Opinie o "Kryształowy Świat" P.H.U. w Libiąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy "Kryształowy Świat" P.H.U.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "Kryształowy Świat" P.H.U. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Kryształowy Świat" P.H.U. w Libiąż

Janusz

Byłem na rozmowie o pracę, oferta wydawała się interesującą choć sam prezes wydawał się strasznie arogancki na dzień dobry. Pierwszy dzień pracy, nie dostaje umowy, zostaje bez niczego wrzucony w wir pracy .... Dzwonię i pytam o umowę bo to nie zgodne z prawem aby pracować bez umowy to zostałem zwyzywany przez prezesa. To co umówione nie widnieje na umowie, pieniądze wypłacane z opóźnieniem, kompletny brak szacunku do pracowników. Szatnia ???? toaleta ???? stołówka ... Robakom nie kazał bym tam przebywać, ta firmą to dramat a produkty są wątpliwej jakości, nie polecam !!!

Kryształowy Świat
@Janusz

Panie Michale N. nigdy w naszej firmie nie było nikogo o imieniu Janusz. Aby pisać opinie należałoby podać Pana faktyczne imię i nazwisko, a nie podpisywać się fikcyjnym imieniem. Standardem jest, pisanie nieprawdziwych oszczerstw pod fikcyjnym imieniem przez takie osoby jak Pan. Aby dostać umowę, należy przynieść dokumenty których Pan w poniedziałek nie dostarczył do biura. Na jakiej zatem podstawie twierdzi Pan, że to co umówione nie widnieje na umowie skoro nie widział jej Pan na oczy? Pieniądze wypłacane z opóźnieniem - na jakiej podstawie Pan to twierdzi skoro nie zaczął Pan pracować i nie przepracował ani jednego dnia w firmie? Produkty wątpliwej jakości - skoro Pan nie przepracował ani jednego dnia w firmie, to na jakiej podstawie pisze Pan takie oszczerstwa? Żądamy natychmiastowego sprostowania, w przeciwnym przypadku skierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.

Czy "Kryształowy Świat" P.H.U. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Da

Nie polecam tej firmy tata zaproszony na rozmowę wszystko pięknie pierwszy dzień w pracy wszystko okej na drugi dzień mówia że dziękują bez podania powodu jednym słowem porażka

@Da

Kurcze, trochę słabo, jak firma nie podaje powodu podziękowania kandydatowi. No ale jak ktoś pracuje tu właśnie jeden dzień, to dostaje kasę za ten czas, czy to jest jako dzień próbny i nie ma za to zapłacone? Jak była kasa jednak, to napiszcie ile.

Hania Nowy wpis

Ja mam chłopaka, który od lat pracuje jako cieśla i też chciałby zmienić pracę. Tutaj szukali takiego pracownika i napisali, że praca jest na wyjazdach. Czy wiecie, jakie zakwaterowanie zapewnia firma? Czy to hotel, jakie wynajęte mieszkanie, może hotel pracowniczy. A i napiszcie, czy jest opcja na pokoje jednoosobowe.

BB Nowy wpis
@Hania

Nie warto tam iść do pracy ten właśćiciel to osz.st.

Oświęcim Nowy wpis

Ciekawe opinie piszą na temat tej firmy trzeba tylko wpisać w Google opinie przełom Chrzanów.

Ciekawa Nowy wpis

Generalnie tutaj często są zatrudniane osoby? Bo w sieci akurat wpadło mi w ręce tylko ogłoszenie sprzed 9 lat, dla specjalisty ds. sprzedaży i marketingu i nie wiem sama czy jest sens składać cv na tak odległe ogłoszenie... Zaciekawiło mnie przede wszystkim to atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjne premie, tylko wolałabym znać konkretne kwoty. Pomoże mi ktoś?

Olcia

Hej, szukam jakiś informacji dla taty o pracy dla stolarza, bo właśnie mają ofertę pracy w sieci. Napisali, że dają umowę o pracę, ale nie wiem na jaki okres. Czy ta pierwsza umowa jest na czas określony próbny np. na 3 miesiące, czy nieokreślony?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w "Kryształowy Świat" P.H.U. na stanowisko Praca na wyjazdach 3000-7000 zł na ręke? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Andzia
@Da

A po jakim czasie zaprosili go na rozmowę? Na jaki dzień podpisali z Nim umowę, początkowo miał być jakiś okres próbny? Czy za ten jeden dzień mu chociaż zapłacili?

@Andzia

Zawiózł cv za dwa dni zadzwonili że zapraszają na rozmowę pojechał kazali mu przyjść na drugi dzień że dostanie umowę pierwszą przerobił dniówkę pojechał na drugi dzień i podziękowali i tak zapłacili

Natalka
@Da

No to i tak dobrze, że zapłacili za ten dzień. A co robi się podczas takiego dnia pierwszego? Jak rozumiem, to było coś w rodzaju dnia próbnego, tak? I czy jak dziękuję drugiego dnia, to telefonicznie, czy trzeba tam pojechać i wtedy dopiero na miejscu dziekują?

Bogusia

Niedawno pojawiło się ogłoszenie pod tytułem Praca na wyjazdach 3000-7000 zł na rękę, mąż zastanawia się nad kontaktem z firmą w sprawie pracy. Umowa z tego co jest napisane o pracę. Widełki mają sporą rozbieżność, jako nowy pracownik finansowo jest bliżej dolnej czy górnej granicy? Jeżeli firma po jednym dniu pracy dziękuję pracownikowi to nie musi oznaczać nic złego, może po prostu ktoś nie radzi sobie z pracą, stąd taka decyzja.

Jest wymagana gotowość do pracy w terenie. Piszę tu o ofercie pracy na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Ten teren, to jest dane województwo? Czy cały kraj, czy też jakiś region za granicą? I czy praca w terenie oznacza, że nie trzeba przyjeżdżać wcale do biura, czy trzeba ileś dni tygodniowo pracować z biura?

Janusz

Kryształowy Świat
@Janusz

Łukasz

Z tego co znaleźć można w sieci w sprawie pracy, to widać, jedynie ogłoszenie sprzed 8 lat dla specjalisty ds. sprzedaży i marketingu. Co się zmieniło od tamtej pory i w jakim stopniu słowa o UoP, motywującym wynagrodzeniu, atrakcyjnym systemie prowizyjnym i miłej atmosferze odnoszą się do dzisiejszych realiów zatrudnienia? Na stronie firmy można się jedynie dowiedzieć, że od 1999 r. opracowują i sprzedają produkty wspomagające leczenia chorób górnych dróg oddechowych, t.j. Groty Solne i że dysponują zespołem profesjonalistów. A przecież nawet nie wiadomo, jak do takiego zespołu można dołączyć na ten moment?

Czy praca w Kryształowy Świecie jest dla kobiet?

Kierownik

Dziwne, że w firmie pracuje kilkadziesiąt osób które pracują już po kilka lat i są zadowolone, a tylko ci którym się niechce robić tylko narzekają. Ile by nie zarabiali zawsze będą narzekać...

Oszukiwanie pracowników na godzinach, wypłacanie pensji sporo po terminie wypłaty, unikanie kontaktu w sprawie zaległości w wypłatach, nieodbieranie telefonów, brak szacunku dla zatrudnionych pracowników, brak jakichkolwiek dodatków, gratyfikacji za rzetelnie wykonaną pracę, brak premii nawet po roku ciężkiej pracy. Jeżeli ktoś chce poświęcać swój cenny czas na budowanie tej firmy i wzbogacanie się jej, to najpierw musi wyzbyć się szacunku dla samego siebie, bo sam niczego w tej firemce się nie dorobi.

Magdalena

Sporo po terminie to ile? Jak długo się tutaj czeka na pensje? Mąż miał iść pytać o pracę, dlatego się zastanawiam. Ostatecznie wypłacają całość na raz czy jakoś w ratach?

B.P.
@Magdalena

Wypłacają nawet z miesięcznym opóźnieniem, w ratach . Na zasadzie jałmużny w postaci zaliczek. Pensja to 17 zł. za godzinę , w trudnych warunkach. I niczego więcej raczej się nie spodziewać. Troszkę więcej płacą (2 zł)za pracę na wyjazdach, ale najlepiej żebyś wtedy robił 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu do skończenia zlecenia , czyli może to trwać nawet miesiąc. I nie spodziewaj się kiedykolwiek uznania, słowa dziękuję czy premii. A kwota do zarobienia jaka widnieje w ogłoszeniu czyli 7 tys. , która przyciąga wizualnie, to mżonka .

Ciekawe kiedy pracowałeś skoro od kilu lat w firmie nikt nie zakończył pracy, szczególnie z rocznym stażem pracy...

B.P.

No tak to już jest, że im więcej się ma, tym bardziej nieuczciwie" oszczędza "się na pracownikach. Temu się uszczknie, tamtemu ubierze i jest na opłacenie kolejnego. Ilość zarabianych pieniędzy, nie ma nic wspólnego z uczciwym opłacaniem pracowników .

@B.P.

Na jakiej postawie twierdzisz, że pracodawca na tym dużo zarabia? Opowiadać głupoty anonimowo może każdy, ale żeby odpowiedzieć na pytanie kiedy pracowałeś - cisza. Standard. Nie mam nic do powiedzenia, ale się wypowiem.

Renata

Hej, zaczytałam się trochę w forum, bo szukam pracy. Ostatnio widzę z różnych stron padają komentarze o problemach z kasą, nie widzę tylko, żeby pracownicy coś pisali o tym. Wypłaty są normalnie na czas? Jeśli tak, to co tydzień wpływają czy co miesiąc?

Witam, jako podwykonawca tej firmy w 100% Nie polecam. Kontakt mizerny co do współpracy, proszenie się o pieniądze długo po terminie, olewanie nieodbieranie telefonów. A reszty pieniędzy brak.

Nieznajoma

Czy Pan Grzegorz jest wyplacalny jeśli chodzi o realizację danej usługi?

Jakie narzędzia pracy zapewnia "Kryształowy Świat" P.H.U.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

No cóż. ;) A tak już na poważnie?

To ja nie wiem jak drogą kaszę i sól Ty kupujesz... Marka premium?

Słabe wypłaty praca w ciężkich warunkach chemicznych.

Mirosław

Słabe tzn. jakie? Jakieś widełki podasz? Bo to dość ważne info ;)

Eko
@Mirosław

Takich rzeczy dowiesz się na rozmowie a nie tu :)

@Eko

Wiem, ze na rozmowie wszystkiego się dowiem, ale przed pójściem warto by zasięgnąć języka w kwestii finansów i przygotować się odpowiednio. Podaj chociaż orientacyjne kwoty.

Seba

Nawet na urlopie (usunięte przez administratora),albo księgowa nie potrafi wyliczyć,ale najczęściej urlop przypada w dni wolne od pracy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kryształowy Świat PHU Grzegorz Pajdak?

Przez jaki okres czasu i na jakim stanowisku pracowałaś/pracowałeś? Ja pracuje w tej filmie od lat i uważam że jest bardzo dobrze. Wszystko co piszesz jest niewiarygodną bzdurą.

Daniel

Tam nie ma nikogo ze starych pracowników, sami nowi zmieniają się po kwartale bo nikt nie wytrzymuje dłużej

NN

Podobno ten (usunięte przez administratora)zalega byłym pracownikom tej firmy z wypłatami prawda to ? . Proszę o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o "Kryształowy Świat" P.H.U. - Libiąż

• Jak się pracuje w "Kryształowy Świat" P.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy "Kryształowy Świat" P.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Kryształowy Świat" P.H.U.?

"Kryształowy Świat" P.H.U.