Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

Assa

Dzień.dobry czy ktoś się orjentuje jak odbyła się sprawa związana z compas money która była w wrześniu w sądzie

Ona
@Kama

Ale co wiesz o sprawie? Nadal trwa? Bo w necie patrząc nic się nie zmieniło, czyli spółka aktywna jest, a ogłoszeń o pracę nie ma. Jeśli ktoś może powiedzieć, czy choć jeden oddział/ punkt pracuje, to niech napisze tutaj.

@Assa

Dołączam do pytania. Plus chętnie się dowiem, jak to możliwe, że od 2021 roku toczy się proces, a spółka figuruje w krs jako aktywna?

agaaaa Nowy wpis
@Assa

witam ,czy jest tu ktos z poszkodowanych który ma wstawic sie na rozprawę lub już był przesłuchiwany?

Ida Nowy wpis
@agaaaa

Witam także, firmy jeszcze nie znam, teraz właśnie mi się wyświetliła w trakcie szukania pracy. ktoś widzę ze o osoby zatrudnione już pytał. Czy jest tu jeszcze ktoś taki? I czy wiadomo czy te osoby maja jakieś problemy skoro o sadach tu Państwo piszecie?

Kama Nowy wpis

Sprawę naglosnijcie w tvn uwaga albo państwo w państwie lub interwencja. Ludzie to wszystko długo trwa aż do umorzenia. Oni wiedzieli co wam szykują, wiedzieli jak to robić. Dzisiaj oni bawią się, żyją jak pany, a wy macie długi i musieliście wyjechać żeby spłacać ich.

Ona Nowy wpis
@Kama

Poszkodowani

Witam, trochę nas tu nie było. Proszę powiedzcie czy ktoś tu z poszkodowanych walczy albo walczył z wierzycielem o mieszkanie/dom.

stan
@Poszkodowani

Tak i już straciłem dach nad głową czyli mieszkanie cały dorobek życia przez tych o(usunięte przez administratora) , a sprawa przeciwko spułce niema końca , biorą sobie prwników za nasze pieniądze

Madzia
@stan

Ale co się stało, że straciłeś dach nad głową? Kto tutaj namieszał? Jestem w szoku, bo nie wiem totalnie o co chodzi!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Compass Money? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zmartwiona

Czy jest może tu jakaś osoba, która przez tą całą "firmę" i ten (usunięte przez administratora), ma dodatkowe problemy? Niestety myślałam, że będzie spokój jednak dopadło...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ola

Dzień Dobry czy ktoś tu jeszcze zaglada i czy coś wiadomo na temat spraw sądowych przeciwko Compas Money minęło trochę czasu od zamkniecja firmy i dalej nic ,panowie i panie chodzą sobie i nic z tego sobie nie robią a ludzie spłacają kolosalne kredyty które zostały zawarte ,w sądach sprawy są przegrywane bo to wina ludzi podpisywali umowy a nie compas money ,jak zwykle firma zostanie oczyszczona z zarzutów bo to nasza wina a nie ich .Nie ma już sprawiedliwości w naszych sądach

Olga

Czyli rozumiem, że żadnych nowych zatrudnień nie ma? A Wy jesteście poszkodowani jako pracownicy? Bo to strona dla pracowników firm jest. Proszę nie odpisywać mi, że firma nie istnieje, bo widzę w KRS, że jest aktywna, zresztą aktualny prezes tu komentuje jak widzę.

Masakra nie mogę tego ogladac czyli co Pan Kamil ma takie plany na przyszłość,że już wie że nie zostanie skazany.Jest teraz taki szczęśliwy a czemu nie powiedział z jakiego powodu znalazl się w areszcie i ile ludzi teraz cierpi,umiera,traci mieszkania,chce odebrać sobie życie bo co bo pan kamil nie wiedział ile jest pieniedzy na kontach firmy i o niczym nie wiedział?

@Ania

Piszcie o tym wszędzie, piszcie do Nauczyciel na medal Justyna która tak go poleca. Trzeba uświadamiać ludzi że bajka stworzona przez pana Kamila tak naprawdę jest dla wielu horrorem.

Klient

Kochani. Osoba dzięki której mamy Takie problemy a mianowicie pan Kamil M., dzisiaj poucza innych jak mają żyć dając im górnolotne rady na Facebooku. Niestety wszelkie moje komentarze momentalnie usuwa, ale siła w Nas. Niech ludzie się dowiedzą z kim mają doczynienia. Nie pozwólmy aby (usunięte przez administratora) innych!!! Jak go znaleźć??? Napiszę tak aby GoWork na jego prośbę tego nie usunął!!! Na jednym z portali społecznościowych face....ok proszę wpisać jego imię i nazwisko oraz dodać trener osobisty. Wyskoczy jego nowa strona!!! Piszcie innym kim jest ra osoba!!!!

Czy firma Compass Money kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ludzie czytajcie dobrze a nie brednie wypisujecie.Firma zamknięta od 5 lat za (usunięte przez administratora) finansowe i koniec tematu

Assa

Witam zrobiła się cisza związana z compas Money sady wydają sprawy które przegrywamy nic się nie dzieje z panami i paniami chodzą po ulicy i się cieszą wolnością chyba trzeba będzie sprawę nagłośnic i wysłać pismo do naszego rządu o sprawdzenie działań które stoją w miejscu te sprawy powinny toczyć się Daleko od danego miasta pozdrawiam

odpowiedzdlaassa
@Assa

Widocznie są jakieś powody, że Sądy wydają takie a nie inne postanowienia. Bo czy sami "oddani" kiedyś Klienci CM są rzeczywiście w tym wszystkim prawdziwi? W początkowym etapie każda jedna pseudo ofiara twierdziła, ze żadnych pieniędzy CM im nie wypłacił, tak jak i nie przyznawała się do zadłużeń, średnio przeszło 100-200 tysięcy zł kredytów a w niektórych przypadkach jeszcze większych, które spłaciła pieniędzmi pozyskanymi za pośrednictwem CM. To jak było dostawaliście Państwo pieniądze od CM?, spłacaliście z nich wcześniejsze swoje kredyty z którymi sobie już wcześniej rady nie dawaliście? Wypłacaliście co miesiąc zaliczki? Braliście pożyczki z kapitału spółki, które nie były jednak tak drogie jak w firmach poza-bankowych a jak przyszło co do czego żeby tylko wymigać się od spłaty robiliście Państwo z oddanej kiedyś dla Was CM lichwę? No jak rzeczywiście było? Być może to "drodzy" Klienci pora na Was, na to żeby ocenić siebie i stanąć w prawdzie, może to pomoże...

@odpowiedzdlaassa

Najlepiej wszystko teraz na klientów jeżeli był pan pani pracownikiem to proszę zbędne komentarze i proszę wszystkich do jednego worka nie wrzucac

Alicja
@Assa

Czemu uznajesz to za zbędny komentarz? To nie tak, że każdy może tu swoją opinię swobodnie wyrazić?

Poszkodowana
@odpowiedzdlaassa

Przepraszam, a kto z nas miał świadomość procederu którym sterowało kierownictwo firmy , a mianowicie pozyskiwania kilku kredytów z różnych banków jednego dnia?! Kierownictwo firmy jawnie wprowadzało nas na drogę przestępstwa bankowego!!!

Ewelina
@Poszkodowana

Ja tam nie wiem nic o tym, nie chce wnikać bez informacji, a ogólnie czy to jakoś wpływa na pracowników? Jakieś problemy z wypłacalnością przez firmę czy coś?

@Ewelina

Firma już nie istnieje

Wiktoria

Czytam wasze wpisy ale nie jestem w temacie :( Co firma "przeskrobała", ze znaleźliście się w takiej sytuacji? Piszecie jako byli pracownicy czy klienci?

Mmm

Poszkodowani co się u was dzieje ? W sprawie (usunięte przez administratora) wszyscy się już pogodzili i płacą za niewinność i nic nie robią ? Ktoś z moich znajomych jest poszkodowany i chciałbym się dowiedzieć czy też macie również aż tak złą sytuację i czy już nic się z tym nie uda zrobić trzeba oddawać pieniądze za ten sprytny przekręt a prokuratura i sądy są po ich stronie chyba

Poszkodowana
@Mmm

Raczej prokuratura nie jest po ich stronie skoro sprawa już została przekazana do sądu, a sami oskarżeni mają postawione ponad 100 zarzutów. Teraz sądy z pewnością w długim procesie będą rozstrzygać. Bardzo ważne jest aby poszkodowani i współpracownicy pana Kamila M. w sądzie jasno przedstawiali sytuację, nie bali się mówić o zastraszaniu przez panów pracowników i o tym że mózgiem całej operacja był pan Kamil M. Mimo że jest prokurentem to on ponosi 99 % odpowiedzialności za postawione zarzuty i przekręty których się firma dopuściła.

@Mmm

Nadal jesteśmy w złej sytuacji komornik windykacja itp.Na jesieni jest ustalony termin sprawy to wiem od adwokata i z internetu

Aga
@Ania

Jest totalna padaczka, z tego nie da się wyjść☹️

@Aga

Czy ktoś wie cokolwiek co dalej co na tych rozprawach było i czy jeszcze będą jakieś

Agenieszka

Czy ktoś wie kiedy dokładnie ma się odbyć sprawa Compass?

