Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o.

munia 2013-04-25 19:08:54
Kompletna beznadzieja! Nieprofesjonalne podejście. Zapraszają na rozmowę, ale sami nie wiedzą po co - spytaj o zakres obowiazkow, rozkladaja rece. Porażka. Oczywiście zero punktualności, na odpowiedź czeka się miesiac albo i dluzej. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
evelina 2013-05-14 10:14:41
ja powiem wprost - TO BANDA [usunięte przez moderatora] ! wystarczy do nich pojsc i sprawdzic, jaka tam panuje atmosfera
Ex-pracownik 2013-11-29 14:36:13
O umowie o pracę można zapomnieć. Nepotyzm, znajomości, jeżeli nie jesteś czyjąś kochanką, bratem, przyjaciółką, koleżanką ze studiów nie masz szans na pracę/ awans. Kombinowaniem i knucie. Umowy śmieciowe albo nakłaniają pracowników do założenia fikcyjnej firmy. Dobrze ma tylko garstka ludzi, a "jak Ci się nie podoba, to nikt nie zmusza cię do pracy tutaj".
ada 2014-02-12 12:15:26
Umowy śmieciowe, małe wynagrodzenie, nepotyzm...krótko mówią nie idź tam, nie pracuj, szkoda Twojego czasu i nerwów.
fils 2016-04-23 11:05:41
może te zmiany przyniesie osoba, która przyjdzie do firmy, bo obecnie poszukują kogoś na junior 3D generalist we wrocławiu, tylko potrzebne jest min. roczne doświadczenie
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o.