Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

alex

Niebawem będzie otwarcie nowego dino w bojszowach. Dziewczyny, które chcą się tam zatrudnić - nie podejmujcie pracy w tej firmie!!! Szkoda łez, nerwów i nieporozumień. Właściciel dino w d...e ma co się dzieje na danym sklepie, ważne że kasa mu na konto wpływa i tyle. Lider porażka - ciszej pies pysk otwiera, regio muchy w nosie, ech ja podziękowałam tej firmie. Człowiek się stara a i tak wyjdzie beznadziejnie.

****

zgadzam sie z tym co piszesz czarna i powiem ci że gdyby góra zatrudniała na kierowników kobiety bardziej dojrzałe to większość pracowników nie narzekałaby na prace bo to tylko kierowniczki traktują cie jak śmiecia a zwłaszcza małollaty na Nowej Rudzie pozdrawiam

czarna

pracuje w Dino od kilku lat i zgadzam sie z wiekszascia osob ktore pisza negatywnie o tej firmie. zenadą jest dla mnie ze osoba funkcyjna pomimo dodatkowych obowiazków jak praca w biurze tj. szykowanie konwoju, rozliczanie kasjerów, i wiele innych prac papierkowych włacznie z nadzorowaniem zmiany ma takie same wynagrodzenie jak kasjer a nie wspomne o mł. zastepcy który ma tylko 100 zł wiecej ewidentny wyzysk na pracownikach.. praca w stresie przez kontrole z centrali- jak mozna tak traktowac ludzi? nagany i upomnienia za zgnitego pomidora lub nie swieze mieso bo kier nie kazała wyrzucic bo straty? a ze stratami wiąze sie brak premii.. wiecznie klienci nie zadowoleni z powodu kolejek do kasy, braku lub złych cen przy towarze, ale jak moga to wszystko ogarnac 3 osoby na zmianie które maja jeszcze ogrooom innych zadań, niekiedy przy najwiekszym ruchu ale musi byc zrobione chociaz mial bys sie za przep. zesraćć.. jeszcze wiele mozna wymieniac ale po co przeciez i tak nic to nie zmieni, trzeba gdzies pracowac... mysle ze nie długo znajde prace bardziej uczciwa i zadowalajaca.

ktos
@czarna

Zgadzam sie z toba w centrum to samo

mania

bo oni mysla ze ich zwolnic niemoga niezastapieni

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

ola

bo liczy sie zysk a nie ludzie a kierownicy groza zwolnieniami a czy pomysleli o tym ze ich tez mogom umowy nie przedluzuc

^^^^

najlepsze jest w Nowej Rudzie na GoRZE mężczyzna pani kierownik Moniki przyjezdza 10 razy na dzieńdo sklepu i wchodzi sobie na zaplecze jak do domu a przy okazji wykłada sobie towar kto to widział żeby obca osoba kręciła sie po zapleczu nie daj boże coś zginie to laski beda odpowiadac za wszystko masakra kto tam pracuje szok a oprócz tego przywożenie mięsa w czarnych workach gdzie przepisy bhp

****

ludzie co sie dzieje w Dino Nowa Ruda to jest obłęd jak kierowniczka Marta traktuje pracowników wyzywa na sklepie przy nas klientach jest to ohydne co ta gówniara wyprawia ale gdzie jest góraaaa?????????naprawde wezme telefon i nagram niektóre sytuacje i wyśle do firmy moze sie wkońcu obudzą kogo zatrudniają w tej firmie pozdrawiam klient

lala

Według mnie kasjer powinien zająć sie wylącznie klientami, a Pani na mięsnym - mięsnym. Proste. dodatkowo 2 - 3 osoby na zmianie do wykładania towaru i byłby lepiej.

Anna123
@lala

Człowieku nie masz słownika?? proszę nie pisz więcej, błędy jakie piszesz to straszne!!!!!

lala

Tak chcialam, ale teraz nie wiem czy urlop wypoczynkowy musi byc raz w roku wydany 14 dni nieprzerwalnie,czy po tygodniu za kazdym razem.

Kartę rowerową powinien posiadać: każdy bez względu na wiek; rowerzysta w wieku od 10 do 18 lat; rowerzysta w wieku powyżej 18 roku życia. Kartę rowerową wydaje: odpłatnie sekretariat szkoły; nauczyciel wychowania komunikacyjnego lub policjant; nieodpłatnie dyrektor szkoły. Rower musi być obowiązkowo wyposażony w: co najmniej w jeden działający hamulec; lusterko umieszczone po lewej stronie kierownicy; światło odblaskowe barwy białej o kształcie innym niż trójkąt umieszczone z przodu. Włączanie się do ruchu to: wjazd na skrzyżowanie po zapaleniu się zielonego światła; dalsza jazda po przepuszczeniu pieszych; wjazd z podwórka na drogę główną. Rowerem może kierować osoba, która? ukończyła 12 lat i ma przy sobie legitymację szkolną; ukończyła 10 lat i posiada kartę rowerową; ma upoważnienie od rodziców. Holowanie roweru przez kierującego innym rowerem: jest dopuszczalne, jeżeli holowany rower jest niesprawny technicznie, np. ma zerwany łańcuch; jest dopuszczalne, pod warunkiem że kierujący rowerem ciągnącym, ma ukończone 13 lat; jest niedopuszczalne. Zabrania się wyprzedzania kierującego rowerem jadącego po jezdni: na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi; na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany; przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia. Liczba rowerów jednośladowych, jadących w zorganizowanej kolumnie, nie może przekraczać: 10; 15; 5. Kierującemu rowerem zabrania się: wymijania pojazdów; omijania pojazdów, które zatrzymały się w celu przepuszczenia pieszych; wyprzedzania pojazdów.

Couple Jerrad and Machel Green went all out to share their pregnancy news with family and friends. They made an elaborate video that included parodies of four Britney Spears’s songs. Each song clip features revamped Spears lyrics and a concept storyline set to a pregnancy theme. Machel takes a pregnancy test to the tune of Spears’s “Oops!…I Did It Again” which is reworked as “Pregnant Again.” The mother wears a skin tone shirt with costume gems for “Nauseous,” a seriously toned (usunięte przez administratora) replica of the bedazzled cat suit Spears wears in her “Toxic” video. She tries to conceal her pregnancy during her first trimester in “I’m A-voiding You,” a play on Spears’s Pharrell Williams and Chad Hugo-produced “I’m A Slave 4 U.” And when revealing the sex of their new child, Machel sings “Little Girl” as Jerrad provides the guest rap, putting a fun spin on Britney and Iggy Azalea’s “Pretty Girls.” The lyrics were penned by Harrison Barnes.

Chcemy być najbliżej Ciebie, najbliżej Twoich potrzeb. Specjalnie dla Ciebie zapewniamy przyjazną atmosferę, fachowy i pomocny Personel oraz szeroki wybór najwyższej jakości towaru w doskonałych cenach. Dzień po dniu dbamy, by nasze markety spełniały oczekiwania każdego – nawet najbardziej wymagającego – Klienta. W naszych sklepach każdy znajdzie bogatą ofertę asortymentu, dla komfortu przejrzyście ułożoną na półkach. Dbamy, by zakupy w Dino były wygodne dla każdego, dlatego nasze markety tworzymy od podstaw, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań Klientów. Siłą naszego sukcesu jest świeżość i jakość towaru, a gwarancję temu dają codzienne dostawy warzyw, owoców oraz mięsa i wędlin. Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o naszych Pracowników i komfort ich pracy. Dzięki temu codziennie możemy zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi. Fachowy i miły personel oraz nowoczesny system kasowy sprawiają, że obsługa jest sprawna i szybka. Jesteśmy najbliżej Twoich potrzeb, jesteśmy najbliżej Ciebie!

ola
@.

wiecznie trzeba czekac na kasiera a pani na miesnym juz nie pokri po 20 a jaki zal ze mosi pila pobrudzic i tu toporkiem mieso rozwala zeczywiscie dbacie

iza
@.

wiecznie ktos nowy i zanim sie zacznie ruszac to nowego szkola

@ola

BO KASIER MUSI TOWAR ROSKLADAC OPSLUGUJE KLIJENTOW A KRZYCZA CZEMU JESZCZE NIE WYLOZONE CIEKAWE CO WAZNIEJSZE TOWAR ROZLO CZY KASOWAC PORASZKA

dinuś
@ola

Urlop w 2015 r. Urlop wypoczynkowy jest niezbywalnym prawem pracownika, ściśle związanym z wiążącym go stosunkiem pracy. Za czas przebywania na urlopie wypoczynkowym pracownikowi przysługuje pełne wynagrodzenie. Istnieje oczywiście możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego w częściach. W tym celu w zakładzie pracy sporządza się najczęściej plan urlopów. Nie ma przeciwwskazań, aby urlop wykorzystać w dniach sąsiadujących z dniami ustawowo wolnymi od pracy, zyskując przy tym dłuższe okresy odpoczynku od pracy. Dodać przy tym należy, iż urlopu wypoczynkowego udziela się w dni, które są dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy. Dodatkowo, przynajmniej jedna część urlopu wypoczynkowego powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych. Ktoś chce was wprowadzić w błąd z tymi urlopami jesteście na prawie do urlopu 14 dniowego w tym 10 dni roboczych się należy obowiazkowo.Jeśli pracodawca nie wie co się z tym wiaże będzie miał kłopoty!!!

wiola
@.

Niemacie pojecia co dzieje sie w dino. Pisac mozecie wszystko , ale zeczywistos jest inna i klijeci jak i pracownicy swoje wiedzom.

aaa
@.

To ma być żart?? Puste slogany!!! Nigdy nie szanowaliście pracowników i śmiem wątpić czy kiedykolwiek zaczniecie szanować!!!! Banda buraków!!!

dusia

wszystko zalezt od kierownika i zastepcy u nas maja swoich pupili i oni mogom wszystko i wiecznie napracowani piciem kawy i paleniem i oni mogom

gil

Trzeba zgłosić do inspekcji pracy jak najszybciej to oni porządek zrobią i z zatrudnieniem więcej osób i urlopami.

lala

tak,500zl to jest to EXTRA wynagrodzenie. wyjazd na miesiac lub dwa,niby za dojazd zwracaja. Kasa smieszna bo co to jest 500zl na pobyt miesieczny nadmorzem, ja bym to przejadla, a pozatym tam jest zwiekszony ruch, ludzi za glupkow maja, mysla ze ktos bedzie pracowal jak kon za 1400 tam, skoro moze tu troche spokojniej za te sama kase. P.S. Po ile macie miec urlopu letniego ? Nam juz zapowiedziano,ze po 1 tygodniu.

bzzzyk

Czy ktos wie cos wiecej o wyjezdzie do ustronia niz tylko to co w e-mailu napisali

dusia

w dino jedynie co potrafi dac pracownikowi to kontrole wieczne pretensie i telefony w dzien wolny ze cos zapomniao sie zrobic pytanie czy juz zrobilas bo ja to bym zrobila szypciej, zwracanie uwagi przy klientach

ten market to jedno wielkie nieporozumienie!!!! nareszcie już zakończyłam z nimi współprace. sklep czynny do 22 a każą o 20 myć podłogi kasjerce która nie może odejść od kasy i wielkie pretensje że się nie wyrobi ze sprzątaniem, rozliczeniem kasy itp w 15 minut... chore!!!!na sklepie 3 osoby na zmianie (kasjer, kierownik i mięsny) a jak towar rozłozyć??

vip

Bzdura mam takie zaświadczenie chyba jeszcze trzy lata ważne a usłyszałem że mimo chęci nie można mnie awansować

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.