@Agenieszka

Czy ktoś wie co się dzieje na tych sprawach które teraz się toczą.My musieliśmy wyjechac za granicę aby jakoś zyc ????.Nie mamy pojęcia czy przychodzą jakieś zawiadomienia z sądu,czy w ogóle będziemy wzywani.Jakby ktoś coś wiedział proszę o info ania_250@onet.pl

Assa

Witam czy ktoś się orientuje co się dzieje po tej sprawie wstępnej co się odbyła nigdzie nic nie napisane czy coś się ruszy dalej bo jest cisza

@Assa

Nikt nic nie wie nawet o dacie następnej sprawy masakra.Wszyscy umrzemy zanim to się zacznie chyba.Maja nas za nic.

Ryszard
@Ania

Z jakiego powodu ta sprawa się ma odbyć? Czekam na to co mi powiesz. :)

@Ryszard

Nie odpowiadam na głupie pytania :)

assa
@Ania

Jak cię to tak bardzo interesuje to napisz do telewizji tam ci odpowiedzą

assa
@Ania

Aniu było tak napisać panu Ryszardowi

Ryszard
@assa

Zamiast dodawać takie bzdurne, zaczepne wpisy, to lepiej odpowiedz mi na pytanie. Szkoda naszego czasu.

@Ryszard

No właśnie szkoda naszego czasu panie Ryszardzie i życzę powodzenia

Assa

Witam czy ktoś dostał już wezwanie na sprawę która ma być 3 listopada czy ta sprawa odbędzie się bez świadków

@Assa

Pierwsza jest wstępna bez świadków jest napisane na stronie sądu okręgowego w legnicy

@Ania

witam czy ktoś wie jak dzisiaj odbyła się ta sprawa wstępna w sądzie w sprawie compas money

@Anna

Chyba nikt nic nie wie

Agenieszka

Nikt mi nie odpowiada na pytanie więc sama znalazłam odpowiedź.Proces Compass zaczyna się 3 listopada o godzinie 8:30 jako posiedzenie wstępne.Jest info na stronie sądu okręgowego w legnicy i na necie.

Krzysztof Podolak

Oświadczenie: Firma Compass Money Sp. z o.o. oświadcza, że nie miała zamiaru w żaden sposób doprowadzać swoich Klientów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem i nigdy nie było przyzwolenia na takie działania. Jeżeli zostanie ustalone, że Klienci Spółki zostali oszukani osoby za to odpowiedzialne winny ponieść stosowną karę. Prezes zarządu pozostanie w stałym kontakcie z Prokuratorem prowadzącym postępowanie przygotowawcze w celu całkowitego wyjaśnienia sprawy i ustalenia osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy. Należy wyjaśnić, że długi czas oczekiwania na jakikolwiek ruch ze strony spółki Compass Money spowodowany był tym, że osoby które same zostały oszukane przez swoich współpracowników, zostały przez organy ścigania uznane za podejrzane na tyle, że należy stosować wobec nich areszt. Areszt ten trwał kilkanaście miesięcy stąd też w żaden sposób nie było możliwości kontaktu z Klientami. Spółka Compass Money Sp. z o.o. chce w zgodzie z prawem wyjaśnić sprawę, gdyż sama czuje się oszukana przez osoby, którym ufała i które były współodpowiedzialne za prowadzenie Spółki. Spółka pragnie oświadczyć, że posiada wierzytelności pieniężne na kwotę co najmniej 4.000.000 zł. które ma zamiar w całości przeznaczyć na swoje zobowiązania, w tym także zobowiązania wobec Klientów Spółki. Spółka zdaje sobie sprawę z opinii, wizerunku, renomy które to ucierpiały w skutek prowadzonego postępowania karnego wobec części osób współpracujących ze Spółką. Z pewnością jednak jest to niewiele wobec sytuacji, w której znaleźli się Klienci Spółki. Jako prezes Spółki zapewniam, że zrobię wszystko, co zgodne z prawem, aby zrekompensować Klientom ich trudną sytuację. W pierwszej kolejności chcę odzyskać pieniądze, które Spółce winne są osoby, które od niej pożyczały pieniądze. Zwróciłem się do Prokuratora prowadzącego postępowanie o zwrot dokumentów na podstawie których Spółka będzie mogła dochodzić swoich należności, z których będzie sukcesywnie spłacać Klientów.

Agnieszka
@Krzysztof Podolak

Przez te kilkanascie miesiecy my klienci stracilismy wiare w to co pan pisze mamy komornikow windykacje i po prostu zyc sie nie chce.Tyle osob przychodzilo upominac sie o swoje pieniadze a panowie o tym nie wiedzieli niemozliwe

załamana
@Krzysztof Podolak

a odsetki w bankach tez pan odda ktore banki naliczyly a co z tymi co maja juz komornika i nie maja za co żyć

Nicki
@Krzysztof Podolak

Pan prezesi na ma krótką pamięć. Słodkimi słowami nie załatwi sobie wolności obciążając innych pracowników spółki. Wiedział dobrze o wszystkich(usunięte przez administratora) Mam nadzieję że odpowie za swoje czyny wraz z całym zarządem tej firmy. Dobrze wiedzieli co robią.

@Nicki

Zobaczymy jak sprawa potoczy sie Dalej. ... To oczywiste ze nikt nie uwierzyc w te,, obietnice

stan
@Krzysztof Podolak

To oświadczenie to można rozbić o kant co to jest 4 000 000 na tyle osób poszkodowanych tylko w moim przypadku zaległości są na 200 000 zl to są raty kredytów , windykacje i komornicy a gdzie reszta jak by chciał spłacić wszystko to następne 250 000 a poniesione koszty , utrata pracy i zdrowie to następne 100 000 pomnożyć to przez ilość osób pokrzywdzonych to nie 4 000 000 ale 40 000 000 i proszę nie zamydlać oczu , bo każdy potrafi liczyć .

Aga
@Krzysztof Podolak

Przecież Wy czyli K. Podolak i K. Muskus o wszystkim wiedzieliście. Razem w tym po uszy siedzicie, a teraz próbujecie zwalić wszystko na innych, a siebie oczyścić z zarzutów. Cieszę się, że kiedyś jeszcze w weryfikatorze bankowym będąc waszym pracownikiem dostałam super prezent na Dzień Kobiet. To było wypowiedzenie z pracy bo za dużo mi się rzeczy nie zgadzało i powiedziałam głośno,że nie będę sprzedawała czegoś co nie jest opłacalne dla klienta.

@Aga

Na Cale Twoje szczescie. Miejmy nadzieje ze prawo zrobi z nimi porzadek...

Alicja
@Aga

Jestem pewna ze wiedzieli,razem z pania Iwona mieli wyuczone zachowania jak naciagali.Umawiajac sie z klientem i odgrywając role aniołów. Naciagneli mnie na kredyt,ktory mial byc na rozwoj firmy.Na szczescie wyplatałam sie ,straszac ,ze podam do prokuratora za lichwe.splacilam tylko tyle ile wzielam,a nie trzykrotnie wiecej.Compass Money brr.,

rozpaczona
@Krzysztof Podolak

Jak tam Panie (usunięte przez administratora)czy juz pan zacząl splacać ludzi których (usunięte przez administratora)czy to tylko piękne slowa napisane przez pana ,bo niektorzy nie maja nawet na życie , a pan tylko obiecuje jak w siedzibie compas money ktora pan prowadzil

@rozpaczona

Trafna uwaga.....

Ola
@załamana

Jak wasze sprawy wiadomo cos

Agnieszka
@Krzysztof Podolak

Panie Krzysztofie areszt sie zakonczyl dawno nadal nie nawiazaliscie kontaktu z poszkodowanymi.Tez chcialabym chodzic na silownie i sie usmiechac.Fajnie tak zyc prawda?

@Krzysztof Podolak

Juz dawno po areszcie i nadal nie ma ruchu z waszej strony wasze terminy dla wypłat dla mnie już dawno minęły mam czarno na białym i to tylko moja wola że nie ściągnęłam windykacji i komornika na Was.

Z dostępnych nowych informacji opublikowanych na tulegnica można wyczytać że proces ruszy na jesieni. Tymczasem na profilu na Facebooku widać jak Pan Kamil robi formę na sterydach przed wylądowaniem na długie lata w celi.

Lachecki

Kamil ma profil na fellow.pl załóżcie sobie konto i pobawcie się teraz jego kosztem- BiSeba to jest jego nick wczoraj miał inne zdjęcie a dzisiaj ustawił sobie bardziej dyskretne

Agenieszka

Czy ktos z was poszkodowanych staral sie o upadlosc konsumencka?Jak w ogole sobie radzicie?

Betka
@Agenieszka

Witam narazie nic nie robię czekam na koniec sprawy komornicy siedzą na pensji a panie i panowie chodzą po mieście i nic sobie z tego nie robia ciężko powiedzieć co dalej cisza na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica