Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

Laki-Luk

Krzysztof Podolak używa kart i zameldowania na Grzegorz Podolak. Dziennikarz wiedziałby co z tym zrobić. Paweł Fedyrko ma to same znamię i rysy twarzy co Kamil Muskus przed przypakowaniem. Któż to wie??? Może to jest ten sam człowiek.

@Laki-Luk

Będą robić wszystko żeby wymigać się od zarzutów .dobrze było kombinować a teraz wszystko na niekorzyść ludzi ,a sąd tylko daje wyroki dla pokrzywdzonych a nie dla (usunięte przez administratora) pozdrawiam polskie prawo

Uwaga
@Laki-Luk

Widzę że Nazwiska i imienia są znane, nagłośnić sprawę w TVN UWAGA, co za kraj że w ich firmie doszło do takich sytuacji, tylu jest poszkodowanych, a oni bawią się na siłowni. Poszkodowani martwią się co jutro do gara włożyć! Na co wy ludzie czekacie, aż sprawa się przedawni? Oni powinni długi ludziom spłacać, a nie na siłowni się bawić i zakładać kolejne tego typu firmy.

Ola

Czy ktoś tu jeszcze zagląda słyszałam że sprawa compass money ruszyła coś wiecie na ten temat

@Ola

A skad pani wie ze cos ruszylo z compass?

poszkodowana
@Ola

prawdopodobnie jest termin do końca czerwca a czy bedzie dotrzymany?Już tyle było tych terminów podanych...

@poszkodowana

To wszystko brzmi nieprawdziwie, w mediach też nic o tym nie ma. Takie sprawy to poszkodowane osoby nagłaśniają u Jaworowicz lub interwencji, tutaj każdy pyta się czy coś ruszyło przez parę lat. Jakąś niewiarygodna sytuacja trudna do uwierzenia!

Agnieszka

W mediach juz dawno bylo

Ola

Nie wiem czy wygramy wątpię w to ręce opadaja

Aga

proszę o kontaktr kogos kto na bieząco zna sytuacje co dalej z naszymi pieniedzmi i długami ,które spłacami :kudina13-83@tlen.pl

@Aga

Witam ja bym też się dowiedziała czy coś wiadomo w sprawie czy są jakieś postępy w prokuraturze

@Aga

Witam, szukam kontaktu z osobami poszkodowanymi. Proszę o podanie adresów mailowych , jest szansa na nagłośnienie sprawy w tv.

aga12343@vp.pl

@Poszkodowani

Czy coś wiadomo w sprawie

kudina13-83@tlen.pl

Czy jest szansa na nagłosnienie sprawy? kudina13-83@tlen.pl

@Ola

Witajcie, czy ktoś z Was miał doczynienia z firmą KRUK przez te dlugi z CM?

@Stracona

Witam ja właśnie dostałam z Kruka pismo też a o co chodzi

@assa

Co z tym dalej robić?

@Stracona

Witam ja z tym nic nie robię C.M mnie (usunięte przez administratora) i nie będę płacić czegoś czego nie powinnam to oni powinni za to płacić a ty jak uważasz trudno przegram z tym wszystkim ale będę walczyć do końca pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ola

Macie jakieś informacje w sprawie może ktoś kontaktował się z prokuratorem nie wiem czy zakładać sprawę czy brać adwokata

@Ola

Macie jakieś wiadomości w sprawie? Może polecacie jakiegoś adwokata, który podejmie się tej sprawy?

nick

Janusze biznesu, cebulandia europy. Najlepiej podpisać wszystko jak leci a poźniej pretensje do całego świata, tylko nie do samych siebie. Niby czytanie i myślenie nie boli, a jednak może być problematyczne. Wszyscy winni, inni ludzie, straszna okropna firma, banki, parabanki, chwilówki, cała polska, tylko nie ludzie, którym nie chciało się nic czytać przed podpisaniem. Bierzecie w ciemno kredyt i w całości przekazuję spółce jakiejś, która dziwnym trafem z odsetek spłaca całą ratę kredytu i jeszcze zostaje dla Was na waciki... Brzmi legalnie, w szczególności, że gdyby te środki wrzucić na konto oszczędnościowo to setnej części by się nie dało z tego uzyskać. Wam się nie chciało czytać dokumentów przed podpisaniem i MYŚLEĆ - zapłaci cały naród z podatków. Będę pracować żeby ktoś inny mógł brać hajs za darmo. POLSKA

iza
@nick

jeżeli cały nicku nie wiesz o co chodzi to po co się udzielasz na forum pewnie jesteś z tej szajki co (usunięte przez administratora) ludzi

@nick

Widac ze nie jestes w temacie wiec nie pisz takich glupot tu nie chodzi o to co kto podpisal a dla jasnosci na pismie jest wyraznie ze maja wyplacac kase klientom i sęk w tym ze nie wyplacali wiec jesli nie byles ich klientem to siedz cicho

@Agnieszka

każdy ma prawo do swojej opinii, ja swoją wyraziłam szczerze i nie Tobie mnie uciszać.

Niedlugo sama sie uciszysz

To groźba?

Agnieszka

Ja nikomu nie groze przestan tylko pisac o czyms o czym nie masz zielonego pojecia

@Agnieszka

a ja Was proszę (i nie tylko Was), żebyście się następnym razem przed podpisaniem czegokolwiek zastanowili dwa razy (a jak są wątpliwości to i z 10 razy). żyjemy w takim świecie, że nikt nam niczego nie da za darmo i każdemu powinna się zapalić lampka w głowie, jeśli ktoś nam coś takiego oferuje. Dlaczego zakładasz, że nie mam o tym zielonego pojęcia o czym piszę? Śledzę tą sprawę i oceniam obiektywnie ponad to co pokazują media. Po prostu nie uważam, że tych sytuacji nie dało się uniknąć. Moim zdaniem świadomie braliście kredyty cyz tam pożyczki aby zakupić obligacje/ zawieerać umowy depozytów spodziewając się dużych zysków, być może nie mieliście świadomości, że to właściwie podchodzi pod wyłudzenie. Kwestię zarzutów postawionych spółce CM przyznam, że traktuję drugoplanowo. Rzadko wypowiadam się w internecie, ale po prostu w głowie mi się nie mieści, że nie dopuszczacie do siebie myśli, że część winy za Wasze problemy leży w Was... Moją intencją nie jest urażanie nikogo, mam prawo jednak do swojej opinii, która nie jest dla Was przychylna. Przepraszam za skrajną generalizację poprzez stosowanie zaimków "Wy/Was/ etc. Kończąc tą dyskusję, mimo wcześniejszych słów, życzę powodzenia w dochodzeniu odszkodowań (od spółki cm).

Agnieszka

Oczywiscie ze swiadomie i lampka sie zapalala ale szybko gasla spolka CM nie dotrzymala warunkow i oni swiadomie nas oszukiwali i to wszystko

@iza

Twój komentarz nie ma żadnego sensu. Jeśli uważasz, że nie wiem o co chodzi, to jak możesz twierdzić że jestem z "tej szajki"?

Przyznam

Wcale nie rzadko Krzyśku się tu wypowiadasz. Za to dostajesz jeść, masz na fajeczki i jesteś w miarę czysto ubrany ale zapachu wsi nie usuniesz. Kamil już dobrze sobie ugrał ale jak widać i to się kończy. Doprosiłeś się tym swoim... Robisz z siebie nie wiadomo kogo a dobrze wiesz kim jesteś.

@nick

Mieliście jakieś sprawy czy ktoś się dowiadywał u prokuratora co dalej

@Ola

nic nie wiadomo nikt nie pisze sama jestem ciekawa czy już sprawa się zamknęła czy dalej będzie prowadzona

Fabryczna

Zadbajcie o historie kredytową tak aby Kamil posiadając wasze dane nie zaciągnął na Was kolejnych zobowiązań. I jednym słowem zatroszczcie się aby prokuratorowi zależało również na kontakcie z Wami. Tutaj nic nie da uległość na te wszystkie poniżej przedstawiane schematy.

@Fabryczna

Tak jak w naszej Polsce cierpią osoby które potrzebowały pomocy żeby uwolnić się od długów więc nasi panowie mając układy wszędzie i wiedząc że kiedyś wyjdzie to na jaw oszukiwali i dalej to robia A nam zostało spłacać sady też mają nasze problemy gdzieś masz znajomości to wygrywasz nie masz idziesz na dno to jest właśnie sprawiedliwość

@Fabryczna

Wiecie coś ktoś się dowiadywał u prokuratora

Napisz czy kobiety czy mezczyzny

Co jaki okres czasu w Compass Money można ubiegać się o podwyżkę?

Klient

W compass to już może nie, ale Panowie Kamil i Krzysztof na pewno "pomogą" w dostaniu pożyczki na wieczne spłacenie w Dolnośląskim Cent. Finansowym. Nowa firma, powiew świeżości i uczciwości ????????????

Jaki

zróbcie sobie screena i wyślijcie do centrali jak Kamil usunie wasze wpisy. Oni będą wiedzieli co z tym faktem zrobić.

Jaki

wystarczy wejść na oświadczenia majątkowe prokuratury z Legnicy i trochę poszukać. Oni tak naprawdę mają inne nazwiska. Wstyd żeby w Polsce dopełniano się takich przestępstw mafijnych. (usunięte przez administratora) To jest (usunięte przez administratora)

Lupa

Aktualnie pan Krzysztof oferuje masaż leczniczy i relaksacyjny na aplikacjach do spotkań M+M. Osobiście nie sądzę aby zmienił profesje.

Moment

skoro praktyka czyni mistrzem to w takim razie jak prokurator zna regułki a nie umie ich wykorzystać to po co tam siedzi

ROMuŚ

prokurator może oddać sprawę są inni chętni, będą wiedzieli co zrobić

Tymek

BANKOM zależy na wydzwanianiu klientów i czerpaniu korzyści z każdej minuty połączenia. Więc niech prokurator nie liczy na to że to ja będę wydzwaniał i upokażał się. Dali kredyty nie posprawdzali tam gdzie trzeba i co trzeba to niech teraz martwią się inni. Ja nie mam zamiaru. A jeździć gdzieś tracić pieniądze i czasu tym bardziej nie będę.

Lala

Ja byłam przesłuchiwana na komendzie w Legnicy 2 tygodnie temu. Powiedziano mi że na podstawie moich zeznań można postawić już kilkanaście zarzutów. A prokurator jak to prokurator nie umie postawić się chłopcom. Ciekawa jestem co jemu naobiecywali. Według mnie mają znajomości w prokuraturze. No nic słowa prokuratora że to nic wielkiego z moich zeznań nie wynika nie zbiją mnie z tropu. Sam prokurator też by mógł zacząć działać a nie tylko czekać na gotowca. Prokuratura nie godna XXI wieku. Ockną się dopiero jak chłopcy będą mieli wszystko poukrywane w odpowiednich zakamarkach. A policja z Wrocławia co zrobi? NIC wszystko to co nakarze prokurator i nic więcej. Nawet nie wiem czy to zrobią. A czym się różni zgłoszenie od osoby fizycznej od telegramu prokuratorskiego? Powinno niczym a jednak się różni. Policja dzwoni domofonem, chłopcy śmieją się z balkonu - zgłoszenie nie potwierdzone. Później tylko wstawią artykuł do internetu kogo i za co w innych sprawach złapali i ile dostali za to premii. Tak działa nasza Polska włącznie z PIS-em. Pożal się do Boga ale nie licz na pomoc państwa.

