Opinie o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Romo

Mam pytanie dotyczące pracy jako serwisant automatów, widzę teraz taką ofertę. W jakich godzinach jest praca?

@Romo

różnie, 6-14, 7-15, 8-16, wszystko zależy jaki rejon i jak się dogadasz z kierownikiem

Romo
@pracownik

Okej, dzięki wielkie za info

Re
@pracownik

Daj sobie spokój z tą pracą . Szkoda kręgosłupa. Pracowałem w Krakowie .(usunięte przez administratora). Nosisz zgrzewki aż kręgosłup wysiądzie za 2500 zł.

Vending_Brothers

Dzień Dobry Koleżanki i Koledzy Vendingowi, A jak wygląda sytuacja w dziale sprzedaży, targety, zarobki, atmosfera, szef ?

Lewy
@Vending_Brothers

Targety wysokie, zarobki bazowe jak na handlowców bardzo niskie. No chyba że wstawisz coś fajnego to bedzie może dobra premia, tylko wstawic ciezko bo masz ciagle robic klientom podwyżki na wszytsko bo w końcu inflacja rekorodowo wysoka. Więc nie masz czasu wstawiać i zarobić.

@Lewy

No to warunki mogą na ciężkie tu wyglądać. :( Ale, że targety wysokie to jakie tak konkretnie?

Nie każdy ma taka opine ,ja chętnie tam bym wróciła . I utrzymuje kontakty .Jestem tam mile widziana. Niestety jeżeli ktoś kłóci sie ze wszystkimi i zamiast wykonywać obowiązki zajmuje sie plotkami zakupami i kto ma jaka rate za dom i za ile torebke nie zagrzeje tam miejsca, jak i pewnie nigdzie indziej

@były pracownik

No cóż, zróżnicowanie będzie zawsze występowało. a mogłabyś szerzej napisać dlaczego konkretnie byś chętnie tu wróciła? to tak dla równowagi żeby z każdej strony móc się zorientować

W.S
@były pracownik

To wracaj. Mają rekrutację otwartą ????

@Halina

Atmosfera bardzo miła można sie rozwijać dobre warunki pracy paczki ochrona medyczna . Ale na pierwszym miejscu naprawde spotkałam tam fajnych pomocnych i miłych ludzi

Niestety charakter tej wypowiedzi o czyms świadczy . Brak szacunku nie jest tam tolerowany może dlatego miejsca nie zagrzałas

Pracować trzeba , ale atmosfera jest naprawde fajna. (usunięte przez administratora) Szukasz wroga nie tam gdzie trzeba. Jeżeli było Ci tam tak źle to dlaczego jestes rozżalone że nie przedłużono Ci umowy. Bo przecież nie zostałaś zwolniona. Życze wykożystac energię na cos pozytyanego

Serwisant

sami nie wiedza czego chca chaotyczne pytania

dla (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
AD

Pracodawca jako firma nie jest najgorszy, kasa również, ale wiele do życzenia zostawiają przełożeni w szczególności(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora), stara się w bardzo stresujący i szkodliwy sposób wymusić pracę na 200% i wykazuje tylko wieczne niezadowolenie mimo „odwalania” kawału dobrej roboty. Wieczne awarie w automatach i wieczne narzekanie ze strony(usunięte przez administratora) na to, że nie wyrabiamy normy, która i tak jest niewykonalna mimo wszystkich maszyn sprawnych. A gdzie tutaj czas na naprawy bieżące. (usunięte przez administratora)upatrzył sobie jeden rejon, który bardzo mu nie odpowiada i odbija sie to na wszystkich pracownikach. Nie polecam współpracy chyba, że lubisz być wiecznie mieszany z wiadomo czym.

@AD

Standardowo, jak nie dasz siebie na łeb wejść, to nic Ci nie zrobi...

Fabian

Dlaczego? Przecież jest wporządku

Halina

A jest jakaś konkretna sugestia jak ten stan osiągnąć w takim razie? Bo łatwo napisać, a trudniej potem wdrożyć.

Kruk

Witam na jakie zarobki można liczyć na magazynie ?

Kruk

Witam na jakie zarobki można liczyć na magazynie ?

Grrrr

Po wybraniu napoju automat wydaje wodę w cenie kawy.

@Grrrr

Bardzo prosimy o zgłoszenie (wraz z numerem automatu- znajduje na froncie maszyny- jest to max. 5 cyfrowy numer) na bezpłatną infolinię 800 88 44 22, lub np. wysłanie SMS-a na numer 515 060 515. Dziękujemy

Sebastian

Nie polecam pracy serwisant automatòw ciężka fizyczna praca , nosisz zgrzewki po piętrach za dwa tysiące sześćset złotych aż kręgosłup Ci padnie .

Damian
@Sebastian

I nic do tego nie ma? Żadnych dodatków, czegokolwiek? Na jakiej umowie pracujesz?

LISEK
@Damian

Jako dodatek możesz dostać niemiłych klientów wiecznie niezadowolonych, brak wody w upały pot na plecach i tyle.

Sebastian
@Damian

Umowa zlecenie. Nie ma .

Kapitan
@Sebastian

Noi ciągle źle , ciągle mało i ciągle niedobrze . Atmosfera gorsza niż na pogrzebie, wszystko Państwo , wszyscy najmądrzejsi .

Ola
@Sebastian

Nie warto nawet tam iść . Marny grosz za ciężką pracę

Iza
@Ola

Jaka masz obecnie stawkę? Netto bez premii najlepiej powiedz podstawa mnie interesuje. Dzięki

Bartek

To samo praca serwisant automatòw to praca dla desperata. Jeżeli nim jesteś to idź do Delikomatu. Po 3 miesiącach kręgosłup do wymiany i na lekarza nie starczy nawet .

Qpoi
@Bartek

Niech Was ręką boska broni iść tam do pracy na serwisant automatòw.

pracodawca docenia wieloletnią pracę,jak ktoś wykonuje swoją pracę dobrze moze liczyć na awans.Przykłady widać w terenie i nawet w biurze. Wypłata na czas, bony, paczki. Jeżeli wykonujesz swoją pracę dobrze to masz stabilne miejsce pracy na długo.

@pracownik

No to super. Akurat szukam pracy. A dasz znać jak konkretnie wygląda awans? O ile Ci podnieśli wypłatę?

xyz
@Karolina

O awans tu bardzo ciężko, bo struktura jest płaska. Nie ma gdzie awansować. Jak się spisujesz to może uda się dostać zmianę nazwy stanowiska na lepiej brzmiącą i kilka stówek więcej, ale robić będziesz nadal to samo, niezależnie od działu. Osoby jakie dostały tu prawdziwy awans, poza dobrą robotą miały też sporo szczęścia, trafił się dobry moment. Takie osoby można by je policzyć na palcach jednej ręki...

Justyna
@xyz

a zaczynamy od minimalnej czy coś wyzej? chodzi mi o takiego szeregowego pracownika.

Niebanalne
@Justyna

No czegoś wyżej, ale niech Cię to nie zmyli- długi czas będzie musiał upłynąć, by to wyżej lekko wzrosło. O podwyżkach przy uop na stałe można zapomnieć... Przecież firma nigdy nie ma pieniędzy. Muszą zbierać na rozbudowę. Zyski nigdy nie wystarczające.

szeregowiec P

Dla mnie spoko :)

Ogłoszenie na Technik do cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. pojawiało się w Aplikuj.pl, polecacie aplikować?

Tak, polecamy.

B76
@pracownik

Od jakich zarobków sie zaczyna?

Biały

na jaką podstawę można liczyć i jak rozliczane sa nadgodziny? wypłata w całości na papierze czy coś "pod stołem" - idzie się dogadać?

@Biały

Podstawa zależy od stanowiska, inną ma sewisant, inną kierownik a inną prezes. 100% na papierze, nic pod stołem, to poważna firma.

Bielmot

Nie polecam firmy.

zenek
@Bielmot

Ok, a dlaczego?

Bielmot
@zenek

Niestety w tej firmie dochodzi tylko do podcinania skrzydeł. Pracownik ma poczucie, że jest nic nie wartym pionkiem. Na pochwały nie licz, za to wytknięty zostanie każdy błąd. Kontrola, zero zaufania. Motywacja według Zarządu to wzbudzanie poczucia winy. Firma zatrudniła osobę, która „próbuje” wszystko ustawić, ma dużą władzę, ale niestety każdy pracownik ma poczucie coraz większego chaosu, a nie ładu. Pani, która zna się na wszystkim i jest w stanie oceniać pracę na każdym stanowisku w firmie. Nie próbuj nawet dyskutować, bo przecież jesteś zwykłym szarakiem i się nie znasz. Natomiast osoby, które potrafią zrezygnować z siebie na rzecz pracy, przytakują na wszystko i nie maja swojego zdania świetnie się tu odnajdą. Szkoda, bo firma mialaby potencjał, ale przede wszystkim „góra” musiałaby przejść dobre szkolenie z mentoringu, zarządzania zasobami ludzkimi i motywacji pracowników. Chociaż zapewne nie widza w swojej polityce niczego złego wiec szanse na zmiany są marne...

szeregowy

Pytanie do szanownego zarządu: Kiedy będą podwyżki wynagrodzeń? Pytam tutaj bo widze ze ktoś z góry tu czyta i moderuje a nasze bezposrednie kierownictwo unika odpowiedzi jak ognia. Jedno co od nich słyszymy to że musimy podnosić ceny w automatach. No to podnosimy. Podzielicie się kiedys?

@szeregowy

Doczekamy się kiedyś?

Pracownik2
@pracownik

Covid, wojna... Wszystko na rękę byle szeregowym pracownikom dawać ochłapy. Jesteś ważnym ogniwem gdy chcesz iść na urlop lub musisz iść na l4. Co więcej najlepiej jeszcze zabrać coś z premii bez ostrzeżenia. Praca sama w sobie nie jest zła, ale wypłata już niestety tak.

Izabela łecka

Witam panstwa serdecznie kupuje kawe Kilka razy w tygodniu i nigdy nie jest to kawa tylko woda z cikrem lub kwaśna woda z odpadkami z brudnych rur automatu ktory nie byl czyszony od wieków. Jak na szkole realia to i tak kest to luksus jednak jestem wymagającą konsumentką więc proszę o poprawę.

@Izabela łecka

Dzień dobry. Na początku przepraszamy za tą sytuację, dołożymy starań ,aby ta sytuacja się nie powtórzyła. Aby móc szybko zareagować- bardzo prosimy o podanie numeru automatu , znajduje się on na jego froncie, serwisant podjedzie niezwłocznie , sprawdzi maszynę i dozowanie napoi . Można również zadzwonić na bezpłatna infolinię 0 800 podaną na automacie, gdzie konsultantka przyjmie zgłoszenie. Dziękujemy i pozdrawiamy zespół cafe+co

@cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Nie ma za co przepraszać, przeciez to sciema i na kilometr pachnie prowokacją.

...
@Izabela łecka

Przepraszam, że się wtrącę... Kupuje Pani kawę kilka razy w tygodniu, mimo, że smakuje jak woda z cukrem lub kwaśna woda z odpadkami z brudnych rur...? Zanim Pani coś napisze, proszę się zastanowić, czy ma to jakiś sens, bo coś tu śmierdzi na kilometr :D

klient

Kawa bardzo dobra obsługa serwisowa tez, lecz jest bardzo duży mankament działalności waszej firmy a mianowicie szybkość naprawy automatów które ulegają awarii nieraz trzeba czekać miesiąc aż automat będzie działać i można skorzystać z waszej kawy .Dziwne czyżby nie zależało wam na zarabianiu pieniędzy

Jestem dość nowym pracownikiem ,pracuje ponad rok ale naprawdę w porównaniu do konkurencji jestem w szoku i to na plus ,fajna atmosfera,nowe automaty,nowe samochody ,bony i inne dodatki,paczki .Nie jestem kierownikiem tylko szeregowym pracownikiem i naprawdę jest ok jak dla mnie .Nie pracuje długo wiec mogę się tylko wypowiedzieć jak ja to widzę na chwile obecną.

ważna opinia

Pracowałem kilka lat w tej firmie, wystarczająco długo aby ją poznać. Delikomat nastawiony jest tylko i wyłącznie na zysk. Nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie przekładało się to na pracowników i jakość oferowanych usług. Pensja jest niska za to wymagania duże. Klienci często skarżyli się na automaty, które albo się psuły albo były brudne. Na dodatek firma nieuczciwie konkuruje. Pracowałem firmie tylko i wyłącznie ze względu na moja sytuacje finansową (można było tak ustalić godziny pracy, aby pracować na dwie zmiany).

@ważna opinia

Szanowny użytkowniku. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby usługi oferowane przez nas były najwyższej jakości. Jako jedna z niewielu firm pracujemy na nowych urządzeniach i dodatkowo nieustannie wymieniamy te bardziej wyeksploatowane na nowsze modele . Biorąc pod uwagę ,że w chwili obecnej w całej Polsce, maszyn mamy już ponad 6000 , a z każdym miesiącem sukcesywnie ich przybywa, pracy mamy bardzo dużo, w tych niewielu przypadkach które pewnie się zdarzają - bywają oczywiście opóźnienia w wymianach ze względów ograniczonych czasowo zasobów produkcyjnych. Nad czym ubolewamy i już wkrótce uruchomimy dodatkowe siły- aby te nieliczne przypadki wyeliminować. Bardzo cenimy sobie również opinię i sygnały naszych aktualnych pracowników, głównie właśnie serwisantów, którzy bardzo często są pierwszym źródłem informacji - natomiast możemy liczyć na to jedynie w przypadkach pracowników którzy traktują pracę z pasją i zaangażowaniem. Na nasze szczęście mamy takie osoby wśród nas i staramy się reagować na nie tak szybko jak to tylko możliwe. Za czystość maszyn odpowiadają bezpośrednio serwisanci, oraz pośrednio liderzy serwisu zarządzający mniejszymi grupami pracowników . Również tutaj przeprowadzimy audyt, aby poprawić stan obecny i zlokalizować ewentualne problemy. Jeżeli jest to możliwe, bardzo prosimy o kontakt bezpośredni z centralą w Bielsku-Białej.

serwisant
@ważna opinia

Koleżko piszesz że pracowałeś kilka lat i że pensja niska. A potem, że pracowałeś (tak długo!!!) ze względu na swoja sytuacje finansową. Troche to sie nie trzyma kupy! Trzeba było prace szybko zmienić! Skoro mogłeś pracowac na dwie zmiany to pracowałeś w serwsie. I jesli klienci skarzyli sie na puste lub brudne automaty, to oznacza, że pracowałes źle, nie wywiązywałes się ze swoich obowiązków i to ty jestes winny. Bardzo dobre wiec ze juz tu nie pracujesz! Idz swoją droga i fejkowymi zarzutami nie psuja nam opini na którą ciężko pracujemy! Aha - od grudnia dostaliśmy podwyżki! A ty?

@serwisant

Kto dostal podwyzki?????? Co za jaja??? Mi nic o tym nie wiadomo!!!!!

Mm

Pewnie w Bielsku w biurze rozdają sobie podwyżki skoro nawet premii rocznej nie było

@Mm

Jak to u Was działa, do danego automatu jeździ stale ten sam przypisany mu serwisant? Bo z tego co @serwisant napisał, tak wynika (skoro brudne, to źle pracowałes itd.) Pytam, bo nie jestem pewna, czy to aby na pewno pisał serwisant ;)

@serwisant

dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.