Opinie o HSBC Bank Polska S.A. w Zabierzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HSBC Bank Polska S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HSBC Bank Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSBC Bank Polska S.A. w Zabierzów

Iwona

@kandydat widzę, że Twoje pytanie, podobnie jak moje, pozostało bez odpowiedzi. Forum powinno zapewniać osobom, które poszukują pracy, dokładnych informacji na temat aktualnych warunków pracy, a takich tutaj brakuje. Więc jeszcze raz ponawiam pytanie.

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda praca na stanowisku Product Controler? Warto czy nie warto się rekrutować? O jaką stawke warto walczyć? Proszę o opinie Pozdrawiam, Kandydat

Iwona

Jaka atmosfera panuje w firmie? Wiele pytań na forum pozostaje w tej chwili bez odpowiedzi - tylko konkretne informacje pozwolą na zweryfikowanie planów zawodowych osób, które poszukują pracy.

Rallycar

Niektóre puste lale potrzebują a8 4.2 tdi do miasta żeby się pokazać...banda miernot nie istniejącą poza zachodnim korpo

Ola

Czy ktos tutaj aplikowal na staz i moze zdradzic przebieg rekrutacji, formę zatrudnienia oraz zarobki?

x

HSBC w Krakowie ma sporo otwartych rekrutacji, ktoś wie z czego to wynika? Migracja nowych procesów? Ciężko jest się tam dostać?

abn8

Czy na stanowiska juniorskie jest szansa startować z dwoma językami na poziomie B1?

Magda

Hej, czy rekrutacja jest po angielsku, czy po polsku?:)

Iwona

@Człowiek z dalekabrałeś udział w rekrutacji do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda ten proces.

Katarzyna

Pracowałam w HSBC, ale już dobrych parę lat temu. Plusy: - Wynagrodzenie (7 lat temu dostałam ponad 2 razy więcej niż w firmie, w której pracowałam przed HSBC). Minusy: - W moim dziale (już nie istnieje, nie wiem jak jest w innych działach) - przełożeni dobierani na drodze losowej (np. zdarzało się, że przełożony przy eskalacji chował się do toalety, żeby nie podejść do telefonu... - nie wszyscy takie cyrki odstawiali, ale zdarzało się). Generalnie moje doświadczenie w HSBC oceniam 4/5, porównując do konkurencji (mam prawie 10 lat doświadczenia w 5 korporacjach).

Człowiek z daleka

No Witajcie, Ile krzyczeć za takie stanowisko? Programme & Project Services Analyst Dziękuję za każdą sensowną odpowiedź, hejtów i malkontentów nie pozdrawiam.

yoł
@Człowiek z daleka

dużo, jak najwięcej ;-)

rdjv

Oh @greg. Piekny wpis ceo xd bardzo obiektywne. A x mas party bylo do dupy. Tloczno

senior software programmer

nowy MANAGER zauważył że zachęcam swoich młodszych kolegów szczerze do nauki - żeby pokazać jak piękne jest prograamowanie - a 2 dni poźniej mnie (usunięte przez administratora) beż żadnego powodu. Chyba się przestraszył, że odwalam jego robotę. Taka panuję mentalność na Kapelanka 42A. Nawet nie miałem czasu na załatwienie swoich spraw administracyjnych, ani nie zązyłem do WC nawet pojść...

senior software programmer

Witam, mialem to nieszczęście pracować na Kapelanka 42A. Uwierzyłem w wizję szklanych nie domów, a nawet wieżowców... :-( Mam ponad 8 lat doświadczenia, programmuję AKTYWNIE w 3 językach (.NET/C#, T-SQL, Javascript) pomijając wszystko co się z tym wiąże. Moje 100%-owe zaangażowanie w prace, pełny odpoczynek przed nastepnym dniem spotakało się z lekceważeniem mojej osoby, poniżaniem mnie, kopaniem w fotel przy biurku itd. Pasjonowanie się technologiami spotykało się z jawnym szydzeniem z mojej osoby. W HSBC Service Delivery ul. Kapelanka 4A szanuje się osoby bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem programistycznym. Przykre, ale prawdziwe. Jeśli jesteś osobą "początkującą" w profesjonalnym programowaniu i zależy Ci na zdobywaniu prawdziwych umiejętności IT, OMIJAJ TO MIEJSCE OBOWDNICĄ NA KATOWICE ! Jajko nie może być mądzejsze od kury - taki wniosek mi sie nasuwa po pewnych przemyśleniach... Jest to rada naprawdę szczera :-)

mm

No tak. It guy to w kazdej firmie sie zadowala bo pensja ale hsbc to nie tylko it. Nie mozna wnosic komorek tam gdzie sie procesuje. Entry level- niewiele isob w hsbc przychodzi zupelnue bez dosw. Ludzie sa w roznym wieku. Nie ma tam juniorskich dzialow... Ktos tu chce sie dowartosciowac. A polowa it to zadania help deskowe

dfv

wiesz taka jest prawda ze na każdym stanowisku pracy te wymagania będą inne prawda? teraz to oni nie mają żadnych ofert pracy wiec ciężko cos powiedziec

kandydat

To któreś podejście do HSBC w ciągu ostatnich lat. Dałem się namówić mimo niemiłych doświadczeń sprzed lat (jeszcze w Zabierzowie) gdzie osoby rekrutujące próbowałby udowodnić swoją korporacyjną wyższość podczas rozmowy (nie tylko moja opinia, również znajomych którzy brali udział w rekrutacjach w tamtym czasie). Tym razem było inaczej, bardzo sympatyczne 3 etapy (rozmowa tel, dwie rozmowy face to face). Niestety finalnie, po wielu tygodniach czekania od ostatniej rozmowy (minus!) otrzymałem informację zwrotną, iż moje plany zawodowe nie idą w parze z oczekiwaniami na tym stanowisku. Po prostu - zostałem źle zrozumiany. Zamiast dopytać - lepiej kogoś odesłać z kwitkiem. Kwestia została sprostowana przez Panią z agencji rekrutacyjnej współpracującej z HSBC. Po kolejnych tygodniach oczekiwania na feedback firma przekazała informację, że jednak rekrutują na B2B a nie umowę o pracę, o której od początku była mowa. Jawna kpina z kandydatów, kpina z poświęconego czasu. Znów się sparzyłem a HSBC udowadnia, że poza nowym biurem niewiele się u nich zmieniło. p.s. duży plus z profesjonalne podejście w tym całym bałaganie dla agencji Antal International

wrona

HSBC przenioslo sie z Zabierzowa na Kapelanke, 30m od Tesco - zakaz wnoszenia komorek, rzeczy osobistych, plecakow/torebek, wlasnego laptopa itd itp na open space - olbrzymie open space, ludki wpatrzone w komputer, cisza jak makiem zasial, nikt z soba nie gada, tylko wyrabia target bo kpi, cut offy, deadliny itp - wszedzie poruszasz sie z badgem, nawet jak wchodzisz do windy to go uzywasz lol - obowiazkowa szatnia zeby zostawic tam te wszystkie grzeszne telefony bo przeciez kazdy tylko czycha by zrobic zdjecia jakis tranzakcji bankowych i wrzucic na fejsa, prawda? :) - spora korporacyjnosc, tzw histeria ochrony danych (patrz punkt wyzej) - kazda aktywnosc musisz odklikac, czyli wyjscie do toalety, na przerwe, na obiad, na kawe itp - 50 min na przerwy na caly dzien - targety. wspomnialem o nich? tak, to wspomne jeszcze raz bys pamietal ze sa one kluczowe. wyrabiaj je wyrabiaj! - w zasadzie niewiele ci wolno, masz najwieksze prawo do wyrabiania targetow - dostajesz w pt mejla na skrzynke i ci mowia jak mozesz sie ubrac na nast tydzien, zazwyczaj casual business czyli dluga koszula i spodnie a panie garsonki lol - deadliny!!! - targety !!!!

Jus

Nieprofesjonalny dzial HR. Mialam 10-minutowa rozmowe, w trakcie ktorej obiecano mi kolejna rozmowe w ciagu kolejnych dwoch dni. Wszelkie szczegoly mialam dostac na maila. Od tej rozmowy minelo juz ponad dwa tygodnie, nikt sie ze mna wiecej nie skontaktowal. Rozumiem, ze pracodawca moze byc niezainteresowany - ale po co obiecywac cos, co nigdy nie dochodzi do skutku? Wystarczyloby pare slow przeslanych mailem, nie spodziewam sie cudow. A tak, to troche niesmak pozostal.

someone

Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w HSBC, aplikowałam na stanowisko związane z finansami. Rozmowa na miejscu trwała ponad godzinę i rekrutacja jest na bardzo wysokim poziomie ( mam porównanie z innymi korpo ). Na chwilę obecną czekam na odpowiedź, więc nie wiem czy dostanę tam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o HSBC Bank Polska S.A. - Zabierzów

• Jak się pracuje w HSBC Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HSBC Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HSBC Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w HSBC Bank Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HSBC Bank Polska S.A.