich krótko. Czy jest możliwość awansu? Czy pracujecie od pełnej godziny do pełnej czy trzeba zostać np 5min dłużej z jakichś powodów? Podobno nie ma nadgodzin a soboty bardzo sporadycznie nawet w sezonie? Jakie jest podejście do nowych osób? Macie jakieś normy? Jak wam się pracuje i ile lat pracujecie w tej firmie? Za co przyznawana jest premia - frekwencja, wydajność? ? Po ile godzin zwykle pracujecie w sezonie? Z góry dzięki za info

Greg

Jak to? Przeciez były podwyżki stawek, nie wszyscy dostali?

Wicik

Pracowałem tam jako kierowca przez 8 miesięcy i z przykrością muszę stwierdzić że coraz gorsza sytuacja tego pracodawcy. W ciągu kilku miesięcy już 3 razy obcinano stawki wynagrodzenia. Nikt tam się nie liczy z kierowcą nie ma żadnego systemu nikt ci nie powie czy w przyszłym tygodniu będziesz miał wyjazd czy też nie pojedziesz ale ciągle musisz być pod telefonem za co nie dostaniesz ani grosza.(usunięte przez administratora)

Niezadowolona

Hej, Chciałabym podzielić się z Wami wrażeniem dotyczącej odbytej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ASYSTENT DS. WYCEN. Rozmowa zostala przeprowadzona z dziewczyną z HR, która była strasznie młoda i zestresowana- była chyba dopiero na początku swojej kariery, kierowniczka- która wywarła na mnie negatywne wrażenie nadasanej i wiecznie niezadowolonej i chlopak- który rzekomo był liderem, a z wyglądu przypominal jakby dopiero co kończyl gimnazjum i w ogóle nie wiem po co tam był skoro praktycznie nic się nie odzywał. Po rozmowie i ocenie wszystkich trzech osób można stwierdzić, że na te stanowisko potrzebna jest osoba, która bezpośrednio podporzadkuje się kierowniczce- ten lider chyba taki jest skoro nie miał nic do powodzenia a przypominal jej slugusa niż pracownika, który miał zarzadzac ludźmi. Pani z HR też radzę poćwiczyć bo tak kariery nie zbudujesz. Pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję że pomogłam

Ok
@Niezadowolona

Wniosek prosty. Pewnie nie mieli o czym z Tobą rozmawiać . Ja odbyłem takie spotkanie i odbieram sposób rozmowy bardzo pozytywnie.

Lukas
@Ok

Cześć. Też byłem na tej rozmowie i zgadzam się z moją poprzedniczka. Jedynie inne spostrzeżenie był wiek hr. Ja miałem wrażenie, że nie była aż taka młoda. Ale to pewnie kwestia pogladu. Chłopak był dretwy niczym drewno. Pewnie liderem jest od niedawna, A kierowniczka dziwna. Niby chce być miła, ale jej natura wydaje się być odwrotna. A stanowisko opisane przez te osoby wydaje się być nudne jak flaki z olejem. Dobre zajęcie na chwilę dla kogoś kto dopiero zaczyna stawiać swoje kroki zawodowe

I co dostałeś pracę?

Hapol

Poniewaz nikt z doswiadczeniem, szanujacy swoj czas nie chce pracowac za takie pieniadze. Z mojej perspektywy, jestem w firmi pol roku a juz odeszli: koerownik produkcji, kierownik zmiany, liderzy produkcyjni jak i z dzialu jakości i cala masa ludzi z produkcji.

Mikołaj
@Ok

Wniosek prosty, ten sam autor dwóch wypowiedzi "Samo 18.12.2019 07:05 Każdą wypowiedź można łatwo dopasować do odpowiedniego rodzaju (usunięte przez administratora)wniosek prosty sami głupi ludzie tu piszą" Więc szczerze wątpię, że byłeś na tej rozmowie. Musisz być pracownikiem- lizusem dbający o wizerunek firmy

Ocean
@Mikołaj

Wow sama siebie podsumowujesz właśnie -) Niski poziom i niskie komunikaty _) IP

Jakie są zarobki na stanowisku kierownika? Np. na poszukiwanym Kierownik jakości? Oczywiście orientacyjne. Dzięki za info.

Mati

Twoje...

Kolega

Jak zapewnić sobie dobry nastrój Czasami trudno przegonić ciemne chmury ze swojego prywatnego nieba. Nabuzowani kłótnią w domu, zbyt długą kolejką w sklepie, korkami na drodze, spóźnieniem się autobusu, chętniej zaszylibyśmy się w kącik, niż myśleli nad poprawą nastroju.

Romek

Widziałem ofertę na pracuj.pl w zakładzie przy ul Horsta Bieńka Gliwicach jak tam wygląda praca ludzie okej Jak wyglądają zarobki

Hejo

Glupota pasuje do tych ludzi którzy tu narzekają

New

Cześć, Mam kilka pytań odpowiedzcie, proszę. Droma na portowej, tylko 1 zmiana, 3500+(800 w sezonie). Jak wyglądają warunki? 1-temperatura na hali w lecie i zimie? 2-w smarach? Czy tylko wiercenie, skręcanie? Możecie jakoś szerzej o tym napisać? 3-ubrania robocze-koszulki, swetry, spodnie, polary? Dostępność rękawiczek, okularów itp materiałów 4-ile trwa przerwa, wszyscy razem czy pojedynczo? Ile osób pracuje na zmianie? 5-pracujecie od pełnej do pełnej czy należy przekazać np zmianę i należy zostać chwilę dłużej, ile? 6-praca w sezonie, po ile godzin pracujecie? Ile dni w tygodniu? 7-można słuchać muzyki podczas pracy? 8-jaki jest stosunek do nowych pracowników? Starych pracowników? Kierownika? 9-ile tam pracujecie? Macie jakieś inne uwagi? 10-jakieś premie świąteczne, wczasy pod gruszą? 11-multisport, dodatkowe ubezpieczenie, prywatni lekarze? 12-Jak z miejscem na parkingu? Nie ma problwmu z zaparkowaniem? 13-jak rozwiązywanie problemów, nieporozumień itp? 14-jakieś inne uwagi? Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiwdź

Szczery
@New

1 w lato sauna w zime iglo 2 obrobka aluminium skóra sucha i popekana, jal wiadomo aluminium wysusza dlatego stosuje sie je w antyperspirantach oczywiscie wdychasz je tez 3 na ubranie poczekasz dlugo, ja po roku ciagle nie mam 4 15 minut(w teorii) chodzimy dzialamo 5 od pelnej do pełnej 6 w sezonie nawet po 80h, w miesiacy dobijamy do 300 7 mozna nawet popka:) 8 raczej spoko, ale teraz kiedy nowy ma wyzsza stawke od starego to roznie 9 okolo roku i juz niedlugo 10 premia świąteczną symboliczne 200 i to tyle ze swiadczen 11 jest :) 12 na bojkowskiej ciasno na portowej tirem mozna stanac 13 kilka razy bylo na piesci raz mediator 14 ogolnie firma sie rozwija i to widac ale brak kompetentnych osob. Dzial jakości to jest jakas kpina, liderzy raczej slabi, bral kierownika produkcji od okolo 3 miesiecy. Moja odpowiedz nikogo nie obraza nie zawiera wulgaryzmow. Mam nadzieje, ze administrator strony jej nie ocenzuruje :)

@Szczery

@Szczery Bardzo dziękuję za najbardziej wartościowy wpis na tej stronie. Dodatkowe pytania: A-jak wyglądają toalety i szatnie? B-jakim cudem 300h? 12hx6dni?

Szczery
@New

Na bojkowskiej toalety i szatnie na przyzwoitym poziomie. Portowa to jakies baraki powojskowe takwiec jest tragedia. A co do godzin to czesto po 12h od pon do piatku i weekend po 8 tzn sobota i niedziela. 4 weekendy to juz masz 64h. Dodaj po 60 w tygodniu razy 4 i masz piekne ogragle 300. Najgorsze bylo przymuszanie do nadgodzin. Lazenie kierownika i lidera i nacisk.

obojetny
@Szczery

Jak dbasz tak masz. Do kogo ma sie pretensje że toalety zaniedbane? Do sprżataczki? Chyba nie bardzo. Jak dbasz o wc u siebie w domu tak o wc w pracy. Proste! Masz odpowiedz. To My jestesmy odpowiedzialni jak wyglada sprawa czystosci bez wzgledu na adres pkt pracy

obojetny
@Szczery

zacznijmy od tego gdzie na Portowej masz parking... haha. Gdzie staniesz tam Twoje chyba że zablokujesz dostawczaka

@Szczery

@Szczery Bardzo dziękuję. Jesteś super, że podzieliłeś się swoją wiedzą. Pozdrawiam :)

Samo

Każdą wypowiedź można łatwo dopasować do odpowiedniego rodzaju glupoty wniosek prosty sami głupi ludzie tu piszą

Nowa

Czyli z tego co przeczytałam często pracuje się po 12 h ? Jednak te cztery godziny są traktowane jako nadgodziny ? A w weekendy tez jest inna stawka ?

Pytac nie bladzic

Majac na stanie jeden material ktory skomponowac trzeba z innym towarem o tym samym kodzie to latwiej go zlozyc w calosc niz tworzac cos czego nie mozna polaczyc z czyms innym i zamiast produkcji stoi sie lub dopiero szuka material pasujacy do calosci? Balagan i 0 organizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.