Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

jest masakra

sklepik w obornikach śląskich jest tak malutki i zawsze tylko jedna kasa czynna że bez przerwy są kolejki i klienci się denerwują na zapleczu chodzi się bokiem bo nie ma miejsca i na zmianie 3 - 4 dziewczyny kto to ma ogarnąć? dużo obowiązków w stosunku do jednej osoby dużo palet z towarem do tego wszech obecne muchy masakra

klijent

Często robię zakupy w Dino w Kup.Musze przyznać że personel jest bardzo miły, pomocny, kilka osób zawsze bardzo uśmiechniętych i życzliwie nastawionych do człowieka, szczególnie do ludzi starszych. Gratuluje kadrze zarządzającej w Kup kompetentności, stworzenia miłej atmosfery w sklepie.

nowa

Błagam zmiencie kierowniczke w Sławkowie bo jest gburowata dla personelu i klientów.

ha ha

nie ma jak usunac wpis ale tu mozecie i tylko tu zobaczymy czy tam usuniecie

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

WSZECHSWIATEK

i podzrawiam market dino opole komprachcice w szczeguln osci marka i jego babcie i kolegow i przyjaciul i malwinke i darka i lukaszka obci,,,,,,, i boduske i benie i kasie i wiole i stara kierowniczke

WSZECHSWIATEK

NIEŚMIERTELNOŚĆ NORMALNE PRZEMIANY KOMÓRKOWE W ŻYCIU PŁODOWYM ODGRYWAJĄ SIĘ Z ALKOHOLEM KTÓRY WYTWARZA SIĘ Z CUKRU W MITOCHONDRIACH PO CZYM IDZIE DO APARATU GOLGIEGO I PRZYŁĄCZA FOSFOR ,I TAKI ALKOHOL Z FOSFOREM JEST TAK SILNYM ZAWIASKIEM GRAWITACYJNYM I NAPIĘCIOWYM ZE JAK POWTÓRNIE SPALA SIĘ W MITOCHONDRIA I NADAJE KOMÓRCE SZYBKOŚĆ PRZEMIAN KOMÓRKOWYCH O 10 RAZY SZYBSZYCH NIŻ GDYBY SAM SIĘ ALKOHOL BEZ PRZYTOCZONEGO FOSFORU SPALAŁ , DZIEJE SIĘ TO GDY JESTEŚ WOLI W ROZWOJU NAWET I TRWASZ W MYŚLI JESTEM NIEŚMIERTELNY I ŻYJESZ 7 RAZY W ROKU MODLĄC SIĘ DO TRÓJCY I DZIEK CZYNIĄC W ŻYCIU PRZYJMUJĄC I BLOGOSKAWIĄC I POSIŁKI I NAS WEDLE ŻYCIA DOBROCI JAK PRZEZYWASZ .DO JEZYSA BYŁA ŚMIERTELNOŚĆ BO NIE BYŁO ODPUSZCZENIA WIN I LECYTYNA B4 ZALEWAŁA UMYSŁ I NIE BYŁO DANE ŻYCIE NA ZIEMI OD ADAMA I EWY OD JEZUSA PISZE NIE PRZYJMUJ RAKA BO BIADA CI BO CHORÓBSKO I KODUJ SOBIE MYŚLĄ TE LEPSZE CHWILE NP. WZROKU A NIE TE GORSZE JAK JESTEŚ OSOBA MODLĄCA TO NA TO MASZ WPŁYW A TAK NIE MY MODLĄCY W SPRAWIEDLIWOŚCI MAMY NA TAKA OSOBĘ WPŁYW I MNIEJ LITOŚĆ BO MUSISZ ZROZUMIEĆ ZE WIELU Z WYCHOWANIA ZŁEGO WZRASTA WIN RODZICÓW WIĘC TEZ WYCHOWUJ I CZYNAMI SWOIMI ŚWIADCZ O ŻYCIU ..CZYLI MIELI LECYTYNIE B4 JAK MYŚLELI DO JEZUSA WIĘC NA NIEJ Z TA MYŚLĄ JESTEM NIEŚMIERTELNY NIECHĘCI ŻYCIA NIESTEMPLOWANY I SOBIE TYLKO UŚMIERCANIE MOGLI ZAPISYWAĆ BO Z NIEBA TAKIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DO JEZYDA BYŁY I NA LECYTYNIE B4 TEJ MYŚLI ZE JESTEŚ NIEŚMIERTELNY NIE WYTWARZA SIĘ NA RYBOSOMACH ENZYM JAKI MAJA PŁODY I DO ROKU NIEMOWLĘTA SZCZĄTKOWO NA KTÓRYM ALKOHOL WYPRODUKOWANY W MITOCHONDRIA Z CUKRU 2 ALKOHOLE Z JEDNEGO CUKRU POWSTAJĄ,TO ON IDĄC DO APARATU GOLGIEGO GDZIE JEST TEN ENZYMEM A NA LECYTYNIE B4 GO BRAKUJE TO TAM NORMALNIE JAK ŻYJEMY W WIERZE Z SYNKIEM MOIM JAK Z SIATECZKI ŚRÓDPLAZMATYCZNEJ SZORSTKIEJ NA RYBOSOMACH JEJ POWSTAJE APARAT GOLGIEGO TO RYBOSOMY NA NIEJ WYTWARZA TEN ENZYM I DO NIEGO APARATU GOLGIEGO GO DOPROWADZAJĄ I JAK ALKOHOL IDZIE DO APARATU GOLGIEGO TO TAM NA NIM JAK JEST W BŁONIE APARATU TO ŁĄCZY I PRZYJMUJE FOSFOR Z ALKOHOLEM A PÓŹNIEJ NA TYM ALKOHOLU ZACHODZĄ PRZEMIANY KOMÓRKOWE I NP. NA PŁODACH JAK PRZEPROWADZA SIĘ OPERACJE TO ORGANELLE SIĘ W 100 PROCENTACH REGENERUJĄ A TAK PO ROKU JUŻ Z TYM JEST PROBLEM I NASZE DZIECI ZAWSZE BĘDĄ NIEŚMIERTELNE BO DO ROKU ZROZUMIE I PRZEŻYJE ZE NIEŚMIERTELNY A MY JA PONOWNIE NABIERZEMY I NABRALIŚMY ZE MNĄ A JA BĘDĘ MIAŁ TEZ WITAMINKĘ DLA OSÓB W WOLI ALE W WIERZE SIĘ 7 RAZY W ROKU NIE NIESPALAJĄCYCH Z ALKOHOLU PLUS FOSFOR I ONE STANOWIĄ TEZ DOBRY ŚRODEK ANTY WIRUSOWY I TEZ 2 FOSFORY MOŻNA DO ALKOHOLU PRZYJĄĆ BO JAK SPALA SIĘ TEN ALKOHOL TO ON JAK DNA W SZCZEKNIE WIRUS DO KOMÓRKI TO JAK SPALA SIĘ TEN ALKOHOL TO ROZWALA NA FRAGMENTY DNA LUB RNA WIRUSA I MIJA INFEKCJA A TAK W WITAMINCE DOSTARCZONY ALKOHOL POMORZE W ŻYCIU I SPRAWI ZE BĘDĄ ŻYLI O 50 LAT DŁUŻNEJ OSOBY DOBRE W WIERZE DOBREJ WOLI A TAK WPROWADZONA UŻYWKA DZIAŁ TAK ZE NAJPIERW IDZIE DO WĄTROBY I JA WYPEŁNIA TEN ALKOHOL PÓŹNIEJ IDZIE DO NEREK Z WĄTROBY A PÓŹNIEJ Z WĄTROBY IDZIE DO NEREK DALEJ DO TRZUSTKI DALEJ DO PLUĆ DALEJ DO ,,,,,,,,,,,,,AŻ W KOŃCU BRAKUJE GO JUŻ DLA TARCZYCY I UMYSŁU BO JAK TAK PO KOLEI WCHODZI TO BYM UMARŁ Z PRZEDAWKOWANIA GO A NIE DOJDZIE DO MOZGO BY GO WYPEŁNIĆ TYM ALKOHOLEM BO ZANIM TAM DOJDZIE TEN ALKOHOL JEST ZUŻYWANY I PRZEZ WĄTROBĘ IM WIĘCEJ PIJESZ TYM WIĘCEJ GO SPALA PÓŹNIEJ WĄTROBA TO TEZ ALE TO POZWOLI JUŻ O 50 LAT DŁUŻEJ ŻYĆ I SPOŻYTY Z FOSFOREM TEN ALKOHOL NIE POZWOLI SIĘ TAK NA NIM OPIĆ BO TYLKO 1/3 DOCHODZI DO UMYSŁU A RESZTA SZYBKO Z RECEPTOROWY JEST WYBIJANA A NORMALNIE JAK ALKOHOL SPOŻYWAMY TO ON IDZIE DO RECEPTOROWY DO MOZGO I TAM ŁĄCZY SIĘ Z FOSFOREM I JEST Z TAMTA WYBIJANY I STARCZA TYLKO DLA WĄTROBY NAJWYŻEJ WEDŁUG WIARY TROCHĘ DO KOMÓREK LIMFATYCZNYCH A TAK TAM GO MASZ BO TO NORMALNA KOMÓRKA I SOBIE GO WYTWORZY TO WTEDY I HIV SIĘ WYLECZY ,,,,A CHOROBA ZWIĄZANA Z PRZYJMOWANIEM ALKAIDÓW I ALKOHOLU Z FOSFOREM TO ZA DUŻO KWASU fosforowego czyli botoxu I NIEKTÓRE OSOBY WCIĄGU MIESIĄCA MOGĄ SIĘ POSTARZEĆ I O 40 LAT ,,,,,,,,,,,,,,,,,I TAK GROZI W UPIJANIU SIĘ TYM ALKOHOLEM Z FOSFOREM JAK NIE BEDZIE UMIARU CO NAJMNIEJ 3, 4 DNI SIĘ UPI ,,,,,,,,,,i wystarczy żyć w wierze w trójcy i mamie bożej Maryi i mojej i z świętymi nauk w rozwoju być osoba dobrej woli i nie koniecznie być idealnym ale rozwojowym słuchać dobrych rad lub na swoich błędach się uczyć ,,a od spowiedzi i wybaczam na cod Zień a odpuszczam z Jezusem i wtedy ustempóją lecytynki b4..i podemkną wojsko ziemi i dla mnie czyni pokój teraz tam po prostu mój głos w wadze 3,5 W 10 GENERAŁACH DECYZJI procent chce mieć i nie koniecznie to uchwała musi być to do ziemi bo poznania sam stanowię armie z kapłanami i osobami do tego wyznaczonych prze zemnie ,i w mych naukach się czytajcie bogactw przeżyć nieśmiertelności bo i kiedyś jak bym chciał znów wejść w reinkarnacje to lobie sobie swobodnie zadecydować czy eutanazje zrobię czy komórkowo umrę czy wyjdę z ciała go żywym zostawiając a już za nim czy lubcie wedle wszystkich sex i każde z n

rozbawiona

Panie Drogi Kliencie widzę że bardzo dobrze znasz procedury jak na osobę z poza firmy. Napiszę Ci jedno jak Cię mąż zostawił dla innej bo jesteś taką a nie inną osobą to zajmij się szukaniem miłości.Bo to że schudłaś niestety rozumu Ci nie doda. Dodatkowo powiem że procedury mówią że mają być czarne spodnie nic nie mówią że nie dresowe.Moje koleżanki nie wstydzą się że pracują w Dino .Szanują pracę. Przedstawię regionalnej nagrania jak nagrywałaś nasze rozmowy po skardze na Ciebie. Mam nadzieję że wytoczy Ci sprawę w sądzie za nagrywanie w miejscu pracy bez jej zgody gdzie wszyscy mieliśmy powiedzieć co o Tobie sądzimy i jak wygląda praca z Tobą.Dodatkowo na służbowym komputerze zostawiłaś swój pozew rozwodowy z takimi błędami że żal -trzeba było nie drukować w pracy. Daj nam spokojnie pracować jak sama nie szanowałaś pracy. Uważasz że polepszyłaś sobie życie ,to zostaw nas w świętym spokoju.Żyj swoim własnym życiem i nie jącz jadu. Chcemy wszyscy o Tobie zapomnieć. Nie wiem co Twój nowy pracodawca powie jak wyślę informację jak cieszysz się z tego że nagrywasz regionalną po skardze na Ciebie. Zacznie zastanawiać się do czego się posuniesz w Rossmanie?Zaczniemy walczyć Twoją bronią. Myślałyśmy że Ci się znudzi ale widać Twoje życie towarzyskie nie jest zbyt bujne że masz tyle czasu.Pierwszy i ostatni raz odpisuję na te Twoje brednie . Jak będziesz dalej uprzykrzać nam pracę zaświadczę nawet w sądzie co robiłaś.

klient

Pani Barbara powinna nauczyć się kultury. Co to za kierownik, który biega po sklepie w spodniach dresowych? Oj Pani Barbarze procedury są dalekie. A jeszcze jej pracownicy umieszczają piękne fotki z pracy na sklepie, przechwalając się jak to nudzą się w pracy. Gratuluje :)

klientka

A Ty kris co - byłeś na tej rozmowie?? A może jesteś jasnowidzem czy co?? Wstydz się.

ola

wyzysk ,wszystko kosztem ludzi, po wioseczkach ludzie pracowali i siedzieli cicho, ludzie z większych miast się burzą i masowo zwalniają.

kris

W Kłecku na dziale mięsnym w soboty tragedia, jedna ekspedientka obsługuje a dwie wykładają towar ,istna masakra. Musisz brać taki towar jaki akurat jest otwarty z folii ,chociaż boczek tłusty jak cholera ,a pod spodem opakowany ładny przerośnięty kawałek ,ale nie dopóki nie sprzedadzą tego chłamu ,to nie ma mowy abyś dostał inny.Żegnaj Dino!!! wolę zrobić zakupy w małych sklepikach ,tam przynajmniej mogę sobie towar wybrać.

uprzejma

Dokładnie ja też słyszałam że rodzina nie może pracować w jednym zakładzie pracy a to jakby nie było jest pokrewieństwo w lini prostej. Wychodzi na to ze niektórzy w dino w Nowej Rudzie mają układy u góry bo ponoć była mowa o przeniesieniu pani Katarzyny do innego Dino ale już ucichlo i o przeniesieniu nie ma mowy. Wiec samo się nasuwa na myśl że są jakieś powiązania bo gdyby nie było żadnych powiązań z regionalna to na kierownika wzięli by kogoś ze sklepu a nie przenosili z innego bo po co ,obecni pracownicy tez zasłużyli na awanse a nie tylko na opier.......

kris
@uprzejma

A Pani Barbara to niech siE przeszkoli w rekrutacji .Takich pytań nie miała prawa zadawać .Jest ustawa o danych osobowych, która chroni pracownika przed takimi pytaniami!!! Wstyd Pani Barbaro wstyd!

zniesmaczony

byłem ostatnio na zakupach w Dino na Kamińskiego w Legnicy, na mięsnym obsługiwał, gburowaty i nie wychowany pajac, który stwierdził że dla niego ważniejsze jest wyłożenie towaru niż obsługa klienta, a na prośbę aby założył rękawiczki powiedział że on lepiej wie kiedy ma to zrobić.Żenada ,rozumiem że jest was mało i macie dużo zrobienia, aleee obsługa nie miła, dobrze ze w Legnicy są inne Dina

odp do zniesmaczony
@zniesmaczony

kolego wszedzie jest tak smo jedz do polo na gwiezdnej to samo do dino na jaworzyńskiej czy na rzeczpospolitej czy do biedronki a nie wspomnę już o netto za mało im placa i po prostu jeśli ktoś inteligentny i mily się trafi to odchodzi z tego syfu

beata

Czytam wasze opinie bo rozważam pracę w tej firmie. Przed chwilą się natknelam w necie na Wasz związek zawodowy, może tam warto wysłać swoje wszystkie zale i ale bo od pisania tutaj niewiele się zmieni.

bzzzyk

Hejka czy ktos z was wie jak sie maja dziewczyny w Ustroniu Morskim

ktoś
@bzzzyk

A przyjrzyjmy się Kudowie tam tez sama rodzinki i pupilki. Gratulacje nowej p. Kierownik ciekawe jak da rade dobrzy pracownicy zaczynają dochodzić a tumany zostają i głąbów przyjmują ciekawe ile wytrzyma jeszcze stara załoga ?

Takie pytanko jak to jest, że w Dino w Nowej Rudzie przy ulicy Fredry pracuje na stanowisku młodszy zastępca Pani Basia, a kasjerką w tym samym sklepie jest jest jej siostra Pani Katarzyna. A takie samo nazwisko nosi Pani Barbara i Pani Kierownik regionalna Wierzbicka. Cóż za zbieżność, robi się bardzo rodzinnie, a podobno procedury tego zabraniają.

kier

To współczuję. Kierownik powinien wyłapywać perełki które nadają się na awans i wspierać je w rozwoju, a koleżeństwo to prywatnie po pracy

kier

Jeżeli dziewczyna jest ambitna to przyjmie posadę osoby funkcyjnej, ponieważ taka posada daje możliwość awansu.Fakt że bez dodatku ale jeżeli będzie rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, to przy tym tempie rozwoju firmy awans jest pewny. U mnie dwie dziewczyny awansowały jedna na kierownika-zaczynała od kasjera, druga na szkoleniowca. Jeżeli chodzi o wpis wszystko zależy od waszego kierownika, zawsze może wystawić Wam opinie z uwzględnieniem zakresu obowiązków.Tak że jeżeli chcecie więcej zarabiać zawsze trzeba od czegoś zacząć.

kasjerka
@kier

Ambitna???raczej donosicielka imprezowiczka z zastepca takie w moim regionie awansuja aa dziewczyna ambitna jest zagrozeniem dla obecnej kadry juz nie jedna ambitna i madra dziewczyna poleciala a przydupasy i pustaki zostaly,zal patrzec na te co zostaly chociaz nagroda jest ubaw patrzenia na ich nieporadnosc i pustke w oczach

ironia

u mnie na sklepie dziewczyny się odezwały do regionalnej w sprawie dodatku i wpisu w umowie. WSZYSTKIE razem!!! Wiecie co usłyszały: że nie ma takiej możliwości... poza tym ile firma miałaby dać takim "funkcyjnym" skoro młodszy zastępca ma 100zł (naprawdę:-))) dodatku do pensji. Takie rzeczy tylko w Dino...

adda
@ironia

No i co? zgodziły się na pełnienie funkcji za friko :):) no to co się dziwicie że DINO na takich ludziach bazuje.Nie ma wpisu-nie ma dodatku to niema funkcyjnych i tyle w temacie.

WSZECHSWIATEK

,,,a to mogli byc 007 bo ja ziemi reprezentacyjnym jestem agentem i chieli moze sprawdzic czy ze mnie taki chojrak,,bo 3 ich bylo i staneli w winie w obronie siebie to troche dziwne za zwyczaj najwyzej dwuch staje po czym tylko jeden pyszczy ale okej a naj czesciej to tylko jeden chojrak pyszczy i czuje przegranie i traume jak mniema dalekj agresje a tak nie bylo besposredniego zagrozenia to ja odchodze,,,,i tam mniemam moze by im o tym opowiedziec moze nie przy pierwszej sposobnosci niech przezyje swoje a czuc mnie czuje ze bylem odwazny ale i tak czul by ze mialem racje ze jego wina bo on byl prowokatorem i czuc cie czuje bo mamy takie same dlugosci nerwuw twa odwage ale mysli nie zna choc ja potrafie mysl w charakteze komus na mysli przyjemnosci przeslac po slowach leca i dlatego moja mysl jako slowo zostala pierwasza z duchem swientym w spulnosci pamieci wszechswiata nadana i jajk tam slowo po dziesietnych po jenym calego zera i tak i sylaby maja zwiezeta zapisane leci jak przeczytac mozecie i pamiec na moim facebooku jarolaw lichwala i o niemiertelnosci na moim facebuku,,tam wyskoni pewno tylko zle slowo uzyla do czynu to juz ksobne nastepuja i sluchu a tak tam dobrze czyni i ona tylko kusi i spodziewam sie terazx i od agnieszki wyszkoni piosenek o zyciu by nas krzepily jak ksi kowalskiej ktura o wspulczuvciu spiewa czy skarbek czy sobotyright said freid czy nasze zero bania u cygana justyna steczkowska i santa marija a ntonina krzyszton jest swietna i niekture inne a jak cos to w mometach nie takich wy sobie zadspiewajcie do utworu jak ma byc i wasza to melodja i rytm i slowa milsi zescie w piesni twozenia zespalanego a autorem bedziesz takiej piosenki kiedys gdybys chcial wyjsc z niesmiertelnosci ciala na iina planete reinkarnacji bo twoje dobre przezycie i wtedy bedziesz autorem by byly zyciem pasji i satysfakcji zeczywistej oddane czy tam on krew po pryszczyku mial pisze to tu jeszcze moxze raz bo nie che mi sie czytac i ze b007 to wdomu mi sie wspomnialo ze moze ,,,,,,,,,,,,to tak na tyle,,,,,prei wit my ok,, i walczysz by bronic rodziny i przyjaciul skinki w nawracaniu bo ideologia i mego hakenkrojca i rozwoju ideaologi to nie kturych taka ceszka moza byc ze my dzieci boze wszystkich ras to moze trzy razy nawracac np zyda a potem bi i znow 3 razy nawracac zyda a potem nawracac jak ktos lubi zyc w ideologi i pamietaj ze jak masz traumatyczne i po wygranych walach przezycie jak np golota to i zbizyc sie do kobiety boisz i nie czujesz smalow dziwczyny bo jak zbizysz sie do szyjki to trauma narasta i wtedy i mordy natepuja i na calej rodzinie co i wradju bylo slychac,a receptorki wylewa jeszcze wolne co i oc tlen daje uczuc wglad z weglem daje pewnosc siebie co daje pewnosc siebie i w zaleznosci na jakim kontynencie jestes co reguluje sie lecytynka b i jak jest duza to ona zwalnia neuroprzekaznik przy b4 i wwtedy mniej tam na receptorkach w nich sie uiszcza jej mniej bo slabnie krazenie krwi wiecej i filmik o fizyce zeczywistej na you tubie jaroslaw lichwala i najdluszy filmik sobie otwuz,,JA KRYTYK WSZECHSWIATEK,,,EMOCJE NABYWAMY WEDLUG NASZYCH INTYMNYCH PRZEZYC I ODCZUC I NIE MAMY TELEPATI TYLKO ZACHOWANIA KSOBNE

tyska908
@WSZECHSWIATEK

jasneee... ja tez nie chcialam byc funkcyjna ale ze nie ma konkretnego stanowiska w sklepie przypisane w tej firmie tak wiec jesli kierownik kaze to idiesz na kase, na mieso, magazyn lub do biura tak jak funkcyjna, wchodzi to w moj obowiazek w danym dniu itd. Praca w Pabianicach (łódzkie) ale premia dla wszystkich pracownikow stala 200zł

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.