Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

Jarek

(usunięte przez administratora) Poszłem na strefę(usunięte przez administratora) Ludzie Roboty jest mnóstwo

Elo

(usunięte przez administratora) Niesamowity bałagan w dokumentacji a każda osoba inteligentna, która podejmie próbę uporządkowania zostaje zwolniony bo szefowa nie lubi mądrzejszych od Siebie.

POLAK

Chyba Kobietom w Dromie brakuje (usunięte przez administratora)

Ona

Proponuje wam pisac jakas powieść nie zwiazana z firma. Zakrywacie tym szajsem prawdziwe opinie o firmie ukrywacie prawde. Ale kazdy mądry ktory przyjdzie pracowac do dromy ucieknie po 1 dniu. Brawo droma(usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Edward

Dobre

Zaro

Ale dobre

Zaro

Fajowe

Zainteresowana

Jest właśnie rekrutacja na stanowisko asystenta w dziale administracji - sekretarkę. Wie ktoś może jakie warunki pracy są? Atmosfera, zespół, orientacyjne wynagrodzenie i godziny pracy? Dużo jest w tym dziale nadgodzin?

Były pr
@Zainteresowana

Uciekaj człowieku

bolec_grucha
@Były pr

Dlaczego uciekaj? Właśnie też znalazłam to ogłoszenie i chciałam aplikować. Jedyne co mnie martwi to ciągła rekrutacja. Na pracuj praktycznie codziennie pojawia się ogłoszenie co z lekka daje co myślenia.

Dobra rada
@Zainteresowana

Byłam widziałam

Witam, wszystkich kandydatów napiszę kilka słów na temat przebiegu mojej rozmowy rekrutacyjnej w firmie DROMA, aby ułatwić wam wybór lub ewentualny proces rekrutacji. Firma szczyci się na swojej stronie internetowej członkostwem w Koalicji Przyjaznych Rekrutacji. Już po wejściu do biura przy ul. Dworcowej na ścianie w poczekalni wisi wielki napis przyjazna rekrutacja. (usunięte przez administratora) Przebieg rozmowy wygląda jak w typowej korporacji. Przychodzisz 15 minut przed czasem, czekasz na rozmowę(usunięte przez administratora)zostaniesz zaproszony na rozmowę, która jak w każdej korporacji odbywa się z udziałem Pani kierowniczki i Pani z HR. Pani z HR. jest bardzo młoda, zadaje pytania z uśmiechem stara się prowadzić dynamiczną rozmowę z polotem jednak widać jej nerwowe ruchy i porozumiewawcze zerkanie na kierowniczkę w oczekiwaniu na jej aprobatę.(usunięte przez administratora)Widać, że o wszystkim decyduje ona. Pytania zadawane przez Panie w sposób krzyżowy, typowe(usunięte przez administratora)Na koniec rozmowy jest miłe pożegnanie, podziękowania za udział i informacja, że bez względu na wynik rekrutacji odezwiemy się do Pani do tygodnia czasu. (usunięte przez administratora)Jednocześnie informuję, że powyższe informacje są prawdziwe, dotyczą mnie i mojej rozmowy rekrutacyjnej w firmie Droma. Zawarte tu informacje, nie odnoszą się w żaden sposób do innych kandydatów i rozmów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez firmę Droma.

Witam, Pojawilo się ogłoszenie na rekrutera? Chcialam się dowiedziec o płace na tym stanowisku oraz mniej więcej atmosferę w dziale? Dużo jest ofert na stanowisko rekrutera i szkoda czasu na chodzenie na rozmowy jeśli płaca marna.

@Anna

Witam, kwestie finansowe są ustalane indywidualnie do kandydata, także zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną to o tym porozmawiamy.

To tylko ja

Witam w zaistnialej sytuacji po przeczytaniu waszych (usunięte przez administratora) wypowiedzi stwierdzam ze firma Droma jest spoko firma jak kazda inna tylko ze placa jest lipna za taka robote jak robimy brak podwyżek. Kierownicy produkcji gubia sie, i sa zalatani a w ostatecznosci kuerownik nie ogarnia tego bajzlu i woli siedziec w gorach niz zainteresowac sie produkcja... Powinien sprawdzic jak mozna usprawnic caly ten system... Sa blokowane zlecenia przez brak materialu ktory znajduje sie na innych lokacjach... Dlaczego to nie zostalo zwiezione? Bo zaden kierowca nie będzie robic.(usunięte przez administratora)ze... Obiecuja lepsze wynagrodzenia lepsze warunki... A gdzie sa wozkowi wysokiego skladu ? Jakie oni maja stawki ?(usunięte przez administratora) No ludzie w innych firmach dostajesz 20 brutto na start a tu tyle nie zarobisz nawet jak (usunięte przez administratora) kolegow... Ale najlepsze jest to (usunięte przez administratora) motto "nieważne co firma zrobila dla Ciebie , ważne co Ty zrobiłeś dla firmy" poprostu (usunięte przez administratora) mac !!!

