Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

Ola

Ludzie co się dzieje gdzie można się dowiedzieć na jakim etapie jest nasza sprawa nikt nic nie wie co robić

@Ola

a ma pani mecenasa z wrocławia

Nie mam a pani ma?

Assa
@Ola

Nie mam i też nic nie wiem A dostała już Pani sądowy nakaz zapłaty z bankow

Seipel
@Ola

Moja sytuacja w sprawie firmy compas money jest troche inna, chce sie spytać kompetentnej osoby o jedną żecz, prosze o kontakt - arkapaw1490@onet.pl Pozdrawiam

stan
@Ola

Witam niedawno dostałem sądowy nakaz zapłaty , napisałem odwołanie nakaz został cofnięty a sprawe skierowno do sądu rejonowego w Legnicy przypuszczam że że już papiery nasze są w sądzie , dowiedziałem się też że sąd może wydać wyrok na naszą korzyść i niczego nie będziemy spłacać a wezmą się za (usunięte przez administratora) przedstawicieli CM

@stan

To proszę się odezwać jak bedzie pani po sprawie bo ja jeszcze nie mam sadowego nakazu zaplaty

@stan

A czy sam Pan pisał czy korzystał z pomocy prawnika ??

@Oszukana....

Sam odręcznie przedstawiłem sytuacje że zostałem oszukany i okradziony dodałem zaświadczenie z prokuratury umowe depozytu z CM

rozpaczony
@stan

witam ja jeszcze nie dostałem nawet nie byłem przesłuchany w prokuraturze a umowy juz mam wypowiedziane i nie wiem co dalej mam robić

@rozpaczony

Jedyne wyjscie czekac na sadowny nakaz zaplaty bo od niego mozna sie odwolac tak jak zrobil to pan @stan ja tez tak zrobie

@anonymous

Jeszcze jedno małe pytanie a czy dawał Pan ksero czy oryginał zaświadczenia i umowy?

ksero

@stan

Witam czy można się jakoś z Panem skontaktować. Dostałam sądowy nakaz , ale nie mam zielonego pojęcia jak napisać odwołanie....

stan
@Oszukana....

Przepraszam ale ostatnio nie miałem możliwości wejść na stronę , wiem że może już zapużno mój numer 798290916 jeśli będę mógł służyć jakąś radą to chętnie się podziele

@stan

Mam pytanie czy mial pan juz sprawe w sadzie

@stan

Dziękuję nr zapisałam. Skorzystałam z pomocy prawnika. Sprzeciw od nakazu złożony na początku maja, czekam na odp z sądu. Zobaczymy co będzie dalej...

Ola

Witajcie co z bankami bo mnie tylko straszą i straszą czy ktoś ma juz komornika?

Ola

Czy pan ktory sie odwolywal do sadu mial pan już sprawe

Agnieszka

Czy ktos cos wie czy ktos byl w prokuraturze ja nawet nie bylam jeszcze przesluchana co sie dzieje umowy wypowiedziane nakazy zaplaty

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Justyna

Hej czy ktoś wie na jakim etapie jest sprawa?

@Justyna

jaka sprawa gdzie w sadzie w prokuraturze

rozpaczona

witam nikogo ostatnio nie ma na tej stronie co dalej z naszą sprawą o compas money czy ktos sie orjentuje co prokurator robi i co dalej wszystko ucichło

Zmartwiona
@rozpaczona

Ponoć sprawa jest we Wrocławiu. W sumie chyba tylko egzystencja i czekanie co dalej....

@Zmartwiona

A czy ma już ktoś komornika ??

@Oszukana....

ja jeszcze nie mam ale wydzwaniają najgorzej z getin banku strasza nie wiem co dalej ,jak to sie potoczy

Assa

Witam czy coś się ruszyło w sprawie compas money bo taka cisza czy banki już wysłały do niektorych sądowy nakaz zapłaty

@Assa

Ja dostałam przed sądowy nakaz zapłaty całego kredytu na co mam 7 dni. Czyli komornik coraz bliżej....

@Oszukana....

a czy pani sprawe prowadzi mecenas z wrocławia czy była pani u prokuratora co jak dalej

@assa

Nie , niestety nie stać mnie na mecenasa....

Kamila

Do tych co podpiasali umowe z mecenasem. Mam pytanie czy mecenas cos dziala czy warto podpisac umowe?

Oszukani......
@Kamila

Witam podpisałam z mecenasem umowę i jest wszystko ok.Działa cały czas w tej naszej sprawie i myślę ,że bez niego chyba raczej byśmy sobie sami nie dali rady .POZDRAWIAM????

@Oszukani......

Dziala czyli co wszystko jest ok czyli co jest ok pieniadze wam oddali?kredyty wstrzymane?prosze napisac cos wiecej

@Oszukani......

