Opinie o Aedes S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aedes S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aedes S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aedes S.A. w Kraków

pracownik1

Aedes mało płaci swoim pracownikom ale fakt ze regularnie. Niestety gorzej z podwykonawcami którzy schodzą z budów ze względu na zaległości płatnicze kilkumiesięczne stąd opóźnienia w realizacjach inwestycji, podsumowując zatrudnić się na chwilę "z braku laku" lub dla zdobycia doświadczenia można , podwykonawcom współczuję ale tez wiedzą w co się pakują . Uważam że gdyby nie zatory w płatnościach byli by bardzo dobrą firmą gdyż z jakością robót stoją na wysokim poziomie.

TTTT

- Przeciętne wynagrodzenie brutto w grudniu wyniosło 4.221,50 zł, co oznacza, że rdr wzrosło o 2,7 proc., a mdm wzrosło o 8,3 proc. - podał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny.

Ostatnio pracodawca z wielkim uśmiechem powiedział, że dostałem dużą podwyżkę. Dodał jednak, mrużąc oko, żebym nie mówił tego innym, bo to ich zdemotywuje. Z kolegami przy piwie powiedzieliśmy sobie, ile zarabiamy. Okazało się, że ta moja niby podwyżka, wcale nie jest duża. A moi koledzy od dawna mają taką pensję, jak ja po podwyżce. (usunięte przez administratora)Dlatego pensje w firmach powinny być jawne. Ukróciłoby to niesprawiedliwe poczynania w AEDES S.A SZCZEGÓLNIE !!!!!

AEDES S.A.

cd.: Od czerwca 2012 roku AEDES S.A. jest spółką publiczną, notowaną na rynku alternatywnym NewConnect – zarządzanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Uważamy, że obecność na tym rynku buduje naszą wiarygodność z uwagi na fakt, że wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszej działalności są powszechnie dostępne - w tym umieszczone na stronie internetowej www.aedes.pl. Umieszczone na niej kwartalne oraz roczne raporty finansowe Spółki przedstawiają jej sytuację w ujęciu historycznym. Oznacza to, że ww. raporty zawierają dane z zamkniętych i minionych już okresów czasu. Dlatego tylko w pewnym stopniu odzwierciedlają sytuację firmy. Dodatkowo, danych finansowych nie można analizować w oderwaniu od ich kontekstu, czyli obecnej sytuacji gospodarczej panującej w kraju i w samej branży budowlanej. Wszystkie istotne informacje tego typu również zawarte są w naszych raportach. Podsumowując, staraliśmy się przedstawić Państwu stanowisko AEDES S.A. wobec stawianych tutaj zarzutów w najkrótszy, a jednocześnie najbardziej wyczerpujący możliwy sposób. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy. Z poważaniem Zespół ds. komunikacji AEDES S.A.

Czy po rozmowie w Aedes S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
AEDES S.A.

Szanowni Państwo, od pewnego czasu śledzimy rozwijający się tutaj wątek dotyczący naszej spółki: AEDES S.A. (dawniej: Aedes sp. z o.o.). Dotychczas świadomie zdecydowaliśmy się nie brać udziału w dyskusji, uważając, iż każdy może w inny sposób oceniać swojego Pracodawcę. Ocena ta zależy od indywidualnej postawy oraz oczekiwań danego Pracownika. Nasza Spółka zatrudnia ponad 120 osób. Zespół ten tworzą ludzie, którzy w większości pracują w AEDES S.A. niemal od początku jej istnienia. Staramy się dbać o dobro Pracowników, szczególnie tych pracujących fizycznie. Dbając o ich bezpieczeństwo, organizujemy cykliczne szkolenia BHP oraz zapewniamy niezbędne do pracy wyposażenie: strój roboczy (w 2013 r. zmieniony zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami zgłoszonymi przez naszych Pracowników) oraz narzędzia. Należy pamiętać, iż praca w branży budownictwa jest pracą ciężką. Nieuniknione są tutaj trudne i stresujące sytuacje. Doceniamy codzienny trud naszych Pracowników i nie stosujemy metod niezgodnych z prawem pracy. Każdy Pracownik przychodząc do naszej firmy otrzymuje regulamin pracy oraz informację o zakresie pełnionych obowiązków. Odnosząc się do zarzutów dotyczących rozliczeń finansowych Spółki z Kontrahentami, informujemy, że staramy się wszystkie zobowiązania regulować na bieżąco, o ile Kontrahent wywiązał się z obowiązującej umowy. Jednakże, bez względu na to czy Podwykonawca należy do grupy tych zaufanych czy też współpracujemy z nim po raz pierwszy, wszelkie pojawiające się spory oraz problemy staramy się zawsze rozwiązywać w sposób polubowny i nastawiony na znalezienie korzystnego wyjścia dla obu stron. Od czerwca 2012 roku AEDES S.A. jest spółką publiczną, notowaną na rynku alternatywnym NewConnect – zarządzanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Uważamy, że obecność na tym rynku buduje naszą wiarygodność z uwagi na fakt, że wszystkie najważniejsze informacje dotyczące n

firma OK wynagrodzenia nie są za wielkie ale zawsze 10-ego jest wypłata i to się liczy dostajemy ubrania robocze po prostu pod względem BHP jest ok

@@

FIRMA OKY !!!

@@

ZAPRASZAM NA MIŁKOWSKIEGO SZWEDZKĄ LUB BOCIANA -PRACOWNICY SIĘ WYPOWIEDZĄ NA TEMAT PRZERW I NADGODZIN !!!!!!!!!

Warto wziąć AEDES do dużego kontraktu?

Zostaw merytoryczną opinię o Aedes S.A. - Kraków

Aedes S.A.
2.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Zakliki Z Mydlnik 16
    30-198 Kraków