@To tylko ja

Napisz więcej na adres(usunięte przez administratora) ciekawe tematy poruszasz

Moty

Ja też już jadę

gall

Obserwuję co wypisujemy my (pracownicy) i jak walczy DROMA przez teksty nie mające nic wspólnego z sytuacją w firmie i nastrojach. Doszedłem do wniosku, że czas otworzyć oczy nam i naszemu pracodawcy. (usunięte przez administratora)Kolejna sprawa to papierosy. Jak pisze portal interia.pl, palacze pracują znacznie krócej. Grzegorz Juszczyk, szef Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-Państwowego Zakładu Higieny szacuje, że to 22 dni w roku. Niemal równy miesiąc pracy. Wyniki badań potwierdzają, że palacze średnio spędzają na L4 2,7 dnia więcej niż osoby niepalące. Robi się już prawie 25 dni przez cały rok kalendarzowy. Podwójny urlop. Więcej na ten temat pod linkiem: https://www.money.pl/gospodarka/przerwa-na-fajke-to-nawet-22-dni-w-ciagu-roku-firmy-traca-krocie-6391194739476097a.html Całkowity zakaz palenia nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Rezygnacja z nałogu nie jest łatwa i w praktyce wielu pracowników szuka innych sposobów na zaspokojenie potrzeby palenia – wychodzą poza teren przedsiębiorstwa, co jest jeszcze bardziej czasochłonne, bądź po prostu łamią przepisy wewnątrzzakładowe. Jeśli podwładni decydują się spędzać przerwy na papierosa na zewnątrz, dochodzi kwestia trudnych warunków pogodowych zimą czy jesienią – rośnie ryzyko przeziębień, pracownicy częściej korzystają z L4, a to rodzi kolejne koszty dla przedsiębiorstwa. Dlatego wielu pracodawców przyjmuje inną strategię. Wychodzą z założenia, że od zakazu palenia w firmie lepsza jest zachęta do rezygnacji z nałogu. Ponieważ najskuteczniejszy argument jest ten finansowy, oferują dodatki motywacyjne dla osób, które nie palą w pracy. Więcej na ten temat pod linkiem:https://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/palenie-w-pracy-podstawowe-informacje_pr-2296.html Jaki z tego wniosek? Nie palący powinni ZARABIAĆ WIĘCEJ, bo pracują o wiele DŁUŻEJ !!!(usunięte przez administratora) I tym akcentem kończę licząc na to, że przestaniemy stękać i narzekać przy śniadaniu i weźmiemy się do działania w obronie naszych interesów. Myślmy nad naszym losem i nie piszmy pierdół.

Cyc Cycu Cyckownik

Na forum każdy potrafi pisać źle, ale niech ktoś podejdzie i prywatnie mnie oświeci, bo może ja seriooo nie widze tego tak jak wy.

funfun

wow tak to bywa :)

Memo

Megafajne

Madejski

Tak Czytam te Komentarze wszystkie i myślę Wy Chorzy Jesteście nadajecie na siebie jprdl jak macie jakieś problemy To rozwiążcie je osobiście powiedzcie prosto w twarz Tej osobie o której coś myślicie a nie bawicie się w kotka i myszkę na forum bo ten to ten tamto nie ma tu nikogo odwaznego kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie !

Po co usuwać prawde (usunięte przez administratora) natale i jej kufwlke paniusie dwie nic nie robią a płacone maja Michał powinien być cały czas na hali (usunięte przez administratora)

Zniesmaczony

Były pracownik a dalej wszystko widzi? :D Tylko jedna osoba nie pracuje już w tamtej części hali a na uzbrajaniu. Dalej knuje intrygi jak widać. Żal mi tamtych dziewczyn, że ktoś taki wziął sobie je na cel. Głowa do góry dziewczyny, wszyscy wiemy, jak to wygląda

Boruto
@Zniesmaczony

Były czy nie Były powiem tak prawdą boli a ty kur*wo kłam do woli ;) powiem Tak pierd*olni się patelnia może zmadrzejesz ,przestań plotkować i popierać margines społeczny pozdro

Dron

zmartwiony Dromowiczu Nie mow ze nikt Cie nie kocha niee Nie mow ze nikt Cie nie potrzebuje niee Nie mow ze nikt o Tobie nie mysli niee I nie mow ze nikt nie chce Cie znac nie chce Cie znac Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Nie mysl ze nikt o Ciebie nie dba niee Nie mysl ze nikt o Ciebie sie nie troszczy niee I nie mysl ze nic dla ciebie nie ma niee Nie mysl ze ty jestes najgorszy niee Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Prawda czasami jest zle lecz nie pozwol by problemy mogly zniszczyc cie nieeee pozwol by dreczyl Cie strach wysluchaj tego o czym mowie ja My nieee chcemy wiecej problemow My nieee chcemy wiecej problemow My nieee chcemy wiecej problemow problemow wiecej nieee Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni Wystarczy odrobina nadziei Pozytywne myslenie wszystko odmieni A Ty? Jakie piosenki, czy melodie Ciebie motywują, dodają energii?

Fenomen
@Dron

To jest dobre :)

Fantom

Cycu. widzi mi się że nie wszystko kapujesz o co w złych opisach chodzi. Piszesz głupoty o północy, na haju i tylko wyjaśnia ska te pierdoły. Dobrze wiesz i połowa pracowników tych z zabrza wie dlaczego tkwisz w tym bajzlu. Ty i tacy jak ty nie widzą jednej rzeczy. Prędzej czy później ktoś gdzieś wpadnie na to co tutaj wypisujecie i zrobi się (usunięte przez administratora) Wszyscy jesteście przestępcami. Wyliczą wam ile dostaliście pod stołem, zapłacicie od tego podatek z odsetkami i kara iles tam kasy za przestępstwo. Kierownik i cała reszta biurw pójdzie szukac pracy, byle jakiej bo będą karani. Może rekordziści biorący pod stołem też bedo mieli takie papiery że ciężko im bedzie o prace. Moja rada dla złodzieji okradajacych państwo: już zmieniajcie prace póki macie czyste papiery. W nowej firmie nikt nie będzie wiedział po co bierzecie przepustki gdy będzie chodzić zeznawać na policji. To tyle cwaniaki. Myślę że dostaliście materiał do przemyśleń. Powodzenia na nowej drodze życia. Tymczasem powinniście już chodzić z pełnymi gaciami.

Obserwator
@Fantom

Dokladnie....Cycu,mysle ze lepiej by bylo jak bys sie nie wypowiadal....!!!

Cyc Cycu Cyckownik

Ha. Pewnie nie spodziewaliście sie mnie tutaj Swietnie. Bo ja siebie też nie :O A więc do tych wszystkich wykwalifikowanych, wyuczonych,wyedukowanych, magistrów, Einsteinów i inżynierów którzy wchodzą na forum w internecie i wypłakują sie na forach, obyście wszyscy dostali ropnego zapalenia gucza. ( teraz masz czas na sprawdzenia w słowniku słowa "gucz" ) Ty myślisz jeden z drugim, że gdzie indziej będzie Ci dużo lepiej ? Za 8 godzin pracy chcesz 3,5 kafla na ręke ? Jak Ty do porządku nie potrafisz wkręta wkręcić bez objeżdżania łebka, a rozróżnienie koloru to dla Ciebie zadanie wyższej rangi i jeszcze większego wynagrodzenia za to, to jesteś w błędzie. Co prawda może się taka praca zdarzyć ale musisz się zastanowić, czy nie bedzie ona zbyt trudna dla Ciebie. W DHL są przyjęcia pewnie to zobaczycie jak sie fajnie paczuszki 8-10 godzin przerzuca, a po powrocie twój peniz jest jeszcze bardziej wątki i miękki niż zwykle Zamiast pokazać się troche z lepszej strony, w lepszym świetle i pomóc wyrobić sobie to czego oczekujecie to pozostawiacie takie *shity* w internecie i budujecie sobie świetne opinie w śród współpracowników. Skoro tutaj jest tak źle to dlaczego tutaj zostałem i inni też ? Brawo ! Państwo dorośli Żebym ja, poirytowany młodzieniec musiał pisać takie bzdety o godzinie 00:36 , tylko dlatego, że grupka doroślaczków nie radzi sobie z pracą

Dromowicz

brawo :-)

Rozrzutnik gnoju
@Cyc Cycu Cyckownik

A może zostałeś tam bo się do innej roboty nie nadajesz tylko do wkręcania śrub ? Reszta też inteligencja na tym zakładzie nie grzeszy wiec wiesz(nie wszyscy oczywiście). Masz racje ze robota jest w miarę okey ale co z tego ze ludzie zarządzający tym zakładem już nie. Fakt trzeba przyznać tez maja pewnie ciśnienie ale nie powinno się to odbijać na pracowniku który trzepie kasę dla firmy . Rożnica Droma DHL jest taka ze w DHL za te 10 h dostaniesz kasę na konto a w dromie tylko za 8 reszta w kopercie.

Jolero
@Cyc Cycu Cyckownik

To żeś teraz podbudował swoje ego skutku... Ta firma nie proponuje rozwoju w żadnym dziale... A więc jesteś dorobkiewiczem który złapał życie za rogi bo masz 3,5 kafla... Siedź sobie tam do konca życia a w rezultacie wydasz cały ten hajsik na leki. Taki będzie tego finał pozdro.

Logistyk z droma

Witam Nawet nie przychodzić na rozmowę bo i tak Was oklamiemy i wykorzystamy ile się da ha,ha,ha Jaki naród taka praca

Hammurabi
@Logistyk z droma

Raczej , jaka płaca taka praca . (usunięte przez administratora)

Jolero
@Logistyk z droma

To prawda... Czy komuś z obecnie pracujacujacych ludzi na rozmowie wstępnej opowiadano bajki? To juz jest w standardzie tej firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.