Opinie o Cafe Molus w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cafe Molus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cafe Molus o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe Molus w Toruń

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Cafe Molus odbywa się w siedzibie firmy?

Kelner Nowy wpis

Rozmowa odbywa się w ten sposób, że czeka się na szefową aż łaskawie zejdzie na dół, spóźniona nawet pół godziny, a umawiają się z człowiekiem na konkretną godzinę. To już świadczy o braku szacunku do osoby, która zjawia się na spotkanie oraz momentami marnowanie jej czasu, ponieważ rozmowa trwa często 15 min, a czekać na szefową musisz pół godziny lub godzinę.(usunięte przez administratora)

Czy w Cafe Molus pracuje się na open space?

Kelnerka Nowy wpis

Poniższe opinie są zgodne z tym co panuje w molusie . Rotacja średnio co 4 msc całej kadry bo każdy ma dosyć nadasanej Jolanty której nie pasuje nawet jaki masz kolor włosów . Wypłaty nie na czas najniższa krajowa a dodatkowo obcinanie z pensji za absurdy i rzeczy niezgodne z prawem . Ciasta stoją w witrynach po 4-6 dni nie ważne masz mówić ze świeże . Brak towaru cukiernia nie ma z czego robić towaru nie ważne maja byc ciasta . Ciagle (usunięte przez administratora) poniżanie pracowników . Nie wspominając o jakimś chociaż małym szacunku . Brak przerwy robisz za dwóch . Nie polecam tam pracy .

Kasia Nowy wpis

Praca tam to tragedia, musisz robić wszystko i jeszcze więcej a szefowa nie robi nic w tym czasie, atmosfera bardzo nieprzyjemna, za takie pieniądze już chyba wolę sprzątać biurowce przynajmniej nikt nie będzie mi patrzył na ręce non stop i dyszał w kark

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cafe Molus? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Sprzedawca

Nie polecam. Praca za najniższa krajowa po 12 godzin dziennie najlepiej 5 dni w tygodniu. Bo Ty przecież nie masz życia prywatnego. Wypłata jest wypłacana z łaska za twoją ciężka prace a jeszcze z wypłaty odciągną ci za wszystko co się da. Ty zbilas szklankę? Klient stłukł? I tak Ty za nią zapłacisz:) smiech na sali. Szefostwo wiecznie narzekające, nigdy nic nie pasuje. Źle stoisz, źle się uśmiechasz, źle mówisz, zla fryzura, zły makijaż. Pani szefowa do oceniania pierwsza. 21 wiek a tam dalej (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. (usunięte przez administratora)przez szefowa na porządku dziennym. Atmosfera nie do zniesienia. W pierwszej kolejności masz obsłużyć szefowa, szefa później klientów. Praca po 12 godzin dziennie za śmieszne pieniądze. Brak przerwy. Najlepiej żeby jeszcze zostawać pp godzinach wtedy szefowa szczęśliwa:) Jeżeli szefostwo się nie zmieni, nigdy nie będą mieć dobrych pracowników. Masz sprzatac najlepiej na kolanach, na błysk. Odpowiadasz za wszystko bezwzgledu na jakim stanowisku jestes. Za wszystko zbierasz opiernicz od "pani" szefowe. Tragedia.

To co jest w opiniach niżej wszystko jest prawdą. Chcesz być sprzątaczką,Panią na zmywaku czy pracować na produkcji ? Idź do Cafe Molus tam masz wszystko w jednym miejscu ;) szefowa umie powiedzieć do Ciebie ze źle stoisz. Nie ma klientów? Znajdź sobie zajęcie albo zostanie Ci zwrócona uwaga ze stoisz. Pełna sala klientów ? To nic córka szefowej chce kawę i masz jej zrobić. To miejsce to jedna wielka porażka. Płacą najniższa krajową a w rzeczywistości robisz za 5 osób! Cieszę się ze moja praca w tym miejscu zakończyła się 3 miesiące temu i nigdy moja noga tam nie postanie. Co do jedzenia? Ciasto robione na 3/4 dni leży w brudnych lodówkach. Lody? Kuwety myte tą samą ścierką co blaty. To szok ze nikt jeszcze się nie pochorował i tego nie zgłosił. Ty jako pracownik nie masz prawa do przerwy. Niestety ale nie polecę tego miejsca i moja noga nigdy tam nie stanie! Państwo Molus ogarnijcie się bo schodzicie na (usunięte przez administratora).

Opinia

Cieszę się ze moja przygoda w tym miejscu nie potrwała za długo. Atmosfera straszna, napiwku nie zobaczyłam, współpracownice z dużo dłuższym stażem podzieliły się nim między sobą. Mimo obiecywanego nauczenia mnie wszystkiego czułam się pomijana i lekceważona. Cały czas widziałam nowe osoby przychodzące do pracy, widocznie ludzie długo tam nie wytrzymują. Szefostwo również do najlepszych nie należy. Zdecydowanie odradzam pracy w tym lokalu

Kelnerka

Zdecydowanie nie polecam pracowania w tym miejscu. Podejście do pracownika strasznie słabe, atmosfera gęsta. Żałuję, że pracowałam. Trzeba było wcześniej zaufać podanym tutaj opiniom. Tak jak określono pracodawców jako niezbyt uczciwych tak pozostało. Ciągle szukają pracowników, bo każdy się zwalnia po paru dniach. Wytrzymują tylko ci z wieloletnim stażem. Zdecydowanie nie warto szargac sobie nerwów.

Barbara

Jesienią szukali ekspedientki i kelnerki, czy skoro ogłoszenie nie zostało usunięte, to obowiązuje? Jakie są zarobki (podstawa) od nowego roku i pensja uznaniowa? Pytanie moim zdaniem zasadne, kogo dziś stać na pracę za najniższe stawki...

@Dorota czyli mimo wirusa nadal firma normalnie działa?

Dorota
@Adam

Sprzedajemy na wynos , również dowozimy.

Dorota

Dzięki, że w takim trudnym okresie możemy nadal pracować.

Wiecie czy w Cafe Molus szukają chętnych na staż?

Natalia

Zawsze możesz przesłać CV na adres mailowy kawiarni, najlepiej zapytać się u źródła.

Kasa

Łukasz po co się tak rozpisywałeś ? Jak widzałeś jak dobrotliwym sercem na ną spoglądam !!!

@Kasa

Wiesz może, czy firma Cafe Molus zatrudnia pracowników tylko na okres wakacyjny? Niektóre kawiarnie korzystają z takiej możliwości, dlatego chciałem zweryfikować, czy również w tej toruńskiej kawiarni istnieje taka możliwość. Z góry dziękuję za pomoc.

Maciek
@Marcin

Zatrudnia, ale bez umowy i za niską stawkę. Do tego wykonujesz najgorszą robotę :)

Martyna

obsługa niekompetetna. Sprzedawca traktuje klienta jak zło konieczne. Brak możliwości zamówienia pozycji, które widnieją w karcie/menu kawiarni (o menu swoja drogą samemu trzeba było się dopraszać). obsługa nie potrafi nabić odpowiedniego produktu do systemu w kasie... zamiast kawy bailey's miałam nabitą inną kawę (co mogę potwierdzić paragonem) przy czym (co żałosne) musiałam tłumaczyć sprzedawcy, o jakie zamówienie mi chodzi. Brak komunikacji, brak propozycji, polecenia innego produktu gdy inny jest niedostępny (i owszem niedostępna jest większość rzeczy z menu facebooka). Wiórki czekoladowe na bitej śmietanie w kasie dostałam przeterminowane w smaku i zachodzące białym nalotem- to się nadaje już pod kontrolę sanepidu. Słomki zniszczone - rozdwajały się zarowno mi jak i trójce pozostałych znajomych z którymi spędzałam tam czas... Narzeczony nie mógł się doprosić o właściwy deser z menu. Ponadto obsługa opryskliwa, kompletnie pozbawiona podstawowej umiejętności komunikacji interpersonalnej a co dopiero sprzedażowej... porażka. nie polecam!

