Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Delikomat Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Delikomat Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Tysia - 2013-08-22 15:00:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jedzie na wszystkich w firmie. to ma dobrze. chwali sie jak paw.
zdjecie uzytkownika
antoni wozich - 2013-08-23 08:36:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ha ha ha jak macie czas pisać pierdy to kto obsługuje automaty?
To jest jak bajka wszędzie każdemu źle, może załóżcie sobie własną działalność i będzie wspaniale.
W pracy trzeba pracować a nie pisać głupoty nie trzeba nikomu lizać ... by być na piedestale, wyniki same mówią za siebie.
Dla zmartwionych zarobkami, kasy marketów czekają na was tylko nie zapomnijcie o pampersach.

zdjecie uzytkownika
Olaf - 2013-08-30 08:34:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,

Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie.
Na jakie warunki finansowe można liczyć jeśli chodzi o PH?
Z góry dziękuję
zdjecie uzytkownika
robi - 2013-09-09 21:46:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Prawda jest taka że w tej firmie jest jak w rodzinie.
Tylko szkoda że jak w rodzinie patologicznej...
zdjecie uzytkownika
antoni wozich - 2013-09-11 21:56:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
patologicznej???? nie pisz o swojej rodzinie tylko opinie o Delikomat
aha i wstaw sobie nowe implanty bo te Ci sie już zużyły
zdjecie uzytkownika
ziuta - 2013-09-11 21:59:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tysia - 2013-08-22 15:00:18

jedzie na wszystkich w firmie. to ma dobrze. chwali sie jak paw.
no racja
zdjecie uzytkownika
Yabi - 2013-09-13 15:14:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rozmiar patologii u niektórych, z pozoru bardzo czarujących, uprzejmych, nieskazitelnie poczciwych i uczciwych, jest niewyobrażalny. Maska jednak spada, bo na fałszu się nie trzyma. Jak dobrze, że to już koniec....patologii.
zdjecie uzytkownika
OK - 2013-10-14 23:57:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
OK
zdjecie uzytkownika
krzysiek - 2014-03-03 13:27:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
serwisanci i monterzy w firmie są zabiegani, jeżeli ktoś pracuje po 12 godzin jest w stanie zarobić ponad 2000 zł.nowi pracownicy dostają najgorsze automaty do obsługi (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Wojtek - 2014-08-14 17:31:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam. właśnie zwolniłem się z konkurencyjnej firmy i szukam pracy jako serwisant maszyn. Proszę o więcej informacji na temat aktualnych ofert pracy na to stanowisko albo podobne, bo nie wiem nic o Waszej firmie. Tak szukkałem w necie po firmach zajmujących się automatami i trafiłem na Waszą stronę. Potam trafiłem tutaj na to forum i nie za bardzo znam zasady tu panujące, tym bardziej jak patrzę to ostatni wpis jest z marca 2014 roku. Ale byłbym bardzo happy jak by ktoś napisał mimo wszystko bo na stronie internetowej bardzo nie wiele informacji przydatnych było dla mnie. Pozdrawiam, Wojtek Kowalski.
zdjecie uzytkownika
kropka - 2014-08-16 13:40:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
do Wojtek

skontaktuj się przez stonkę albo wyślij C.V na delikomat@delikomat.pl (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
jon snow - 2014-09-05 19:28:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
wiecie czy są jakieś ekstra profity np system ok albo multisporty? lubię z pracy wysysać jak komar ile się da. chętnie jako serwisant maszyn mógłbym pracować
zdjecie uzytkownika
tymek - 2014-12-04 14:36:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie widziałem obecnie żadnego nowego ogłoszenia w kierunku związanym ze stanowiskiem serwisanta maszyn.. ale tez swoją drogą do takiego stanowiska potrzeba troche doświadczenia mieć, więc nie wiem jak to wszystko wygląda tak naprawde.. a też byłbym zainteresowany praca u nich, więc nie wiem dokładnie..
zdjecie uzytkownika
dfgh - 2014-12-09 08:18:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A mój mąż właśnie sie u nich zatrudnił :)
zdjecie uzytkownika
Jarek Zaranek - 2014-12-31 12:31:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jon snow - 2014-09-05 19:28:43]:
Jesteś zwykłym złamasem!!!!! i dostaniesz kijaszem!!!!!
zdjecie uzytkownika
Janusz Deska - 2015-01-15 09:57:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [antoni wozich - 2013-09-11 21:56:20]:
Dokładnie. Zapomnij o ośmiogodzinnej pracy. Jeżeli wyrabiasz się w osiem godzin nie musisz się obawiać, zawsze znajdą ci zajęcie żebyś z dyszki nie schodził. Najczęściej jest to 12h :). Lecz o tych nadgodzinach nie wspominaj !!! Na twoje miejsce mają już 3 kolejnych nieświadomych !!!
zdjecie uzytkownika
zenek - 2015-02-13 18:27:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [dfgh - 2014-12-09 08:18:36]:
Będzie walił po 12 h złamas!!!!
zdjecie uzytkownika
polaczek - 2015-08-17 18:23:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może jeszcze jakiś czas temu w firmie było rzeczywiście miło pracować, ale te czasy chyba już bezpowrotnie minęły. Zwłaszcza , że te nadgodziny o ktorych wspominacie często w swoich postach to nie jest żadna bajka a szara rzeczywistość. Oczywiście wytrwali są w stanie tu pracować, ale pytanie czy warto...
zdjecie uzytkownika
antoni kosiba - 2015-09-10 14:01:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijać szerokim łukiem!!!!! Każda firma ma swoje ciemne strony ale tam to już zupełny kanał!!!!
zdjecie uzytkownika
ted dinard - 2015-09-14 07:35:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
wielu tam donosicieli!!!! Ogólnie porażka - wyzysk człowieka!!!!
zdjecie uzytkownika
uwe - 2015-09-14 09:02:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Handlowcy w tej firmie to zwykłe pajace!!!! Banda złamasów!!!
zdjecie uzytkownika
Maciek - 2015-09-15 10:29:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
KOCHAM DELIKOMAT!!!!!
zdjecie uzytkownika
4t5y67u - 2015-09-16 21:27:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cześć,nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu w firmie szukali pracowników do zatrudnienia na stanowisko przedstawiciela handlowego, zastanawiam się czy w najbliższym czasie znów będą prowadzić jakąś rekrutację, byłbym zainteresowany podjęciem pracy u nich, niestety wtedy przegapiłem proces rekrutacji.
zdjecie uzytkownika
EL KUCZO - 2015-09-17 11:31:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DELIKOMAT cały czas szuka pracowników! - przy takiej rotacji non stop są prowadzone rekrutacje!!!!
zdjecie uzytkownika
Zenek - 2015-09-17 11:37:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jestem nie do ruszenia!!!! Jestem zwycięzcą!!!!
zdjecie uzytkownika
Franek - 2015-09-18 17:49:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Super
zdjecie uzytkownika
pete burns - 2015-09-21 10:04:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma powinna zainwestować w antyperspiranty wielu pracowników strasznie śmierdzi potem!!!!!
zdjecie uzytkownika
Zenek - 2015-09-28 08:09:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Marcin kręci wałki na magazynie!
zdjecie uzytkownika
othis - 2015-09-30 07:31:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pierwszy dzień pracy w delikomacie, to ostatni dzień normalności!!!!
zdjecie uzytkownika
Adi Miśka - 2015-10-07 07:14:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przemiał pracowników na ogromną skalę!!!! zatrudniają człowieka - eksploatują - a potem do kosza i na jego miejsce kolejnego nieświadomego!!!!
zdjecie uzytkownika
B( o )( o )BS - 2015-10-09 13:17:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Lecą w kule!
zdjecie uzytkownika
Miszczu - 2015-10-15 12:47:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Fajna firma, pracuję ponad 2 lata i jestem zadowolony. Umowa o pracę, pakiet prywatnej opieki medycznej, karta Multisport w połowie opłacona przez firmę, wypłata zawsze na czas, przyzwoity samochód służbowy, spoko zarząd...
Narobić się trzeba, ale nie znam firmy co by płaciła za opier... się. No chyba że dyrektorzy na kopalni. ;)
Polecam!
zdjecie uzytkownika
rysiek - 2015-10-17 01:50:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no prosze, jednak oferują umowe o prace, to super @Miszczu! Ja szukam pracy już 2 miesiąc i zastawiam się czy jeszcze będzie rekrutacja na przedstawiciela handlowego u nich. Działają oczywiście w branży vendingowej, wiec to oni montują też te wszystkie automaty z napojamki czy z przekąskami w firmach.
zdjecie uzytkownika
Miszczu - 2015-10-31 00:03:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tego co wiem to teraz masz szansę na przedstawiciela w okolicach Wrocławia i Warszawy. Tylko musisz być dobry :) W innych rejonach mamy komplet.
zdjecie uzytkownika
mania - 2015-11-16 11:02:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
akurat do tego czy ktos jest dobry czy nie oceni doswiadczeie jakie uzyskal przez wzglad na swoja prace. ja w handlu akurat mam spore doswiadczenie, wszystkie zdolnosci komunikacyjne i utrzymywanie kontaktow z klientami mialam. tez slyszlalam ze w delikoment polska daja umowe o prace. ale jak to jest mniej wiecej z zarobkami? gdyz mam pewnie pulap z ktorego nie chcialabym schodzic.
zdjecie uzytkownika
manhunt - 2015-11-25 09:44:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Miszczu tylko jest jeden mały problem przedstawiciele w Delikomacie to cieńkie bolki!!!!!
zdjecie uzytkownika
mk - 2015-11-26 18:24:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Skoro tak uważasz to masz teraz szansę aby się samemu sprawdzić w naszej firmie.Zapraszamy droga otwarta. Pokaż co potrafisz i zobaczysz jak to na prawdę jest. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
siostrzenica - 2015-12-03 17:25:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
moja ciocia pracuje o nich na stanowisku przedstawiciela handlowego, wiadomo, że ta praca nie należy do najłatwiejszych głównie czasowo, ale pensje ma bardzo dobre
zdjecie uzytkownika
ryt - 2016-01-23 23:00:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ostatnio piłem waszą czekoladę. Czy oprócz w automatach , można gdzieś ją kupić?
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Konkretnie, merytorycznie, jasno i bez owijania w bawełnę.
Pytania: standard raczej, ale dla ambitnych
Jak chcesz się w pracy opier... to sobie odpuść.
zdjecie uzytkownika
jp - 2016-01-27 13:58:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja mam całkiem inne zdanie na ten temat i patrzę na to z innej perspektywy. Zawsze tak jest że dział handlowy utrzymuje całość firmy. Wiadomo że handlowców zawsze w tej firmie trzyma się krótko za mordę a rotacja spora. Nie ma handlu nie ma firmy Proste. Można kogoś lubić mniej lub więcej lub wcale. Życie. Wracając do tematu darka. Kolo ma niezły zapierd....gdyż ciśnie góra i jest sam na jawie. podejrzewam że inni handlowcy też mają ciśnienie na wstawianie. Jeśli idę do niego z dilem to jeszcze się nie zdarzyło żeby odmówił. Gość dla mnie ok . Co do auta.....każdy z nas jeździ praktycznie nowka. Jeszczejedno.....prawdziwych kolegów poznaje się w biedzie. Nara
zdjecie uzytkownika
kolo - 2016-01-30 09:08:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Daro jest ok. robi swoje,PRACA a kolegów poszukaj sobie na swoim podwórku, w pracy pracuj, proste

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikomat Polska Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: