Opinie o Fano Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fano Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fano Sp. z o.o. w Warszawa

PW

Witam. Czy ta firma jeszcze istnieje ? Chciałem złożyć swoją aplikację na handlowca. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Brrrr
@PW

Wystarczy zadzwonić. Proste.

Pfffff
@PW

Nie wiem, komu współczuć...

Aleksander

Daro nie daj się, działaj !!!!

Robol z kieratu

????????????opinia na 6+

Janka

Jak się nie ma pracy to bierze się co się da.

kotek
@Janka

Ale nie tutaj.

Czy rekrutacja na stanowisko Drukarz fleksograficzny w firmie Fano Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tolek

Ostro tutaj, w takim razie już nie składam CV.

Ciekawe kto się decyduje na pracę w takiej firmie jak jest tyle ofert na rynku?

merk

Bolek ty nawet swojej baby nie tykasz bo skurczu wora dostajesz jak cie pracownicy je bia po katach !Pracodafcu kochany pamietasz ostatni swoj sen?uju epany

PrezesBJ

Znajdziemy Twoje IP:))) LEGIA WARSZAWA

PrezesBJ

Dzień dobry... Mogę wtrącić? cytując klasyka:) Myślę, że to jest najwyższy czas aby wtrącić się do tej rozprawy. Przede wszystkim, chciałbym się przedstawić: nazywam się Bolesław Jasinowicz i jestem współwłaścicielem firmy FANO i zrazem wice prezesem. Na wstępie pozdrawiam, całą załogę firmy, która sprawia, że jakość naszej produkcji stale rośnie i jest na najwyższym światowym poziomie. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to proszę o bezpośredni kontakt ze mną. Jestem do dyspozycji. Każda Wasza uwaga jest dla nas cenna. Odpowiem merytorycznie na każdą uwagę. Pozdrawiam. Bolesław Jasinowicz. P. S. Postanowiłem zaangażować się w tą kwestię, pomimo, że w wielu postach widzę dużo hejtu i niesprawiedliwości. Jestem przekonany, że wynika to z rozbieżności oczekiwań wobec siebie. Pytam: czy ktoś został oszukany? Pytam się.

Jacek Zalewski
@PrezesBJ

Witam Pana Bolka,...no można poczytać hehe pozdrawiam Jacek Zalewski

Zniechęcona

Widziałam ogłoszenie, że szukają ludzi do pracy nawet miałam wysłać swoje cv, ale po tym co tu przeczytałam nie będę ryzykować. Jeśli firma ma tyle negatywnych opinii to nie bierze się to znikąd i o czymś to świadczy. Jeśli Szef nie szanuje pracowników a przede wszystkim w ogóle ludzi to pracować w takich warunkach nie można.

zadowolony
@Zniechęcona

Moim zdaniem duża część wpisów nie pokrywa się z prawdą bo jak ktoś nie był nawet na rozmowie tylko przeczytał to skąd może wiedzieć jaki jest stosunek Pracodawcy. Ja pracuję w tej firmie i nie zgadzam się z tymi opiniami. a Tobie polecam wziąć udział w rekrutacji bo może okazać się że to jest firma, której szukasz.

zdegustowany

chyba Prezes znowu wziął się za pisanie opinii o własnej firmie bo nikt inny nie zostawiłby tu pozytywa. Zarobki na wysokim poziomie?dobre sobie, ci co mają dużo pracy, obowiązków i odpowiedzialność zarabiają grosze, a tzw"du...owłazy" i ci co tylko udają, ze duzo pracują mają całkiem niezłe pensyjki. Pracowników z długoletnim stażem nie ma aż tak wielu a Ci co są, nie mają aż tak bezpośredniego kontaktu z "Szefem" bo inaczej napewno by tyle nie wytrzymali. Pracować się w takich warunkach się nie da, Prezes wykańcza pracowników psychicznie i wręcz jest z siebie dumny kiedy doprowadzi kogoś do łez. Pracownikom wyłącza ogrzewanie podając się na kodeks pracy, natomiast to , ze pensje powinien wypłacać do 10 bo tak kodeks pracy mówi to już pomija.

pracuś
@zdegustowany

Ogrzewania nikt nie zakręca, każdy reguluje sobie temperaturę w pomieszczeniu i ustawia na odpowiednia dla siebie. A pensje do 10-go są i nawet lepiej, bo jak ktoś ma nieprzewidziane wydatki to może liczyć na zaliczkę wcześniej. A kontakt z Prezesem mam częsty. Po co pisać takie bzdury, lepiej zgłosić się do pracy w Firmie i przekonać na własnej skórze.

pracuś

Firma, jak każda inna. Osoby, które już nie pracują to krytykują, Ja pracuję w tej firmie 15 lat i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Dlaczego nikt nie napisze o pracownikach ze stażem pracy tak długim? Powiem Wam dlaczego, bo gdzie człowiek nie pracował to jak odpowiadają warunki to pracuje i nie myśli o zmianach. Szczerze polecam firmę a w szczególności przekonanie się na własnej skórze nie czytaniu niezadowolonych byłych pracowników.

Montenegro

Kiedy się tutaj zatrudniałam, też przeczytałam te opinie i bałam się iść, ale postanowiłam się przekonać w tym osobiście. Odpowiadała mi lokalizacja, więc zaryzykowałam. Szczerze, pensja mi też nie odpowiada, ale reszta jest w ramach normy. Niewymagający szef to nie szef, więc nie jest on jakimś gorszym od innych, a wręcz przeciwnie, do mnie osobiście podchodzi z wyrozumiałością (mowię tu o różnych problemach rodzinnych, jak tu się wspominało...problemy osobiste, niepełnosprawni). Trzeba wyjść - zawsze puści, trzeba pomoc - doradzi jak może. Pracować trzeba wszędzie, więc na pracę się nie narzeka. Nigdy jeszcze się wkurzał tak, jak tu piszą, nie krzyczał i pijanym go nie widziałam :) więc zawsze warto się samemu przekonać, a nie tylko czytać komentarze.

Wróbel

Moje doświadczenie z Fano: 1. Płacą tak, jak się umówiliśmy. W porównaniu z innymi firmami w Polsce jest to bardzo chlubny wyjątek. 2. Kierownictwo jest pomocne i samo także b. ciężko pracuje. Wniosek z punktu 1. mogę i tutaj powtórzyć. 3. Nie interesuje mnie życie prywatne Prezesa, bo mam swoje. Nie rozumiem, po co pisać o tym na forum internetowym poświęconym pracy. 4. Nazywanie firmy Fano "kołchozem" a Prezesa "kacapem" jest nie tylko obraźliwe, ale i nieprawdziwe. Przed firmą Fano wisi flaga polska i europejska. Czy naprawdę myślicie, że obie flagi wiszą WBREW woli właścicieli firmy? Podsumowanie: Firma z polskim kapitałem, z pomocnymi szefami, sympatyczną atmosferą w pracy i bardzo zaangażowanym Prezesem.

Chcielibyśmy wiedzieć jaka krzywda Pana spotkała? Dlaczego jeśli tak bardzo było źle, został Pan tak długo w tej firmie i przechodził przez wszystkie stanowiska? Czy pracował Pan też w kadrach i w księgowości? Z tego co mi wiadomo wynagrodzenia w Fano są na wysokim poziomie - dużo lepsze niż w innych drukarniach.

OMC

Szukam pracy, ale bez paniki i parcia na cokolwiek. Zainteresowała mnie znaleziona oferta tej firmy. Moje kilkunastoletnie doświadczenie na oferowanym stanowisku oraz znajomość zagadnień poligraficznych upewniło mnie, że to doskonała oferta. Jak to dobrze, że istnieją takie fora i przeczytałem co tak naprawdę dzieje się w tej firmie. Straszne. Na szczęście czasy kiedy to ludzie chodzą za praca minęły i teraz to praca "zabiega" o ludzi. Dzięki wszystkim za ostrzeżenie.

Szok

To co tu przeczytałem, to jest absolutnie katastrofa wizerunkowa tej firmy.

kac

a jak wyglada to wszystko na stanowisku przedstawiciela handlowego czy musze miec swoja działanosc założoną?

pom.druk.

Weker co ty pieprzysz jakie 1850 zł wzwyż, żaden pomocnik drukarza w życiu nie zarobił takiej kwoty na tym stanowisku max to 1500zł i zpi...ol przy dziesięciu innych czynnościach do wykonania dziennie. Powiem więcej to najgorsze stanowisko w tej firmie obok portiera i sekretarki gdzie moher ciągle robi selekcję wyżywając się na tych pracownikach i albo się sami zwalniają albo są zwalniani ot taka moherowa ścieżka zdrowia.

nowy

czy wiadomo już coś na temat nowego prezesa? czy jest kandydat jakiś, czy to tylko plotka?

nowy

Czy może ktoś potwierdzić że jest nowy prezes? Czy są wyższe zarobki? Czy lepiej traktuje się ludzi?

wampirek

@szyszka, co ty chcesz udowodnic? Ta firma powinna nazywac sie PORAZKA!

Zostaw merytoryczną opinię o Fano Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fano Sp. z o.o.?

Fano Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.

Fano Sp. z o.o.