Opinie o "Kryształowy Świat" P.H.U. w Libiąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy "Kryształowy Świat" P.H.U.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "Kryształowy Świat" P.H.U. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Kryształowy Świat" P.H.U. w Libiąż

słonik

Z tego co słyszałem to nawet ludzi już tam nie zostało fajnych. Wszyscy się wykruszyli, co mnie nie dziwi..wiec niema za czym i za kim tęsknić)))))

Szczęściara:)

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Całe szczęście już tam nie pracuję. Poza ludźmi którzy tam pracują (oczywiście mowa o ludziach z marketingu i IT) to nic w tej firmie pozytywnego nie ma. Więc jeżeli ktoś lubi konstruktywne rozmowy z prezesem, który ma notabene problemy ze złożeniem poprawnie chociaż jednego zdania, oraz przemiłe rozmowy z Panem Dyrektorem, które do niczego nie prowadzą, bo jest jak chorągiewka i jak wielki pan prezes chce tak dyrektor tańczy - to zapraszam. Wymagania: odporność na wywieranie psychicznego nacisku przez pana prezesa, zero kreatywności, małomówność, ugodowość, niska asertywność, wytrzymałość na niskie temperatury (brak ogrzewania) oraz umiejętność pracy bez wypłaty. Mam nadzieję że w końcu [usunięte przez moderatora] zrozumie że firma to ludzie, a nie on sam. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników - jesteście super:)

Odpowiedź \\\"do K.Lew\\\"

\"Nie właź w [usunięte przez moderatora] prezesowi i to bez wazeliny...\" Po co tyle agresji? Kiedy uznałem że czas wyruszyć dalej po prostu się zwolniłem. I tobie też polecam podejmować jakieś odważniejsze decyzje w życiu, a mieć cały czas pretensji do wszystkich dookoła. Obudzisz się pewnego dnia z ręką w nocniku i wtedy będzie już za późno... ;) A \"lektura zasad ortografii\" to po prostu słownik ortograficzny. Po co utrudniasz sobie życie, geniuszu...? ;) No i pewnie masz mały problem z odbiorem treści... Serdecznie pozdrawiam!

Mainstream

Owszem atmosfera i ludzie z działu marketingu to głowna zaleta tej pracy. Samodzielne stanowisko - również ( ograniczone jednakże dziwnymi pomysłami prezesa ...) Pensja - jej wysokośc i termin wypłacania - brak słów (ekipa sprzed roku doskonale wie o czym piszę ... ) - spóźnianie się o miesiąc przekraczało wszelkie granice. Dyrektor - sympatyczny i bezproblemowy (do czasu gdy zamienia się w wykonawcę woli prezesa) Księgowa - bez komentarza ...

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w "Kryształowy Świat" P.H.U. na stanowisko Praca na wyjazdach 3000-7000 zł na ręke? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kiedyś_tam _pracowałem

Pracowałem w tej firmie dwa lata w 2006-2007. Prezes rzeczywiście specyficzny ale ogólnie do przeżycia, ja nie narzekałem. Pensja i prowizja była wtedy kiedy trzeba. Wysokość apanaży poniżej średniej jednak także do przyjęcia. Dyrektor, troszkę marionetkowy ale ja go lubiłem. Kilkunastoosobowa ekipa działu marketingu była super. Ogólnie widzę to tak: mi warunki odpowiadały, jak przestały to poszedłem do Prezesa i kulturalnie powiedziałem co i jak i się zwolniłem. Nie szkalowałem nikogo w sieci a szczególnie anonimowo. Mimo tego że prezes ma o jakieś pół metra wzrostu więcej niż ja porozmawiałem w nim w cztery oczy. Reasumując: nie jest aż tak źle.

do K.Lew

Pronto! Nie właź w [usunięte przez moderatora] prezesowi i to bez wazeliny, bo to i tak nic nie da, za jakiś czas i tak zastąpią cię kimś innym. Poza tym bzdury piszesz kolego. Zastanów się. I polecam lekturę zasad ortografii, geniuszu.

Król Lew :D

Pronto wszystkim! :) W firmie pracują naprawdę cudowni ludzie. Najbardziej wytrwali... :p Na początek ścieżki zawodowej jest idealna. Można samodzielnie podejmować decyzje gdyż jest się jedyną osobą posługującą się danym językiem. Wszystkiego uczysz się w praktyce. Oczywiście mobbing jest ale jeżeli ktoś ma podejście luźne do pracy to się nie będzie tym przejmować... ;) Atmosfera w dziale marketing jest wyjątkowa. Oczywiście jest to zasługa ludzi! Pzdr :) PS puki jeszcze funkcjonuje składajcie CV i bawcie się dobrze. lol :D

kooo

Szczerze odradzam. Firma oszukuje nie tylko pracowników ale przede wszystkim klientów. Groty są budowane z soli kopalnianej, a ta jak wiadomo (a jak nie wiadomo, to można sprawdzić) nie zawiera jodu (dlatego sól kuchenna jest jodowana).(usunięte przez administratora)

...

Оmijajce te firme z daleka, [usunięte przez moderatora]

pajdak_no_more

Uwaga wszyscy, ktorzy mieli okazje stycznosci z ta "pseudo" firma.(usunięte przez administratora)nazywajacy siebie prezesem) i jego sekretarka (usunięte przez administratora)reprezentuja poziom, ktorego niestety nie da sie opisac. Firma zaprzecza podstawowym zasadom podmiotow funkcjonujacych w tym kraju. Ksiegowosc prowadzona przez(usunięte przez administratora)Pracownicy prcuja tam za "psie" pieniadze (w tym oczywiscie polowa pod stolem, w kopertach, jak w PRLu), a pan niby-prezes mysli, ze robi ogromna przysluge. Fakt rotacji pracownikow mowi sam za siebie. Ktokolwiek ich widzial, ktokolwiek ich zna, niech ucieka, gdzie sie da !!

były

ciekawa opinia...na 30 negatywów 1 pozytyw. A może to Pan dyrektor nazwał się(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)tylko szukaj lepszej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o "Kryształowy Świat" P.H.U. - Libiąż

• Jak się pracuje w "Kryształowy Świat" P.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy "Kryształowy Świat" P.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Kryształowy Świat" P.H.U.?

"Kryształowy Świat" P.H.U.