Opinie o Sobsmak Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sobsmak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sobsmak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobsmak Sp. z o.o. w Warszawa

XYZ

lolo a w sobotę nie pracujesz ? nie wierze bo przecież aby dostać 1500 na konto to w tym są obowiązkowe soboty .O tym też trzeba pisać dla przyszłych pracowników.Może nie każda sobota ale przynajmniej dwie.

lolo

Pracuje tam od nie dawna w rzeczywistości jest 1500 na konto plus 200 300 premii w zależności od obrotów. Pracujemy codziennie od pn do pt na 2 zmiany. Fakt że nie ma zachowanych 12 godz odstępu między jedna zmianą a druga.Może nie jest najlepiej ale pieniądze nie są najgorsze.

bywalczyni

Jeśli nie musisz to nie idź tam do pracy. Czy wcześniej czy później wyjdzie Ci ona bokiem. Szczerze nie polecam. Właściciele spoko, ale nawet nie wiedzą co się dzieje w sklepach. Rządzi dyrektor i koordynatorka. MASAKRA!

gamon

Nie polecam żadnego sklepu sieci Sobsmak!!! W 5 sklepach bylem i wszędzie Stare wędliny i mięso jak można takie coś ludziom wciskać.Niech sami sobie to jedzą!!!Obsługa nie mila,opryskliwa na sile wciskają wędliny bo muszą np sprzedać 10 kg.Kto to wymyśla.. szef??To niech sobie sam ta wędlinę weźmie do domu i rodzinie poczęstuje a nie każe ekspedientce wciskać klientowi.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sobsmak Sp. z o.o..

To samo w sklepie w Piasecznie. Rany, że nikt nic z tym nie robi. Gdzie szefostwo, gdzie właściciel? Jak można tolerować takie zachowanie? Sprzedawczynie bardzo aroganckie, nie miłe, wciskają stary towar, tragedia :-( Nie polecam tego sklepu.

klient

Jestem klientem Sobsmak w Nowym Dworze Mazowieckim.Te Panie (usunięte przez administratora),są nieuprzejme. Jeżeli się o coś prosi to robią to z wielkim trudem.(usunięte przez administratora)

mona

W sumie to wszyscy po części mają rację. Na każdym sklepie było i jest inaczej, zależy w dużej mierze od kierownika, ale góra też strasznie ciśnie... jednym słowem dużo pracy, ciągła presja, często nie miła atmosfera a pensja w porównaniu z innymi firmami w tej branży niby nie najgorsza, ale duży zakres obowiązków i natłok pracy. Sprzedawca w sklepi z najlepszymi obrotami zarabia ok 1800-2000 netto a kierownik ok. 2300-2500 netto. Na sklepach z większymi utargami jest odpowiednio więcej, ale trzeba nastawić się na straszą harówkę.

chirs

Byłem na rozmowie o prace na stanowisko kierownicze. Baaardzo słaby rozmówca mi się trafił(usunięte przez administratora)

sue.

zawsze możesz iść zobaczyć :)

nick

a do mnie odezwali sie właśnie w sprawie pracy w sobsmaku i właśnie się zastanawiam co zrobić czytam te opinie i aż się odechciewa tam iść do pracy

sue.

Przechodzę często kolo 2 sklepów Sobsmaku i co chwile widzę nowe twarze,zmieniają ludzi jak rękawiczki,chociaż bardziej bym powiedziała ze ludzie sami odchodzą.Jak ja się CIESZE ZE JUŻ TAM NIE PRACUJE.Teraz mam znakomita prace zero stresu(usunięte przez administratora)

zelka

Rozstałam się z tą firmą i odradzam pracę w tej firmie.W całości zgadzam się z wpisami "sue" i "XYZ". (usunięte przez administratora) Nikogo nie interesuje, o której naprawdę kończysz pracę. Grafik jest ustalony na 8 godzin. Pracownik wpisuje na listę godzinę rozpoczęcia pracy a kierownik godzine zakończenia zgodną z grafikową (usunięte przez administratora)Dzisiaj rozpoczynam prace o godzinie 12.30 a jutro o 5.30 co jest nagminne. W sobot rozpoczecie pracy o godzinie 6.00 w grafiku a fizycznie o 5.30. Natomiast zakonczenie o 14.00 bo tak jest czynny sklep, który trzeba sprzątnąc po zamknięciu, schować mięso do chlodni i faktyczny koniec pracy o 15.30 lub 16.00 ale sprobuj taka godzinę zakończenia wpisać w liste obecnści. Zapomnij o tym.

XYZ

Ja bardzo się wdrożyłam w tą firmę -wykladałam towar, obsługa kasy, piekłam pieczywo , robiłam pizzę , przerabiałem mięso,przyjmowałam tradis odpowiadałem za jedno ze stoisk, sprzątałam ,mylłam kible ,piekłam mięso itd.zapierdalałyśmy jak roboty bo ma miała przyjechać np. pani (usunięte przez administratora) lub pan dyrektor lub nawet sam prezes. Chociaż były wzloty i upadki wiem jedno nie warto poświęcać się kosztem zdrowia , a stres i poniżanie w tej firmie było na porządku dziennym. Jak pan dyrektor byłby mądry to rozmawiałyby z pracownikiem pojedynczo ,może przejrzałby na oczy i miał nić porozumienia ze zwykłymi pracownikami- pracownikami nie kierownikami. . Ja już nie pracuje , ale to co działo się w moim sklepie i sądzę że dzieje to jest dobry temat do napisania książki o tytule ,, Pani (usunięte przez administratora)uczciwego pracownika nigdy nie zrozumiesz jak masz znajomości i(usunięte przez administratora) umiesz,,

sue

Dodam tylko ze jeżeli ktoś nie pasował naszej(( Koordynatorce 23L ))to robiła wszystko aby się tej osoby pozbyć mimo tego że pracownik był naprawdę dobry.Nie można było się nie zgadzać z jej zdaniem a tym bardziej się z nią wykłócać bo od razu miało się u niej pozamiatane.

sue

Ja to nie raz sama płakałam przez to jak jesteśmy traktowani.Pracowałam tam 3 lata ale po tym jak zaczela pracować nasza "wspaniała i niezastąpiona" KOORDYNATORKA wszystko się zmieniło.To przez nią ludzie z długim stażem odchodzą,to ona bzdury gadała do Dyrektora a on jak głupi w to wierzył i wierzy w każde jej słowo.Zgadałam się z jedna z kierowniczek z innego sklepu,powiedziała ze(usunięte przez administratora)kiedyś coś źle zrobiła i kazała tej kierowniczce wziąć to na siebie żeby ona miała czyste ręce...Czy to jest w porządku?? Odradzam pracy w tej firmie.

XYZ

Droga osobo o nicku Pracownica, napisz może jak jest naprawdę w tej firmie , a może nie możesz?. Pensja tak jak piszesz 1900 brutto , ale w tej pensji są obowiązkowe dwie soboty pracujące, (usunięte przez administratora) , a jeśli pracujesz kolejne soboty to jest 9 godzin(1 sobota) to dostajesz wolny dzień w tygodniu czyli 8 godzin. Następnie premia musi być obowiązkowa bez łaski ponieważ umowa o pracę w 2013 r to 1360 zł , a jak wiadomo musi być 1600 minimum (czyli 1360 + premia) Jak przychodzi się do pracy n drugą zmianę do 20.30 to bardzo często następnego dnia idzie się na 5.30 bez zachowania 11 godz.odpoczynku.Lepiej nie pisać nic niż to że jest wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Ludzie nie odchodzą z Sobsmaku bo mają wysokie mniemanie o sobie, tylko dla tego bo mają rozum. A dobry pracownik w Sobsmaku to oczywiście pracowity ale i taki który przystaje na warunki zatrudnienia (usunięte przez administratora)

Pracownica

Od ponad trzech lat pracuję w tej firmie i nie narzekam, znam osoby, które pracują o wiele dłużej, bo od początku istnienia poszczególnych sklepów i też nie narzekają. Praca 5 dni w tygodniu po 8 godz. zaznaczam po 8 godz., wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i kodeksem pracy, umowa o pracę, wynagrodzenie ponad 1900 brutto dla sprzedawcy i tyle faktycznie na papierze, także w dzisiejszych czasach to już duży plus. Dla pracowników wykonujących solidnie sowje obowiązki i pracujacych z zaangażowaniem oczywiście oprócz pensji jest premia i to nie mała, firma potrafi docenić dobrych pracowników, dla leni, obiboków, nieuków... pozostaje sama pensja, ale czego takie osoby oczekują. Nikt w tych czasach nie płaci za obijanie się. Pracy trochę jest, bo są klienci no i samo przez się rozumie, że jest co robić. A to dobrze jak są klienci bo są obroty i jest pensja i premia. Jedno z drugim powiązane. Dla osób mających za wysokie mniemanie o sobie i o swoich umiejętnościach to zawsze i wszedzie będzie źle. Ale nawet dla tych na początek jest premia, żeby chciażby zmotywować ich do działania a to tylko od nich zależy czy się wykażą czy nie i czy będą dobrymi pracownikami... to ich indywidualny wybór a nie wina pracodawcy. Ci co piszą, że to obóz pracy albo i gorzej to współczuje bo chyba nigdy nie pracowały właśnie w takowych obozach pracy. Im wszędzie będzie źle i każdy pracodawca bedzie nie dobry. Sobsmak to firma w porządku, szefostwo, dyrekcja i kierownictwo też, żadko można trafić na takich ludzi w dzisiejszych czasach i każdmu życzę takich przełożonych.

klientka7

Jestem klientką sklepu na Ząbkowskiej i muszę powiedzieć że pracują tam panie bardzo sympatyczne. Towar jak w każdym innym sklepie.Mam nadzieję że kierownictwo doceni ciężką pracę swoich pań w tym sklepie. Pozdrawiam.

Anonim:-)

Ooo nareszcie ktoś tu napisał opinie o tej pożal sie Firmie.Tragedia w sześciu aktach!!!!Praca conajmiej jak w obozie,wymagania ho ho nie za taką pensje.Obiecują premie do 500zł której nie wiadac wogóle.Albo rzucą ci ochłap jakiś i to ma byc ta premia.Mieso i wedliny bardzo kiepskiej jakosci i czesto każą reanimowac towar żeby nie było zwrotów za dużo.Ciągle ogłoszenie o prace na gumtree obiecuja złote góry a w rzeczywistości ludzie popracują dwa trzy dni i rzucają fartuchami.Poszanowanie pracownika zerowe.Odradzam współprace,szkoda nerw i czasu.

Calineczka

Praca jak w każdym mięsnym.Natomiast pensja wogóle nie adekwatna od tego co się wymaga od pracowników..Na początek umowa zlecenie 10,20 brutto na rękę coś ponad 6zł.Na umowe o prace 1400 netto + premia ,której często gęsto nie ma, i która jest uzalezniona od wyrobionego targetu.Lub od wyników inwentaryzacji i przekroczenia limitu zwrotów.Wymagania dyrekcji i kierowników bardzo wygórowane tzn:same zakazy(nie za taką pensje)Jednym słowem NIE POLECAM!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sobsmak Sp. z o.o. - Warszawa

Sobsmak Sp. z o.o.