Proszę powiedziec co dziala mecenas. Zalatwł coś?

@Oszukani......

Ale czy raty wam wstrzymali?

@Oszukani......

witam czy mogę sie jakoś z pania czy z panem skontaktować bo ja tez podpisałam umowę z mecenasem i porozmawiać albo jakiś emeil do państwa

@rozpaczona

A pan mecenas co zrobił z pani/ pana sprawa dziala coś

Jan

Czy ktos był w prokuraturze dowiadywac sie na jakim etapie jest sprawa?

Agnieszka

Wstrzymana cala wyplata bo pracuje na umowe zlecenie dziekuje compass money za prezent na same swieta zycze wam zeby osci wam w gardle stanely nie mam za co zyc

stanisław
@Agnieszka

Pani Agnieszko nikt nie może zajmować wypłaty żadna firma windykacyjna bo to niezgodne z prawem oprucz komornika ale on też nie może pani wszystkiego zabrać ale musi pani mu udowodnić że to jedyne pani żrudło dochodu

Przedsiębiorca
@stanisław

Właśnie tu jest problem ze na umowę zlecenie może zabrać cała wypłatę.. Chore przepisy. Wygląda na to że lepiej nie pracować...

WujekdDobraRada
@Agnieszka

no napewno bez sądu ktoś Pani wstrzytmał wypłatę i to całą - prosze nie narażac sie na smiesznośc

@WujekdDobraRada

Tak bez sadu na umowe zlecenie moze komornik zabrac calosc jesli nie wystapi sie do niego z pismem ze to jedyny dochod z ktorego sie utrzymuje wtedy moze polowe zabrac

@Agnieszka

Musi być wyrok sądu z klauzulą wykonalności. Dopiero wtedy może komornik zabrać...

Agnieszka

Czy ktos cos wie co sie dzieje skoro sprawa trafila do prokuratury w warszawie to jest sens isc do naszego prokuratora?jeszcze nawet nie bylismy przesluchani co robic bo zyc sie nie chce

Oszukani......
@Agnieszka

Witajcie a skąd wiecie że sprawa trafila do prokuratury w Warszawie.Wszystko nagle ucichło nikt nic nie wie co dalej robić ...

@Oszukani......

Juz wczesniej pisala tutaj jedna pani "Ona" najpierw ze do ministerstwa sprawiedliwosci a potem ze do prokuratury w wsrszawie ale czy to prawda nie wiem ja juz nie mam sily na rozmowy negocjacje itp.nie zalezy mi na niczym

@Agnieszka

Witam, Tak ministerstwo sprawiedliwości wyslalo wszystko do Prokuratury Krajowej najprawdopodbniej bedzie nadzór nad sprawą. Poza wszystko poszło do departamentu korupcji i oszustw oraz departamentu KNF, drodzy Państwo czy oprócz prolongat zrobiliście coś więcej? Siedzac na gorum i, narzekajac sprswa sama się nie rozwiąże. Jest jesxcze taka instytucja jak Sąd, ktora wydajac postanowienie jest w stanie zawiesic płatności rat do czasu zakonczenia procesu karnego. Życzę wszystkim powodzenia, a pisanie tu na gorum o, samobojstwie niestety nie robi wrażenia, narobicie kłopotu sobie i rodzinie. Trzymam kciuki za nas.

@Ona

Jaki sąd bo ja się dowiadywalem i nic nie mogą zrobić dopóki sprawa się nie zakaczy to nic nie mozemy zrobic nawet założyć sprawy to z kad wy to bierzecie te pierdoly

@Piotr

Chodzi pewnie o to jak przyjdzie już pismo z sądu o wszczęciu postępowania egzekucyjnego. Można jeszcze wtedy się odwołać , ale do tego potrzebny jest prawnik. Tak mi nawet z windykacji powiedzieli, że bez prawnika nic nie zrobimy. A skąd na niego wziąć pieniądze jak na życie ledwo starcza...

@Ona

A czy tobie sad zawiesil juz raty?Pisanie o samobojstwie nie robi wrazenia ty chyba nie widzialas na zywo oszukanych ludzi i raczej nie jestes jednym z nas skoro tak piszesz i nawet nie wiesz jak sprawa stoi

asia
@Ona

Droga pani ONA skąd ma pani takie wiadomości w Warszawie nie ma żadnej sprawy i nie została przekazana w żadnej formie

poszkodowani

można było jak mówili siedzieć cicho... pieniądze z opóźnieniem ale były, a teraz nie mamy nic...

@poszkodowani

Z jakim opoznieniem ja nie mialabym w ogole gdybym nie chodzila i nie prosila z placzem co wy wypisujecie poza tym oni wyplacali wam kase z pieniedzy innych ludzi nie z zadnych procentow potem klientow coraz mniej i juz nie starczalo na wyplaty dla poprzednich ja o swoja pierwsza wyplate musialam sie prosic i tak calej nie wyplacili jakbysmy siedzieli cicho to powoli by sie zmyli zamkneli interes oglosili upadlosc i wtedy nie byloby szans na nic

Ola

Wiecie już coś co sie dzieje co dalej, co z bankami?

stanisław
@Ola

banki nie odpuszczają wypowiadają umowy nam zostaje ogłoszenie upadłości , skoro państwo pozwala na rejestrowanie takich spółek finansowych z zoo to niech państwo teraz płaci .

@stanisław

Ogloszenie upadłości?

@Ola

Oglosisz upadlosc i co?gdzie pojdziesz mieszkanie i wszystko co masz pojdzie na dlugi

Roberto

To wkońcu siedzą a areszcie czy nie niedawno pogłoski były że wyszli to więc jak jest

Ofiarą 2

A wiadomo kto z nich siedzi? Myśleliśmy że Pani Magda nie odbiera bo jak zwykle nie ma czasu? Cy ktoś coś jeszcze wie? Czy prokuratura coś powie?

@Ofiarą 2

Magda, Kamil, Krzysztof, Irena, Iwona

Agnieszka

Witam "Byly pracownik" czy mozesz pomoc nam poszkodowanym?na pewno cos wiesz co mogloby nam pomoc bo niedlugo sprawa sie naglosni ale przez serie samobojstw

Rty

Tylko ile teraz sprawa bedzie trwala w Warszawie pewnie latami.

Oszukana....

Czy da się coś zrobić jak umowy wypowiedziane?????? Proszę o radę nie wiem co robić......

Oszukana....

Szlag już mnie trafia na to wszystko!! Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Oni powychodzili płacąc kaucję z naszych pieniędzy (bo uczciwie to raczej na to nie zarobili). Tak samo prawników mają za nasze. A my szare człowieczki co mamy zrobić. Bez prawnika se nie poradzimy, a skąd wziąć pieniądze jak wszystkie możliwości wyczerpane... Ostateczne wezwania do zapłaty poprzychodzily a potem już tylko wypowiedzenia umów i komornik. Żyć się nie chce!! Przepraszam, ale musiałam to z siebie wyrzucić, a tylko wy jesteście w stanie mnie zrozumieć..

@Oszukana....

Dokładnie,nikogo to nie obchodzi,sama sie zastanawiam co mozemy zrobić, do do kogo z tym sie zwrócić...przecież musi być jakieś wyjście...

@Alicja

banki nam nie odpuszczą będa walczyć o swoje tak że nie wiem sama co robić oni sa czyści zadnych kredytów a my musimy teraz je spłacać jestem przerazona tą sytuacją

@assa

Ja jak nie wyląduje w psychiatryku to będzie dobrze. Już nie wiele brakuje...

@Oszukana....

Bądź silna, ja wierzę, że musi być jakieś rozwiązanie... Wiem, że nie wierzysz w to... Mi też jest bardzo ciężko ale tylko ta myśl pozwala przetrwać. Musimy walczyć...

@Alicja

Dziękuję...staram się być silna ... Robię to tylko i wyłącznie dla mojego dziecka...tylko on mnie jeszcze trzyma na tym świecie... Ciężko jest samemu walczyć. Myślałam już nawet żeby jakąś chwilówkę wziąć , ale to pogrążyło by mnie jeszcze bardziej. Oni sobie wszystko opłacają za nasze i "śmieją nam się w twarz". Ta niemoc i bezsilność jest najgorsza. Wiem , że ci z Compassa to czytają , więc bardzo chciałabym "podziękować" za pogrążenie nas i zrujnowanie życia..

@Oszukana....

Drodzy Państwo sprawa trafiła do Ministerstwa, dokladnie do Pana Ministra sprawiedliwości, zobaczymy co to nam da, trzeba wierzyć i być dobrej myśli. Będę informowała jak coś tylko sie dowiem. A pracownikom compass życzę wesołych świąt żeby nic na stołach im nie zabrakło i żeby byli szczesliwi, bo przecież to oni są poszkodowani, z całym szacunkiem ONA ???? damy radę

@Ona

witam jezeli tylko pani bedzie miała jakas informacje to prosze napisać

@Ona

To dobrze bo ja juz sama chcialam napisac do ministerstwa sprawiedliwosci a nawet do samego prezydenta bo czlowiek juz nie daje rady i rozne mysli po glowie chodza

@rozpaczona

Oczywiście, że dam znać to w naszym wspólnym interesie trzymajmy kciuki pozdrawiam ii nie zalamujmy się glowa do góry

@Alicja

Dzień dobry jestem reporterem Fakt24. Bardzo proszę osoby poszkodowane o kontakt: piotrpawe371@gmail.com

@Oszukana....

Drodzy Państwo sprawa trafiła do Prokuratury Krajowej w Warszawie trzymajmy kciuki.

@Ona

Właśnie miałam pytać czy prokuratura coś robi , bo cisza jak na razie. A czy można coś jeszcze zrobić jak jest wypowiedziana umowa czy już tylko czekać na pismo od komornika??

@Ona

witam mam pytanie czy można sie z pania skontaktować na priv prosze o jakis kontakt

oszukani.....

Witam oglądaliście program ,wyszedł ok .I co dalej robimy bo nagle wszystko ucichło .A jak sprawa z mecenasem czy ktoś już podpisał umowę .....

@oszukani.....

Też uważam , że wyszedł ok. Szkoda tylko , że nikt z Comapassa się nie wypowiedział. Nie mam pojęcia co robić dalej... Komornik się zbliża wielkimi krokami... Beznadzieja.. Nie stać mnie na mecenasa chociaż cena jest jak na taką sprawę niska.

@oszukani.....

Musimy wspolpracowac z panem mecenasem i skladac pozwy inaczej nic z tego nie bedzie po pierwsze sami nie damy rady po drugie inni wezma ponad 6 tys na poczatek i jeszcze procent z odzyskanych pieniedzy moze jednak sa rodzina czy przyjaciele ktorzy moga pozyczyc pomoc

@Oszukana....

Nie wypowiedzieli sie bo sa winni oszusci gdzie sa pieniadze z procentow z obligacji?gdzie sa te miliony?obligacje byly ale na papierku i tyle nie podaruje nawet zlotowki

@Agnieszka

Rodzinie i znajomym już jestem winna pieniądze, które pożyczałam na płacenie rat więc ta opcja odpada. Na prawdę jestem w czarnej (usunięte przez administratora)

@oszukani.....

My się zdecydowaliśmy, umowa ma być w tym tygodniu,zobaczymy co w niej będzie. Nie widzę innego wyjścia, nie ma opcji żeby ogarnąć to samodzielnie...

@Alicja

I jaj maja panstwo juz umowe zzlecenie adwokatem?

Zła

I ma pani już umowę?

@M.

Dziś dostałam na maila. Muszę wydrukować dać do podpisu i mam nadzieję, że to coś da, a ktoś z Państwa już ma?

Betka
@Alicja

Witam czy może Pani podać e-mail ja bym chciała skontaktować się w sprawie adwokata z panią

krystynaziebek@interia.pl

@Alicja

Czy mecenas cos juz działa?

@Ola

Witam, chyba jeszcze nie, przynajmniej nic się nie zmieniło, dalej wydzwaniają z windykacji itd. będziemy dzwonić po Nowym roku z zapytaniem co i jak

kontakt@adwokatorlowski.pl Nr tel. 793 793 146 lub 536888161

Mój email ala_wik@o2.pl

Oszukana....

A czy ktoś już dostał wypowiedzenie umowy z banku ???

@Oszukana....

Wpisz swoją odpowiedźJa mam wszystkie umowy wypowiedziane.

@anonymous

A czy komornik już wszedł na wynagrodzenie ??

Jeszcze nie

@anonymous

Dziękuję za odp. Pytam bo po prostu nie wiem czego i kiedy mam się spodziewać no i co robić..........

oszwabiony
@Oszukana....

przeztych złodzieji i oszusttów możemy się spodziewać wszystkiego ja mam już dość tych (usunięte przez administratora) wydzwaniają i wkurzają człowieka i niiewiadomo czy z banku czy windykacja to są jak chieny kture walczą o padline i nie można im wytłumaczyć że człoeeiek został oszukany a ty tam po druiej stronie nie zasłaniaj się regulaminem i nie kasuj jak ludzie piszą prawde po przez takich jak ty i taką złodziejke magde b ludzie na święta będą wpiepszać margaryne aoni szyneczke i rybke i oby ta rybka im w gardle stanoła ością ja już straciłem wszystko i mi wisi to co zrobią a ty (usunięte przez administratora) nieważ się kasować tego co napisałem piepsze twój regulamin ,magda odusił bym ją szelme za kanciarstwo sory ale mnie krew zalewa że nic w tym kierunku nie robią a my muszymy cierpieć

@oszwabiony

Rozumiem pana mam takie same odczucia i tez przeklinam wszystko i CM po prostu czlowiek jest u schylku wytrzymalosci i rozne mysli przychodza do glowy nie wiem czy dam rade dalej zyc

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica