Opinie o Almar w Kraków Biskupińska 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Almar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Almar o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar w Kraków Biskupińska 11

Natalia

@narka, pracowałeś w Almar i zostałeś zwolniony z powodu niewyrobionego targetu? Jesteś osobą będącą potwierdzeniem Twojego wpisu? Proszę Cię o rzetelną wypowiedź w tej kwestii.

ciekawy

Dodali kolejny raz ogłoszenie, że szukają Specjalisty ds Kluczowych klientów. Coś więcej może ktoś napisać czemu taka duża rotacja jest tam???

kata
@ciekawy

Przez atmosferę ciężko tam wytrzymać. Pracowałam w innym dziale, ale swoje widziałam. Po za tym często ludzie są zwalniani

dd
@ciekawy

Nie polecam pracy jako handlowiec tam...

narka
@ciekawy

Nie wyrobisz raz targetu - "nara"

Wem

Nie zgadzajcie się na kombinowanie z umową brutto netto!!!! Moja dobra rada dla osób co chcą się zatrudnić u nich...

Natalia

@Feniks, jeżeli nie zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika, to proszę Cię o dokładne jej przedstawienie na tym forum. Krótkie, tylko sygnalizujące punkt widzenia opinie z perspektywy tego forum nie są aż tak wartościowe dla użytkowników poszukujących aktualnych informacji przed aplikowaniem do Almar.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Almar? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Stefanio

Najgorsze są osoby pracujące tam ponad 8 lat- podpier****cze bo w taki sposób można się tam utrzymać tylko

nnn
@Stefanio

Zgadzam się! Tak jest niestety

Anitka

Witam. Pojawilo sie ogloszenie na faktury do krakowa. Czy mozecie powiedziec jak jest faktycznie? Jakie zarobki?

NN
@Anitka

Zarobki bardzo przeciętne i praca głównie na nocki. Właśnie się zwolniłam przez to

@NN

mozesz cos wiecej napisac?

fv
@:)

Sama praca nie jest zła- najgorsza jest atmosfera i ludzie co pracują...

Daisy
@fv

Właśnie widziałam że szukają znowu fakturzystki

fak
@Daisy

Tam ciągle kogoś szukają.... ciekawego dlaczego...

dziur

Opinia niżej "dziurawca"- trafiona w dziesiątkę

ona

Witam czy to są opinie o firmie geodezyjnej Almar S.C?

Iwona
@ona

Nie, to opinie o " cudownej " hurtowni nabiałowej....

Dawny pracownik

Pracodawca dobry jako pierwsza praca. Można nabrać doświadczenia i uciec jak najszybciej wiedząc, że do gorszej firmy już sie nie trafi bo takiej już nie ma...

Damiano

Byłem pracownikiem ponad dwa lata. Współpracownicy , zarząd to stado hien. Nie polecam z czystym sumieniem!

Miłosz

Pracuję w firmie i nie narzekam. Firma spoko, prowadzi swoją działalność tylko ludzi o dwóch lewych rączkach mają problemy!!

Natalia

Aktualnie poszukują przedstawiciela handlowego. W ofercie napisane jest, że wymagają przynajmniej dwuletnie doświadczenie handlowe, znajomość branży spożywczej, gotowość do odbywania podróży służbowych. Ktoś jest zainteresowany aplikowaniem do firmy Almar?

tadel

aa' a na jakim stanwosiku tam pracowales rownież jako Montażysta Mebli Kuchennych? Bo widzialem ogloszenie, że szukają kogoś do Łodzi na to stanwosiko, gdzie trzeba posidac umiejetnosci w montażu, a jak z wynagrodzeniem?

aa

pracowałem tam kilka lat i to najgorszy pracodawca jaki mi się trafił. Podejście masz pracę to masz szczęście a my cie wyciśniemy jak cytrynkę za marną pensję. Byłem i znam jeszcze parę osób tam pracujących i z czasem jest tam coraz gorze. Podejrzewam, że każda przychylna opinia jest pisana przez zarząd. Jedyna rzetelna opinia: omijajcie almar z daleka.

Fafuś

A czy znajomy pracuje w firmie Almar? Bo może zapomniał ci wspomnieć , że jak zostaniesz po okresie próbnym , to on zgarnie za to kasę - taka nagroda :)

Mixełko

Ze znajomymi to różnie bywa. Ale jak się chcesz przekonać na własnej skórze to startuj. Za miesiąc, dwa napisz opinie. ludzie, którzy tutaj napisali posty często pracowali kilka lat. I znają firmę bardzo dobrze.

ŻENUA

@Zaczynają od zatrudnień ? Czy naprawdę jaśnie oświecony hrabia AN myśli że szczytem na jaki można się wznieść jest fakt że zatrudniają na umowę pracę? To aż taki prestige ?? Podejrzewam że piszę to ktoś z zarządu spółki - drogi zarządzie, proszę dodać jeszcze jakie są kwoty brutto na tych umowach dla stanowisk osób zarządzającym oddziałem - DRAMAT. Wasze bliskie konkurencje mają: - telemarketing, - przedstawicieli handlowych z PROFESJONALNYMI narzędziami do sprzedaży, - e-hurt - zamówienia internetowe - sprzedaż bezpośrednia A u Was ani jeden z w/w kanałów sprzedaży nie działa tak jak trzeba.

Miksełko

Fakt nie jest tak dobrze jak pisze Dziurawiec, jest GORZEJ!! Cenią fachowców dobre... NIE CENIĄ NIKOGO! PRACOWNIK TO KOSZT. Pionek, którym można pomiatać i zwolnić. Zatrudniają, bo im pracownicy sami odchodzą. Firma ma już wyrobioną kiepską opinie na rynku, bez tego portalu. A fachowcy to są, ale w konkurencji.

Dziurawiec

Almar – kiedyś, (znaczy dawno, dawno temu….) był to znaczący gracz na rynku. Teraz jego udział jest marginalizowany na życzenie zarządzających nią osób. Proces ten rozpoczął się mniej więcej 5 lat temu kiedy zaczęto zwalniać bądź nie umiano utrzymać pracowników o dużej wiedzy i doświadczeniu. Pracownicy ci natychmiast po zwolnieniu (lub zwolnieniu się) zostali wchłonięci przez konkurencję bądź też sami zaczęli tworzyć konkurencję dla Almaru odbierając firmie w szybkim tempie kolejnych klientów. No cóż – prezes firmy jakiś czas temu otoczył się ludźmi bez własnego zdania, potakującymi mu tylko i kadzącymi na każdym kroku aby jak najdłużej utrzymać stanowiska. Ludzie ci od lat podkopywali tych, którzy swoją pozycję budowali na wysokich kompetencjach, znajomości branży i klientów. W obecnej chwili nie pozostał już nikt z tych, którzy mieli jakieś pomysły na przyszłość (byli niewygodni dla obecnie otaczających szefa NIEKTÓRYCH mniej lotnych ale bardziej uległych). Firma to nie budynki i systemy komputerowe – to ludzie i od ich poziomu zależy jej przyszłość. Ta przyszłość w przypadku Almaru nie wygląda dzisiaj za wesoło. Konkurenci w branży zaczynają ze sobą współpracować dla obopólnych korzyści a Almar jest zawsze gdzieś z boku. Firma traci kolejnych klientów a przyczyną tego jest ociężałość umysłowa obecnie zarządzających nią. W trudnych czasach potrzebne są nowe pomysły, na które prezes firmy nie wyraża zgody prowadząc ją w oparciu o zasady, które sprawdzały się w latach dziewięćdziesiątych. Firma cofa się, a konkurencja w szybkim tempie rozwija się. I tak będzie dalej ponieważ otaczający prezesa ludzie nie są w stanie pchnąć jej dalej, szczególnie dzisiaj kiedy tracą grunt pod nogami po pozbyciu się tych, którzy kiedyś za nich wykonywali robotę. Duża część dyrekcji zamiast zajmować się planowaniem przyszłych działań celebruje swoje stanowiska, bawi się w kupowanie nowego sprzętu, śledzi pracowników… Sprawny manager to człowiek z pomysłami a nie taki, który większość dnia traci na donosy, rozliczanie ludzi z czasu i dzwonienie po serwisach samochodowych. Ludzie otaczający prezesa przytakną każdemu jego słowu, każdej fanaberii i głupocie aby tylko zachować posady. No cóż – jeśli ci o których piszę stracą pracę w Almarze to nie znajdą raczej pracy w branży. Dla nich to być albo nie być.

ciekawy

A czy warto startować na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Almar - Kraków

• Jak się pracuje w Almar?

Zobacz opinie na temat firmy Almar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Almar

Almar