Opinie o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Richard Branson

Richard Branson Fragment książki "Like a Virgin" "Jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie odchodzą z pracy, jest to, że nikt ich nie słuchał. Rzadko chodzi wyłącznie o pieniądze, częściej o frustrację." Oby szefowie Delikomatu wzieli to sobie do serca!

MałaCzarna

Najszybsza obsługa zleceń (dosłownie z dnia na dzień dzień po zgłoszeniu!), cały personel kompleksowo udziela porad w każdej kwestii i jest w stanie załatwić wszystko co trzeba na prośbę klienta, serdeczne podziękowania w kierunku Pana Józefa, który dosłownie z miejsca załatwił pewien problem - pozdrawiam i polecam serdecznie! Świetna obsługa!

nieporozumienie
@MałaCzarna

@MałaCzarna na tym portalu zamieszczamy opinie o pracodawcy, a nie o usługodawcy!!!

murzyn

Dobra firma, wszędzie przez korone zwolnienia a tu stabilnie.

Serwis
@murzyn

W Warszawie były zwolnienia. Obcięli nam kasę za soboty i premie. Szkoda tylko ze zwolnienia w serwisie (usunięte przez administratora)

pytacz
@murzyn

Jeżeli jest tak stabilnie to czemu zwolnili 3 handlowców?

pytaczcz
@pytacz

jak zaczęli pracę na krótko przed tym jak wszystkie firmy się pozamykały, gdzie niby mieli jeździć, po oślej łączce ? gdzie doświadczeni z działu handlowego mieli ciężko żeby się wbić, do swoich stałych klientów? Fakt jest taki ,że handlowy działa sprawnie w niezmienionym składzie od bardzo dawna, każdy robi swoje.

Skromny

Byłem pracownikiem tej firmy i nie polecam tego pracodawcy! Decyzje podejmowane są bardzo chaotycznie i nigdy nie wiesz, czego możesz się spodziewać następnego dnia (np. czy będziesz dalej pracował). Oczywiście przed podjęciem pracy obiecywali gruszki na wierzbie.

@Skromny

Dzień dobry, chcielibyśmy mieć możliwość konkretnej analizy opisywanych sytuacji. Bardzo prosimy o kontakt na praca@delikomat.pl.

Hahaha
@cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Takim wpisem jedyne co pokazaliście, to że takich sytuacji jest pierdyliard... Nawet nie jesteście w stanie przytoczyć w pamięci o którą człowiekowi chodzi ;) Szach mat...

@Hahaha

Jakiekolewiek to sprawy by nie były- to są kwestie pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą. Droga oficjalna jest najlepszą z możliwych i jedyną, która gwarantuje faktyczne załatwienie sprawy.

Hehe
@cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Jasne. Droga oficjalna??? Zamiecione pod dywan. Za późno..szkoda gadania. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Serwisant

sami nie wiedza czego chca chaotyczne pytania

dla (usunięte przez administratora)

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Fluid

Obecnie ukazało się nowe ogłoszenie na seriwsanta automatów (region Łódź;Poddębice, Ozorków).To jakiś ciężki rejon do obsługi? Jakich zarobków można się spodziewać na dzień dobry? Czy auto służbowe może być również do użytku prywatnego??

Zażenowany
@Fluid

2300 wypłata z 5 czerwca 2029

Fluid
@Zażenowany

To szału nie ma. A jak temat z autem służbowym?Można wykorzystywać po pracy?

op
@Fluid

samochód służbowy, jest do celów służbowych, teren czy jest ciężki? Zawsze jest cieżko na początku. miłego

notatnik

Nie polecam tego pracodawcy! Firma jest strasznie zacofana pod wieloma względami i nie szanuje pracowników.

trzask
@notatnik

Pracujesz tam? Pod jakim kątem są zacofani?

Bedad

Z kim się kontaktować w sprawie pracy jako serwisant? Jakieś aktualne oferty? Odział łódzki.

@Bedad

praca@delikomat.pl

Czy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

murzyn

tak są

coś się dzieje

Był jakiś miesiąc spokoju z ogłoszeniami od tego pracodawcy, a tu dziś trzy na OLX wszystkie z serwisu. Ciekawe dlaczego?

Janko Muzykant
@coś się dzieje

Bo firma ma około 200 pracowników, i nadal się dynamicznie rozwija pozyskująć nowe kontrakty.

@Janko Muzykant

Tak? Albo przepracuje pół roku i noga z tąd bo ma dosc

bigos
@Zainteresowany

To się więcej nie interesuj i idź gdzie indziej, szkoda twojego cennego czasu.

@bigos

To jest niezły kabaret, można się nie źle bawić i czytając ogloszenia

@Zainteresowany

Jak dobrze spotkać w dzisiejszych czasach, człowieka którego bawią tak drobne rzeczy :)

Nie mamy ambicji, aby przekonywać nieprzekonanych :) Robimy swoje najlepiej jak potrafimy- od 25 lat! . Ciągle się uczymy i z pokorą patrzymy na nasze działania. Natomiast to ,że firma dynamicznie się rozwija jest faktem, to że zatrudniamy 200 pracowników to też jest fakt i to że rekrutujemy i będziemy rekturować- do skutku i to też jest fakt :). Życzymy miłego dnia!

Dlaczego jest tyle ofert ??? Bo wszytko opiera się na znajomościach tam każdy kto jest chociaż odrobinę wyżej jest po znajomości i nie ważne czy się nadaje, kolega i tyle ludzie uciekają bo nikt nie będzie walczył z brakiem kompetencji, zarobki nie zawsze się liczą choć fakt że marne są

hmm ciekawa sugestia...każdy kierownik to osoba z wieloletnim doświadczeniem. Bez znajomości, po prostu swoją pracą zasłużyła na taką pozycję. Co do ilości ogłoszeń to rozwijamy się cały czas, są rejony gdzie nie ma w ogóle rotacji pracowników . @Filipek nikt nie każe pracować Ci w cafe+co Delikomat a jednak tutaj jesteś? dlaczego skoro jest tak źle? hmm boisz się, że nie poradzisz sobie w innym miejscu?

@coś się dzieje

hmm pomyśl zbliża się okres urlopowy, potrzebne są zastępstwa, rejony się rozwijają

Kris

Witam, orientuje się ktoś w zarobkach? W serwisie i na uzupełnianiu?

Łysy
@Kris

Zadzwoń do regionalnego a wszystkiego się dowiesz, zarobki są uzależnione od stopnia serwisanta.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

prezes

Takie jakie być powinno.

Kuku

Bo tak jest. Trafiłeś w 10.

Gracz

Firma niepoważna. Ogłoszenia (ponawiane) wiszą już jakiś. Po wysłaniu oferty nie są w stanie nawet odpisać że dziękują za przesłanie, nie mówiąc już o jakimkolwiek dalszym kontakcie w sprawie.

@Gracz

Niepoważne jest sądzić, że firma będzie odpowiadać na każde zgloszenie czy ofertę..

Mikki

Potwierdzam ktoś tu jest chyba niepoczytalny:)

Gracz

Niepoważne to jest tak twierdzić. Poważna firma nie wystawia co tydzień tych samych ogłoszeń, a gdy dostaje ofertę, nie jest w stanie odpowiedzieć.

kropek
@Gracz

Eh Jak dobrze byłoby mieć takie problemy... naprawdę poruszyła mnie Twoja historia XD

@Gracz

Znowu piszesz to samo. Nie zrozumiales mojej pierwszej odpowiedzi. Nie musimy odpowiadac na kazde zgloszenie. Wiec wlasciwie nie dziwie sie, ze nikt nie odpowiedzial na twoja oferte. Jestes zbyt powazny dla naszej niepowaznej firmy, albo jestes zbyt niepowazny dla naszej powaznej firmy. Wybierz sobie odpowiedz, ktora ci bardziej pasuje ;)

Gracz

Owszem, nie musicie. Ale poważna firma to robi. Teraz już wiem że lepiej że nie odpowiedzieliście. Mam jeden problem mniej z taką a nie inną firmą. Siedząc w ciepłym biurze ma się z reguły w pogardzie fizycznych pracowników, więc obejdzie mnie ten wasz serwisant. Kiedyś pracowałem w podobnej firmie. Dwie panie z biura miały znaleźć magazyniera z uprawnieniami na wózek. Zawsze się im coś nie podobało w kandydatach. No to szef się zdenerwował i kazał się im zwolnić albo takie uprawnienia zrobić. Efekty był taki że raz na parę dni musiały ubrać bezrękawnik, wyjść z ciepłego biura i pomóc w rozładunku. Niektórym czasami przydaję się taki zimny kubeł wody na rozpaloną głowę. Mimo to życzę powodzenia i rozwoju firmy. Mimo ewidentnych braków. Na szczęście to zawsze można poprawić....

@Gracz

Jesteś więźniem własnych założeń. Założyłeś sobie coś w głowie, no i cóż na to poradzimy. Niewiele o nas wiesz, nie wiesz jak się u nas pracuje - oceniasz nas negatywnie tylko dlatego, że akurat Tobie nie odpowiedzieliśmy na Twoje zgłoszenie. Bo TY jesteś najważniejszy, jak mogliśmy!. Może Cię zaskoczę ale to naprawdę to nie jest super trudne żeby się u nas zatrudnić :) wystarczy chcieć i mieć odrobinę szczęścia , ale to jak wszędzie. Mimo ewidentnych braków, życzę powodzenia w dalszym rozwoju kariery.

@Gracz

Pomyliłes sie..nie pracuje na cieplej posadzie w biurze i sugestia, ze osoby pracujace w biurze gardza pracownikami fizycznymi jest bardzo krzywdzaca i w przypadku naszej firmy, nieprawdziwa. Nie rozumiesz ze moze byc inaczej, bo twoje doswiadczenia w tym temacie pewnie sa odmienne. Mysle ze wystarczylo zadzwonic do nas i zapytac czy oferta dotarla i czy spelnia oczekiwania z naszej strony. A nie siedziec i denerwowac sie widzac powtarzajace sie ogloszenie. Sztuką jest brac sprawy w swoje rece. Telefon jest ogolnodostepny. To takie proste i oczywiste. Przynajmniej takie byloby dla mnie..ale to nie ja szukam pracy..

Już niezainteresowany

Zadzwonić? Czym chyba dzwonem kościelnym, ja też próbowałem kilkadziesiąt razy i się do tej firmy nie do dzwoni, po drugiej stronie nie ma nikogo, parodia!!!

obserwator

Patrząc po ilościach i treści wpisów na tej stronie, a także widząc liczne i długotrwale ogłoszenia o pracy w tej firmie , to nie nasuwa się jakieś dobre skojarzenie. Ogłoszenie o pracy w serwisie jest już jakieś dwa miesiące i to nie tylko na OLX, ostatnio pojawiło się też w innych serwisach. Do tego dwa nowe ogłoszenia o pracy na stanowiska administracyjne ... jakoś słabo to widzę. Jest to oczywiście jedynie wynik obserwacji w sieci i mogę się mylić. Firmie dobrze życzę i mam nadzieję, że nic złego tam się nie dzieje.

2 gi obserwator
@obserwator

Też to obserwuje, czekają aż serwisant zjawi się na białym koniu hi, hi

Zadowolona

A ja moge polecic firme ! Jesli ktos umie byc zorganizowany to idealna praca dla niego :) wyplaty dobre na czas i przede wszystkim atmosfera super i podejacie do pracownika rowniez. Wszyscy służą pomoca.

gość

nie ma u nas w firmie czegoś takiego , także lipa

serwis

Czekaj, to uważasz, że firma nie ma prawa zakładać GPS-ów we własnych samochodach ? Albo, że potem nie może sprawdzać danych - super albo wyciągać konsekwencji? A może masz dwa albo trzy GPS -y w aucie - bo mówisz, że "coraz więcej ich zakładają". Powalają mnie twoje argumenty- jakoś nie dziwię się, że masz problem. Mam wrażenie, że ludzie teraz narzekają, narzekają, gadają na lewo , na prawo- a jak przychodzi co do czego to nic nie robią. Oj jaki jestem biedny , bo muszę nosić towar - no … sam się nie wniesie. Pewnie, że są lepsze miejsca pracy! Oczywiście, że tak! To jest kwestia szukania i podjęcia ryzyka ,że jednak może nie będzie tak różowo. Pytanie. Stać Cię na to?

ZADOWOLONA
@serwis

Ja uważam ze jesli komus nie pasuje praca zawsze moze znalezc inna jednak produlcja tez ma swoje minusy i to o wiele wiele wiecej ;) ja przeżyłam wiele i z czystym sercem moge powiedziec ze w koncu jestem zadowolona ????

Pracuje już 8 lat w serwisie na południu i jak do tej pory jestem zadowolony. Jak w każdej pracy są dni gorsze i lepsze. Niestety ale kasy za darmo nigdzie nie rozdają, trzeba robić swoje tak jak większość u nas na południu i każdy będzie zadowolony. Pozdrawiam ????

Edward

Długo już pracujesz na serwisie. Mógłbyś napisać, czy przez te 8 lat pracy na rzecz firmy cafe+co DELIKOMAT udało Ci się otrzymać podwyżkę wynagrodzenia?

@Edward

No jasne, ale to zależy od stopnia serwisanta. W zeszłym roku starszy serwisant to masz +300 do wypłaty, został jeszcze specjalista do spraw serwisu i wtedy masz +500 do wypłaty jak się nie mylę. Jeszcze nad tym pracuje ????

Nerwica
@Edward

Ja pracowałam 7 lat i z każdym rokiem zarabiałam mniej

@Nerwica

@Nerwica może dla tego że z roku na rok były z tobą większe problemy ????

gość

Od tygodnia powtarza się ogłoszenie serwisant Bielsko - Biała, może ktoś się wypowie jak jest w tym rejonie, jakieś informacje o pracy, atmosferze w firmie, zarobki ?

@gość

Nie polecam, wizualnie wszystko pięknie w praktyce niestety mocno mija się z zamierzeniem :)

Bylem zainteresowany
@gość

Jak wyplaty to nie wiem,wiem ze szukaja mlodego i glupiego z duzymi miesniami jak twierdza wysoko wyspecjelizowanego (sic) pracownika !!! Najlepiej z 20 letnim doswiadczeniem szukaja mniej wiecej co 2 mc wiec to daje do myslemia...

@Bylem zainteresowany

Witamy! Oczywiście daje nam to do myślenia, że rekrutacje chociaż nie łatwe i często dłuższe aniżeli byśmy tego chcieli- dają efekty w postaci dobrych pracowników, których zatrudniamy na stałe! Też wolelibyśmy żeby się nam udawało za każdym razem, wybrać najlepszych dla firmy kandydatów, dla których będziemy- dobrym pracodawcą- ale nie zawsze tak się dzieje. To nierealne. Po prostu czasami trzeba się pogodzić z faktem, że tym razem się nie udało, może uda się następnym razem. Podchodzimy do tego zawsze na chłodno. Natomiast wysypywanie tutaj frustracji, że szukamy cyt:"głupiego" itd.- jest obrażaniem aktualnie pracujących u nas osób- nic niewnoszącym do dyskusji elementem, nie wartym uwagi.

Już niezainteresowany
@cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Obrażanie nie jest moim celem jeśli ktoś poczuł się obrażony to przepraszam, chce tylko zwrócić uwagę że może należało by dać szansę na rozmowę kwalifikacyjną a nie "olać go z automatu" twierdząc że szukacie najlepszych nawet nie widząc osoby zainteresowanej. Proces rekrutacji w tej firmie jest skandaliczny!

czarna kawa
@gość

Spoko praca, rejon dobry, poważna firma z dobrym socjalem. Mi pracuje się dobrze, leci trzeci rok. Polecam!

Jasam
@Bylem zainteresowany

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej, stanowisko serwisant. Prawo jazdy zawodowe, doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5 tony- 20 lat, wykształcenie techniczne- elektryk, SEP do 1kV 11 lat doświadczenia na stanowisku serwisant- informatyk. Kilka dni do rozmowie zadzwonili, że szukają jednak kogoś z większym doświadczeniem. Sic!

Serwisant
@Jasam

Ja pracuje od kilku lat i jest ok. Czasem bywa gorzej czasem lepiej jak wszędzie. Mi pasuje: wypłata na czas wszystko na legalu, pakiet medyczny, Multi sport, bony, premię roczne. Roboty dużo, ale wszystko do zrobienia. Wiedzy i umiejętności musisz trochę mieć ale jak sobie nie poradzisz to zawsze ktoś ze starszych kolegów Ci pomoże. Ja polecam jest ok.

Majoral
@Jasam

Może jednak byłeś za dobry.......

Rozsadny
@Jasam

Porażka, szkoda czasu na wysyłanie cv,

shinnok84

Znowu widzę ogłoszenie na serwisanta (łodzkie; Piotrków, Tomaszów); To jakiś ciężki teren?Duża ilość automatów do ogarnięcia? Ktoś coś wie?

Kuku
@shinnok84

Ta firma ma taką rotację pracowniczą jak żadna inna . Tak tak.....zaraz napiszecie że macie najlepszych i szukacie najlepszych. Sanepid wpuścić do paru waszych urządzeń i macie pozamiatane. Szukają leszczy za najniższą krajową.