@Martyna

W niedzielę wszystkie pozycje z karty menu były dostępne, Pani narzeczony prosił o deser UNICORN, takiej pozycji w ofercie nie mamy. Reklamujemy smak lodów o smaku UNICORN i shake z donutem UNICORN, dlatego obsługa próbowała dopytać co dokładnie chcecie Państwo zamówić?. Pomyłki się zdarzają, zwłaszcza w tak dużym ruchu jaki był tego dnia, koleżanka się pomyliła nabijając kawę, ale to nie znaczy, że została Pani oszukana, otrzymała Pani kawę taką jaką chciała i cenę taką jaka obowiązuje. Na jakość słomk do napoi nie mamy wpływu, gdyż nie jesteśmy ich producentem, choć dziękujemy i zwrócimy na to uwagę. Co do posypki czekoladowej na bitej śmietanie to przy temperaturze 30 stopni ma prawo zmienić kolor, co w żaden sposób nie oznacza, że jest przeterminowana. Mamy regularnie kontrole PPIS i taka sytuacja nie ma u nas miejsca. Bardzo nam przykro, że tak źle wspominacie pobyt u nas, za wszystkie niedogodności, które Państwa u nas spotkały bardzo przepraszamy, ale wpisywanie tej samej opini na Facebooku pod najnowszymi postami, w google i tutaj świadczy o złośliwości i na przyszłość fajnie byłoby, gdyby zwróciła Pani uwagę obsłudze na miejscu, a nie publicznie wszędzie, gdzie się da, i żeby Pani narzeczony nie przeklinał głośno w kawiarni, bo to stworzyło duży dyskomfort dla innych Gości i dzieci goszczących tego dnia u nas.

@Cafe Molus

Martyna

Mimo takiej obsługi zachowałam klasę, zapłaciłam za wszystko i byłam miła, choć zdecydowanie będę ostrzegała wszystkich przed tym miejscem, polecając konkurencję, która przewyższa to miejsce we wszystkim. (Choćby Lenkiewicz, Pokojski czy Sowa).

Natalia

Po wprowadzeniu zmian dotyczacych ogrodkow letnich jest sporo utrudnien. Ale stawka godznowa rozsadna. Pani szefowa z pdt mila i pomocna.

natalia
@Natalia

pracodawca daje pracownikom wypłate w ratach.!!!!! żałosne, niby panstwo Molus tacy światowi, i tu biznes kawiarnia i tam apartamenty a taka patologia. jakby pani Gesler to usluszala to- znamy jej reakcje. zamknęłąby tą budę, i czytamy opinie, że wlasciecielka nie ma szacunku do pracownikow, cos jest na rzeczy. gdzie jest sanepid, i panstwowa inspekcja pracy. udaja ze nie widza. a zamkneliby bude i bylby spokoj.

Adrian19051999
@natalia

Dobrze że chociaż dostajesz pieniądze za pracę

Adrian19051999

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, pracowałem tam rok temu przez dwa miesiące. Za pierwszy dostałem wypłatę za drugi nie dostałem ani wypłaty ani umowy... Warunki żałosne, smród, bród, obowiązki wzrastają, pieniadze(których nie dostałem), były mi ucinane za najmniejszy okruszek po zamiecieniu podłogi który został. Szefowa w pdt brak słów... Nie chciałem tego pisać ale prosiła mnie znajoma żebym się wypowiedział żeby nikt w to (usunięte przez administratora) nie wpadł

Agnieszka

@anka, rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem Cafe Molus. Jak długo trwała Twoja przygoda z tym miejscem pracy? Uważasz, że nie jest ono satysfakcjonujące. Opiszesz całokształt pracy w Cafe Molus? Dlaczego masz taką a nie inną opinię o tej firmie?

Lansują się w telewizji toruńskiej z prezydentem u boku a ludziom nie płacą za uczciwą pracą, oskarżają, poniżają. Restauracja wygląda pieknie ale to co jest w magazynach i w kuchni woła o pomstę do nieba. Gdzie jest sanepid, pih, pip itp. Syf nieprawdopodobny, a oni właściciele żałośni.

@były pracownik

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i co do brudu to niestety nie zgadzam się z tym a jeśli tak uwazasz to nie byłaś zbyt dobrym pracownikiem ponieważ sprzatanie magazynów nalezy do nas. Co do wypłaty to jak to piszesz za uczciwą pracę każy ma wypłacone a nawet i za nieuczciwą.

anka
@pracownik

do wieloletniego pracownika tej firmy, skoro długo tam siedzisz, chyba dostajesz w łapę sporo kasy, bo żaden normalny człowiek by nie wytrzymał.

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe Molus - Toruń

• Jak się pracuje w Cafe Molus?

Zobacz opinie na temat firmy Cafe Molus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Cafe Molus
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Długa 12
    87-100 Toruń