Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

vip

Jakoś nie dostałem odpowiedzi co ma wyjazd do awansu proszę odpowiedź czy osoba z orzeczeniem ma szanse na awans

@vip

oczywiście, że osoba z orzeczeniem ma szanse na awans. Ale musisz mieć pozwolenie od lekarza na pracę 8 godzin i w godzinach nocnych - chodzo i zamykanie marketu po 22:00

dino

a o co chodzi z tym ustroniem??

vip

czy osoba z orzeczeniem ma szansę na awans

Twoja
@vip

A ja jadę do ustronia morskiego. Liczę, że będzie fajnie, tak jak na poprzednim wyjeździe do slońska ciekawe doświadczenie i dodatkowa kasa 500 sie bardzo przyda

@Twoja

Tak przyda się na wyżywienie nad morzem, które w sezonie jest 3-krotnie droższe niż normalnie, chyba że polecisz na zupkach chińskich z Dino przez dwa miesiące:-).

goscc

Dino,Dino,Dino.. u nas jest tragedia calkiem. 4 osoby na chorobowym (wcale nie sie dziwie) bardzo czesto 3 osoby na zmianie a od rana nawet 2 i trzecia kierowniczka na 8! a gdzie miesny przygotowac,warzywa gazety ,pieczywo wylozyc.. a pozniej sie dziwia ze kasjerka niemila dla klienta,skoro tyle roboty. |Pozatym grafik ciagle zmianiany bez pytania czy ci pasuje przyjsc zamiast rano na popoludniu czy tez nie. Ostatnio nie pasowalo mi chcialam odmowic do ochrzan dostalam. a co kupowania miesa po terminie lub wedlin, to za kazdym razem mowie nie, powtarzam to dziewczynom ale jak narazie mnie nie sluchaja. z jakiej racji mam kupic obslizgla wedline , skoro jej nie lubie i nawet ne kupuje po normalnej cenie ? :-)

stokrotka
@goscc

i tu masz racje ale tak jak mówisz dziewczyny tego nie rozumieją albo nie chcą rozumieć u nas terz tak było aż wkońcu dotarło że nie muszą kupować przeterminowanych rzeczy wkońcu mamy jakąś pule przeznaczzoną na straty więc poco my musimy pokrywać to z własnej kieszeni tym bardziej że wypłaty marne a dotego kupowanie gazet znoszenie humorów kierowniczki i ciągłe nerwy bo roboty od groma a pracowników brak powinien ktoś sie za to wziąść

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

siwa

Te nadze Dino to jedna wielka pomyłka kierownik do bani była funkcyjna a teraz kierownik w (usunięte przez administratora) się przewróciło ma swoich pupilków i rodzinka na pierwszym miejscu, a regionalna jak raz na miesiąc wpadnie to ok i ma wszystko gdzies wpadnie ponarzeka, postraszy i tak dalej jest jak było. Tylko jak p. Monika była naszą regionalną to był porządek wszystko na miejscu widziała co się dzieje potrafiła pogadać a teraz nic po 3latach pracy będzie trzeba uciekać. I jeszcze 3 na zmianie pomyłka we wtorek gazetka i jeszcze inwentura może tak w każdy dzień po co do domu wracać.

@@@@

czy ktoś się orientuje jak będzie wyglądał wyjazd do ustronia morskiego na 2 miesiące

@@@@@

To nie jest wyjazd tylko praca i to pewnie 12 godzin dziennie. Nad morzem???!!! pojedź nad morze i idź do POLO w Dziwnowie w sezonie. Pracownicy nie wiedzą w co ręce włożyć. i to za co??? 1350 na m-c + dodatek ( 200zł) :-)))) śmiech na sali.... Wakacje z Dino....

W Dino w Łomnicy pracuja debile!Kierowniczka jest po podstawowce jej pierwsza praca,zastepczyni tak samo,a rotacja!Dino otrzymalo nagrode za najgorsego pracodawce 2014 gratuluje oby tak dalej.

kasia

Czy orientujecie się że we Włocławku powstaje kolejny market Dino??bo są chyba 3 a ma być 4-ty.Bede wdzięczna za odpowiedz.

szukająca pracy

a czy ktoś coś dopowie w kwestii wynagrodzenia??

funkcyjna
@szukająca pracy

Najniza krajowa na premie nie licz chyba ze kierownikiem jestes lub dupowlazem

Kiedyś miałam nadzieję, teraz widzę, że Dino to jednak straszne (usunięte przez administratora)

sisi

współczuje wszystkim pracujacym w dino pracowałam tam dwa lata pod koniec mojej kariery tam zostałam funkcyjna gdy wchodziłam na zmiane druga to sie dobrze nie obejrzalam a była juz 22 koniec pracy, , zawsze byłam tylko z dwoma dziewczynami jedna kasjerka jedna na miw w biurze jak zwylke wieczorem jest sporo do zrobienia , dostawa towaru 10 palet najlepiej z 5 odrazu rozłozyc dogladac porzadku na sklepie wymienc dziewczyny na przerwe i wrazie duzego ruchu wejsc na druga kase i na miesny i jeszcze sie nie raz regionalny przyczłapał oprowadził po sklepie prosze zrobic to i to i to teraz i prosze jeszcze meila napiasc czy to jest wykonane jak juz miałam dosc to powiedziałam regionalnemu ze jak tak dalej bedzie to sie ze trzy razy z klonuje i napewno wszystko zrobie na czas

Funkcyjna
@sisi

Jakbyś mi to wyjęła z ust, to co tam się wyprawia to jest porażka i żenujące :(

tekla

A o świętach nic nie powiem to dopiero masakra inne sklepy pozamykane a głupie Dino otwarte żadnego szacunku do człowieka,Zapierdziela się jak głupi i się stara jak można a jeszcze umnia powiedzieć za się nic nie robi

tekla

Jak dla mnie to idiotyzm 3osoby na zmianie powinny być co najmniej po 5 osób na zmianie żeby co kolwiek zrobić wiem coś o tym bo pracowałam w Dino,powinni zmienić w sobotę czas pracy powinni robić conajmiej do 21.00 a w niedziele do 18.00 a nie tak długo każdy chce odpocząć

regionalny

Inwentura we wtorek to jakis słaby żart. Komuś u góry bardzo sie nudzi

Funkcyjna jest ganiana jak pies,przynieś podaj pozamiataj i jeszcze zjebki jak coś nie zrobione,a pieniądze żadnego dodatku PORAŻKA,MAJĄ CIĘ ZA NIC !!!!!!!!-czas najwyższy to zmienić,jutro składam wypowiedzenie :)-a Pupile kierowniczki!!!!!-szkoda gadać!!!!!!-Miłego obgadywania na papierosku!!!!!

naród wspaniały tylko ludzie....

Witam wam pytanie: czy w Dinach, w których pracujecie też istnieje taki debilizm, żeby za niewpisanie się na listę obecności (przez zapomnienie) wpisywano naganę na rok? Z góry dzięki za odpowiedź.

on5555
@naród wspaniały tylko ludzie....

Jeżeli kierownik nic z tym nie zrobi to on się podkłada przed inspekcją pracy. Ale nagana ... y nie bardzo to zależy od kierownika. Przecież każdy problem można rozwiązać na stopie kierownik - pracownik o co mieszać w to kadry i nagany

===
@on5555

można wszystko zalatwic ale jeśli jest z kim jeśli kierowniczki sa zadowolone jak dwie panie A A obrazaja klijentow i si ciesza z tego to z kim tu rozmawiać

Stała klientka

Pewne Dino w Legnicy ma ewidentny problem w zarządzaniu. Od góry zaczynając. Charakter styl pracy i podejścia do ludzi szefa, szefowej jest bardzo ważna. To od tej osoby zależy atmosfera pracy, efektywność i wydajność. Od tej osoby zależy wszystko i wszystko co złe w atmosferze pracy to wina tej osoby. Tak z boku patrząc na to co się dzieje ewidentnie i negatywnie bije w osobę zarządzającą tam personelem. Raczej usiłującą, bo brak doświadczenia w pracy z ludźmi tej osoby jest bezpośrednią przyczyną złych opinii o sklepie. Nie mniej jednak szef może być do (usunięte przez administratora) ale zastępca może sytuację uratować i wyprowadzić całość. Tylko osoba zastępcy to jakieś nieporozumienie. Dla tego uważam że spychanie odpowiedzialności na funkcyjne śmierdzi z daleka unikaniem odpowiedzialności. Tylko przyglądam się i słucham jak personel do siebie się odnosi. O niektórych osobach z tego sklepu w Legnicy huczy. Jak widzę i słyszę co wyrabia się w tym sklepie i pomyśleć, że jest na to przyzwolenie z góry. Wywlekanie spraw wewnętrznych na zewnątrz to bardziej przypomina piaskownice. Rozgonić taki bajzel i rzetelnie przeprowadzić rekrutację. Pracuje w konkurencji i wiem że u mnie na sklepie takie rzeczy by nie przeszły. Tym bardziej, że wiadomo takie newsy biegiem się rozchodzą po sklepach. A Legnica w tym światku handlowym nie jest taka wielka. ludzie się znają.

dinuś
@Stała klientka

Masz rację....funkcyjne to jakieś pojeby.Po sklepie biegają-dosłownie!!! Mają przerost formy nad treścią.I to za nic!!! bo przecież nie mają żadnego dodatku...może jedynie widzą jakąś scieżkę kariery heh

===

ja pracuje w legnicy jest ok tyle ze nie kierowniczki tylko funkcyjne maja cos z d....m nie wiem na jakiej zasadzie je wybierają no i niektóre kasjerki się nie nadaja to akurat opinia klijentow a chodzi o dino na jaworzyńskiej

dinuś
@===

A ja mam wrażenie,że regionalna/bynajmniej nasza/ nie ma nic do powiedzenia. Próbowałyśmy interweniować u niej w sprawie naszego kierownika...niby przyznała nam rację...ale nie zrobiła z tym nic!!!! i w wielu innych sprawach również nic nie zrobiła i nie pomogła.

on5555
@dinuś

pamiętaj że nad każdym jest przełożony. skoro nie robi nic regionalna jest lider, jest dział kadr, jest p. Maciej G. rzecznik prasowy, który rzeczywiście pomaga (przynajmniej mi pomógł w mojej sprawie), trzeba próbować tam też pracują ludzie tylko trzeba znaleźć taką osobę,

xx

Zgłośmy do regionalnych żeinwentaryzacja we wtorki to głupi pomysł niech coś z tym na zebraniu zrobią

on55555
@xx

Regionalnym? A to Ci dobre. Czy ktoś jeszcze łudzi się że to coś pomoże. yyyy NIE. dołożą jeszcze inwentury dodatkowe w piątki, a co ....

alalala

inwentura we wtorek jest pomyslem wiec idealnym. Nie dosyć że jest gazetka i ciężko jest się wyrobić do końca zmiany, to jakiś geniusz wymyslił sobie inwenturę we wtorek.... Nie mam pytań.... Zamiast tak jak było w niedzielę od rana to lepiej we wtorek, i co jakim kosztem wychodzic z pracy moze o 24. nie jest to dobre, a co do pupilków to zawsze w każdym sklepie sie znajdą takie....

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.