logo PERS

PERS

Rzeszów

Opinie o PERS

android 2011-08-18 14:57:02
Tak doświadczenie można zdobyć w Firmie Pers [usunięte przez moderatora] jak kombinować żeby nie dopłacić do pracy a coś zarobić. BEZNADZIEJA. Kablowanie na kolegów z pracy oficjalne nazywa się procedurą - czyli karta niezgodności, na którą osoba, której ten donos dotyczy musi odpowiedzieć.
doświadczony 2012-03-03 10:32:42
tak, na pewno można się bardzo dużo nauczyć, a najwięcej przytakiwać i cukrować, bo wtedy jest dobrze, a najlepiej wie o tym każdy kierownik w tej firmie- są bardzo doświadczeni
zadowolony były 2012-06-12 06:55:23
no cóż, nie wszyscy wylecieli niektórzy woleli sami odejść i mają się bardzo dobrze, nie znam żadnej osoby, która po zakończeniu współpracy z Persem w Rzeszowie jest niezadowolona, na szczęście ;) jest tam KO który wszystko trzyma żelazną ręką i ZESPÓŁ wie jak ma się pracować ;) żeby się nie narażać
Były 2012-11-09 14:48:21
Ta firma to jedna wielka pomyłka. Pracowałem tam. Ci, którzy są zadowoleni to [usunięte przez moderatora] , tak jak kolega pisał cukrują i cieszą się swoją nieudolnością "pracownika" NIE POLECAM!!!
zadowolonyPH 2014-07-23 08:18:44
Nie rozumiem tych co tak narzekają na Persa. No ok praca jest wymagająca, ale to chyba powinno być normalne.
Jak w każdej firmie będą Ci z którymi się lepiej pracuje jak i Ci z którymi ciężko się dogadać.
Wiem jedno nigdzie nigdy nie będzie idealnie. Ja sam w Persie pracuje już kilka lat, są pracownicy z ponad 10letnim doświadczeniem więc są zadowoleni ludzie.
Zarobki PH- zawsze mogły by być lepsze, ale wypłata regularnie, są premie, i dodatki od dostawców (np all4work Torka). Tylko target kwartalny czasami wzięty z kosmosu...
Dla mnie nie jest źle, a bandzie narzekaczy życzę powodzenia...
8765rtgf 2015-09-14 14:37:24
nie wiem czy widzieliście ale obecnie w firmie Kancelaria Ius Per Modum prowadzą rekrutacje na stanowisko asystentki prawnika w Warszawie, managera sprzedaży oraz studentki prawa, ważne jest doświadczenie minimum 5- 10 lat oraz wykształcenie wyższe, uważam że oferta jest dosyć ciekawa i warto spróbować aplikować
Zostaw swoją opinię o PERS - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERS