Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

IP detector

z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga...

Jaro

Serio właściciele nie zdają sobie sprawy, że wklejanie dziwnych tekstów, żeby podwyższyć sobie opinie na tym nędznym portalu jest żenujące ?

Ola

Jak widać furman czas i energię na reperowanie sobie opinii w Internecie i jeszcze płaci za to. Odechciewa się aplikowania

Eh

Skończy się sezon to połowa (usunięte przez administratora)

dromer
@Eh

sezon się juz nie kończy, pamiętasz ubiegły rok? nie było końca

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Prawy

Lolo

Droma (usunięte przez administratora) na podatkach i zusie

Jaro

W tej firmie panuje masakryczny chaos i (usunięte przez administratora)

Ona

(usunięte przez administratora) szefowej na dziewczynach z biura jest masakryczny ...

gall

Obserwuję co wypisujemy my (pracownicy)(usunięte przez administratora) Kolejna sprawa to papierosy. Jak pisze portal interia.pl, palacze pracują znacznie krócej. Grzegorz Juszczyk, szef Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-Państwowego Zakładu Higieny szacuje, że to 22 dni w roku. Niemal równy miesiąc pracy. Wyniki badań potwierdzają, że palacze średnio spędzają na L4 2,7 dnia więcej niż osoby niepalące. Robi się już prawie 25 dni przez cały rok kalendarzowy. Podwójny urlop. Więcej na ten temat pod linkiem: https://www.money.pl/gospodarka/przerwa-na-fajke-to-nawet-22-dni-w-ciagu-roku-firmy-traca-krocie-6391194739476097a.html Całkowity zakaz palenia nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Rezygnacja z nałogu nie jest łatwa i w praktyce wielu pracowników szuka innych sposobów na zaspokojenie potrzeby palenia – wychodzą poza teren przedsiębiorstwa, co jest jeszcze bardziej czasochłonne, bądź po prostu łamią przepisy wewnątrzzakładowe. Jeśli podwładni decydują się spędzać przerwy na papierosa na zewnątrz, dochodzi kwestia trudnych warunków pogodowych zimą czy jesienią – rośnie ryzyko przeziębień, pracownicy częściej korzystają z L4, a to rodzi kolejne koszty dla przedsiębiorstwa. Dlatego wielu pracodawców przyjmuje inną strategię. Wychodzą z założenia, że od zakazu palenia w firmie lepsza jest zachęta do rezygnacji z nałogu. Ponieważ najskuteczniejszy argument jest ten finansowy, oferują dodatki motywacyjne dla osób, które nie palą w pracy. Więcej na ten temat pod linkiem:https://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/palenie-w-pracy-podstawowe-informacje_pr-2296.html Jaki z tego wniosek? Nie palący powinni ZARABIAĆ WIĘCEJ, bo pracują o wiele DŁUŻEJ !!! I (usunięte przez administratora)

Anda

To jest piękne ;)

Anda

Trzeba się dobrze wyspać :)

Niedoszły pracownik

Byłam na rekrutacji i generalnie jak zobaczyłam te umęczone twarze miłych pracownic tej firmy to nie miałam ochoty na pracę w tym miejscu. Po opiniach myślę, że przeczucie mnie nie myliło.

Szefowa
@Niedoszły pracownik

Dobrze ze tu nie pracujesz

Obserwator

Najpierw naucz się ortografii i interpunkcji, potem pisz o swoich kompleksach i zawiści. Inaczej się ośmieszasz. Naucz się tyle ile potrafi córka brygadzistki i też możesz chodzić po hali. Jestem tam codziennie i dobrze widzę, kto jak pracuje. Ty musisz być marnym ludzikiem, nawet domyślam się kim. Tchórz w czystej postaci. Nikt Cię nie lubi?

Szach i Mat
@Obserwator

Oprócz twojej zawiści wnioskuję że Jesteś osobą fałszywą i plotkujesz , naucz się roboty bo to nie wakacje , a nie naskakujesz na porządne osoby.. Codziennie Wspierasz Przedszkole a nie ludzi którzy robią co do nich należy . Ciebie Na pewno nikt nie lubi i szanse masz 1 na milion żeby wgl coś zgadnąć , Tchòrz ? TO ty pierdo*lisz na ludzi jakieś głupoty i kto tu jest tchòrzem?

Rober

Kierownicy produkcji to cymbały które włażą w tyłek szefowi żeby kasę dorwać a ty (usunięte przez administratora) rób bo jesteś robol bo taki jest twój cel. (usunięte przez administratora)

qwert
@Rober

o jakiej lokalizacji piszesz?

Admin

Te wpisy mające podbić opinie o firmie wskazuje jaka to firma...

Aga

Nikt w tej firmie nie wytrzyma więcej niż rok....

Adres

Taki tam(usunięte przez administratora) !!!(usunięte przez administratora)

OBiecują gruszki na wierzbie a po sezonie w zeszłym roku „ dziękujemy (usunięte przez administratora)” i radź sobie sam. Nie wierzcie w te obiecywanki o premiach i stałym zatrudnieniu

Zadowolona

Szefowa z kompleksami wyzywa się na dziewczynach na horst. Cieszę się, że szybko znalazłam pracę(usunięte przez administratora)

Drajwer

Byłem kierowca międzynarodowym. W sumie płaca była dobra ale na papierze mało. Atmosfera średnia przez zachowanie szefostwa. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.