Opinie o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Tu sie musze zgodzic ,serwis automatu to cos wiecej niz dosypanie towaru a kielivhy nie myte zarastają pleśnią blyskawicznie

Justyna

nikt tego nie zgłosił że taka sytuacja jest? albo było zgłaszane ale sukcesywnie pomijane....

V

Serwisanci jeżdżą po przeróżnych firmach, instytucjach i wszędzie słychać o podwyżkach. W delikomacie za to można dostać co najwyżej śmieszną premię za pokazanie kodu QR. Poszanowanie pracownika na bardzo mizernym poziomie w przyrównaniu do dzisiejszego rynku pracodawców.

@V

To jest dobre... jeżdżą po różnych firmach itd, jest póki co rynek pracownika... więc jaki widzisz czlowieku problem, zamiast pisać bzdurne komentarze, wydrukować CV i po tych wspomnianych firmach je składać? tym bardziej że czesto masz już punkt zaczepienia i kogoś tam znasz

BlueOnBlack

Byłam 2 miesiące temu na rozmowie rekrutacyjnej w Bielsku - Białej. Zero konkretów, rozmowa w żaden sposób nie była merytoryczna, Pani przeprowadzająca rozmowę nie była do niej przygotowana. Nie usłyszałam ani ile bym zarabiała, ani co miałabym tam robić. Jeżeli praca tam jest równie chaotyczna to dziękuję:)

@BlueOnBlack

A na jakie stanowisko? I jak Pani prowadząca miała na imię?

cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Technik. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

zainteresowany

Gdzie poszukuję, jakies ogłoszenie? U mnie na zakładzie mają maszyny, kawa bardzo dobra a robota wygląda na fajną.

Najlepiej sobie odpuscic . Praca za najnizsza krajowa

Serwisant

Najnizsza krajowa? Nie sądzę;) napewno lepiej niż na produkcji

bo
@zainteresowany

bo to prawda

Serwisant

sami nie wiedza czego chca chaotyczne pytania

dla (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Rozmowa na poziomie zenady.(usunięte przez administratora) Zadnych konkretow. Najpierw powinni zmienic rekrutera a potem szukac reszty pracownikow

@Kandydat

Na jakie stanowisko rozmowa i w jakim mieście?

dla mnie spoko

Chętny do pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia w rejonie Katowic i jakie warunki zatrudnienia

@Chętny do pracy

Dzwoń 33 48 50 500 lub pisz delikomat@delikomat.pl

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Kiepsko, rozkładając towar w lidlu zarobisz więcej

zenek

A na jakim stanowisku?

mis
@ja

To prawda szkoda zdrowia

Kolo
@mis

Zastanawiam się nad aplikowaniem. W obecnej firmie vendingowej mam ok 3tys netto zależy od miesiąca i poniżej nie schodzę. Wiadomo praca fizyczna czasem trzeba dźwignąć ale nic za darmo nie ma. Jak to wygląda w Delikomacie

@Kolo

W delikomacie parę stówek więcej na start niż 3000 brutto :)

Kolo

Znajomy który przeszedł z innej firmy mówi że jak masz doświadczenie to dali mu 3500 netto na start. Więc nie wiem czy dzielą na lepszych i gorszych

Lewy

W dziale handlowym dużo poniżej stawek rynkowych.

Urban

dobra firma

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Urban

A na jakie stanowisko, dział?

Czy na Trójmiasto teraz jest możliwość dołączenia to teamu serwisowego?

@Zainteresowany

Pytaj u źródła. Dane znajdziesz na stronie firmy.

@nick
@NIck

Nie ma w ogóle kontaktu na odział Trójmiasto

@@nick

delikomat@delikomat.pl

Zainteresowana

Jakimi autami jeżdżą ludzie w delikomacie? Serwisant, lider, kierownik?

@Zainteresowana

Takimi na czterech kółkach z potrzebnymi dodatkami, typu silnik, hamulce, skrzynia biegów itd itp ;) Marka chyba bez znaczenia ;) A tak w ogóle to rozumiem, że pytanie nie było serio ;)

serwis
@Zainteresowana

W większości są to Experty, czasami jeszcze zdarzają się Partnery ale przy wymianie- i tak raczej idą w Experty, technicy mają do dyspozycji Boxery.

nowymi, moje np. ma ok. 3 lata, najstarsze chyba mają po 5 i idą do wymiany

Łysy
@Zainteresowana

Ja mam busa od porshe, fajny tylko dużo pali ????????‍♂️ A tak naprawdę to co to ma do rzeczy ? Jakie auto byś nie miał to jest jedna zasada, jak dbasz tak masz. To jest twoje miejsce pracy i nie wyobrażam sobie jeżdżenia w (usunięte przez administratora) 8 godzin ????

Pozdrawiam serdecznie
@Zainteresowana

Zapytaj lepiej jakimi jeżdżą byli pracownicy i czym się zajmują , mało kto tam został ze starych pracowników. Odpowiadając na pytanie Peugeoty boxery,partnery ,experty a kierownicy osobowymi wersjami króla lwa. Praca fajna była kiedyś na początek by zarobić i zdobyć doświadczenie a później już dokręcali śrubę z roku na rok .

Ok

Dobry pracodawca , wypłata na czas ...jak dobrze wykonujesz swoją robotę jest ok

@Ok

Kazdy przyzwoity pracodawca placi pracownikom na czas. To nie jest szczegolnie wyjatkowa zaleta..Dobrego pracodawce definiuje zdecydowanie wiecej rzeczy. No ale jesli przywolano tutaj ta jedyna zalete, to niech ta pensja bedzie chociaz przyzwoita. Bo ta wyplacana na czas jest jakims dramatem!

@Ok

Faktycznie stabilny pracodawca. Pracujemy normalnie mimo pandemii. Niestety wynagrodzenia są jednymi z najniższych w naszym rejonie.

@@@

Powiem tak kolego pracowałam w innej firmie vendingowej i uwierz ze pensja byla dzielona momentami i nie na czas ,wcześniej tez bylo z tym różnie, ucinali premie liczyłeś ,na fajna wypłatę a tu szok,no i 0 premii,0 socjalu tak jest właśnie u konkurencji wiec chyba tu nie jest ,aż tak źle jak opisujesz .Docenił byś tego pracodawcę jak byś poszedl na miesiąc do w/o ????????

Chudy

Nie ma sie do czego przyczepic.cała ekipa super.wszyscy pomocni,zyczliwi.zarobki dobre. Jezeli ktos marudzi na tego pracodawce to ma syndrom foki. Ja jestem zadowolony

Za grosze kręgosłup zniszczysz, punktów tyle że nie ma opcji zrobić dobrze swoją pracę w 8 godzin. Reasumując cały dzień jazdy biegania z puszkami po schodach na koniec dnia w nagrodzie jedziesz na bazę się załadować.

Minia
@Tomek

Masz rację. Pieniądze nie adekwatne do tej pracy. Dodatkowo usuwają wpisy

Minia

Tak to są nasze problemy. Zapewne siedzisz za biurkiem skoro uważasz że to nie problem. Zapraszam w teren wtedy zobaczysz jak jest na prawdę. Lepiej będzie jak się więcej nie będziesz wypowiadała.

Bożek

A czy w razie wypadku przy pracy obwiniają pracownika ,czy wyciągają pomocną dłoń ? :>

@Bożek

Ja przez cała prace wypadku nie miałem, ale jak komuś coś się przytrafiło to raczej spoko, pomagali. Jak pojawiła się korona to mamy pod dostatkiem maseczek, rękawiczek, płynów itp. Jak pojawili się pierwsi chorzy w firmie to dostali zestawy witamin itp. a w razie potrzeby firma kupiła takie maszynki do koncentrowania tlenu

@NIck

Z tymi paczkami to był bardzo dobry pomysł, wielu z nas realnie to pomogło, a nikt się tego nie spodziewał - Koncentratory tlenu też z tego co wiem mocno się przydają. Tutaj duży plus.

Czy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. zatrudnia studentów?

NIck

Jak są chętni i się nadają to tak

Zainteresowana

Jakimi autami jeżdżą ludzie w delikomacie? Serwisant, lider, kierownik?

Rownież handlowiec

Możesz opisać swoje doświadczenie z tą firma?

zadowolona

Jak dla mnie to najlepszy pracodawca jakiego miałam do tej pory pracować trzeba ale jak pracujesz dobrze to nikt się nie czepia. Trzeba umieć sobie prace zorganizować ,lubić kontakt z innymi ludźmi .Mam porównanie bo pracowałam w rożnych miejscach .Koleżanki i koledzy w pracy bardzo pomocni jak dla mnie oby tak dalej .Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Realista
@zadowolona

Jeżeli to najlepszy pracodawca do tej pory to widać że na wyższe cele w życiu cie nie stać.Nie obrażając serwisantów bo mam ogromny szacunek do nich, jest to praca dla ludzi mniej ambitnych, bardziej ambitni chcący coś osiągnąć niestety dłużej się tu nie zatrzymują i to jest problem którego szefostwo firmy nie dostrzega:(

@Realista

Nie zgodzę się z tym komentarzem. Praca serwisanta jest naprawdę dobra praca i zgodzę się ze wcześniejszym komentarze ze nigdy do tej pory nie bylo przyjemności pracować w tak przyjemnym gronie jak i być zadowolonym z pracy jaka się wykonuje

Zostaw merytoryczną opinię o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.