Poszkodowani

Witam, jedynej rzeczy jakiej na chwilę obecną potrzebujemy to adwokata od prawa cywilnego i karnego który podejmie się naszej sprawy i zawalczy o nas zarówno przed komornikami, firmami windykacyjnymi jak i przed sądem (mimo że trwa postępowanie i nie wiemy na czym stoimy to jednocześnie mamy wszczętą egzekucję z wynagrodzenia i z emerytury)

@Poszkodowani

Witam miałam już kilka spraw w sądzie przeciwko compas Money i sprawy są odrzucane i każą spłacać banki tak że nic nam już chyba nie pomoże sady uważają że to nasza wina bo my podpisywalismy umowy i raczej żaden adwokat nie wyciągnie nas z tego bagna pozdrawiam

@Assa

Oczywiscie ze mamy splacac my podpisywalismy umowy.Sprawy wnosza teraz banki.A pieniadze ktore im wplacalismy to sprawy osobne,ktore na nasze nieszczescie prowadzi prokurator i na te rozprawe trzeba poczekac.A potem pewnie sprawy cywilne my bedziemy musieli zakladac.Wszystko zalezy od tej jednej rozprawy.

@Agnieszka

Nikt tego nie neguję że musimy ale jedną sprawę mam wygraną i tego nie muszę spłacać.

Kuki
@Poszkodowani

przestańcie tutaj tworzyć jakieś śmieszne dialogi czy monologi żeby tylko ludzi zbić z tropu. Jechać i jeszcze raz jechać po tych lalusiach - ONI MUSZĄ ODPOWIEDZIEĆ ZA SWOJE!!! A prokurator jak nie zna swojej funkcji to można jeszcze raz wymienić.

Agencyjny

Kamil z mamą i Krzysztofem nadal (usunięte przez administratora) Naciągają ludzi na kredyty. Tyle komentarzy co się nasłuchałem od nich o Pani Magdzie i działaniach prokuratora a raczej prokuratorskiej bezradności to jakaś kpina. Chętnie dodam do sprawy kolejne zawiadomienia. Chłopacy mieszkają razem i co nikt nie może niczego zrobić a raczej nie chce w tej sprawie. Kamil nadal zastrasza dłużników którzy tak naprawdę powinni być i pewnie są pokrzywdzonymi w sprawie.

@Agencyjny

To jakas kpina chyba w takim razie trzeba uruchomic telewizje ale nie regionalna ci co mieli obligacje tez moga ich postraszyc bo nie wywiazuja sie z umow juz dawno pieniadze powinny byc oddane w takim razie panowie tez beda miec komornikow

loki
@Agencyjny

Zmieniają co chwilę nazwę firmy i działają tak by nie było ich widać pod nazwą. Jeszcze nigdy nie widziałem by ktoś kto ma komornika żył na takim poziomie. To jakaś kpina a nasze państwo niby państwem prawa i praworządności.

Huki
@Agencyjny

miałem możliwość obserwacji ich i stwierdzam osoby głęboko zaburzone uzależnione od siebie i nagminnie nadinterpretujące szarą rzeczywistość oczywiście na własną korzyść. Wykorzystają do ostatniej kropli nawet w łóżku bo brak im jakich kolwiek typowo dla ludzi horyzontów. Radzę się nie zastanawiać tylko zgłaszać ich gdziekolwiek póki jeszcze jest na to czas.

Rozsądkowi
@Huki

Zgadzam się z Panem w 100%. Jeśli chodzi o Pana Kamila typowy syndrom osobowości borderline, narcyza. Dostrzega i przerzuca winę na wszystkich wokół nie dostrzegając kompletnie swojego wielkiego udziału w tym oszukańczym procederze, a jak wiem z rozmów z innymi świadkami do tej pory nie powołanymi w sprawie od samego początku był mózgiem dobrze przez siebie obmyślanej operacji okradania na dużą skalę klientów. Stąd zapewne wybór na ofiary ludzi którzy jak by się mogło wydawać nie zgłoszą sprawy nigdzie gdyż to Oni nie raz słyszeli że dzięki Panu Kamilowi żyją dzisiaj lepiej. Osobiście mam nadzieję na sprawiedliwość w tej głośnej sprawie i skazania Pana Kamila wraz z Prezesem Firmy na długie lata samotnych przemyśleń jak również odebrania im prawa wykonywania zawodu gdyż jak wiemy do dzisiaj prowadzi dalej działalność nie różniącą się niczym oprócz nazwy z kolejnym "słupem" którym stał się jego Mama. Wszystko to pokazuje i daje cały obraz z kim mieliśmy doczynienia.

Brawo
@Agencyjny

Compass Money to tylko jedna firma Pan Kamil w ciągu 2 tygodni miał zamiar przerzucić swoje zdolności na kurierke, ubezpieczenia i placówkę bankową. Mama Kamila śmiem sądzić do tej pory tylko nie była zauważana ale na pewno była swiadoma wybryków syna i mu kibicowała. Mam dowody z korespondencji i nie tylko z panami Kamilem i Krzysztofem. Mam głęboką nadzieję że sąd da mi możliwość dostarczenia ich osobiście. Nie wyobrażam sobie braku możliwości uczestnictwa w sprawie. Panowie muszą zostać ukarani ale nie oszukujmy się żaden zdrowy człowiek na umyśle nie zrobił by czegoś takiego. Nie wińmy tylko Kamila jest jeszcze ten drugi Pan który jakoś dziwnym trafem unika całej odpowiedzialności.(usunięte przez administratora)

Lol
@Agencyjny

najazd na mieszkanie zabezpieczenie smartfonów, komputerów i nie tylko to powinna być podstawa. Oczywiście rozszyfrowanie haseł też po ostatnim zatrzymaniu panowie pochwalili się że policja nie rozszyfrowała odcisku palca przy blokadzie telefonu. I błagam patrzcie z kim wsadzacie ich do celi. Teraz też są niezłe kwiatki z tych znajomości. A Maksa przecież szukają listem gończym.

Zaintrygowany
@Brawo

Czy jest możliwość prywatnego kontaktu z Panem bądź spotkania?

Fit
@Zaintrygowany

Proszę o podanie możliwości kontaktu odezwę się pierwszy

Zaintrygowa
@Zaintrygowany

Proszę na począteko kontakt mailowy nie chce podawać tutaj telefonu xgrzegorz51@gmail.com

Assa

Witam jakiej płatności można wiedziec

Agnieszka

To jest jakies odzyskiwanie naleznosci

Agnieszka

Ja nie napisalam ze on nie prowadzi tylko ze policja z legnicy juz nie,tylko przejal wroclaw i tez slyszalam ze do konca kwietnia

Huta
@Agnieszka

liste Krzysztof podpisuje w poniedziałek a Kamil w czwartek właśnie w Legnicy na tym nowym komisariacie zazwyczaj pod wieczór czarnym oplem insignia

Loki

Z mojego śledztwa wynika że DCF ma znajomości w niektórych placówkach bankowych różnych firm i te panie poprostu im przepychają wnioski oczywiście z odpowiednim oprocentowaniem tak by pozabierać dla banku i dcf prowizje. Tak samo było w compasie. Błagam nie każcie mi tyle pisać. Dajcie się wypowiedzieć na rozprawie i panowie za to .... i będzie po sprawie. Ja współczuję tym wszystkim ludziom którzy teraz muszą czekać w niepewności. Przecież teraz panowie na nowo (usunięte przez administratora) tylko jeszcze częściej bo uważają że pieniędzmi to wszystko te oskarżenia wymiotą. W jakim ja żyje kraju. Masakra

Rozsądkowi

To dlaczego nie ostrzeżecie Pana Adriana przed Panem Kamilem. Wystarczy dać mu dostęp do informacji zawartych tutaj aby przejrzał na oczy z kim ma doczynienia póki nie jest za późno dla niego. Niech zda sobie sprawę z jakim oszustem ma doczynienia. Może stracić dobre imię swoje a przy tym Klientów.

Raf
@Rozsądkowi

bo to nie jest takie proste Pan Kamil strzeże wszystkich osób i wszystkie informacje pod swoimi skrzydłami.

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica