Opinie o DOM MARKI Max von Jastrov w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOM MARKI Max von Jastrov. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DOM MARKI Max von Jastrov o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOM MARKI Max von Jastrov w Szczecin

Witam, Czy istnieje możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze etatu?

@Zainteresowany

Też mnie to ciekawi jestem studentem dziennym. Jesteście w ogóle otwarci na współpracę z dziennymi studentami?

Nowy wpis

Tak zatrudniamy, też studentów studiów dziennych w elastycznym systemie pracy. CV wraz z portfolio dokonań studenckich można przesłać na mail rekrutacja@mvj.pl

Paweł Nowy wpis
@DOM MARKI Max von Jastrov

Czy jest możliwość by firma zatrudniła osobę bez doświadczenia, po technikum z uzyskaniem tytułu technika fotografii, albo przyjęła go na staż?

Paweł Nowy wpis

Klaudia

@ja a wypłaty dostawaliście na Konto bankowe ? Pracujesz tam jeszcze ? Pozdrawiam

IGOR
@Klaudia

Wiem, że wszyscy mają umowy jak chcą po okresie próbnym, więc to normalne chyba, że dostajemy kasę na konto.

@IGOR

Różne rzeczy można zapewne zarzucić naszej firmie, ale akurat wszystkie należności wypłacamy na czas w odróżnieniu od tzw. agencji reklamowych, zwłaszcza szczecińskich. Firma ma politykę 100% legalu, zatrudnienia, licencji, umów itp.

Alicja

Brak szacunku na linii pracodawca - pracownik to faktycznie spory problem. No ale znalazłam kilka ofert pracy od Max von Jastrov. We wszystkich ogłoszeniach jest napisane, że oferują tam umowę o pracę, a nie zlecenie. To jak to wobec tego jest? Nawet z czasem nie można tam liczyć na stabilną umowę?

DOM MARKI

Nie przeczymy, że na początku działalności firmy zdarzały się opóźnienia, ale jeżeli w ostatnich trzech latach ktoś otrzymał pensję z opóźnieniem, to proszę o informację bezpośrednio do zarządu, bo nie znamy takiego przypadku i jest zwyczajnie nieprawdziwy. Wielkość zatrudnienia i zróżnicowana specyfika prac powoduje, że zatrudniamy zarówno osoby na umowę o pracę, jak i współpracujemy ze specjalistami prowadzącymi własne firmy. Z roku na rok dążymy jednak do zatrudniania coraz więcej stałych pracowników w oparciu o umowę o pracę. Nie wiemy jak inne firmy znajdują się w obecnej sytuacji, ale nasi pracownicy i kooperanci otrzymują także w czasie pandemii wynagrodzenie na tym samym poziomie i w terminie. Wielkość zatrudnienia zwiększa się z roku na rok. Oczywiście frustrację osób zwolnionych rozumiemy i szanujemy na swój sposób.

DOM MARKI
@Alicja

Oczywiście, że można liczyć na umowę o pracę. Jeśli w ogłoszeniu o pracę na konkretne stanowisko piszemy, że zapewniamy taką umowę, to naturalnie z wybranym i zaakceptowanym kandydatem taką podpisujemy. W naszej firmie pracują osoby od kilkunastu lat i nie spotkaliśmy się z sytuacją, że ktoś zarzucił nam nieetyczne lub nieprzyjemne relacje na linii pracownik - pracodawca. Zdarza się sporadycznie, że rezygnujemy najczęściej po okresie próbnym ze współpracy z kimś, kto nie spełnia naszych oczekiwań i jesteśmy w stanie zrozumieć, że taka rozmowa nie należy do przyjemnych, jednak trudno nam zarzucić brak szacunku do zwalnianej osoby.

Asia
@Alicja

Ja pracuje od 2020 i mam umowę o pracę od poczatku. Wypłaty zawsze są 1 dnia miesiąca.

Zainteresowana
@Asia

Jak wygląda praca zupełnego nowicjusza w tej firmie ? Czy jest możliwość bezpiecznie się wdrożyć ? Zacząć swoja przygodę z grafiką DTP i drukiem ?

@Zainteresowana

Pracowałem w tej firmie parę lat temu. Dziwi mnie tych kilka skrajnie negatywnych opinii, zwłaszcza w porównaniu z innymi firmami, w których pracowałem. Na początku, fakt, zdarzały się kilkukrotnie jakieś kilkudniowe opóźnienia, ale pensje zawsze były wypłacane. Pod koniec mojej pracy (rok 2016) nie było już żadnych opóźnień. Co do relacji pracodawca - pracownik to dziwi mnie twoja ocena. Mieliśmy problemy w relacjach z dosyć trudnym klientem, ale raczej nie z pracodawcą. Normalni ludzie, zawsze można było podejść i porozmawiać. Wiem, że tak oceniali prezesów raczej moi koledzy z teamu. Za moich czasów nie było specjalnych szkoleń dla nowych pracowników, ale szefowie teamu wdrażali każdego. Było sporo do nauki, ale doceniam to dzisiaj. To nie był stracony czas.

IGOR

Pracuję tu pięć lat i nikt z moich znajomych nie jest na smieciówkach. Nie wiem dlaczego piszesz te bzdury? Pracuje tu wielu ludzi od 13, 15 lat - o czyms to świadczy. Wielu, którzy nie są w stanie opanowac poziomu umiejętności jest po prostu zwalnianych, bo klient oczekuje najwyższego poziomu i nie patyczkuje się z uwagami. To nie jest praca dla każdego, to fakt.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DOM MARKI Max von Jastrov. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Gal Ann

Z mojej perpektywy nie polecam. Charowka jak 150, nadmiar obowiazkow przypadajaca na jednego pracownika jest przeogromny. Donosicielstwo, podkablowywanie to normalka a do tego dochodzi ogromny stres. Rzadko kiedy praca trwa 8 godzin. Do tego dochodzi odpowiedzialnosc finansowa za bledy swoje i co ciekawe innych pracownikow. Odpowiedzialnosc zbiorowa. Chetnie zatrudniaja osoby na wlasnej dzialalnosci chyba zeby latwiej bylo ich scigac. Trzeba sie wykazywac anielska cierpliwoscia zeby wysluchiwac skarg na siebie od kontahentow i szefow to nie dla mnie . Nerwowka, niejasne zasady, kupa nadgodzin i oczywiscie zwolnienia z dnia na dzien niektorzy sami odchodza. Zarobki dosc wysokie. Mimo wszystko fajnie bylo tam popracowac, mnostwo wspomnien i czasami fajnie jest ogladac rezultaty swojej pracy w sklepach. W ogolnym rozrachunku szefowie mimjednak graja fairplay.

Agnieszka
@Gal Ann

Każdy, kto chce ma tam dziś umowę o pracę, jeśli zaliczy okres próbny. Tak jest przynajmniej od 2017 roku, od kiedy tu trafiłam.

Grzegorz

Skąd taka informacją, że klienci poodchodzili do konkurencji? Może opiszesz swoje wrażenia dotyczące tej firmy?

Bzdury kolego piszesz, z tego co wiem, to najważniejsi klienci dalej pracują z MVJ. Gdyby tak nie było, to tych kilkudziesięciu grafików raczej nie miałoby pracy. Pracują tam jeszcze moi kumple i z tego co mówią, to roboty im przybywa i ludzi też. Za moich czasów pracowało tam chyba z 50 osób, teraz ponoć prawie dwa razy tyle.

Fido

Asia12345, a jaki to język, bo na pewno nie polski.

Asia12345
@Fido

@Fido, myślę że można mówić tu.o tzw. branżowym zargonie lub po prostu użyciu zapożyczeń, co niestety nie jest zjawiskiem rzadkim w przypadku współczesnej mowy.

Iza

@Anna, dziękuję za odpowiedź oraz wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Max von Jastrov S.C. Czy możesz napisać na jakim stanowisku obecnie pracujesz w tej firmie? Czy pracując u tego pracodawcy możesz liczyć na ewentualne szkolenia, które w sposób znaczący podnoszą Twoje kwalifikacje? Wypowiedz się na ten temat.

Iza

Poprzednia opinia pozostała bez odpowiedzi, jak widać każdy ponosi konsekwencje za to co pisze, pisanie nieprawdy jednak da się zweryfikować tak jak w tym przypadku. Ktoś z obecnych pracowników jest w stanie napisać jak obecnie wygląda sytuacja? Są jakieś przyjęcia do pracy?

@Iza

Izo, poprzednia opinia była krzywdzaca, ale chyba każdy czasami potrzebuje się wyżalić ;) Jeśli chodzi o stan obecny, to - jak już wspomniano - mamy dość sporo osób pracujących i zatrudniamy nowe, zerknij na stronę MVJ do zakładki "rekrutacja". Warunki finansowe to kwestia negocjacji i umiejętności. Rotacja - jak wszędzie - po prostu nie da się dogodzić wszystkim :) atmosfera pracy - najlepsza od kiedy pracuje i nie zamieniłabym na żadną inną. Firma ciągle się zmienia, więc trudno opierać się na opiniach sprzed lat! To chyba tyle... ze strony pracownika.

Asia12345

Chciałbym napisać sprostowanie do opinii z 20.10. Opinia została napisana pochopnie i była skutkiem wybuchu emocji,a to na pewno nie jest zachowanie profesjonalne, a niewątpliwie krzywdzące dla wielu bardzo pracowitych i kreatywnych ludzi, którzy tu pracują. Pracy jest naprawdę bardzo dużo i większość osób wykonuje ją z wyjątkowym zaangażowaniem i pasją, a to zasługuje na duże uznanie i stąd sprostowanie mojej opinii.

Ida Kazimierska

Bardzo proszę o kontakt, ida.kazimierska@op.pl

z rozbawieniem patrzę na niektóre wpisy które mijają się z prawdą, ale rozumiem że każdy może mieć żal z takiego czy innego powodu, jednak do pracy przychodzi się wykonywać obowiązki za ustalone wynagrodzenie co jak się okazuje nie dla każdego jest oczywiste. To ze nie każdemu pasuje wymagająca i trudna praca też rozumiem. Powyższy wpis natomiast to dość mocne kłamstwo, kogoś (konkurencji?)kogo boli fakt że naszą firmę wybrało 50 wspaniałych ludzi z którym na co dzień mam przyjemność spędzać czas. James dzięki za opinię, szkoda że podjąłeś taką decyzję.

James
@Marcin

Absolutnie nie masz mi za co dziękować(!), tym bardziej, że moja opinia na temat firmy MVJ jest jak najbardziej prawdziwa i myślę, że obiektywna. Jestem przekonany, że każda z wymienionych 50 osób (pozdrawiam ekipę) zgodzi się w tym miejscu ze mną, iż zakres obowiązków i możliwości rozwoju (idące w parze z odpowiednimi "apanażami") które oferuje na dzień dzisiejszy firma MVJ są bez dyskusji najlepsze w Szczecinie - i jest to Marcinie po prostu fakt a nie moja opinia :-) Jeśli więc ktoś poważnie podchodzi i myśli o pracy w tej branży (i oczywiście zdaje sobie sprawę z dynamicznego rytmu i złożonego rynku POS/FMCG gdzie prawie wszystko ma priorytet "na wczoraj") zaakceptuje ofertę firmy oraz okoliczności :-).

James

Potwierdzam - firma ok. Dla osoby doświadczonej, ambitnej, znającej istotę rzeczy, posiadającej rozległą wiedzę i czującej się w grafice komputerowej, projektowaniu i zaawansowanym DTP jak przysłowiowa "ryba w wodzie" firma Max Von Jastrov z pewnością okaże się atrakcyjną przystanią :-). Odszedłem wyłącznie z powodów osobistych, lecz adeptom sztuki DTP polecam, bo warto :-). Pozdrawiam towarzyszy niedoli ;-).

olok

@pani szyszka a jak to jest zatrudnieniem w Waszej firmie? nie wiem czy konkretnie jest tak, że dostaniesz prace na takich warunkach jakie chcesz? Mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko dobrze niezależnie od tego czy jesteś studentką czy nie, w razie czego dj znać prosze jak to wygląda wszystko, pozdrawiam!

Ida Kazimierska

Bardzo proszę o kontakt, ida.kazimierska@op.pl

a13

Tak jak wiele innych firm z (podobnej branży) dają ogłoszenie, aby pozyskać ciekawe portolio. A z drugiej strony niektóre ogłoszenia traktowane są jak „reklama” pokazują ze firma idzie do przodu, się rozwija i potrzebuje nowych pracowników. A ogłoszenie jest co kilkanaście dni ponawiane.Takie czasy.

adamw

mi np. nie wypłacono odprawy. ale po komentarzach widzę, że nie tylko mi.

prymus

a tak qvolee ścisłości np. w ciągu ostatniego roku ile osób zwolnili? Bardzo proszę imiona przytoczyć, aby wykluczyć konfabulację i złą wolę. I komu z nich nie zapłacono odprawy... :)

Abazaba

Zwalniają z dnia na dzień bez żadnego wytłumaczenia i odprawy. Bardzo niewielki rozwój, praca mało wymagająca i po paru miesiącach strasznie nudna. Zarobki w miarę ok. chociaż zdarzają się opóźnienia w wypłatach w gotówce? Dobrze że nie w bilonie lool Atmosfera w pracy mało komfortowa, nie ważne jak szybko i dobrze pracujesz i tak będzie za wolno.

ANT

jak ktoś pracował wcześniej w innej agencji reklamowej to może się zdziwić. na plus i minus... Na minus: - trzeba tyrać i to momentami nieźle, - praca dosyć jednostajna jak w fabryce, - daleko, - ciasno, Na plus: - nie pracuje się w soboty i niedziele, - praca w określonych godzinach, - można się nieźle doszkolić z DTP, - w miarę na czas płacone pensje, co do zwalnainia z dnia na dzień, to nie wiem. odkąd pracuję zwolniono kilka osób, ale powiem szczerze, dziwię się, że tak późno. w moim poprzednim miejscu pracy wylecieliby po miesiącu. pracuje tu trochę osób od 5-6 lat, więc chyba praca jest dosyć stabilna i bezpieczna.

Zostaw merytoryczną opinię o DOM MARKI Max von Jastrov - Szczecin

• Jak się pracuje w DOM MARKI Max von Jastrov?

Zobacz opinie na temat firmy DOM MARKI Max von Jastrov tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DOM MARKI Max von Jastrov

DOM MARKI Max von Jastrov