Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

Zaneta :)

"Wszyscy dookoła są tacy niby idealni, perfekcyjni i doskonali w każdym możliwym calu. Święci niczym aniołowie z pieprzoną aureolą nad głową i wyrastającymi z (usunięte przez administratora) skrzydłami. (usunięte przez administratora) z tym, że innym wbiliby nóż w plecy przy każdej możliwej okazji. Wystarczy, że zrobisz coś co nie będzie im się podobać lub według nich będzie nieodpowiednie, to od razu zaczną kopać dla Ciebie grób. Wystarczy, że nie będziesz chorągiewką na wietrze, która nadskakuje i płaszczy się przed nimi przy każdej możliwej okazji, to od razu powiedzą, że nie potrafisz się dostosować i być jak wszyscy „normalni”. Wystarczy, że czasem będziesz bronić swojego zdania i poglądów, to będziesz dla nich zarozumiały i nic nie warty. Jeśli coś Cię będzie (usunięte przez administratora) i powiesz, że Cię (usunięte przez administratora) to nie będziesz pasować do ich idealnego, perfekcyjnego i zakłamanego świata. Ludzie już tacy są. Udają porządnych i nieskazitelnych, a gdyby tylko mogli utopiliby Cię w łyżeczce wody. Zawsze znajdą w Tobie jakieś „ale”. Masz tańczyć tak jak Ci zagrają, bo oni ponoć są bezbłędni i „święci”. I wiesz co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Uśmiechnij się, pokaż im środkowy palec i zwyczajnie bądź sobą. Niewielu ma dzisiaj na to odwagę, ale tylko oryginał jest coś warty. Idź więc przez życie z uśmiechem i podniesioną głową, bo nic nie (usunięte przez administratora) ich bardziej niż Twoja pewność siebie i szczęście. Nie musisz im niczego udowadniać. Nie musisz przepraszać ich za to kim jesteś. Znasz konsekwencje swoich czynów i zawsze bierzesz za nie odpowiedzialność. Każdy krok, który stawiasz i każda decyzja, którą podejmujesz idzie na Twój własny rachunek. A ludzie? Oni zawsze będą Cię obgadywać po kryjomu. Będą próbować dowartościować się Twoim kosztem. Będę Cię nieustannie krytykować, bo nigdy nie będą na Twoim poziomie. Nie rozumieją, że są za Twoimi plecami nie bez powodu. Interesują się Twoim życiem zamiast zająć się swoim. Nie wpadli na to, że sami powinni spróbować stać się kimś lepszym. Potrafią jedynie krytykować i pluć jadem. Zawsze znajdą w Tobie jakieś „ale”. Zawsze będziesz dla nich „zbyt”. Jeśli będziesz sobą – powiedzą, że jesteś zbyt dziwna. Jeśli będziesz spełniać swoje marzenia – powiedzą, że jesteś zbyt odważna. Jeśli będziesz bronić swojego zdania – powiedzą, że jesteś zbyt arogancka. Jeśli będziesz dbać o siebie – powiedzą, że jesteś zbyt próżna. Jeśli powiesz (usunięte przez administratora) – powiedzą, że jesteś zbyt chamska. Jeśli nie będziesz chciała być z byle kim – powiedzą, że jesteś zbyt wybredna i samotna. Jeśli nie będziesz się przed nimi płaszczyć – powiedzą, że nie potrafisz się dopasować. Jeśli będzie zależeć Ci na rodzinie i przyjaciołach – powiedzą, że jesteś zbyt staroświecka. Jeśli będziesz podróżować – powiedzą, że bujasz w obłokach. Jeśli zapracujesz na nowe auto – powiedzą, że na pewno ukradłaś. Jeśli będziesz w długim związku – powiedzą, że nie znasz smaku życia. Jeśli będziesz szczera – powiedzą, że jesteś zbyt bezczelna. I wiesz co Ci powiem? Uśmiechaj się szczerze i dalej bądź po prostu sobą. Wilk nigdy nie będzie przejmował się stadem baranów. Chwasty nie będą tak piękne jak róża. Wszystkie ich zawistne słowa i czyny oszlifowały Cię niczym diament. Czas zacząć błyszczeć. (usunięte przez administratora) ich. Uśmiechnij się i zacznij żyć!"

.. Lena

Ah szkoda gadać ludzie tam pracujący tworzą sami taka atmosferę 3/4to patologia żeby były bójki w pracy? To samo za siebie mówi dlatego nie wytrzymałam tam dłużej niż wytrzymałam. Pozdrawiam

Blok

W końcu nie ma tej prowokatorki Żanety teraz będzie spokój bo ta tylko prowokowala A później wszystkich oskarżyła a ona oczywiście nie winna a facetów naganiala a później oskarżyła o molestowanie teraz trafiło na Anię nic nie winna masakra cała Hala jest za Ania

Dromowicz

Nik Pani Żanety nie zwolnił sama się zwolniła robiła najwięcej zamieszania a później była wielce nie winna prowokowala mężczyzn a później oskarżyła o molestowanie ,wielce pokrzywdzona buntowala wszystkich dookoła nie potrafi pracować w grupie a teraz do Pani Ani się doczepila Pani Ania jest fajna uśmiechnięta i szczera osoba która jest zawsze chętna do pomocy innemu bardzo dobrze że jej już nie ma bo dalej by robiła (usunięte przez administratora) Pani Aniu głowa do góry

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Łatwo złudzic człowieka pięknym wynagrodzenien I nagroda w postaci prawa jazdy. Mam radę, jeśli chcesz być niewolnikiem zgodz się na to :) Obowiazkowe nadgodziny, bez których zawsze znajdą coś za co Cię zwolnią to tylko czubeczek góry lodowej. Opierzchłość, lenistwo i brak kultury osób postawionych wyżej skutecznie potrafi umilić dzień. Osoby którym urodziły się dzieci traktowane są jak dojne krowy, wiedzą że mogą takim dorzucić roboty nawet na 14 godzin bo ci i tak muszą pracować żeby utrzymać rodzinę. Pani Ewa królowa lodu lub baba jaga z chatki dawno pożegnała się że zdrowym rozsądkiem w kontakcie ludźmi, czuje się niczym hrabina której można zmieszac z błotem kazdego bo przecież ona jest wysoko postawiona. Warunki jak na kambodżańskiej wytwórni Zary, nic do zaoferowania, bród, (usunięte przez administratora) I depresja. Nic dziwnego, że co chwila szukają nowych pracowników. Wypadki z każdej strony że względu na popęd w zrealizowaniu planu dnia, chociaż moim skromnym zdaniem nawet 3 osoby by się z tym nie uwinęły. Patologia i porażka, nie polecam

JBĆFałszywcòw

Ooo Ludzie Się Uspokoili z Durnymi Komentarzami xD

janusz
@JBĆFałszywcòw

Nie koniecznie po prostu nie ma sensu pisac tu, bo i tak zostanie to albo skasowane albo zepchniete na dół bezsensownymi wpisami. Każdy wie jak jest w dromie jak wyglada zatrudnienie i Ci co przyjda nowi tez sie przekonaja. Wiec zostanie tylko pracownik z zagranicy.

Ona

Desperacja pracowników sromy aby ukryć negatywne opinie po prostu osiąga wysoki poziom. Wklejanie jak najdłuższych tekstów aby negatywne opinie poleciały na dół sprytne. Ale w tych czasach każdy mądry przeczyta trochę i stwierdzi ze coś jest nie halo ? Czemu pracodawca się tak broni może się czegoś boi pozostawiam wam to do oceny. Jedyna firma która stara sie poprawic wizerunek 740 opinie z tego 600 to bezsensowne posty nie mające nic wspólnego z firma. Moje pytanie brzmi czy warto aplikować ? Jak warunki pracy ? i Proszę o odpowiedz pracowników a nie wklejanie bezsensownych tekstów ? Widzę ze oferty pracy dalej są.

byly pracownik
@Ona

jedyna rada nie aplikuj. (usunięte przez administratora) cie na kase- to moge zagwarantowac

byly praacownik

Januszexxx pelna geba. Ciagle nowe rekrutacje, bo kto sie przyjmie ten po chwili odchodzi. Wyplata bardzo marna. Co najciekawsze szefostwo pisze sobie pozytywne opinie. Najczesciej wklejajac sobie bajki i je komentujac. Zenada

Pimpek

Typowy Januszex...(usunięte przez administratora) ledwo czytać i pisac umie, przerost formy nad treścią...ale najmądrzejsza na świecie...Omijajcie ludzie z daleka...

DeM
@Pimpek

... jej firma, może robić na co ma ochotę. Można się z nią nie zgadzać, można mieć inne zdanie ale pamiętajcie, że co jej to jej. Wiem jedno zawsze należy rozmawiać. A jak faktycznie jest, niech każdy wyrobi sobie swoje zdanie ... tak jest po prostu najlepiej.

Eh

Po co pisać tu opinie? Same Wklejone pierdoly(usunięte przez administratora) a Wszystkie opinie pracowników usunięte

rolnik
@Eh

Bo tutaj bawimy się z właścicielem. Tu jest tzw skrzynka pomysłów. włos bardzo sie przejmuje tym portalem i ta stronę ma ustawiona jako startowa na każdym urządzeniu. Oczywiście jak jakis pracownik wrzuca swoje niezadowoleniem to nie może nikt tego zobaczyc i od razu usuwaja a zamiast tego wklejaja przepis na no zupe szczawiowa.

Hany

Jak wyglada sytacja na kierowce miedzynarodówke?

przyszły

(usunięte przez administratora)Moze wypowiedza sie obecni pracownicy ktorzy pracuja a intesywnie obserwuja ten portal jak jest faktycznie czy warto skladac aplikacje do tej firmy czy nie ? Caly czas szuakaja kogos do pracy, a to moze swiadczyc o tym ze w firmie jest duża rotacja badz tak duzy niedobór pracownikow? To jak to jest z Ta Droma bo nie wiem czy aplikowac?

Dromol

Ludzie ogarnijcie się. Pokażcie drugą firmę, gdzie można tak dobrze zarobić. No tak, trzeba walnąć spro nadgodzin ale jak ktoś chce zarobić to zarobi.

Anda

Dobre :)

Moa

Fajne

K.K.

Usłyszałam o firmie dobre rzeczy dlatego chciałam się dowiedzieć czegoś więcej ale to co tutaj zastałam nie wiem jak skomentować... Dorośli ludzie, przedstawiciele firmy i tacy niekompetentni. Zamiast udzielić ludziom krótkiej informacji na temat zarobków, pracy zmianowej o ogólnej atmosfery, widać tylko wypisane głupoty. Teraz widzę, że nie ma sensu marnować swojego czasu na pracę w tej firmie. Serdecznie współczuję wszystkim porządnym pracownikom w.w. firmy.

Ala

Jakie są szanse rozwoju w dromie ? Szukają dużej ilości pracowników.

Nie polecam
@Ala

Nie nie nie polecam. Firma i jej Szefowa to absurd. Ukrywają negatywne komentarze pod stertą wklejanych głupot. Nie aplikuj,(usunięte przez administratora)

TB

Szefowa nazywa sama siebie Szefową. Masakra. Idźcie tam tylko jeśli jesteście bezrobotni. Nie zmieniaj pracy na Drome!!!!

IP detector
@TB

Chyba powinieneś sie podpisać(usunięte przez administratora)

Nie polecam
@TB

Zgadzam się w sto procent! Rotacja pracowników ogromna, (usunięte przez administratora)NIE WARTO psuć sobie nerwów

Ktoś

Witam chciałem się dowiedzieć jak pracuje się na produkcji ,jakie godziny pracy oraz jaką atmosfera bo trudno z tych opinii co tu piszą wywnioskować .A czy tylko na portowej jest Droma.

olis

Ciekawe ,że wszystkie opinie i pewnikiem krytyczne w stosunku do pracodawcy i jego kierowników oraz warunków pracy i płacy są na bieżąco usuwane? Coś ta "Droma" śmierdzi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.