Opinie o AB Job Service Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Opole

Klaudyna

Wybiera się ktoś na lilie 28 października? Był już ktoś w tej pracy i może powiedzieć jak z godzinami i zarobkami?

Weronika

@Beata003 Bardzo niepokojącą informację podajesz. Chciałam wyjechać ale teraz???

Beata003

Nie polecam I ostrzegam przed wyjazdem w ciemno. Biuro obiecuje gory a na miejscu ani biuro , ani oddzial do ktorego zostalismy oddelegowani nie umialo udzielic pomocy. Zero zangazowania I totalna olewka. Male stawki , malo godzin. Jak chce sie inna prace to nie zalatwia. uwaga wiekszosc komentarzy negatywnych usowaja !!

Qura

Ktoś chętny na wspólny wyjazd? Kobieta lat 22, koleżanka mnie wystawiła..

@Qura

Qura ja mam jechac w sierpniu na jablka a ty?

@mlyku

Ja chcę jechać jak najszybciej, miałam jechać ze znajomymi, ale plany zmienili i zostałam sama na lodzie...

@mlyku

Sama czy z kimś jedziesz?

@Qura

ja jadę w sierpniu to jak chcesz to będziemy w kontakcie

@Qura

Qura daj jakiś kontakt do Ciebie

Marzena
@Qura

Hej, również planuję wyjechać jak najszybciej jako pracownik sprzatajacy. Z tego co widziałam praca od 17/06. Jeszcze nie postanowilam, bo nie chce jechać sama. Reflektujesz?:) Marzena

@Marzena

Część, dostałam telefon z propozycją na produkcję z owocami i warzywami, nie dostałam do sprzątania, żadna praca nie hańbi także też bym mogła jechać ;)

@Marzena

Jesteś z Opola?

Qura

Podaj meila to się odezwę

Mariola
@Qura

Hejka ja jestem chętna i też jadę sama a właściwie to chce dopiero wyjechać na zbiór jabłek sierpień wrzesień

...
@Qura

I znalazłaś kogoś chętnego na wyjazd?

lukasz

Hej pracujesz w Ab?

Ulapaula
@Mariola

Hej tez jade sama na zbiory jabłek, jeśli nie znalazłaś jeszcze towarzyszki odezwij sie do mnie paulap1107@wp.pl

@lukasz

Tak, pracuje przez AB Midden nederland

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie AB Job Service Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
urszula

witam czy ktos byl na ziolachh pprzy pakowaniu jak jest tam bo mam jechac i zastanawiam sie czy godzinny sa

Lukasz

Pracowal ktos na produkcji ziemniakow(frytki) ponodz duzo godzin praca na caly rok

luka28

Witam jedzie ktoś na zbiory jabłek w sierpniu .?Wie ktoś może czy są godziny i jak z mieszkaniem (jakie warunki) jak coś ktoś wie proszę o email (usunięte przez administratora)Pozdr.

Qura

Wyjechałam z tej firmy na pakowanie jajek, ogólnie organizacja dobra, panie w biurze pomocne. Mieszkam w domu z innymi polakami w domu nie ma tragedii najpotrzebniejsze rzeczy łóżko i łazienka jest,po za tym naczynia, sztućce, pralka, TV ogólnodostępny też. Praca, praca ciężka trzeba dużo dźwigać i się schylać co chwilę, taśma jedzie, a Ty musisz nadążyć pakować.. Firmę do szukania pracy polecam pracę przy pakowaniu jajek nie.

Karamba

Witam. Ja jestem zadowolona. Byłam na szklarni na kwiatach, od marca do maja na akcji. Praca fajna, koordynator ok. Kasa się zgadzała i na czas. Pokój pozostawia wiele do życzenia ale były godziny i o to mi chodziło. Wkrótce jadę znowu.

cherry

ktoś chętny na wyjazd razem do pracy??? jestem ze śląska, 25 lat, kobieta. cherry153@vp.pl

Dd
@cherry

Ja jadę z kumpela ja 24 ona 28

Ziom
@cherry

Ja chce

Heniek

Agencja ma dobrą opinię i dziwi mnie taka pomyłka chyba, że ktoś coś źle zrozumiał.

Claudia

Ktoś, gdzieś się wybiera z tej firmy?

Pierwszy raz w holandi

Nie polecam tej agencji. Człowiek jest wysyłany do konkretnej pracy w piątek. W poniedziałek rano przyjeżdżasz do Holandii okazuje się, że oferta ta jest niedostępna. Na miejscu pracujesz jako skoczek.. zarabiasz tyle samo co możesz zarobić w Polsce - wypłaty tygodniowe rzędu 140-180 euro. Dobre jak ktoś przyjeżdża swoim autem i chce mieć dużo czasu na zwiedzanie. Dwa dni w pracy, dwa dni wolne.

Dd

Czy ktoś jechał z tej agencji? Do stałej pracy? Z normalnymi godzinami? Np w Dronten - kurczaki?

Nieznajomy

Witam czy ktoś pracował w Ab Midden lub pracuje w Houten (okolice Utrechtu) na pakowaniu owoców jabłka i gruszki ? Jakie są warunki mieszkaniowe i czy cały czas jest praca ? A może sie ktoś wybiera w krótkim czasie nap przed świętami hm ? Jeśli ktoś coś wie prosze o info z góry dzięki :-)

Witam osobiście nie polecam tego biura ab w Opolu bo perfidnie wprowadzają ludzi w błąd przyjeżdżasz do pracy a tu się okazuje że jedziecie nie do tej pracy co się uzgadnialo przed wyjazdem totalna lipa pracowaliśmy przy zbiorach jabłek non stop musieliśmy się upominać o swoje pieniądze telefonów nie odbierali kiedy dzwonilismy kiedy upominalismy się o swoje pieniądze w kacu poprosiliśmy pracodawcę Holendra aby zadzwonił w naszej sprawie dopiero Wielmożne ab wypłaciło z wielka laska ci którzy mają rodziny opłaty lub inne cele życiowe to w tym biurze możecie zapomnieć o odlorzenu pieniędzy.

Sebastian
@Adam

Dziękuje, że zdecydowałeś się na zamieszczenie wpisu dotyczącego Twoich spostrzeżeń wynikających z pracy za pośrednictwem AB Job Service Polska. Z Twojego opisu wynika, że miałeś trudności w egzekwowaniu od pracodawcy swojego wynagrodzenia. Jak natomiast wyglądało miejsce Twojego zakwaterowania na czas współpracy z tą firmą?

skaio

na razie wydaje mi się, że ich oferta jest naparwde dobra, bo można aplikować też u nich poprzez strone internetowa, tam jest specjlana zakładka, a szukają terz ludzi na stanowisko jako Kierownik magazynu wyrobów gotowych.

nonim

Witam ja jak pracowałem jako order-picker miałem mieć 8- 9 godz ale było tylu polaków ,że ledwo było to 6-7 godz oczywiście soboty pracujące miały być płacone 150 a jak się okazało w Polsce było po najniższej kasie 6 euro ,brak transportu stałego auta ,jeździliśmy z jakimś holendrem ,który nas zawoził a potem musieliśmy czekać aż jakiś gostek ,który wyraził zgodę na rozwożenie osób po nas przyjedzie ,jedyny plus to posiłek który otrzymywaliśmy w ramach pracy ale zarobki ledwo 2200 zł na ręke masakra poozdrawim.

Aneta

Pracowalam w tej firmie i w tym roku tez tam jade jestem bardzo zadowolona kasa przede wszystkim na czas praca po 10 8 godzin bylo super pozdrawiam AB z OPOLA

i gdzie jeszcze wkleiłeś taką samą opinię pod innym nickiem? żenada

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Opole

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

AB Job Service Polska