Droma s.c.

Opinie o Droma s.c.

Wiktor

@honka a były jakieś zwolnienia ustalane?

2 zmiana

Cześć! Ostatnio mam mały problem! Pracuje na Bojkowskiej na 2 zmiany , ale zadowolony jestem... tylko co 2 tydzień! Czemu tak? Fajnie się pracuje jak B.B jest Ł.J na zmianie - jak Ł.J jest sam na zmianie to nie ma za dużo czasu. Ogólnie żal mi 2 zmiany jak maja na 2 zmianę gdzie jest M.H i Ł.E - nikt tam nie umie podjąć decyzjii ! Wolałbym pracować tylko na rano jak jest B.B. - moge pracować tylko na rano?

Honka

Kochani!! Już niedługo koniec miesiąca. Wiem, że wielu osobom kończy się w tym miesiącu umowa. Podzielcie się proszę nowinami kto stał się szczęśliwcem i nie musi pracować już w tej żałosnej firemce :)

prawdomówna

no i zaczyna się,dumna liderka z Knurowa,J.D uważaj...troche więcej empati

prawdomówny
@prawdomówna

prawdomówna ty uważaj, wcale nie jesteś anonimowa, z tego co wiem droma ma dostęp do informacji kto pisze, już niekturzy wylecieli

Czajka
@prawdomówny

Lepiej popraw pisownię a potem się wypowiadaj na forum i nie strasz dzieci Mikołajem.

Pracownik Produkcji

Złożenie CV nastepnie zaproszenie na rozmowę gdzie pol godz przed spotkaniem że termin przełożony z przyczyn technicznych dodam ze już byłem w trasie ale to nic sytuacje losowe sie zdarzają kolejny termin i rozmowa sie odbyła godzina czekania na rekrutera następnie szybkie oprowadzenie po hali produkcyjnej w tym rekrutera musiał wykonać jeszcze dwa telefony następnie rozmowa inwidualna luz na rozmowa naprawdę fajna mały prosty test ma rozpoznaniu różnic min koloru białego od szarego przedstawienie warunków pracy i na końcu zapewnienie napewno do jutra damy odpowiedź czy dostanę pracę do dzisiaj brak telefonu klasyka po co te słowa że zadzwonią skoro wiedzą że nie zadwonia

Przebieg dotychczasowego zatrudnienia czy potrafię obsługiwać elektronazedzia krótki test

Faher 1

Sprawa zamieciona pod dywan :)

Oburzeni

Nie będą ujawniane tutaj napiszemy gdzie indziej, tylko z korzyścią dla kogo?

Nobody
@Oburzeni

Mozna po Polsku?

Magazynier

Powiem tak jeżeli któryś z wymienionych pseudo kierowników z dromy powiedziałoby do mnie lub zwrócił się w sposób nie odpowiedni a szczególnie Ł.E to pożegnali by sie z pracą w trybie na JuŻŻŻŻŻŻŻ tacy jak Ł.E można wyczuć , są słabi i robią to co im każą.

Potencjalny

Dziwna firma. Robi rekrutację na kierownika produkcji. Zaprasza pracowników na rozmowy, po czym...ma ich w głębokim poważaniu. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, pomimo zapewnień. Na zapytania o efekty rekrutacji zapewniają, że decyzja będzie za tydzień... i tak 2 miesiące. Brak szacunku dla kandydatów. To co dopiero w stosunku do pracowników już zatrudnionych, których nie trzeba przyciągać do firmy :( A swoją drogą pierwszy raz spotkałem się z tym, że rekruter nie specjalnie ma pojęcie odnośnie specyfiki produkcji swojego pracodawcy.

Była

Co Wam z tego, że narzekacie na forum.. tutaj nic nie pomoże Wam w rozwiązaniu problemu. Musicie w końcu wziąć sprawy we własne ręce i idźcie do sądu pracy.

Lukasz

Jak zwalniają z dnia na dzień przecież jest okres wypowiedzeniach zegarki męskie sportowe

Kozak

Do czego to doszlo zeby pracowitych i uczciwych ludzi zostawiac na lodzie. Szkoda dziewczyny - a dobry pracownik jest teraz bardzo cenny. Lecz nie dla tej firmy! Wszyscy obsrani bo wiekszosc ma umowy do konca listopada a zapewnienia dyrektora sa (usunięte przez administratora) warte. Brak mi slow!

driver
@Kozak

Włączcie myslene. Co z tego, ze dobry pracownik jak chyba ze 3 miechy była na opiece covidovej .

Patrycja
@driver

Nie badzcie smieszni ludzie z powodu covid nie bylo mnie 1.5 miesiaca ale wlasnie to sa informacje osob ktore nic nie wiedza:) Sa pracownicy ktorych z powodu covida nie bylo znacznie dluzej niz mnie ale to juz zostawiam wam..... I tak lepiej wiecie. Pozdrawiam psychoPatka:)

Lukasz

gdzie tak ludzi zwalniają na bojkowskiej i na portowej

Jeszcze pracujaca

Dramat!!!!!! Wczorajszy dzień pozostawia wiele do myślenia... Napisze tak! jakiś czas temu Pan dyrektor zorganizował zebranie na którym jasno się wyraził ze z osobami które pozostały po (masowych zwolnieniach) firma nadal chce kontynuować współpracę! I co? Nie rób sobie pan z gęby (usunięte przez administratora) Nie przedłużanie umów pracownika do czego Można zaliczyć? Bo napewno nie do chęci dalszej współpracy! Kłamstwo i obłuda wobec pracownika a do tego kompletny brak szacunku! Zostawiacie ludzi z niczym bez pracy z dnia na dzień. Przecież my też mamy rodziny!!!! Zobowiązania! Zostawiacie w firmie leserow i nierobow a kompetentnym i rzetelnym pracownikom nie przedłużacie umów. Z takimi ludźmi firma nie będzie się rozwijac tylko pogrążać o ile bardziej się da. Nie pozdrawiam bo czuję że pod koniec listopada sytuacja się powtórzy i nie jedna z osób zostanie poinformowana w ostatni dzień o tym że już nie pracuje!!!! Może nawet będę to ja! Ludzie co wy o tym myślicie?

Pilarz

Witam wszystkich. Tak w firmie zapewniali, że zwolnień już nie biedzie, ale nie przedłużanie umów i owszem. Następna osoba której nie przedłużono umowy. W tej firmie już ani, nie ma do kogo iść by porozmawiać, a kierownicy to wogole jest jakiś dramat , bezczelni wulgarni. Odżywki do pracowników przerażające. Jak można powiedzieć że, jak się nie ma co robić to ma iść kible myć, lub jak nie masz zlecenia to sobie je wyczaruj. To wy jesteście kierownikami i powinniście, nam pracę zapewnić. Dramat wszystko jest zwalane na ludzi. A p. Kierownik L. E, to już wogole dramat jakiś i ty masz być autorytetem, żart. Za chwilę nie będziecie musieli, dawać wypowiedzen, jak wszyscy rusza na Amazon, w którym się bardzo warunki poprawiły. I zostaniecie sami. Zobaczymy ile wy ogarnięcie, bo zwalacie wszystko na innych i od wszystkiego ręce umywacie. A Pan M. H niech zacznie ważyć słowa do ludzi. Kible to sprzątaczka ma posprzątać i też jej współczuję bo praca nie zapłacona, a nie pracownik produkcji.

Pseudo kierownik Eyzak
@Pilarz

Popieram powyższą opinię. Ł.E. nie nadaje się do niczego. Brak wykształcenia pozwalającego piastować takie stanowisko, doświadczenia i umiejętności kierowniczych. Gdyby trafił do prawdziwej, dobrze zarządzanej firmy zostałby zwolniony po tygodniu. On nie zna takich zagadnień jak nowoczesne zarządzanie ale dzięki pracy w Dromie może czuć się wielkim kierownikiem, ale złe wieści są dla niego takie, że wszystko co piękne kiedyś się kończy i oby kiedyś miał takiego przełożonego jakim jest. Ale karma wraca więc pozostaje tylko cierpliwie czekać.

Zenek

Czy w tej firmie to prawda że brakuje wôzkowych takie plotki słyszałem ,a że z detalami obchodzi się jak z ziemniakami ?

Polonista
@Zenek

Czlowieku. Naucz sie zdania składać. Tego belkotu nie da sie czytac.

DriverNew

Witam, napisze ktoś o pracy jako kierowca miedzynarodowy? Jaka stawka na B+E i C+E. Podobno dobrze płacą, i chciałem aplikować. Z góry dziękuję za informację.

Natalia Terminator

Pozdrowienia dla pani Natalii o pseudonimie Terminator. Mam nadzieję, że w tym roku uda się wreszcie zdać zaległą maturę - jestem przekonany, że w tym przypadku też pomoże dyrektor i zrobi co w jego mocy żeby wynik był pozytywny. Proszę o receptę jak to zrobić, że będąc taką niewykształconą, prostą, wulgarną i infantylną osobą można zostać niby asystentką niby kierownika, która zarabia więcej niż jej przełożony. Aaa wiem...wystarczy być lizuskiem dyrektora i już wszystko załatwione :) Ale cóż się dziwić...jaka firma takie asystentki...Brawo dla dyrektora za zatrudnianie wysoko wykwalifikowanego personelu (jak opisany wcześniej) bo jak ogólnie wiadomo jest to klucz do sukcesu firmy.

