Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

Agnieszka

Czy ktos z was staral sie o upadlosc konsumencka

załamana

witam czy ktoś juz coś wie na temat compas money jak to wszystko się odbywa

@załamana

Czekamy na proces moze jeszcze w tym roku poki co sa windykacje komornicy stres a w moim przypadku zal do samej siebie jak moglam dac sie tak nabrac nie przypuszczalam ze mozna znalezc sie w jeszcze wiekszym dole niz byl

@Agnieszka

mam pytanie czy pani tez ma adwokata z wrocławia co niektórzy ludzie

Nie nie mam zadnego

@assa

trzeba mieć adwokata ja mam z legnicy.nie możemy się poddać trzeba dać im nauczkę.

@lucek

Nie stac mnie na adwokata to po pierwsze po drugie adwokat jest przydatny bardziej do sprawy cywilnej ktora kazdy musialby zalozyc osobno po trzecie jestem ofiara jak bedzie trzeba to wystapie o adwokata z urzedu

rozpaczona
@Agnieszka

a miała juz pani jakąs sprawę w sadzie bo ja mam teraz w maju i nie wiem jak to będzie

@załamana

Czy ktos z was staral sie moze o upadlosc konsumencka?jesli tak napiszcie jak poszlo

Zenek

Jeśli prawdą jest to co zostało powiedziane to faktycznie straszna sprawa.

Nick40

Ktos kto prowadzi spolke wie jak ona funkcjonuje od podszewki, jak mozna zajmowac sie czyms nie wiedzac jak to funkcjonuje?? Wszyscy(usunięte przez administratora)wiedza jak bylo

@Nick40

oczywiście ze wiedzieli do końca wykorzystywali ludzi już na jaworzynskej w nowym biurze.i pan prezes ma tyle do płacenia oprócz ludzi ZUS i firmy którym nie placili.trzeba zatrudniać adwokatow sami nie damy rady.ja juz mam.piszcie o tym co zalatwiliscie

Oli
@Nick40

A byl pan w prokuraturze czy postepowanie sie zakaczylo

@Oli

sprawa się toczy.prokurator to mądry facet zrobi z nimi porządek. wierzę w sprawiedliwość. dzielcie się swoimi sprawami czy u was coś ruszyło?

@lucek

u mnie narazie sprawa w sądzie będzie nie wiem jak to będzie czy zawieszą czy uznaja że czeba spłacać

Nick40
@Oli

Sprawa caly czas jest w toku...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ola

I jak sprawy co z tymi co maja mecenasa proszę pomóżcie

Agnieszka

Na jakiej ulicy znajduje sie Policja gdzie byliscie panstwo przesluchani

@Agnieszka

Na Asnyka w Wydziale PG. Dodam jeszcze że na przesłuchanie w prokuraturze okręgowej umówiłam się sama i zostałam przesłuchana

@Pokrzywdzeni

Dziekuje w takim razie tez sama pojde na prokurature bo sie nie doczekam wezwania a czy cos sie w ogole dzieje jakies nowe wiadomosci czy ktos jeszcze siedzi w areszcie czy zostalismy sami sobie i rozejdzie sie wszystko jak nasze pieniadze

@Agnieszka

W Legnicy na ul. Asnyka w Wydziale Przestępczości Gospodarczej, natomiast Prokuratura Okręgowa w Legnicy ul. Orzeszkowej. Na spotkanie z prokuratorem prowadzącym umówiłam się e-mailowa wysyłając wiadomość na sekretariat. Mail dostępny na stronie prokuratury w zakładce kontakt.

@Pokrzywdzeni

Prokuratura na ulicy grunwaldzkiej jest

Ola

Czy ktoś sie odwolywal do sadu i mial juz sprawe?

Pokrzywdzeni...
@Ola

Witam tak mieliśmy sprawy. I czekamy co bedzie dalej .Jak narazie sprawy są zawieszane ,no bo z czego płacić .Pozdrawiam????

załamany ;(
@Pokrzywdzeni...

Ja jedynie dostałem wezwanie na policje aby złożyc zeznana i tak właśnie zrobiłem, dałem też wszystkie papiery związane ze sprawą. Wystarczy mi teraz czekać na sprawę, a wezwanie na policje dostałem dopiero rok po wykryciu przestępstwa.

załamana

witam czy ktoś cos slyszał w sprawie compas money czy macie komornika czy ktos mial juz sprawę

@załamana

Nic sie nie dzieje jednego komornika juz mamy

@Agnieszka

a nie pisala pani odwolania do sądu ze komornik juz zajal pani konto

@załamana

Pisalam jedno bylo nie na tym druku co trzeba a drugie za pozno doszlo mam tego wszystkiego dosyc mamy chyba pieciu komornikow jeden z kredytu bankowego przez compass reszta to pozabankowe i chwilowki ktore byly brane na placenie rat i na zycie az w koncu nie starczylo na splate wszystkiego i stoimy w miejscu splacamy dwa kredyty po prostu nie chce mi sie juz czytac pism wezwan upomnien i nie chce mi sie nic z tym robic i nadal jeszcze nie dostalismy wezwania na przesluchanie to paranoja jakas

mario

i co tam w sprawie compas. ma ktoś już jakiś wyrok jakiegoś komornika. Jak się mają wasze sprawy. walczycie czy czekacie na rozwoj wydarzen. Czy ktos wie co w sprawie wszystkich delikwentow co nas oszukali

@mario

Prokurator powiedzial ze to jeszcze potrwa ze sprawa jest rozwojowa i zeby czekac na wezwanie na przesluchanie bo my jeszcze nie bylismy u nas nie jest dobrze przez nich popadlismy znowu w dlugi i nie wiem czy ci dwaj jeszcze siedza czy nie bo reszta to ma prace

@mario

Dokoncze swoja wypowiedz ze reszta ma prace jezdzi sobie na wczasy i sie smieje i to boli najbardziej

Obserwator
@Agnieszka

Tak czytam tą wypowiedzi i się zastanawiam, czy ci ludzie nie mogą pracować, nie mają takiego prawa?Na wczasy też nie mogą jechać.A czy ktoś z Państwa zastanawiał się chociaż przez chwilę co przeżyli byli pracownicy .Jak zostali oszukani ?Stracili pracę z dnia na dzień .Nie oceniajmy czyjegoś życia nie znając prawdy . Znam akurat niektóre osoby , które tam pracowały i co przeżyły, jak jest im teraz ciężko.Zostały tak samo a może nawet gorzej potraktowane i oszukane ...

@Obserwator

Znasz te osoby i znasz ich wersje a nie osob pokrzywdzonych jedna z nich o ktorej napisano to najgorsza podla klamczucha piatka tych z gory dobrze wiedzieli co robia nie napisal tu nikt o pionkach tylko o tych co siedzieli wyzej

Obserwator
@Agnieszka

Może i tak ,nie wiem o kim konkretnie mowa , jedynie mogę się domyślać z opowiadań znajomych .Szkoda mi klientów jak i osób , które były tam pracownikami, nieświadome tego co się dzieje.Dla nikogo z tych stron nie jest to łatwa sytuacja ... :( :(

@Obserwator

Dokladnie znam tez osoby z pracownikow co nie mialy pojecia o co chodzi polecaly obligacje i depozyty nie wiedzac tak naprawde w jakim celu

To nie chodzi o wszystkich pracownikow tylko o ta 5 co o wszystkim wiedzieli

Maja

Ostatnie wpisy na forum są bardzo niepokojące. Czy możecie napisać coś więcej o aktualnej sytuacji firmy Compass Money? Czym zajmowała się ta firma i czy większość osób tutaj wypowiadających się to pracownicy czy klienci tej firmy? To bardzo ważna kwestia, którą należy wyjaśnić. Zagląda tutaj wiele osób, które warto poinformować o najważniejszych wydarzeniach.

@Maja

Compass money to piramida finansowa ktora oszukala ludzi na miliony i pisza tu pokrzywdzeni klienci prosze sobie wpisac w google nazwe firmy i pani zobaczy prosze obejrzec reportaz na tvp obserwator

@Maja

Czy ktoś na forum dostał niby kredyt konsolidacyjny pod hipotekę która jest własnością Compas money? nie wiem co robić nie płacę rat od roku bo to 2 tys. Nie mogę nic zrobić. Zabiorą mi dom.

Stefan
@Lucek

Czy udało Ci się dowiedzieć czegoś nowego w kwestii kredytów hipotecznych? Jak wygląda obecnie twoja sytuacja? Te informacje mogą być pomocne dla innych osób, które być może znalazły się w podobnej do Ciebie sytuacji.

@Stefan

Prokurator kazał splacic ich.a my nie możemy dostać kredytu Wzielismy 30 tys a mamy oddać 200 tys. Nikt nic nie wie.nikt nie chce nam pomóc. Miał być kredyt na rok i mieli pomoc w odzyskaniu kredytu bankowego. (usunięte przez administratora) nas.nie mamy z czego płacić po 2 tys. Raty miesiecznie.jeśli ktoś coś wie jak wyjść z tego dajcie znać.

@Lucek

Jak z 30 tys.ma pan oddac 200 nie rozumiem w zadnym banku nie ma takiego oprocentowania my u nich wzielismy pierwsza pozyczke 30 tys na rok i po dostaniu kredytow w bankach oddalismy im chyba ok.45 tys. Wiec nie wiem skad u pana 200 tys.A od prokuratora wiem tyle ze to jeszcze potrwa tez jestesmy w beznadziejnej sytuacji nie wiem w ogole jak funkcjonujemy a nadziei juz nie ma widuje pania magde usmiechnieta az serce rozrywa

@Agnieszka

Wzielismy raz 10 ty. Ja potem żona dobralismy dziesięć. Pani Irena twierdziła żebyśmy skonsolidowali te kredyty.i z nich zrobiło się 100 tys. Jakbyśmy chcieli dzisiaj spłacić to jest tak zapisane w umowie ze 200tys.to miało być na rok Mieliśmy problemy i wtedy wydawało się to jedyne wyjscie.przekonywujacy prezes.

@Lucek

Zrobiliscie konsolidacje plus dodatkowa gotowke do reki?w bankach czy u nich konsolidacje i na rok?masakra

@Agnieszka

Konsolidacja u nich.mieli nam pomóc w kredycie bankowym ale niby się nie dało. Pani Irena to psycholog .potrafiła przekonywać. Notariusz tez brał udział. Iprokurator powiedział ze nie mieli prawa dać hipoteki to nie prawnie zrobione.nikt nie pisze czy miał podobna sytuacje z hipoteka.

@Lucek

tez mam hipoteke u nich podpisaną u notariusza i nie wiem co z tym dalej zrobić

@załamana

Czy też ma pani oświadczenie o poddaniu się egzekucji oraz umowę przeniesienia własności i udziału we własności na zabezpieczenie-tak na akcie notarialnym. I rata 2tys.

@załamana

O czy przesłuchiwana pani była u prokuratora?

@Lucek

tak mam tez tak hipoteke i rata 2.5 pytal o banki w jaki sposob bylo to robione i kto sie tym zajmowal a u pana ma pan adwokata czy sam

Klipsik

Witam, czy ktoś z Was dostał wezwanie na rozprawę do sądu przez Plusbank?

rozpaczona

witam czy ktos ma juz komornika w sprawie compas money i co dalej sie dzieje

Poszkodowani

Witam ponownie, jestem po rozmowie z adwokatem i potrzebuję namiar na prokuratora prowadzącego naszą sprawę.

@Poszkodowani

i ma pani jakieś wieści nowe w sprawie compas money wiem tylko że Paweł mazur ale telefonu nie mam

M.
@Poszkodowani

Prosze dzwonic na prokurature i zapytac kto prowadzi sprawe compass

@assa

Dziękuję, na razie nic więcej nie wiem

@Poszkodowani

Witam, jestem po przesłuchaniu w prokuraturze. Jesteśmy również w kontakcie z prokuratorem i najprawdopodobniej znów się z nim spotkamy w przyszłym tygodniu.

assa

witam co w sprawie compas money czy cos juz wiadomo czy ktos juz mniał sprawę

Bodzio1802
@assa

Jednym wyjsciem z sytuacji jest złożenie wniosku do sądu o upadłość konsumencką. Je9 po odbytej rozprawie sądowej i czemay na orzeczenie sądu.

@Bodzio1802

ale co sad zadecydowal umorzył jestesmy winni czy compas money

@Bodzio1802

ale wjakiej sytuacji jest pan ma pan splacac te kredyty co sedzia powiedzial

betka
@załamana

witam czy moglby pan napisac wiecej co z ta sprawa w sadzie co orzekl sedzia czy na pana korzysc czy nie prosze o informacje jak cos moj emeil andrzejbeata@tlen.pl

@Bodzio1802

Ludzie piszcie tu pomagajmy sobie jakos wspierajmy slowem nawet adwokat nie wie nic o zadnych sprawach sadowych a tu juz orzeczenia sądu co niejtorzy jeszcze nie byli przesluchani

Bodzio1802
@assa

Pierwszy wniosek został odrzucony przez sąd. Złożyliśmy zażalenie do sądu wyższej instancji. Czekamy na orzeczenie sądu.

@Bodzio1802

Ale ktos pisze glupoty zadna sprawa jeszcze sie nie odbyla u nikogo dalej trwaja przesluchania

załamana

witam co tam ludzie u was w sprawie compas czy cos wiadomo jak to dalej sie potoczy

@załamana

Nic niewiadomo nikt nie chce pisac my nawet przesluchani nie bylismy

Oszukani....
@załamana

Witam cały czas czekamy .Przesłuchania na policji i tak wkolo.No i zaczynaja się wezwania do sądu ja juz mam na sierpień a reszta bezemnie zrobili sprawy. ... .MASAKRA

@Oszukani....

Zadnego wezwania nie dostalismy nigdy w takim razie sama sie zglosze chyba na policje ale co juz w sadzie moglo byc

@Oszukani....

a gdzie zrobili te sprawy bez pani i co wyszlo

@Oszukani....

a co wyszlo na sprawie co sedzia zdecydowal

@Oszukani....

Wlasnie prosze cos napisac wiecej o tych sprawach co wyszlo

@Oszukani....

Czy miala pani juz ta sprawe w sądzie?prosze cos wiecej napisac

Agnieszka

Zniszczyli nam zycie naprawde nie daje rady juz

Rozpaczona
@Agnieszka

Pani Agnieszko miejmy nadzieję że będzie dobrze że wyjdziemy z tego A ich wreszcie zamkną na kilka lat ale wszystko zależy od sędziów co zadecydują na sprawach

@Rozpaczona

Ale pieniedzy na pewno nam nie oddadza bo skad jak nie mieli na wczesniej kiedy w ogole jakas sprawa bedzie my nawet nie bylismy przesluchani prokurator cholewinski kazal czekac na wezwanie od nich badz z policji i do tej pory nic

Szymon

Slyszalem ze "zarzad " jest juz na wolnosci....czy ktos cos wie'czy to tylko plotki....

Poszkodowani

Witam, razem z ojcem jesteśmy w sytuacji patowej. Ja mam zajęte wynagrodzenie a ojciec emeryturę i ostatnio do ojca przyszło zajęcie o wszczęcia egzekucji z nieruchomości. Do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na swoje zapytanie z prokuratury. Jeżeli ktoś coś więcej wie to dajcie znać.

Assa
@Poszkodowani

A miał Pan sprawę w sądzie w sprawie compas i czy odwolywal się pan od nakazów zaplaty miał Pan adwokata

@Assa

Od nakazów zapłaty się nie były składane odwołania bo nie otrzymaliśmy żadnego pisma w sprawie tej firmy a adwokat który miał nam pomóc powiedział że to i tak nie wstrzyma egzekucji i jedynym ratunkiem jest dla nas upadłość konsumencka

stan
@Poszkodowani

530 333130 to jest numer do darmowych prawników proszę dzwonić przedstawić sytuacje zajmą się każdym nakazem i komornikami , ja staram się radzić w każdy sposób powodzenia

@Poszkodowani

Powinniście otrzymać sądowe nakazy spłaty całkowitej kredytu. Każdy je otrzymuje listem poleconym i od tego nakazu można się odwołać.

@stan

Dzięki za podpowiedzi

@stan

Też korzystam z ich pomocy..

załamana

witam mam pytanie do osób ktore prowadzi adwokat z wrocławia czy cos juz z wami i sadem zrobił jakies postepy w tej sprawie compas money

Alicja

Zadnych postepow

Agnieszka

Napiszcie co sie u was dzieje na pewno juz sa pozwy sadowe jak sobie radzicie bo my juz nie mamy sily psychika siada

@Agnieszka

witam u mnie jeszcze cisza ze strony sądowej firmy windykacyjne wydzwaniaja prokurator wzywal na przesluchanie a pani juz cos miała

@assa

Nie bylam jeszcze przesluchana w pazdzierniku prokurator mowil ze mam czekac na wezwanie na przesluchanie i do tej pory nic jaki prokurator to teraz prowadzi to czekanie wykancza psychika siada

@assa

Mamy sadowe nakazy zaplaty od jednego sie odwolalam czekam na odpowiedz

@Agnieszka

Ja na razie dostałam jeden nakaz, od którego się odwołałam, również czekam na odpowiedź. Bywają lepsze i gorsze dni , ale to czekanie jest najgorsze...

@Agnieszka

inny niz ostatnio jest inny prokurator zobaczymy co z tego wyniknie jest narazie kiepsko nie wiem czy wyjdzie na nasze ale zyje nadzieją

@assa

Jak moze nie wyjsc na nasze mamy status poszkodowanych poza tym compass money byl pod lupa knf juz wczesniej tylko szkoda ze nic o tym nie wiedzielismy poza tym to oni naklaniali do brania kilku kredytow naraz ja sie winna nie czuje tylko oszukana

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica