Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Bar Podlasie

Białystok

Opinie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Bar Podlasie

smakosz 2011-01-31 05:52:43
Poprę Ciebie jak najbardziej. Załoga fenomenalna bardzo miłe panie bufetowe zawsze uśmiechnięte i potrafiące mile odpowiadać na przyjmowane zamówienia choć muszą to robić non stop. Ale co jest najgorsze , że kierownictwo tego nie zauważa - nie zauważa ich zaangażowania w pracy.
radomianin 2011-05-22 07:13:32
Co to za bar ? XXI wiek a nie posiadają klimatyzacji na sali, normalne zacofanie. A gdzie jest kierownictwo ono na pewno siedzi w biurze i nie odczuwa tego co czują ludzie na sali. Kasę na pewno bierze niezłą, jak to kierownik oby do siebie. A paniom za bufetu pot spływa po nosie do zup i nie tylko do zup. S M A C Z N E G O.
radomianin 2011-05-22 07:33:32
Dwa razy wpis, a po to, żeby się biuro zainteresowało co tam się wyprawia. Bo na pewno nikt nic o niczym nie wie. Idzie produkcja to idzie ale jakim kosztem tych pań.
leon95 2013-07-13 22:20:21
zarobki dno pracy sporo
karol 2016-04-19 11:22:46
niezłą mają stronę powiem wam, nie spodziewałem się tego po SPOŁEM.. zastanawiam się tylko co ten bar ma do nich i jak on działa, bo nie widziałem go w Białymstoku szczerze mówiąc. Sama spółka jest znana w całej Polsce, a to jednak daje zabezpieczenie
Zostaw swoją opinię o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Bar Podlasie - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Bar Podlasie