Delikomat Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Delikomat Polska Sp. z o.o.

krzysiek 2016-05-31 09:15
Warto się pchać do takiej firmy? przecież konkurencja jest ogromna, praktycznie każde biuro ma swoje jak nie automaty do kaw to jakieś inne własne sprzęty, tak samo z vendingami, firm, tego typu jest sporo.
Szyszka 2016-06-02 00:49
Jak jesteś dobry to warto, jak chcesz sie obijac i brać podstawę to odpuść.
Gregory 2016-06-06 11:11
A ja w dalszym ciągu się nie dowiedziałem co znaczy "warunki kasowe ok".
olek 2016-07-08 14:11
A gdzie lepiej? w Edenie czy w Delikomacie?
Gość 2016-07-08 18:08
Co ma "piernik do wiatraka".
Weey 2016-07-09 22:25
A skąd wiesz że wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy?
weey 2016-07-11 21:54
Wypłata jest zawsze w terminie. Pod tym względem nie ma co narzekać :)
Radek 2016-07-18 10:36
A czy jest to sprawdzone, że wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków , bo pisać w ogłoszeniach to można wszystko.
Radek 2016-07-18 13:42
Z tego co słyszałem to te stawki to pic na wodę
miki 2016-07-18 20:29
To się mylisz. Pracujesz sumiennie i zarabiasz adekwatnie....to nie jest pic. Robota ciężka i niejeden wymięka lecz pracowałem ciężej za mniejsze pieniądze. Jest ok.
miki 2016-07-20 22:15
nowi "starzy" z wodzianki już tam pracują i się kocą ...
Edek 2016-07-20 23:53
bzdura! rotacja jest bardzo mała, wiele osób pracuje 5,10 lat a nawet dłużej!
Edek 2016-07-20 23:59
Od handlowców wymagają bardzo dużo, zatrudniają tylko najlepszych, z doświedczeniem. Płacą zależnie od wyników (premie), więc jak ktoś jest dobry to będzie mu odpowiadać.
pawelcio 2016-07-21 11:26
A co tam w bielsku słychać? Myślałem nad pracą jako handlowiec, ale sądze ze to mało ambitne zajecie latanie po firmach i stawianie maszyn z kawa
los edenos 2016-07-23 15:16
to jest tzw. czyszczenie klamek ... bieganie po firmach
yty 2016-08-02 09:23
Praca nie jest zmianowa. Cały czas się rozwijamy więc obserwuj ogłoszenia.
Michu 2016-08-11 23:42
W Bielsku wszystko dobrze. Jeśli myślisz, że handlowcy mają mało ambitna pracę, to zostań tam gdzie jesteś. Do nas się nie nadajesz.
porto 2016-08-12 21:19
A jaki region Ciebie interesuje?
klient 2016-09-01 21:17
Dzień dobry. W ubiegłym tygodniu miałam spotkanie z jednym z państwa przedstawicieli na terenie mazowsza. Muszę przyznać że poziom przeprowadzonej z tym człowiekiem rozmowy , jego kompetencje , dobór odpowiedniego urządzenia a także wiedza produktowa pozwala mi na pogratulowanie szefom firmy takich pracowników. Doskonałe przygotowanie do rozmowy i zachęcenie do współpracy właśnie z wami. Piłam Państwa produkty w jednym z warszawskich szpitali i muszę szczerze przyznać że jakość jest bardzo zadowalająca a czekolada......super. pozdrawiam i gratuluję.
gosc 2016-09-02 07:26
Czy obecnie prowadzicie rekrutację na Śląsku? Jak płacą na serwisie.
Pracownik 2016-09-07 20:40
Kolego, jak na jedynie kilka godzin pracy w Delikomat Twoje obserwacje szczególnie w kontekście atmosfery i warunków pracy i płacy są zaskakujące.
Oczywiście masz prawo do wlaśnie takiej oceny, jednak to bardzo subiektywny , wykrzywiony i krzywdzący nas obraz.
Pracuję w tej firmie i nie mogę zgodzić się z Twoją opinią.
Szkoda, że nie miliśmy szansy i okazji popracować wspólnie nieco dłużej i lepiej się poznać.
Pozdrawiam i życzę sukcesów na rynku pracy.
niepolecamgrubycwks 2016-09-09 10:14
Z tego co wiem to w mojej aktualnej firmie szukają ,bo się mnie pytali czy bym sobie w tym zawodzie nie poradził ,więc mogę dać Ci namiary na priw jak podasz maila albo nr.Ale z racji tego ,że jestem świeży nie powiem Ci za dużo o zarobkach choć branża podobna do tej opisywanej powyżej.
Szymek 2016-09-14 23:59
Z tego co wiem to w Poznaniu jeszcze nikogo nie zatrudnili
Szymek 2016-09-15 00:00
Z tego co wiem to w Poznaniu jeszcze nikogo nie zatrudnili
Kris 2016-09-16 19:10
Niby spoko, ale nie szanują doświadczonych pracowników.
duck 2016-09-28 11:42
nic nie musi robic robią to za niego pracownicy...
oki 2016-09-30 23:35
Jest dobrze. Taka jest prawda. Chcesz pracować uczciwie będziesz zadowolony.
payo 2016-10-08 19:38
polczyk a możesz rozwinąć co rozumiesz jako dobre pensje?
megi 2016-11-07 22:25
Pracuję już w tej firmie parę dobrych lat. Firma rzetelna, wypłata na czas, karty multi + prywatna opieka medyczna. Premie roczne, bony i prezenty na swięta. Swietna "rodzinna" atmosfera. Jedyne przed czym należy przestrzec przyszłych serwisantów/technikow to brak jakiejkolwiek mozliwości awansu. Po ponad 5 latach pracy zadnej podwyzki. Srednio pensja wrazsta w ciagu 4 lat o jakies +/-300zl netto (co wynika tylko z tego ze dochodza CI nowe automaty w terenie z których masz prowizje)o ile twoj teren sie rozwija. Ale w pewnym momencie już nie ogarniasz terenu i przychodzi nowy serwisant bo sam sie juz nie wyrabiasz i muszisz oddac mu czesc swoich automatow, ktore masz pod opieka wiec pensja troche spada. A wiadomo za karte z multisporta i opieke medyczna(za ktore czesciowo trzeba zaplacic) rodziny nie wykarmisz. Podsumowujac. Praca nie jest cieżka, robisz swoje nikt sie nie czepia. Warunki calkiem przyzwoite wiec nie ma co narzekac. Ale jesli masz ambicje i chcesz sie rozwijac to nie polecam. Nie ma co liczyc na jakiekolwiek docenienie doswiadczonych pracownikow, ktorzy niejednokrotnie wykonuja prace za 3 osoby.
Mordka 2016-11-15 23:08
Zgadzam sie w stu procentach. Od siebie dodam, ze praca nie kończy sie na 8h. Nie ma profesjonalnych szkoleń wiec na poczatku trzeba poświecić sporo czasu aby np cos naprawić (serwisanci nie dosypują tylko proszków). Cieżko jest załatwić urlop, a gdy juz sie go dostanie to pozniej znów trzeba pracować po 10-12h aby automaty doprowadzić do porządku. Wg mnie jest to praca dla desperatów, którzy maja rożne zobowiązania finansowe. Na pewno nie dla ambitnych, głodnych rozwoju (nie obrażając serwisantów).
nerwica 2016-12-09 19:22
dzieki za premie roczną oszusci za cały rok roboty 1300
wqrwiony 2016-12-11 17:10
Kur.. tak mało niewiele ponad tysiąc złotych premii ??????????? zapieprzamy jak wariaci na bilans spółki a zyski rozparcelowane są tylko na górze ??? nie szanujecie nas to niedługo zostaniecie sami ,bo mało kto chce zasuwać za najniższą krajową ,licząc ,że premia roczna mu to wynagrodzi ,dobrze że dostałem ponad tysiaka bo nie każdemu tak się udało. brak mi słów .
zainteresowany 2017-01-11 14:37
2300 za 8h jako serwisant się wyciągnie?
Rtg 2017-01-11 21:10
Tak.
serwisman 2017-01-12 09:19
2300 spokojnie. Dużo zależy od rejonu, niektórzy mają ponad 3000.
mg 2017-01-30 19:59
Zeby miec 3000zł na serwisie to raczej dom musisz traktować jak hotel. Jesli nie masz rodziny i jestes pracoholikiem to moze te 3tys wyciagniesz ale zycia nie masz. Jesli chcesz miec zycie normalne to nie licz na wiecej niz 2400 +-200zł i taka jest prawda i koleszko serwisman kitu ludziom nie wciskaj bo juz tu pare dobrych lat pracuje i wiem jak jest.
Janko 2017-02-05 00:21
Skoro jest tak słabo z kasą to czemu tyle tam pracujesz?
Były PH 2017-02-11 12:25
Zatrudniają tylko na umowie o pracę. Podstawa z reguły to najniższa krajowa lub niewiele wyższa plus prowizja regulaminowa. Prowizje mogą być bardzo wysokie, nawet kilkukrotność pensji podstawowej, teoretycznie poziom zarobków jest nieograniczony. Problem polega na tym, że pierwsze prowizje wypłacane są dopiero po roku, a gdy się odchodzi z pracy to prowizji firma nie wypłaca, co tak naprawdę jest niezgodne z prawem, gdyż prowizje regulaminowe należą się niezależnie czy się jeszcze pracuje czy też nie. Ja osobiście temat odpuściłem i nie występowałem na drogę sądową o zapłatę należnych wypracowanych prowizji regulaminowych - choć temat jest z góry wygrany przez pracownika, to trzeba na to poświecić jakieś dwa lata, więc odpuściłem. Średnie zarobki dobrego PH to 5000-7000 złotych miesięcznie, oczywiście, jeśli pracujemy powyżej roku. Pensja wypłacana zawsze na czas. Do tego służbowy samochód, telefon, dostęp do biura wyposażonego w komputer (z dostępem do Internetu), drukarkę, faks, kserokopiarkę. Każdy z pracowników ma dostęp do gorących napojów w nieograniczonej ilości, z których może korzystać. Firma też wypłaca z funduszu socjalnego premię świąteczną na koniec roku. Generalnie atmosfera w firmie dobra, ma się wrażenie, że wszyscy są sobie równi, choć oczywiście tak nie jest. Szefostwo firmy jest dostępne dla pracownika i w każdej chwili pracownik może się zwrócić o jakieś wskazówki czy pomoc w rozwiązaniu problemu lub zgłosić jakieś usprawnienie, jeśli jest dobre to z pewnością zostanie wdrożone. Tak, więc, jeśli ktoś planuje tam pracować dłużej i jest dobry to warto tam pracować, jeśli ktoś chce się zatrudnić na krótko, to nie warto, bo wszystko się traci. Poza tym za moich czasów często zmieniały się reguły wynagrodzania prowizyjnego.
zainteresowany 2017-02-13 10:09
W jakim rejonie kraju pracowałeś? Dlaczego odszedłeś?
X 2017-04-10 13:50
Serwis- Ciężko o urlop, najlepiej jakby człowiek pracował 24/7 bo nie ma kto zastępować (robią to inni serwisanci którym dochodzi dodatkowa robota za parę groszy). Zarobki: zaczyna się od 1800 i po 3 miesiącach najnizsza krajowka +porcje sprzedażowe. Można koło 3000 zarobić ale 10h to minimum żeby tyle wyciągnąć i w zależności od terenu. Sporo fizycznej pracy, często ludzie nie wyrabiają. Raczej ciężko polecić. Pracownicy eksploatowani mocno
Maja 2017-04-13 09:50
@X rozumiem, że jest to ciężka praca fizyczna. Wspominasz, że "często ludzie nie wyrabiają". Czy oznacza to, że w firmie jest duża rotacja?
Xxxwwa 2017-04-14 08:54
Haa znam typa co schudł z 10kg przez rok ,ale gdy pytam ile zarobił to mc w mc ma 3 z przodu ,ale pracuje zawsze powyżej 8h i ma rozległy rejon ,wiec to zależy od jego podejścia ,co do urlopu to tez widzę nie ma problemu ,fakt jest ciężko ,dużo się nadźwigasz,nawkurwiasz na klientów ,robisz za księgowość,konwojenta,składasz zamówienia,towarujesz,jeździsz,targasz po schodach ale w sumie gdzie dają kasę za nic ?U nas nawet z-ca kierownika oddziału pracuje w terenie,wiec to nie jest praca dla leserów i tyle.
Rotacja 2017-04-14 12:21
No trochę osób się przewinęło w ostatnim czasie,nawet bardzo dużo ,ale nie każdy się tez nadaje ,kij ma dwa końce
@Maja 2017-04-26 16:27
Morale pracowników coraz to niższe, dzieje się coraz gorzej w tej firmie. Nie warto. Zaraz się ludzie pozwalniają,ciekawe jak sobie wtedy zarząd poradzi
Pracownik_szary 2017-04-29 14:52
Zalewają firmę nowymi osobami ,tracąc starych pracowników ,a to się przekłada na niższą jakość serwisu ,bo by zaczęli pracować jak doświadczeni serwisanci to potrzeba czasu,a tego brakuje..... i później się zdziwią jak klient odejdzie :( szkoda że idzie wszystko w złą stronę,a pare lat wstecz była fajna rodzinna atmosfera
Stanley 2017-05-08 22:41
Firma fajnie się rozwija. Zwłaszcza widać to chyba w rejonie Mazowsza, Małopolski i Śląska - pozyskuje wielu nowych klientów a raczej nie traci starych i wartościowych. Rok temu pojawił się nowy "szef sprzedaży" który wprowadził tylko zamieszanie, ale myślę że zarząd niedługo przejrzy na oczy i się go pozbędą. Fakt, atmosfera trochę się zmienia, nie jest już tak rodzinne jak kiedyś, ale no normalna sytuacja. W końcu na etacie jest już ponad 130 osób w całej Polsce, nie ma siły żeby się wszyscy znali i wszyscy lubili.
Serwis ma pełne ręce roboty to fakt, ale kasa się zgadza, jest zawsze na czas i do tego mają samochód służbowy pod dom, nie muszą wydawać ze swoich na dojazdy. Są też Multisporty i Luxmed. Polecam!
endriu 2017-05-09 12:47
to aż taki zły jest ten Wasz niby nowy szef sprzedaży ??
Miki 2017-05-11 09:18
Faktem jest , że firma się rozwija bardzo dynamicznie w każdym obszarze. Zmiany są potrzebne i dobrze że są. Im szybciej zakkceptujemy, ze to nie jest już mała firma rodzinna o atmosferze jak u Mamy tym będziemy przeżywać mniej frustrujących chwil. Powodzenia dla Wszystkich:)
Pracownik 2017-05-11 16:09
Ciężka praca, ale warto. Nidzie nie ma nic za darmo. Atmosfera bez zarzutu. Polecam
Gonia 2017-05-17 18:06
Kasa stoi od lat w miejscu ,podczas gdy u konkurencji i w innych branżach idzie mocno do góry ,2300 za zapierdol po 8-10 godz na poczatku to dużo ?
Zostaw swoją opinię o Delikomat Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikomat Polska Sp. z o.o.