Opinie o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

@pracownik

Nie polecam pracy w Delikomacie Warszawa. (usunięte przez administratora) Dziwię się że są pracownicy którzy pracują po 7-8 lat, choć ich też już niewielu zostało. Przez 4 miesiące przewinęło się pełno ludzi. Wymagań od cholery a płaca moim zdaniem za taką odpowiedzialność za niska. Co chwila ktoś na zwolnieniu, zastępstwa, ktoś odchodzi. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Jeździsz szrotami, samochód się psuje, słyszysz nie mamy zastępczych samochodów jeździj.

@Halina

Zaległości w trasach przy zepsutym samochodzie są normą. Czekałam 4 godziny na warsztacie na podstawienie innego. Miałam dosyć duży rejon, potrzebowałam dnia wolnego, i były takie miejsca gdzie trzeba było być codziennie nie wysłali tam nikogo. Już tam nie pracuje i niezmiernie się z tego cieszę

Koral

jakie benefity oferuje firma?

@Ogryzek

No zdecydowanie od razu człowiek ma jakąś taką równowagę, czeka spokojnie na piątek a nie tak dajmy na to od środy zaczynać, to się od razu bałagan robi

Jaką formę umowy oferują? Czy jest szansa na umowę na czas nieokreślony? Jeśli tak, to po jakim czasie?

Kalina
@Graf

A patrzą na stanowisku biurowego na to w jakiej firmie się pracowało? Miał ktoś kiedyś tak ze dzwonili do byłych pracodawców? Kiedyś czytałam o takich sytuacjach. A z tym doświadczeniem to faktycznie ciekawe, a możliwe, że jeśli ktoś tego roku nie dobije to po prostu nie wezmą go pod uwagę jak maja dużo innych kandydatów?

Dexter

Może kojarzy ktoś albo jest w stanie opisać jak to u niego przebiegało, jak wygląda rekrutacja i ile jest etapów? Ile się czeka na informacje zwrotne?

@Dexter

No i jak to wygląda z umowami i okresem próbnym - zlecenie, od razu uop?

@Dexter

są dwa takie etapy, najpierw masz rozmowę z kierownikiem na żywo (taka typowa gadanina) i potem taki ja wiem dzień otwarty? przychodzis zpo prostu na dane stanowisko i z osoba ktora się też tym zajmuje przepracowujesz dzień i potem decyzja

@Dexter

na informacje zwrotne to nawet nie wiem, jakoś niedługo z tego co kojarzę, dwa trzy dni? zależy pewnie jaki okres i ilu kandydatow ale podobno odzywają się tez do tych co sie nie dostali więc propsy za to

chyba najczęsciej uop, ja miałem jeszcze najpierw 3 miesiące próbnego

koperti
@gagatek

myslisz, ze szansa na zlecenie (chociaz na jakis czas na poczatku) by byla?

Tier
@koperti

wiesz co , ja raczej kojarze że ludzie tutaj normalnie na umowe o prace robią ale może uda ci sie dogadać z rekruterami

Tier
@koperti

a aplikowałeś już i probowales zapytac tam?

Malina
@Tier

a jak własn ie góra? spoko ludzie do dogadania sie?

Malina
@Tier

w jakich godzinach w ogóle pracujecie?

daian
@Tier

wiadomo ile ulropu sie dostaje na uopie platnego?

Tremixus
@daian

To jest jakaś inna możliwość niż klasyczne 20/26? Aż mnie zdziwiłeś :D

golem
@Tier

na ile dostales pierwsza umowe?

golem
@Tier

w sensie na ile dostales pierwsza umowe po okresie probnym? czy zawsze daja na taki sam okres?

Sanji
@golem

Ja dostałem na rok po tych trzech miesiacach

montazna
@Sanji

to po jakim czasie zazwyczaj daja nieokreslony?

lenor
@montazna

teoretycznie juz po roku mozesz sie starac rozmawiac o nieokreslonej, ale raczej najczesciej nastepna tez jest na okreslony i dopiero potem juz nie

@lenor

zalezy od tego jak pracujesz, jak oceniają twoja pracę

@sin

czyli w sumie praca na dluzej, nie ma zwolnien jak ktos sie sprawdza?

kijew
@homa

praca rzeczywiście dosyc stabilna pod tym względem że jednak dużo pracy jest i rąk zawsze potrzeba

kijew
@kijew

firma też całkiem prężnie się rozwija w oistatnich latach przejmowała inne mniejsze firmy, więc raczej nadal będzie to szło w tym kierunku

@kijew

Na wszystkich stanowiskach u was można liczyć na rozwój? :)

Sztokholm
@Malina

Ja w administracji pracuje pon-czw 7-15:30, w piątki 7-13, sob i nd wolne, nie wiem jak jest w innych dzialach, w serwisie godziny pracy raczej sie ustala z kiero :)

druspo
@Sztokholm

sześć godzin tylko w piątek? czemu?

Ale tutaj te dwie godziny pracy tak po prostu uciekają? Chyba ze to suma tych 30 min z reszty dni? Albo to bezpłatna przerwa? Czy tutaj jakoś rozliczają skrupulatnie czas pracy co do ostatniej minuty?

Sinus
@Sztokholm

To w piątki jest jakoś krócej czy o co chodzi?

aaa
@Sinus

w dziale administracji praca w piątki jest do 13:00

Asterix
@aaa

Fajna godzina jak na piątek ale to jak się tak pracuje to się normalnie etat wyrabia w miesiąc czy to jest jakoś mniej godzin?

Merlin
@kijew

Czyli macie regularnie jakieś zapotrzebowanie na pracowników? Akurat czegoś szuka, jest tutaj jakiś okres wdrożenia czy tylko z doświadczeniem?

Emenems
@Merlin

Wydaje mi się, że w ogłoszeniach są podane szczegółowe wymagania, a wdrożony w pracę tak czy siak zostaniesz jak każdy nowy pracownik

Adderall
@Emenems

Tym bardziej ze i tak jest najpierw okres probny.

Karolcia
@Adderall

Jak bardzo restrykcyjny może być ten cały okres próbny? zastanawiam się po prostu jak często może się zdarzyć, że ktoś jednak się nie sprawdzi a jeśli już to czemu. chłopak być może będzie aplikował, dobrze by się nie zniechęcił

dynamit
@Karolcia

myślę, że jak jest ogarnięty i zaangażowany w to co robi, to na luzie sobie poradzi i przedłużą mu umowe

mando
@Karolcia

nie jest restrykcyjny za bardzo, szczególnie początki są lżejsze z oczywistych powodów

Bruce Lee Nowy wpis

Moim zdaniem jest okej, nie jest to kraina mlekiem i miodem płynąca, ale bądźmy szczerzy taka chyba nie istnieje, praca stabilna, a to chyba najważniejsze

Szamponix Nowy wpis

Wszystko zależy jak się wpasujesz. Ja pracę lubię, fajnych mam współpracowników to uważam że praca jest w porządku. Przyjdziesz zobaczysz jak sie robi to sam ocenisz

Pisaliście, że okres próbny może zdawać się być luźny, ale czy w biurze jest podobnie? i czy w ogóle w nim taki występuje? nie widzę by pisali o nim w ofercie ale od razu wskazują na umowę o pracę. mnie zależy by była na stale jak najszybciej, więc po jakim czasie da rade?

Niziołek

Na umowie o pracę, zawsze, nieważne na jakim stanowisku ma się okres próbny

vifon
@Niziołek

a to nie zależy też troche od pracodawcy jak sobie ustali w firmie?

Prins

Więc najwyraźniej tutaj każdy na uopie musi przejść najpierw okres próbny

Bruce Lee Nowy wpis
@Prins

Na każdej umowie o pracę, obojętnie gdzie jest okres próbny

Szamponix Nowy wpis
@Bruce Lee

głupoty opowiadasz to jest sprawa tylko pracodawcy, fakt większość daje okres próbny ale pracowałem już w miejscach gdzie się nikt nie cackał od razu dostawałeś umowę i jazda

Koral

jakie benefity oferuje firma?

izzy
@Koral

karta sportowa, ubezpieczenie, opieka medyczna, bony świąteczne, premie.

@izzy

znasz tylko opcje? A jakieś ewentualne szczegóły? Czy ta karta chociażby jest cała finansowana? Jaki zakres opieki i co z bonami i premiami czy znacie wysokości? Ktoś na bieżący okres się odniesie? Zwłaszcza do premii?

no name

no dobra a powie ktoś choć jaką opiekę med. mają?

xyz
@no name

Luxmed, bogaty pakiet z dużą dopłatą od firmy, żal nie korzysrać.

Tarta
@xyz

A jak działa ten Luxmed bo jeszcze nigdy tego nie miałem? Można nieograniczenie korzystać z lekarzy, czy jest jakieś ograniczenie?

Jot
@Tarta

zawsze i wszędzie są jakieś kruczki, albo limity jak przychodzi co do czego więc może zdarzyć się, że jakieś badania konrketne itp będzie dodatkowo płatne, nie wiem czy instnieje taki pakiet medyczny który by ci wszystko zapewnił... raczej w takim kraju jak nasz ciężko, chociaż tutaj trzeba im oddać (firmie), że to jest pakiet medyczny rozszerzony więc i tak bardzo dużo jesteś w stanie załatwić na szczęście

Alessa
@xyz

a czym się różni Luxmed od Medicovera? Bo ja kojarzę tylko to drugie...

Alessa
@Jot

A wiesz może co dokładnie zawiera się w tym "pakiecie rozszerzonym"?

Ewaq
@Alessa

Szczerze to nie jestem pewien. Oba są dosyć podobne, różnią się chyba głównie ceną i dostępem do lekarzy, ale w rzeczywistości mam wrażenie, że wychodzi na to samo

Ewaq
@Alessa

Masz chyba większą ilość dostępnych specjalistów i jakiś większy budżet miesięczny

Ktosiu
@izzy

Bony świąteczne są tylko na święta Bożego Narodzenia.

ralla
@Ktosiu

pytanie z innej beczki czy rekrutacja to sie odbywa zdalnie czy na miejscu?

@ralla

przeważnie stacjonarnie są przeprowadzane rekrutacje

@sin

trzeba sie jakos specjalnie przygotowac na jakies pytania czy raczej zwyczajna rozmowa?

@sin

po jakim czasie cie zaprosili na rozmowe?

szrek
@homa

po tygodniu miałem kontakt od nich od wysłania cv

jaczi

długo w ogóle czekałeś aż dadzą ci znać że cię wybrali?

ne67

no nawet trochę dłużej bo najpierw masz rozmowę taką typową ale potem jedziesz na dzień próbny na serwis, więc troche wszystko zależy kiedy na termin takiego dnia się zgadacie

ne67
@ne67

no ale już po tym dniu próbnym to dosyć szybko feedback leci

remax
@ne67

ok czyli bez tego dnia probnego ani rusz?

remax
@remax

czy zdarza sie jednak ze niektorzy dostaja odp bez takiego testowania?

Dzion
@remax

ja bym wolał akurat mieć dzień próbny i zobaczyć sam co i jak i się przekonać

libum
@Dzion

w administracji też chyba będziesz mieć taki jeden dzień próbny

@libum

To do biura teraz macie jakieś przyjęcia?

@Grana

Gdzie mogę popatrzeć na dostępne ogłoszenia?

No są teraz na Wrocław i Legnicę. Teraz to mnie ciekawi czy od miejscowości tez może cos zależeć względem warunków? wiecie? wy na jakich lokalizacjach robicie? Jakie polecacie?

mruczek
@xyz

a wiesz może czy w opcji jak sie ma lux meda to terminy są dosyć krótkie? czy trzeba jakoś dłużej poczekać i wcześniej się zapisać?

także tego
@mruczek

ja nigdy nie miałem problemu żeby umówić termin na następny dzień raz chyba miałem za dwa dni ale w sumie było mi to na rękę także wg mnie terminy są krótkie :)

oz
@ne67

jak wygląda taki dzień próbny? to jest głównie oprowadzenie pracownika czy dostaje on już jakieś przykładowe zadania żeby zobaczyć czy to jest to czego oczekiwał i co umie robi?

oz
@mruczek

w mojej poprzedniej pracy był luxmed więc od siebie mogę ci powiedzieć że ja nigdy nie czekałem długo dzień dwa to był max

@oz

pierwszego dnia już coś robiłem, takie typowe wdrożenie

@oz

pierwszego dnia nikt nie oczekuje od ciebie żebyś wszystko ogarniał

Chili
@ne67

pamiętasz jak wyglądał taki dzień próbny? słyszałem o czyms takim jak dzień próbny ale nie bardzo iem na czym to polega czy wtedy sie tylko obserwuje czy juz się próbuje wykonywać jakieś obowiązki

Croissant
@Grana

chyba najlepiej wpisać sobie w przeglądarkę nazwę firmy i dopisać praca, z tego co widzę aktualnie chyba nie ma przyjęć, ale nie zaszkodzi ci od czasu do czasu sobie śledzić czy nic się nie pojawiło :)

Owsiany
@Chili

podbijam pytanie, nigdy nie byłem na takim dniu próbnym a chętnie bym się dowiedział

Katan

W jakim sensie? Że pracownicy mieliby szukać nowych pracowników???

Kevin sam w domu

pro po ogłoszeń orientujesz się czy aktualnie wiszą jakieś ciekawe?

Sinus

widzę że pracujesz pamiętasz może jak długo czekałeś na odpowiedź po złożeniu cv?

dzis
@Kevin sam w domu

wpisz sobie w google nazwe firmy i dopisz 'oferty pracy' i na pewno ci sie wyswietla najnowsze ogloszenia

dzis
@Sinus

ja czekalam jakies 2 tygodnie a moze nawet i mniej

Seler
@dzis

To nawet szybko, a po rozmowie też tyle czy krócej lub dłużej?

henen
@Seler

raczej szybciej, około 3 tygodnie wszystko u mnie trwało

mizerna

chyba o to chodziło, u mnie to też jakoś koło 4 tyg trwało

huriko

jak się spieszy to od rozmowy do zatrudnienia tydzień dwa nawet

Melik
@huriko

Myslisz ze w polowie miesiaca tez jest szansa rozpoczac prace czy czekaja do nastepnego, zeby byl pelny?

Serio
@Melik

Podbijam pytanie jest opcja zacząć w tym samym miesiącu jeśli to nie jest już końcówka?

james
@Serio

myśle że jest to w głównej mierze kwestia dogadania się z przełożonymi oraz ich zapotrzebowanie na nowego pracownika

Adderall
@Serio

Pewnie najwygodniej jak ktos zaczyna od poniedzialku, tak wiecie chociaz od nowego tygodnia. A reszta raczej bez roznicy.

Ogryzek

W ten sposób o tym nie myślałem XD w sumie logicznie byłoby zacząć od pierwszego dnia tygodnia a nie np od trzeciego aczkolwiek coś z tym poniedziałkiem jest

Karol

W tym roku zdaje mature więc jak się domyślacie zero doświadczenia ale chce iść do pracy. Delikomat jest duży więc macie może pomysł na jakie stanowisko najsensowniej byłoby aplikować?

qwerty
@Karol

a przeglądałeś w ogóle oferty?

Karol
@qwerty

Jest na serwisanta automatów, w sumie nic szczególnego nie wymagają ale dalej pytanie czy jest sens aplikować czy to nie jest firma dla nowicjuszy

cyklop
@Karol

ja wysyłam cv, w najgorszej sytuacji się nie odezwą, a też nie wydaje mi się, żeby to stanowisko wymagało niewiadomo jakich umiejętności, czy się mylę?

cyklop
@Karol

zresztą nic ci nie szkodzi zaaplikować, nie będzie ci pasowało to wiadomo co.., a jakieś przyuczenie muszą mieć, żeby pokazać co i jak..

Wieczór
@Karol

Generalnie jeśli jesteś kumaty to powinno ci wystarczyć szkolenie stanowiskowe i podstawowe wdrożenie. Zreszta to nie jest tak, że jak po 2 tygodniach czegoś nie wiesz to nikt Ci nie pomoże.

Pytanie tylko jak bardzo ci ludzie rotują? Chyba ze to kultura pracy jakaś, że sobie pomagają? Opinia niby z tamtego roku i teraz nie wiem na ile wszystko tu tak samo może być? Ktoś wie?

maniek

nie wiem do czego się te komentarze odnoszą ale chociaż rotacja jest to nie wiem czy nazwałbym ją jakąś ekstremalną

Seler
@maniek

Nie ma obawy żeby mieli cie zwolnić z dnia na dzień, z tym jest w porządku?

Katy
@Seler

A mieliby do tego prawna możliwość, żeby dosłownie z dnia na dzień? co z umowa i z jakimś okresem na wypowiedzenie?

Bob

Trzeba przejsc najpierw jakis okres probny?

Pieczony ziemniak
@Bob

Na umowie o prace zawsze trzeba przejść okres próbny taka cecha tej umowy

madam
@Pieczony ziemniak

i standardowo 3 miesiące tak?

Zdro

To by znaczyło, że po tym roku dają na nieokreślony czy jeszcze trzeba poczekać?

Zdro
@Zdro

A jak poczekać to czy do tego maksymalnego czasu bez umowy na czas nieokreślony?

Serwisant

sami nie wiedza czego chca chaotyczne pytania

dla (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Kastor
@Marek

chyba jako trzecia umowa ale dokładnie nie wiem, ja na razie mam na rok, po okresie próbnym taką dostałem

Kastor
@Marek

czy tam czwarta nie wiem, w kazdym razie wiem że na pewno ludzie mają na nieokreślony tutaj

@Kastor

ale nie dają zleceniówek nie?

mlod. serwis
@servvis

Zacząłem pracę niedawno, dostałem zlecenie na pierwsze 2 tygodnie i odrazu skierowania na badania do UoP, żeby wszystko mieć gotowe jak tylko zlecenie się skończy. Badania w systemie medicover, nic nie płacimy tylko trzeba iść do placówki która obsługuje ten system

pyt
@mlod. serwis

za te dwa tygodnie była normalna stawka płacona?

@pyt

Tak, ale pensję ze zlecenia dostajesz dopiero 15 na konto.

@servvis

Pierwsza zlecenie. Potem na 3 msc okres próbny.

bern
@@pracownik

okej, a wiesz na ile kolejna umowa jest podpisywana? na rok czy jakoś inaczej?

bern
@@pracownik

a normalna wypłatę potem to do którego dnia miesiąca przelewają na konto?

jan
@bern

zawsze do 5-go

@jan

o spoko, a z tą umową to po okresie próbnym na ile dostaje się kolejną?

morty
@no name

potem podobno jest szansa na nieokreslony ale nie wiem jeszcze nie dotarlem

Supped
@morty

mi dawali jakoś po trzech latach przeszło na nieokreślony

Supped

okres próbny 3 miesiące jak coś

Tremixus
@Supped

i jak wygląda wdrożenie na okresie próbnym? Łatwo idzie się wszystkiego nauczyć?

Magzyn
@Tremixus

zależy o jakie stanowisko Ci dokładnie chodzi, podejrzewam że są takie bardziej skomplikowane niż magazynier

Magzyn
@Tremixus

mogę od siebie powiedzieć że na magazynie robota prosta to i wdrożenia za dużego anwet nie trzeba :)

Sanji
@Tremixus

Mi też się wydaje że tutaj łatwo zacząć więc nie ma co się zastanawiać :)

Luigi
@Magzyn

no a jakbyś miał powiedzieć jak wygląda taka praca na magazynie? chcę zacząć od czegoś takiego i nie wiem czego oczekiwać

Luigi
@Magzyn

Rozumiem, że jest to proste ale dla kogoś początkującego? jak myślicie?

tefes
@Magzyn

to te 2 tygodnie z poczatku to takie wdrozenie i tyle styka?

rofon

nada sie nada, nie martw sie, wszystko jest na tyle proste ze nie potrzebujesz miec 10 lat doswiadczenia zeby dali ci szanse

montazna

jesli poprawnie zrozumialem masz na mysli ze te okolo 2tyg trwa wdrozenie, ale sam okres probny trwa jednak 3 miesiace nadal, to sie nie wyklucza co nie?

lenor
@montazna

nie to sie nie wyklucza, 3miesiace to jest tyle na ile jest podpisywana pierwsza umowa a podczas niego wiadomo ze masz jakies wdrozenie do pracy

@tefes

styka, praca jest dosyć prosta, szczególnie jak nie jestes całkiem nowy w temacie

druspo
@sin

jakieś kompetencje można zdobyc podczas pracy?

Ano pewnie tak, może chodziło bardziej o cos co możesz śmiało w CV sobie wziąć i dopisać? A o certyfikatach cos wiecie może i jakichś dodatkowych kursach? Zawsze to jakieś doświadczenie

Tywin
@sin

wiesz może czy jest tam jakoś w miarę stabilnie? często się zdarza że tej pierwszej umowy nie przedluzaja?

OK
@Tywin

jak sobie radzisz i wszystko jest ok to raczej przedluzaja

OK
@Tywin

a jesli chodzi o stabilnosc to wiesz, wyplaty na czas a to najwazniejsze, moim zdaniem jest stabilnie pod kazdym względem

podex
@OK

Rozumiem w takim razie że umowa o pracę normalnie przysługuje? :)

podex
@OK

są jakieś klarowne zasady jakie umowy dostaje się po jakim czasie?

Katan
@podex

Większość myśle, że pracuje na uopie.

@Katan

Tak umowy o pracę są prawie zawsze z tego co się po sobie i kolegach orientuje. Ewentualnie b2b koajrzę że ktoś miał? Może do negocjowania podczas rozmowy jak ci zalezy na czymś takim.

@podex

Ano są, najpierw masz trzy miesiące, potem na rok i na 3 lata czy też nieokreślony

@Joksz

Może wyjdę na niemądrego, ale czym dokładnie jest umowa b2b że niektórzy tak o nią pytają?

@Joksz

skoro już wspominasz o kolegach to powiedziałbyś coś więcej o atmosferze? jak ci się pracuje jeśli chodzi o ludzi?

Majster
@Kevin sam w domu

Dam sobie rękę uciąć, że ktoś już o tym pisał, ale powiem Ci co ja myślę. Jest OKEJ naprawdę myślę, że to dobre słowo, nie spotkałem tutaj nikogo toksycznego, znajomi też nie narzekają praca taka na jaką aplikowaliśmy

Tryton

czasem ktoś szuka po prostu najświeższego wpisu, inaczej musiałby się przedzierać przez stos niepotrzebnych mu informacji a tak czy siak ktoś prędzej czy później odpisze

Merlin
@Tryton

Czym wy się tutaj tak w ogóle zajmujecie? jaki jest zakres obowiązków takiego nowego pracownika?

dynamit
@Merlin

o jakie stanowisko pytasz? bo to dość ważny szczegół xd

@dynamit

Mnie by interesowało stanowisko biurowe - znalazłem nawet ogłoszenie, w którym piszą o rocznym doświadczeniu w administracji, myślicie, że to musi być konkretnie rok? mam wypracowanych 8-9 miesięcy

@Ogryzek

Dodają też, że prawo jazdy jest mile widziane, ale to akurat atut, którego nie posiadam, więc nie wiem czy próbować czy to jest jakiś ważny aspekt

Graf
@Ogryzek

Wątpię, żeby aż tak na to patrzyli, często liczy się bardziej jakie masz faktycznie doświadczenie, a nie ile w firmie przepracowałeś.

bawol
@Graf

trzeba umieć wykonywać swoją robotę, jak na rozmowie sie ciebie spytają co potrafisz i potem potwierdzisz te umiejętności to dostaniesz pracę

Kalina

Jana

Chciałabym się czegoś dowiedzieć o benefitach jakie oferuje Delikomat

filip
@Jana

Benefitów jest dużo - Luxmed darmowy, karta sportowa za pół darmo, bony na święta, PPK z maksymalną dopłatą, kawa do oporu, imprezy i loterie świąteczne... Praca nie lekka, pensja jak zawsze mogłaby być wyższa, ale firma dobra!

Jana
@filip

Te benefity to od kiedy przysługują? Od pierwszego dnia czy po okresie próbnym czy kiedy?

@filip

praca nie jest lekka? czyli co konkretnie masz przez to na myśli? ciekawa jestem także czy istnieją jakieś sposoby, które można śmiało wdrożyć aby ją sobie znacznie uprościć. na przestrzeni czasu zmienia się cokolwiek w procesach czy od lat wszystko wygląda raczej podobnie?

@Jana

odpowie ktoś od kiedy te dodatki są?

@ph b2b

możliwe, że od samego początku, skoro nikt nie odpowiada? tak już od tej luźniejszej strony to te imprezy zaciekawiły. kiedy można ich się w praktyce spodziewać? i jak są organizowane, własna kieszeń czy to firma w pełni się w nie angażuje?

slimi
@ph b2b

tez sie z checia dowiem, chociaz szczerze powiedziawszy podejrzewam ze po okresie probnym dopiero. tak mialam w poprzedniej swojej pracy, tak mial moj maz, ale moze tu jest inaczej

Buk
@filip

a czy wiesz może jak przebiega tutaj rekrutacja i ilu etapów można się spodziewać? I jak jest z umowami?

Rumcajs
@Buk

Z tego co kojarzę to najczęściej tutaj Ci oferują UoP, ja na pewno tak miałem i większość moich znajomych. 3 miesiące próbnego klasycznie, ale czy to dla wszystkich to tego nie wiem :P

Rumcajs
@Buk

A co do rekrutacji to 2 etapy miałem, najpierw spotkanie a potem serwis próbny.

Farr
@Rumcajs

pytali o jakieś trudne rzeczy czy taka normalna rozmowa o doswiadczeniu itd?

bond
@Rumcajs

a na ten serwis próbny się jedzie samemu czy z kimś ?

pozar
@Farr

pytanie juz troche tu wisi, ale podbijam, moze mi ktos odpowiedziec jak to aktualnie wygląda?

pozar
@pozar

chodzi mi glownie o caly proces rekrutacji, jak wyglądała, jak dlugo czekaliscie, czy bylo cos na co warto sie przygotowac wczesniej?: z gory dzieki za wszystkie odp !

@pozar

Cały proces to takie dwa może trzy etapy? Najpierw masz rozmowę twarzą w twarz, zazwyczaj przeprowadzaną z kierownikiem działu. Omawiacie sobie twoje oczekiwania, obowiązki trochę o doświadczeniu gadacie, no tak dosyć standardowo. Zazwyczaj jak zrobisz dobre wrażenie to jeszcze w tym samym tygodniu zostaniesz wysłany na serwis z innym pracownikiem - można chyba to nazwać takim dniem próbnym, żebyś zobaczył co i jak sie robi i oczywiście w drugą stronę żeby było widać czy ogarniasz. Potem czekasz już na ich decyzje.

@pozar

Z tego też co wiem odzwaniają do każdego nawet jak ci nie pójdzie (chociaż trzymam stary kciuki) więc będziesz miał klarowną sytuację. Tak podsumowując to ja rekrutacje oceniam bardzo dobrze, też pod względem atmosfery. Maja to ogarnięte.

Ciekawy
@Joksz

Gdzie brałeś udział w rekrutacji? Jakie są godziny pracy?

mouse
@Ciekawy

zalezy od stanowiska, jakie ciebie interesuje?

mouse
@Ciekawy

ja pracuje w administracji w godzinach od pon do czw 7;00-15;30, w pt 7;00-13;00

@mouse

W tym macie tylko 15 minut przerwy? Co się robi na administracji tak w ogóle? ja za innym stanowiskiem patrzę ale jak piszesz o tych dniach tygodnia to zastanawiam się czy w każdym macie cos innego rozplanowane? Na przykład w piątek skoro krócej się pracuje?

Doniu

Jak wygladaja zarobki jako serwisant netto ?

lelvo
@Doniu

ja sie przy okazji dowiem chetnie jakie sa benefity w tej firmie i czy mozna liczyc na ubezpiecznie zdrowotne

parabola

masz 3 miesiace probnego i potem na 12 masz okreslony

parabola
@lelvo

z ubezpieczenia masz lux (usunięte przez administratora) kartę multi sport i ubezpieczenie grupowe też w pełni dofinansowane więc ogolnie super sprawa

hybryda
@parabola

a wiesz może czy da sie na zdalnych w administracji robic albo chociaz na hybrydzie? i zawsze jest uop?

odpodp
@hybryda

z tego co kojarze na administracji mozna zdalnie, wiec moze i hybrydowo tez mozna?

odpodp
@hybryda

a co do drugiej czesci to czy jest uop zawsze to chyba raczej tez zalezy od tego jak sie dogadasz. ja raczej wszystkich kojarze z uopem ale nie wiem czy to jest w 100% jakis wymog czy idzie miec inna

mamut
@odpodp

a jak długi jest okres próbny? standardowo 3 miesiące czy jakoś dłużej?

mamut
@odpodp

czyli zlecenie wchodzi w grę, tak? po taką informację najlepiej gdzie się udać i do kogo?

Gien
@mamut

standardowo masz trzy miechy potem bodajze na rok okreslony i 3 lata tak to wyglada

Gien
@mamut

zalezy od stanowiska na administracji problemu raczej ze zleceniami nie ma ale np. technicznych i serwisowych na zlecenie w ogole nie przyjmuja

tusz
@Gien

i dopiero po tej trzeciej umowie mozna liczyc na umowe na nieokreslony?

Hurt
@tusz

raczej tak troche trzeba popracowac na nieokreślony chociaż nie powiem ze nie znam nikogo kto by wcześniej nie dostał takiej propozycji ale tak nastawiałbym się że po trzeciej

Hurt
@Gien

serio? ja nie słyszałem żeby ktoiś nie na uopie robił w administracji wszędzie gdzie sie nie rozejrzysz to uopy przecie... no ale moze o czyms nie wiem

Melek
@Gien

a ostron cisna na probnym? duzy jest przesiew czy raczej bez problemu zatrudniaja potem na calego uopa?

lad
@Melek

nie no raczej nie zauwazylem zeby specjalnie mieli kogos zwalniac po probnym, jak dwie strony sa zadowolone to raczej odp prosta ze przedluzaja ;)

minister
@lad

a to pierwsze przedłużenie umowy zawsze jest na 12 miesięcy? ktoś wyżej pisał właśnie 12 miesiecy i się zastanawiam jak to jest z tym

MikiX
@minister

mi się wydaje, że tak, że po próbnym raczej jest rok potem, ale nie znam ogółu

Ktosiu
@Doniu

Jak dla kogoś na początku kwota netto to ok 3500. Tak było w zeszłym roku. Oczywiście jeśli nie opuści się dnia w pracy.

warUs
@minister

Tak to tam działa, że najpierw umowa na 3 msc, pozniej rok i pozniej 3 lata (nieokreslona)

@warUs

Skoro ogarniasz jak to działa to może orientujesz się także w jakości warunków pracy i tym po ile ludzie w zasadzie średnio pracują? teraz ciekawi mnie ile osób po prostu zostaje do podpisania tej umowy na nieokreślony. Zależne to będzie od działu?

warUs

Z tego co się orientuje to dużo osób zostaje, słyszałem, że średni czas zatrudnienia to jakieś 5 lat. Jeśli chodzi o warunki pracy, to atmosfera przyjemna, wszystko zawsze na czas, w zasadzie nie ma sie do czego doczepić.

talya
@warUs

czyli wygląda na to że można liczyć na dłuższą współpracę jak takie staże są

chall

u nas jakoś dużej rotacji nie ma

Chili

widzę że jesteś pracownikiem może mógłbyś mi powiedzieć czy jest u was opcja wyrabiania nadgodzin? czy tylko standardowy czas pracy wchodzi w gre?

jan

Jancio
@jan

jan 22.12.2023 18:59 @RC Warunki pracy są dość dobre, choć zawsze mogłyby być lepsze. Ja pracuję już 10 lat, a znam kilka osób co pracuje 15 lat. Jest też kilku rekordzistów ze stażem ponad 20 lat! Firma jest stabilna, mądrze zarządzana,, ma dobrą pozycję. HA, dobry "samowpis samopochwalny" ale słaby związek z rzeczywistością.

Bogdan

Wysłałem cv. w odpowiedzi na ofertę pracy. Wszystkie kryteria podane w ogłoszeniu spełniałem. Chyba te oferty pracy to ściema. Dziękuje. Nikt nie odezwał się. To się nazywa szacunek

Koszerny

Czy teraz szukają tylko do pracy serwisantów? Bo nie widziałem nigdzie indziej innych ogłoszeń

piskus
@Koszerny

nie wiem stary, chyba najszybciej bedzie jak do nich maila napiszesz z zapytaniem skoro nic znaleźc nie mozesz

piskus
@Koszerny

na aplikuj sprawdzałeś? onui ogollnie dodawali te ogłoszenia na kilka stron, może cos pominąłeś?

Bleu
@piskus

Maila z pytaniem czy kogoś innego szukają? Załączać tam od razu cv, jak myślisz?

@Bleu

No jest oferta na takim portalu, jeszcze 9 dni ma być ważna. Widzę w niej widełki od 4 do 7 tys, ciekawe czemu taka rozbieżność. będziesz aplikował? I ciekawi mnie gdzie sprawdzałeś, że na te aktualna nie udało Ci się natrafić

Vogue

Myślicie, że jeszcze sprawdzają cv wysłane skoro zostało parę dni do końca?

octo
@Vogue

Zapewne po to mają ustawione ile dni trwa rekrutacja, żeby wiedzieć do kiedy chcą przyjmować kolejne CV.

octo
@octo

Więc myślę, że sprawdzają też te wysłane później.

Tomato
@octo

No tak, ale mi się zdarzało że jak wysyłałem do innych firm cv to nawet nie wyświetlali jak już były ostatnie dni

@Tomato

I jak u was wyszło? Wyświetlili? Ciekawi mnie ich podejście do kandydatów ale z tego co widzę tu po wpisach jest ich sporo? Rekrutacja to niby dwa etapy z tego co pisali, a na jakiej podstawie robią te pierwsza selekcje?

dynia
@Vogue

teraz są całkiem nowe ogłoszenia wstawione

dynia
@Koszerny

team leadera jeszcze szukają z ogłoszeń wynika

Lilio
@dynia

Wymagają osoby z doświadczeniem wcześniejszym na stanowisku?

Lilio
@dynia

Ewentualnie w innej branży? Mam doświadczenie ale właśnie nie w tej branży i nie wiem czy warto się zgłaszać

wianek
@Lilio

team leader zarządza grupą osób, więc tu na pewno potrzebne jest jakieś doświadczenie :)

wianek
@Lilio

w ofertach powinni podkreślić czy chcą osoby z doświadczeniem, może są stanowiska, na które go nie będziesz potrzebować

Hiko
@wianek

Tak, faktycznie na tej ofercie jest napisane, że wymagają doświadczenia w zarządzaniu grupą przynajmniej 10 osób :P

Hiko
@wianek

Jak patrzyłem to na serwisanta nie wymagają doświadczenia jako tako, ale bardziej wykształcenia technicznego

@Hiko

Co ciekawe już sam lider zespołu go nie potrzebuje, wykształcenie ma w mile widzianych. :D a widzę ze przy tym od 6,5 do 7 tys zgarnia. Robił ktoś na tym stanowisku i oceni? Jeszcze są dwa dni żeby papiery podesłać

Wojtudek

Dzisiaj jeszcze można się zgłaszać czy przepadło?

Ktoś
@Wojtudek

Mnie na pewno przepadło, widzę teraz ze tylko na Wrocław i Legnicę serwisantów szukają. Mimo wszystko ktoś stał się w takim razie liderem skoro tamta oferta co o niej pisał nie wróciła? To rozmowa jak przebiega? zda ktoś relacje?

Krul123

Śmieszne podejście do klienta na zepsuta bułkę w automacie dostałem odpowiedz „tak wyszło” Bułki potrafią tam leżeć przeterminowane o 5 dni. Gdy zakupiłem napój z automatu był przeterminowany o 10 miesięcy wyjątkowo tu został zwrócony. Nie jest to opinia o pracy a o usłudze jaką zapewnia.

@Krul123

Dziękujemy za przesłanie uwagi. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, w trakcie korzystania z naszych usług. Chcielibyśmy dokładnie przeanalizować podaną sytuację, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, w tym celu bardzo prosimy o kontakt z naszą infolinią 0 800 88 44 22.

bond

Właśnie odkryłem, że na jednej stronie jest dopisek,że nie wymagają do aplikowania cv , jak wygląda w tedy taka aplikacja ? chyba że to jakis błąd

witam

Niedawno zakończyłam współpracę z firmą i postanowiłam napisać opinię, która może komuś akurat ułatwi decyzję czy warto się tutaj zatrudnić. Moim zdaniem warto spróbować, bo firma jest naprawdę w porządku w porównaniu z innymi, gdzie ''miałam przyjemność" pracować. Pensja ok, pracę jak się można domyślić trzeba było po prostu wykonać. Dodatki też jakieś zawsze były i najważniejsze, że była umowa o pracę. Pozdrawiam serdecznie

newbie
@witam

Hej, dzięki za opinię. Ja właśnie zaczynam swoją pracę w firmie i chciałam przeczytać jakieś informacje od osoby która była tam i widziała wszystko od środka. Bardzo odpowiadają mi godziny pracy, ale zastanawiam się nad tymi benefitami, możesz powiedzieć coś więcej? Bo mam wrażenie, że o tym temacie za mało wiem..

Krynt
@newbie

Hej wyżej była o tym konwersacja i chyba wszystko było już tam powiedziane to możesz sobie zerknąć :)

Krynt
@witam

Fajnie widzieć, że w Internecie są jeszcze ludzie, którzy wchodzą tu nie żeby wieszać psy na wszystkich a powiedzieć coś od serca. Jakiś czas temu szukałem pracy i też między innymi tutaj się nie przyjąłem bo widziałem kilka negatywów, a teraz żałuję, bo moja nowa robota jest straszna, a mam tutaj znajomego który dostał się po mnie i też jest zadowolony... Więc szkoda że wcześniej tego komentarza nie było :P

Coach
@Krynt

To czemu nie próbujesz teraz składać tu cv? Przecież skoro coś Ci nie odpowiada w aktualnej pracy to zawsze warto to zmienić tak żeby było dobrze. Zacznij działać!

Jot
@Krynt

jakby mi coś nie odpowiadało w pracy to bym się po prostu zwolnił, ale co kto lubi, rozumiem że nie masz takiej możliwości jeszcze? przecież jest takie coś jak okres wypowiedzenia. a jak masz tu jeszcze kogoś od siebie (ciekawe czy znam heh) to tym bardziej na co czekasz

slimi
@newbie

a na jakim stanowisku pracujesz? bo tez chcialam sie tutaj wkrecic, ale na razie sa same ogloszenia na serwisantow.. wiec informuje panowie, cos dla was;)

Daras

Zdarzają się oferty na inne. stanowiska niż serwisant

brex
@Daras

na pracuj oprócz tych na serwisanta, masz jeszcze ogłosenie na przedstawiciela

Dexter

na pracuj widziałem dwie oferty, ale tego na przedstawiciela też nie widzę, może ktoś podpowie...

Maciuś

I co Macieju F. W końcu się doczekałeś. Jesteś rzenujacym człowieczkiem. Abyś nigdy już pracy nie znalazł, a jeśli jakimś cudem znajdziesz to szanuj ludzi. Jak można było tak ślepo ciebie przez tyle lat zatrudniać....nie wiem. W końcu WSZYSCY odetchną od tej (usunięte przez administratora). Brawo Zarząd.....parę lat temu powinno to się zadziać.

Adrian w

Musiałem odczekać moment ale teraz widzę że mogę smarować byłem serwisantem na mieście Poznań długo nie pracowałem w tej firmie praca cięzka mega cięźka za tą kasę to (usunięte przez administratora)kompletne,chcałbym pozdrowić Anię mega serwisant prosto,schludnie i do celu jesteś najlepsza bądź sobą i szkół serwisantów tak jak mnie jesteś mega pozytywna straciłem z tobą kontakt jeśli to przeczytasz napisz Adrian

Pracownik byly

(usunięte przez administratora) MF Warszawa oddaj pieniądze które pokradleś ludzą za pracę i zaangażowanie już nie pracuje w tej firmie ale szkoda nie mogłem patrzęć jak cierpią ludzie za nic dziewczyny mega całą firma tylko.............WK opanuj zawory bo jesteś złym czlowiekiem

@@pracownik

no i jak tego typu okoliczności są rozwiązywane? faktycznie nie ma niczego na zastępstwo? co wtedy, jak ogarniane jest to auto? zdarzały się komuś zaległości w trasach czy to raczej odrębne kwestie?

@Halina

ph b2b

Czy przedstawiciel handlowy ds. pozyskiwania klientów B2B ma możliwość jakiejś elastyczności w kwestii godzin pracy? W jakich godzinach zazwyczaj pracujecie 8-16? Można by zaczynać godzinę wcześnie czy później czy raczej wszyscy się trzymają stałych godzin?

@ph b2b

Jaki macie zespół? Jaka atmosfera?

JK
@ph b2b

Jeśli chodzi o elastyczne godziny pracy to przynajmniej w moim przypadku była to kwestia do ustalenia z kierownikiem rejonu. Myślę, że jak masz ważny powód to pójdą Ci bez problemu na rękę.

carlos
@ph b2b

Zespół bardzo różnorodny, od młodych osób dopiero po szkole, po osoby w wieku emerytalnym. Na atmosferę narzekać raczej nie można. Nie trzeba walczyć o swoją wypłatę czy urlop, jak był covid to też od razu dostaliśmy płyny do dezynfekcji, maski itd. Jest dużo fajnych konkursów w okolicach świąt w tym też takich dla rodzin czy dzieci osób zatrudnionych, są też organizowane wspólne akcje charytatywne. No ogólnie widać, że nie jesteś im kompletnie obojętny i od razu się człowiek w takim miejscu lepiej czuje.

xyz
@ph b2b

Handlowcy w teorii pracują 8-16, w praktyce różnie, czasem musza wyjechać i o 6 jak mają instalacje rano, a czasem wieczorami jeszcze piszą maiie, oferty. Mają zrobić 40 godzin w tygodniu, ale wielu robi więcej. Ogólnie nie mają lekko bo nie są tylko od szukania nowych klientów i negocjacji ale też od podwyżek, przedłużania umów, gaszenia pożarów, raportowania, papierologii...

Tarta
@xyz

A dostają za takie nadgodziny jakieś dodatkowe pieniądze, czy ta praca przejawia się tylko w prowizji, jak więcej sprzedadzą? I czy w ogóle jest jakaś podstawa czy tylko i wyłączeni pieniądze ze sprzedaży?

Mario

Gdzie są oferty do tej firmy piszecie że są a ja nie widzę?

Paw
@Mario

przedstawiciel i serwisant takie są ogłoszenia

povv
@Paw

o to by mi pasowało, a gdzie dokładnie masz ofertę? aplikuje się mailowo?

@povv

przez portal rekrutacyjny wydaje mi się, że najlepiej aplikować, a oferta znajduje się na jednym z nich, na pracuj (kropka) pl, piszę w ten sposób bo tu chyba nie można podawać nazw portali

servvis

Praca na zmiany czy stałe godziny?

frog
@servvis

stałe godziny ustalane z kierownikiem.

@frog

Jeszcze byś mi powiedział w jakich ramach czasowych?

Halina

pytanie tylko jak tu idzie się z tym dogadać? ciężko żeby każdemu pójść z tym na rękę? samo w sobie kierownictwo jak oceniacie, w relacji z nimi jest ok? nie ma się co martwić?

Zostaw merytoryczną opinię o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.