Lustereczko
@Natalia Terminator

Zgadzam się jest bezczelna arogancka bez kultury, ona nawet do starszysz nie potrafi poprosić tylko rozkaz, z kad takich ludzi biorą. Jej zachowanie tragedia.

Zbrojenie

Ja długo nie pracuje ale jak tak przyglądam się to ludzie udają miłych a ty idą i tylko podkapowac. Tak ładnie p. Dorota się uśmiechasz a tu lecisz do kierowniczka żeby mu do uszka szeptac. Nie ładnie kolegów i koleżanki kapowac w niczym lepsza od innych nie jesteś, tylko tyle że dłużej pracujesz.

Kirito
@Zbrojenie

Nie masz nic innego do Roboty niż pierdzielenie głupot na forum? Zajmij się czymś pożytecznym hmm może pracą . Na zbrojeniu masz kilka osòb o imieniu Dorota więc brak szczegòłowej wypowiedzi . Pisać to każdy może , ale powiedzieć prosto w twarz już sie nie da xD. Ty sama/sam pewnie jesteś konfidentem ? Może się mylę ,a może nie... Nie ocenia sie książki po okładce .

Mmmm
@Zbrojenie

Z tym akurat się zgodzę z Tobą jak widzi dyrektora czy kierownika to zapierdziela aż kurzy się za nią byle do uszka szeptac i odnosić na innych tylko najpierw powinna na siebie donieść.

Była ze zbrojeń
@Kirito

Witam witam napewno chodzi o czarną Dorotę. Bo ona lubi chodzić i kapowac. Z wszystkimi gadala, udawala miła a później to wykorzystuje, chciałam wszystkich ostrzec przed nią ona wcale nie jest miła tylko udaje, żeby jak każdy lubial a jeżeli myślisz że cię lubią to, jesteś w błędzie, gadają z tobą żebyś ich nie podkapowala. Spójrz w lustro na siebie. Od początku cię nie lubiłam bo wiedziałam, że jesteś załamana, jeżeli myślisz, że cię nie zwołania to jesteś w błędziel. Teraz na nic nie patrzą tylko zwalniają kogo popadnie. Jestem ciekawa co z tego masz że idziesz kogoś kapowac, czy mas sumienie czyste wtedy, kiedyś trafisz na taką osobę jak ty i w tedy to ty będziesz na dole. Chodziłas jak wielka gwiazda po firmie a za punkty to byś oczy wydrapala, żeby premie dostać. Uważajcie na nią bo wcale nie jest taka miła jaka udaje. Pozdrawiam. Prace już mam i dużo spokojniejszy niż w dromie.

Pokrzywka

Elastyczni mamy być, ha ha znowu kolejny wspaniały pomysł, każdy ma się uczyć czegoś innego, latać że stanowiska na stanowisko, to może nie długo na całej hali jedna osoba będzie potrzebna, będzie uniwersalna wytnie, zgrzeje, zezbroi, poskłada. No coraz lepiej. A może to wy zacznijcie być elastyczni a nie tylko ludzi traktować jak roboty. Może najpierw ludzia coś dajcie od siebie a później wymagajcie. Albo pokażcie ile wy potraficie zrobić oprcz siedzenia przy biurku i jedzenia , i wydawania rozkazów, o jest pomysł elastyczne godziny, dla kobiet mające dzieci ale was na to nie stać, przywrócić pieciominotowki.M.B miał klasę w porównaniu do was bo wymagał ale też szanowal i dbał o pracowników.

Mmmm
@Pokrzywka

Niestety fatalne jest teraz kierownictwo jak i dyrektor A p.Wlosek nie widzi co się dzieje albo nie chce widzieć najlepiej niech zatrudnia tam roboty żeby (usunięte przez administratora).

Zniesmaczona

Pan wysoki dyrektor wraz z mądrymi kierowniczkami chcieli ilości zamiast jakości to ja mieli. Teraz niech się nie dziwią, że mają zwroty. Jakoś w poprzednich latach, kiedy firme prowadziło trzech ludzi, P. Michał Balazy, Bartek oraz Sebastian wyjazdy były na czas wykon był zrobiony zgodnie z jakością a nie ilością mobbingu nie było wtedy aż się chciało przyjść do pracy. A teraz jest więcej kierowników niż pracowników i firma zamiast się rozwijać to spada na dół. Szkoda że właściciel tego nie widzi. A wy tylko się wybielac chcecie, i na produkcję chcecie wszystko zwalac. Panie dyrektorze więcej szacunku dla ludzi ale szkoda że pan nie zna słowa szacunek. A kierownik Łukasz E oraz Manius H także z większym szacunkiem do ludzi. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Droma s.c. - Gliwice

• Jak się pracuje w Droma s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Droma s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droma s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 21 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Droma s.c.?

Kandydaci do pracy w Droma s.c. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Droma s.c.