Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

uczciwa

Praca w Dino to totalna porażka.kierowniczka nie ma nic do gadki bo dyryguje nią zmianowa,dobrze ktoś napisał, że jak ktoś jest choć trochę inteligentniejszy od wyżej wymienionej pani to jest dosłownie traktowany poniżej jakiej kolwiek krytyki.Jednym słowem Odradzsam..

kocica

A w Obrze jest niwy kierownik ? Starałam się o to stanowisko ale pomimo dwóch rozmów nie dali mi szansy :/ ale nic teraz czekam na rozmowę w lidlu :D

marta
@kocica

bo Pan dyrektor stwierdzil ze zuzywamy za duzo pradu ,u nas kazali wyrzucic mikrofale po wizycie PANA B.

wiola

Proszę mi powiedzieć dlaczego w sklepie nie można korzystać z mikrofali nadchodzi zima coś ciepłego fajnie by było zjeść , np. podgrzać sobie kiełbaskę , pierogi itd. .Ileż można jeść zupki chińskie lub bułki.Pracujemy ciężko za najniższą krajową i nawet godnie jednego posiłku nie można zjeść ?

klient

sorry jak moze byc dobra obsluga jak ciagle sa po trzy osoby na zmianie i maja caly market na glowie.A klient czeka w kolejce na miesnym i przy kasie,bo jest ich i tak za duzo. Wyzyskoja ich ile wlezie kolchoz pracy w marketach dino.Klient sie nie liczy ,chodz powinien byc na pierwszym miejscu.

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

GANA

ŻENADA OBSŁUGA STRASZNA AZ NIE CHCE SIE ZAKUPÓW ROBIC

dinus

1680.to podstawa bez premii....

onak

u nas zastępca ma 1680 a robi wszystko.

WSZECHSWIATEK

I PODRAWIAM DINO KOMPRACHCICE OPOLE W SZCZEGULNOSCI NAJLEPSZEGO PRACOWNIKA MARKA I LUBIE BYC PREZ NIEGO OBSLUGIWANY ,I LUBIE BY MI SIE ŁUKSZEK TRAFIŁ ,I MALWINKE I DARTKA I KIEROWNICZKE I BENIE BOGUSIE ,I MARKOWI ZA BYM PRENIE DAWAL JAK BYL BY MOIM PRACOWNIKIEM W SZCZEGULNOSCI ALE INNYM TEZ SIE NALEZY I PODRAWIAM INNYCH PRACOWNIKOW BO LUBIE DO WAS CHODZIC NA ZAKUPY

Proszę was zmieńcie kierownika w Obrze i kierownika regionu... a reszta bez zastrzeżeń

pracuś

normalną umowę o pracę dostaniesz.na początku szkolenia jest tylko umowa o dzieło ale to tylko okres szkolenia a potem okres 3 miesięcy próbny już na umowie o pracę i tak cały czas umowa o pracę wypłata na czas,praca jak wszędzie...czyli trzeba pracować robić swoje i co każą w dzisiejszych czasach nie ma co narzekać narzekają Ci co sami nie wiedzą czego chcą.My pracujemy już długo z jedną ekipą i jest ok .Kierowniczka też jest ok i zażartuje i zagoni do pracy ale taka jej rola nikt na nią u nas nie narzeka .Pozdrawiam ze śląska :)

dinus

Ja pracuje jako zastepca juz dlugo,alw nigdy nie bylo tak zle jak teraz. Wyplata 1780 lub 1880 na reke. A robisz WSZYSTKO! ZAL...

kasia

Zastepca ma na czysto 1670 zl

@kasia

ja tyle zarabiałam jako normalny kasjer sprzedawca ale oczywiście z premią lokalizacyjną ale się zwolniłam po 10 miesiącach bo nie dawałam rady psychicznie

miła

Witam czy w Zielonej Górze będą otwierać sie nowe sklepy? ponieważ ciągle szukają na zks i kierownika sklepu , czy po prostu pozwalniali te osoby teraz szukają na zks w starym kisielinie. i na kierownika sklepu na zg. jakie zarobki sa dla kierownika sklepu?

niunia

Z tego co mi mówili na rozmowie to 1750 zl na rękę plus premia ma zastępca kierownika. Jutro będę wiedzieć wiecej bo również o to stanowisko się ubiegam i mam właśnie jutro drugą juz rozmowę kwalifikacyjną

tajemnicza

Jeśli ktoś chce pracować w Dino w Ostrowie ul.ostrowska to odradzam kierowniczka na okresie próbnym będzie włazić wam w dupe a jak dostaniecie umowę drugą to będzie na was ujeżdżac o byle co. Stare pracownice dupe jej rąbią a ja co powie nowy to odrazu jej donoszą.

zastępca

zarobki są fatalne, szczerze odradzam pracę w dino

Mycha

Witam, ubiegam sie o prace w dino jako zastępca kierownika, czy ktos moze wie jakie zarobki sa ta tym stanowisku?

WSZECHSWIATEK

i jak jest zla mysl to w receptorku przez ktury przechodzi neuroprzekanzik pojawia sie lecytyna b4 ,a potem b5 jak ktos w maniach i tam sie nalicza w zalozeniach boze i ona daje niecheci b4 i wybija co z receptorka co daje pewnosc siebie i wtedy i meszczyzna idzie szukac sojego ja bo w zalozeniu od razu modlacy ma 100co a nie modlacy co ma o 20 procent mniej a jak w zedzie w receptorku narosnie druga lecytynka b4 to co jest mnie wiec uscislajcie swoje zwiaski w religi z jezusem bo regeneracja i odpuszczenie win i wybaczenie choc sobie wybaczelisci i regeneracja wtedy wedlug wiary nastapi

WSZECHSWIATEK

I TERAZ PRZYJACIULECKI SIE POWSPIERAJA I POOPOWIADAJA O MESZCZYZNIE I NA ODWRUT, I KAZDA MYSL PRZEZYCIE MA TYCH PO 7 LICHONYCH NEUROPRZEKAZNIKOW NA NEURONIE RAZY 7 Napisz odpowiedź… Maciej Falinski naucz sie pisac koles Lubię to! · Odpowiedz · 19 godz. Amadeusz Wierzbowski buska jaro Lubię to! · Odpowiedz · 17 godz. Karol Orzechowski jarek mam pytanko do Ciebiee Lubię to! · Odpowiedz · 15 godz. Odpowiedź od: Karol Orzechowski · 1 odpowiedź Jarosław Lichwala pytaj skarbie Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 15 godz. Jarosław Lichwala a grubnieje sie do 28 lat mniejwiencej najczesciej 24 Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 15 godz. Jarosław Lichwala i sie wychowywujcie wsrud przyjaciul i ja od wczoraj nalozylem sobie czycie siarki i w wszystkich szesc rekasu bylo mi super to bylo jednak nie moje czucie rekas zeskosc przyjemnosc tylko ytacy niektuzy jestesmy i w przyjemnosci chodzimy ale ja wzrast...Zobacz więcej Lubię to! · Odpowiedz · 14 godz. Jarosław Lichwala w bibli jest napisane ze sadzisz po sobie Lubię to! · Odpowiedz · 14 godz. Jarosław Lichwala jak obtłuszczone organy to i mordowac chieli bo to od serca idzie a jak gruby to od sexu i jak brakuje mitochondri to komorka umiera juz 3 lub 3 i sie rany robia tak mordercow rozpoznamy niech isie zmienia i sexu i w letkich cukszysach rozpoznamy i se...Zobacz więcej Lubię to! · Odpowiedz · 1 min · Edytowany i masrcu jest piekny cialem i w pozadku jak bylem zobaczylem tu on zartuje z wami i was kochA I LUBICIE JEGO ZARTY A A FRESZTE TO SAMI Z SIEBIE WIEDCIE I MACIE MOZLIWOSC ZMIANY ,,,,,I POZDRAWIAM Cle diny komprachcice buska

wszechswiatek

NA CO UMZESZ JAK BEDZIESZ i tak napiseze według win kto ma grubosci ajchajmer i cukrzyce letka i cieszka i fenylokatanurie czyli tak jak od dziecka grube sa dzieci to maja po prostu przeskok na dna a jak naprzyklad obok mnie sa blizniaki jak mam w opolu maja 8 lat to jeden jest chudy jeden gruby i na gabe nastempuje utrata mitochondri co spal kwas pirogranowy i wtedy jest wiencej go w krwiobiegu i tu sa zawachania sexu lizbijki czyli siebie nie lubi jest pedofilkom i hetero meszczyzny i gaya ktury nie lubi lizb lub hetero meszczyzn i wiencej cuktu nie spalonych dostaje sie do orkanizmu a na tych mitochondriach produkuje sie alkochol i idzie do mitochondri gdzie spala sie fosfolipid i w aparacie golgiego laczy sie z fosforem i nie tylko ich co w komorce mialo sie spalac,a jak jest problem z glutaminianem to geja problemy macie jak tam lizbijskie czyli hetro nie lubi gay czy lizbijka czy gay siebie nie lubi lub jest pedofilem to w sledctwie i badaniach i rezonansowych wychodzi bo sa znaczone i bodajze wielkosciowo mitochondrie i tu umiera mitochondria od glutaminianyu gdzie 4 wartosciowy cukier sie spala i jest wiencej z niej substancji a jak jest problem z acytylocholina to organele sie odtluszczaja z sercem czyli psiaczy na innych i jest cholesterol wiekszy czy np chce jadac innych grubas czy klamie notorycznie lub nieslusznie osadza ,,,,,,, bo na nim obumiera mitochondria tluszcz pszetwazajaca i jest jego wiecej w organizmi e i jest problem z produkcja i fosfolipidow czyli blony komorkowe sie kurcza rany na nogach itp bo w aparacie golgiego jest on produkowany a jak nie ma tejmitochondri lub tych 3 bo to dokladnie bym musial oblicczyc ale to bedzie widac to wtedy nie twozy sie kwas fosforowy I NA TYCH PRZYPADLOSCIACH POWSTAJE AJCHAJMER FENYLOKATANURIA JAK AKURAT GRZESZY I MU SIE TRAFI NA NERWACH MIEC PAMIEC SEXU CO ODPOWIADAJA ZA TRZUSTKE I ZA JEJ WYDDZIELNICZOSC PO PROSTU JAK NIE MA TYCH MITOCHONDRI TO W APARACIE GOLGIEGO WYTAZA SIE RAZ ISULINA KTURA POWODUJE CUKSZYCE PIERWSZY LANCUCH JEST NIEAKTYWNY I NIE MA DALSZEGO SPALANIA WTEDY MAJ WSZYSTKO SMIERC W ZALEZNOSCI W JAKIM STOPNIU OBUMRA KOMURKI TRZUSTKI I PUZNIEJ JAK BRAKUJE JEDNEJ MITOCHONDRI JAK DWUCH APARAT GIOLGIEGO NIE WYTWAZA INSYLINY Z DRUGIM LANCUCHAM WIEC POWSTANIE FENYLOKATANURIA A JAK NIEMA 3 MITOCHONDRI TO POWSTAJE AJCHAJMER BO APARAD GOLGIEGO MA ZA MALO SILY BY WYPRODUKOWAC INSULINE Z 3 LANCUCHEM I WTEDY BRAK CUKTU 4 WARTOSCIOWEGO ENZYMU PO KTURYM KRAZY PO DNA Ka jak dalej na dopaminie brak mitochondri to sie 4 wartosciowy cukier nie spala co krazy po dna i jest go wiencej i reki narosla wzrastaja ruzne vco rna odtwozy ale to mutacje i jak powstaje nowa mitochondria co 7 miesiecy to jak bedize na wycinku dlA NIEJ TAKI ENZYM TO RAK LOJOWY BODAJZE POWSTANIE I WEDLUG DALSZYCH GLUPOT BEDA SIE ODRACALY TLEN I WODUT NA GRZEBIENIU MITOCHONDRI BO TAM NA TYM DNA MITOCHONDRIALNYM JEST GEN TAK NIE AKTYWNY CHYBA ZE SIE UAKTYWIZYJE I SA TEZ BOLENIA STAWOW ONI O SOBIE SLUCHAC NIE LUBIA SLOWEM RANIA SIEBIE LUB INNYCH A JAK DALEJ PACZYC TO NERADRENALINA JEST OBRONY I NA NIEJ OBUMIERA 5 MITOCHONDRIA A WTEDY NA NIEJ POWSTAJE TŁUSDSZCZ DLA ORGANIZMU Z FOSFOLIPIDOW I TU ANOREXIE TCHUZE DO ODWAGI MALYMI KROKAMI DAZCIE I BUNTOWNICY KUSICIELE AGRESJI BLUZNIERCY ODWAGI JEZUSA A I W OBRONIE RODZINY JA CZEBA MIEC POSWIENIC SIE UMIEC WTEDY NIE MA STRACHU I W INNYCH SWERACH NASZEGO ZYCIA TEZ CZEBA UMIEC SIE UMIEC POSWINCIC I WIADOMO ZE OD ORGANU NA JAKI PADA MYSL Z NERWU MUZGU NA KTURYM GRZESZYMY TO ON OBUMIERA I RAKI POWSTAJA A DALEJ TO SERETONINA PACZENIA NEUROPRZEKAZNIK I Jak brak tej mitochondri to duzo jest bialka bo ona je spala i nie ma zwkiaskow z nh nc dla twozenia z nich enzymow hormonow jak padnie na np tarczyce czy wtwazanie fenyloalniny a dalej jest testosteron i jak brak tej mitochondri co maja agresozy to na niej jest spalany alkochol i nie ma pozbywania sie wolnych rodnikow np w watrobie bo ona jedyna go produkuje i ma z fosforem i po grzybie sie umiera na toxyny ,,i tu by ruwnowage powrucic to czeba spowied w powrocie 2 lub conajmniej 7 razy modlenia sie na rok i w zalozeniach 2 razy w mniejszych zalozeniach zdrowia bedzie poprawa bo smierc przyjmujesz a od 7 razy mozesz sie o zycie wieczne i ciala modlic i wystarczy wiezyc ze sie jest niesmiertelny i blogoslawic niesmiertelnoscia ludzi w raju i ja przyjac jak podupadniesz na nowo przyjmij blogoslawienstwa ,,a od wiku 30 lat jak ktos podgrubnie lub 22 to sobie taki styl ciala naniusl w wieze i tak wyglada to z grubsza w 90 procentach bo sobie sam i chorobe nanosisz bo pisze nie przyjmuj czynow smierci na siebie bo biada ci bo umzesz a umyslu rownowage dam puzniej wic my mozemy swoje polskie dzcdfrghdch otwozyc i do sledctwa tego uzyc i z wykrywaczem przesluchiwac,,I TERAZ PRZYJACIULECKI SIE POWSPIERAJA I POOPOWIADAJA O MESZCZYZNIE I NA ODWRUT, I KAZDA MYSL PRZEZYCIE MA TYCH PO 7 LICHONYCH NEUROPRZEKAZNIKOW NA NEURONIE RAZY 7 Lubię to! Komentarz Udostępnij M

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.