@Kuku

Ale tak dokładnie jest - szukamy najlepszych. Zmiana jest dobra i osoba która ma takie doświadczenie w porównywaniu rotacji w firmach, powinna wiedzieć, że pracownik jak każdy ma pełne prawo wyboru pracodawcy, a pracodawca ma prawo do wyboru pracownika. Jesteśmy na rynku od prawie 25 lat co być może osobie piszącej - umknęło. Ciągle prężnie się rozwijamy, podejmujemy nowe wyzwania, nasi pracownicy (obecnie 180 osób) codziennie podejmują się zadań wymagających- przede wszystkim myślenia, kreatywności, zaangażowania. Bez tego nie można u nas pracować :) ale u innych można :) pozdrawiamy .

Rozsadny
@cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Aha, czyli wy zgarniacie z rynku pracy najlepszych, jak domniemywam. To ciekawe, mniej więcej co 2mc. pojawia się ogłoszenie na olx. Prawda jest taka że jak się pozna firmę od środka to większość mówi narka i tyle w tym temacie. Mydlenie oczu że szukacie najlepszych to już nie dziala

Aaa
@Rozsadny

Prawda jest taka... Wszyscy Ci najlepsi dawno pracują gdzie indziej zostali tylko największe brudasy ale tu jest luz nikt nikogo nie sprawdza i pupilki bo wszytko im wolno nawet batony po terminie w automacie trzymać, a wasze prężne rozwijanie się opłaca na przegrywaniu przetargów, i podbieraniu automatów przez inne firmy, ciekawi mnie tylko jaka kreatywność potrzebna jest do pracy przy automatach ??? Do noszenia cegieł na budowie potrzeba chyba większej ( jak usunięcie mi ten wpis lub edytujecie to go wstawię na innych serwisach gdzie administracji wykupionej nie macie )

@Aaa

Czy w koncu kazdy kto tutaj nie pracuje moglby sie kolokwialnie mowiac odpieprzyc?? Zawsze żale wylewa jakis frustrat, ktoremu sie nie powiodlo, zwolnił sie, albo jego zwolniono! A jesli nadal tu pracujesz to prosze zmien prace, bo rozsiewanie tego jadu i bezsensowne klepanie jezykiem niczego nie wnosi. Nie jestem brudasem, nie mam kompleksow, w pracy myślę! Chcesz sklócać ludzi, ktorzy tu pracuja? Chcesz koniecznie kogos poobrażać? Chcesz sie za cos odegrac?? Prowadzisz prywatna wendete, czy po prostu jestes zwyklym żałosnym osobnikiem, ktory nie ma nic pożytecznego do roboty? Jak sie nudzisz to idz i przewietrz glowe. Moze wtedy zrozumiesz, ze nie jestesmy bandą przypadkowych ludzi zrekrutowanych z byle kogo. Jesli uwazasz ze nasza praca nie wymaga od nas zadnej kreatywnosci i myslenia to zastanawiam sie, jak ty w ogole pracowales lub pracujesz. Układy, przeterminowane batony, przegrane lub wygrane przetargi, podbieranie klientow...Oczywiscie, ze to nośne tematy, ale czy to wszystko ci żyć nie daje??? Daj spokoj i zostaw nas w spokoju. Zrob cos dobrego dla siebie albo dla innych. Bedzie z tego wiecej pozytku. Obrzucanie tej firmy błotem i ludzi, ktorzy w niej pracuja jest zwyklym swinstwem i ty o tym dobrze wiesz. A znizanie sie do tego poziomu swiadczy tylko o twojej wątpliwej kulturze osobistej. Co ja pisze?? Swiadczy o kompletnym jej braku. Wiec zakladam, ze jednak z nami juz nie pracujesz, bo ktokolwiek, kto ma przynajmniej elementarne zasady przyzwoitosci zachowałby sie inaczej i nie wypisywalby tych bzdetow. Ciebie zegnam ozięble, a cala ekipe ciezko pracujacych ludzi pozdrawiam serdecznie.

Olej z czarnuszki

Tak trochę na obronę firmy, gdyż nie zasługuje na tak niskie noty, przynajmniej na południu kraju :) Informacja dla przyszłych serwisantów. Praca ta jest idealna na start, zaraz po szkole itd. Otrzymuje się pojazd pod dom. Harmonogram, trasę, planuje się samemu. To samo załadunek towaru. Jeśli jest wszystko dobrze, to wrażenie jakby się prowadziło własną firmę. Kierownik nie wchodzi na głowę. Dla kogoś kto nienawidził swojej poprzedniej pracy np produkcji to ogromna zaleta. Kontakt z ludźmi - poznaje się wiele osób. Praca na świeżym powietrzu (chociaż czasem człowiek tego żałuje) nie w dosłownym znaczeniu, bo jednak automaty są w budynkach. Ale tak dotleniony po wchodzeniu i wychodzeniu nigdy nie byłem :) a co za tym idzie, organizm się wzmacnia i hartuje. Poza tym możliwość poznania budowy automatów i umiejętności serwisu. Zwiększenie umiejętności prowadzenia pojazdu. Oprócz tego wiadomo, pyszna kawa i barszcz ;) Pieniądze na czas - wiadomo zawsze mogłoby być więcej. Wszystkie umowy itd bez zastrzeżeń. Ludzie bardzo w porządku. Jedyny w moim odczuciu minus to zbyt duża ilość automatów do obsługi. Oczywiście wyrobić się można nawet 6-7h, ale uczciwie trzeba przyznać, że taka obsługa to akord a nie serwis. Dla młodych nie ma problemu. Jednak jak piłkarze 35-40 emerytura, tak serwisant raczej podobnie ;))) Firmę polecam i pozdrawiam ekipę, chociaż pracowałem raczej krótko.

Grom
@Olej z czarnuszki

Możesz rozwinąć temat dlaczego powyżej 35 roku życia to nie za dobre stanowisko? No i jak zarobki?

Olej z czarnuszki
@Grom

Przecież napisałem. Ja pomimo, że wysportowany, bez nałogów ???? schudłem po 3 miesiącach prawie 10 kg. Robota mi się mega podobała, ale wracałem dojechany. Za dużo automatów jak dla mnie. Tempo, żeby się wyrobić w czasie jest bardzo duże, chyba że sobie robisz na spokojnie... 9-10h dziennie, za które nie dostaniesz więcej. Dochodzą awarie, zbieranie kasy itd.. to wszystko powoduje frustracje - stąd tu pewnie tyle negatywów ????????

Mateusz
@Olej z czarnuszki

Dzień dobry, Chciałbym uzyskać informację na temat pracy jako serwisant, a dokładniej o czasie pracy. Czy jest możliwość pracy tylko w tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku? Występuje tu jedna zmiana? Na jakie zarobki mogę liczyć na start? Za merytoryczne odpowiedzi bardzo dziękuję

kawa z mlekiem
@Mateusz

Nie ma pracy stricte zmianowej. Ale pracujemy wtedy kiedy pracują nasi Klienci. :) W serwisie, godziny pracy są "ruchome" w zależności od lokalizacji, w jednej lokalizacji możesz pracować od 6:00 - 12:00 , w innej zaczynasz od 5:00 lub 7:00, maszyny muszą być uzupełnione na czas - i to wyznacza ci rytm pracy. Dla firmy nawet jest lepiej, że zaczynasz wcześniej bo unikasz korków itd. Ogólnie trzeba się porozumieć ze swoim kierownikiem operacyjnym i wszystko się da dograć. Natomiast praca jest wymagająca.

kawa z mlekiem
@Olej z czarnuszki

na go worku nie ma pozytywnych opinii albo jest ich bardzo nie wiele , taki mamy klimat :) gdzieś to też czytałem, że tutaj się wylewa wszystkie frustracje. A pracujący nie mają ani czasu ani ochoty się tutaj wypowiadać więc zostają tylko ci którzy się zwolnili albo co gorsza z którymi z różnych względów się pożegnano-to jest największy odzew. Praca nie jest lekka, fakt, jest wymagająca fizycznie i psychicznie- odpowiedzialność za gotówkę. Umówmy się gdybyśmy mieli wybór- to byśmy tylko pili kawę i nie pracowali :) pozdrawiam

Mateusz

Dzień dobry, Jestem zainteresowany pracą w oddziale w Łodzi na stanowisku serwisanta. Jak wygląda sprawa godzin pracy? Czy jest możliwość pracy tylko w tygodniu, bez weekendów? Chciałbym się dalej kształcić zaocznie i dlatego tak ważne są dla mnie wolne weekendy. Jakiego, mniej-więcej, wynagrodzenia mogę sie spodziewać na początek? Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.