Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

zainteresowany

Witam , ile wynosi średnie wynagrodzenie netto na stanowisku Pracownik call center -telefoniczny doradca przy pracy w domu, a nie w placówce? Jak wyglada samo zatrudnienie ?

@zainteresowany

Mało masz komentarzy na ten temat?

marcin
@LLime

Jak Pan /Pani jest pracownikiem i w taki sam sposób odpowiada klientowi to nie dziwi mnie fakt tak złych opinii .

Andre
@marcin

Jak tutaj jest co 2 tygodnie to samo pytanie, wystarczy zjechać niżej. Jak klient tak samo truje dupe to tez dostanie odpowiedz w tym stylu

Koksik
@zainteresowany

Wynagrodzenie jest tajemnicą, nie możemy o niej pisać. Każdy ma jakąs podstawę, a przy dłuższym stażu podstawa jest podnoszona.

@Koksik

Warto dodać dlaczego jest tajemnicą . Gdyż wynagrodzenia są tak różnorodne wśród osób na tych samych stanowiskach ,że bardzo dużo osób byłoby pokrzywdzonych świadomością tych różnic . Czasami podwyżkę potrafi dostać ktoś bo jest pupilkiem kierownika a inna osoba dająca z siebie wszystko latami może nie dostać nic. Różnice są czasami bardzo skrajne . Co do podnoszenia podstawy ... Czasami po latach można dostać 100-200 zł brutto . Pisze o większości pracowników bo oczywiście zdarzają się wyjątki ale z reguły na 50 pracowników jest to 3 wyróżniających się wybitnie. A nawet w ich przypadku stawki podwyżek nie powalają. Coś w granicach 300-500 zł brutto raz na kilka lat

X
@Koksik

Wynagrodzenie to tajemnica bo często nowi pracownicy mają większą podstawę niż starzy, bo stawki przy rekrutacji są podnoszone co roku a podwyżek rocznych nie ma, chyba ze ktoś dobrze wchodzi w (usunięte przez administratora) komu trzeba

paulopwel
@zainteresowany

Jeśli chodzi o zarobki, to jak wszędzie z sprzedażą, dużo zależy od tego jak dużo sprzeda się, oraz jakości rozmów, więc Ciężko napisać ile się zarabia.

Xxx

Podstawa 3400 brutto

Yyy
@Xxx

Ktoś tu mocno nie w temacie … podstawy poszły w górę zreszta tak jak i wszystkie inne wynagrodzenia ….

Xxx
@Yyy

Serio ? Nie wiem gdzie brałem udział w rozmowie o pracę i taka podstawę mi zapropomonowano . Oczywiście do końca byłem trzymany w niepewności co do wynagrodzenia . Ostatecznie Pani z HR zadzwoniła że "świetna informacja" odnośnie propozycji pracy jak i wynagrodzenia .

Lan

(usunięte przez administratora) Ciekawa oferta dla nowych klientów, może się komuś spodoba i skorzysta. Ja osobiście skorzystałem i narazie nie mam na co narzekać

Henryk i Elżbieta

Wdzięczni: Henryk i Elżbieta Rosiakowie Pragniemy serdecznie podziękować Pracownicy Banku, Pani Sylwii Wolskiej, za pełen profesjonalizm i niezwykłą życzliwość w podejściu do klienta, chęć pomocy, cierpliwość oraz umiejętność wyjaśniania niełatwych kwestii związanych z finansami. Pani Sylwia, zatrudniona w oddziale Banku Millennium w Galerii Mokotów, przy ul. Wołoskiej 12, pomogła wybrać najkorzystniejszą dla nas opcję związaną z udzieleniem pomocy finansowej.

marian

witam chce podziekowac pracownicy waszego banku pani dominice bank mjesci sie w zorach przy ul sadowej pani dominika jest bardzo mila sympatczna mloda osoba pomogla mi wykonac wszystkie czynnosci dotyczace splaty tego kredytu a njpierw zproponowala mi zmiane splaty kredytu w innm banku operacja poszla bardzo szybko i sprawnie mam nadzieje ze wszystkie sprawy ktore bede wykonywal w waszym banku beda przebjegaly tak szybko i sprawnie jak ta jeszcze raz dziekuje za poswiecony mi czas i pomoc w zalatwieniu tej sprawy

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

logo firmy Serwisant rowerowy
Arg

Jeśli masz już pracę w BM to z czasem zobaczysz jak się tu pracuje. Nie jest źle, ale firma nastawiona jest na rotację jak w latach 90, nie widząc zmian demograficznych, stąd zapomnij o podwyżkach i awansach. Dostaniesz więcej niż osoba, która odeszła. Jeśli odejdziesz, kolejna dostanie więcej niż Ty. Dlatego nie powinno się przekraczać 3 lat zatrudnienia, żeby mieć max miesiąc wypowiedzenia. Powyżej 3 lat możesz siedzieć jeśli dostaniesz stanowisko kierownicze.

P P

Czy Bank Milennium pokrywa koszty szkolenie? Czy trzeba samemu zapłacić?

Dyrektor
@P P

Że jak?

3city

Nie polecam. W detalu ciągle rotacje. Ludzie pracują za "psie" pieniądze. Prestige to tylko z nazwy. Liczą się tylko wyniki, kosztem Klientów. Niewolnictwo w nowoczesnym wydaniu

Cześć, czy istnieje możliwość pracy w zdalnej w Millenium Leasing w 3miescie?

F
@Kandydat

Co to jest praca zdalna w trzy miesiące?

Dyrektor

Nie ośmieszaj się Edmundzie.

Ciekawa

Jakie wynagrodzenie można teraz otrzymać na start w Millennium? mówimy o podstawie. Mam doświadczenie w Bankowości 2 letnie i super wyniki w sprzedaży. Proszę o informację , zastanawiam się nad aplikowaniem. Słyszałam o 6000 brutto.

ExEb
@Ciekawa

Ostatnio jak zatrudniałam opiekuna (styczeń) z podobnym doświadczeniem w bankowości stawka wynosila 4300. Czy da się wynegocjować tyle ile podałaś - szczerze wątpię, ale mogę się mylić

Jozek
@ExEb

Mów od razu ze brutto ;) ja miałem 2.5 na rękę

Zniesmaczona
@Ciekawa

Kompletna bujda, a szczególnie ze zdaniem millenium 2 letnie doświadczenie to dla nich żadne i z tego tytułu ciężko o negocjacje na start. Wynagrodzenie jakie można dostać w millennium na start jest nie wiele wyższe niż połowa tej kwoty którą Pani podała czyli nie całe 4 brutto …

@Ciekawa

2200-2400 na rękę w dużym mieście (świeże info)

@Lol

Gdzie tak mało dają? W którym dużym mieście? W Łodzi poniżej 3800 brutto (2700zl na rękę) nie zatrudniają obecnie. A i tak jesteśmy jako kategoria 2 wśród miast (wyżej zaszeregowane są m. in. Wawa, Wroclaw).

Kanba

2700 na rękę ?!!! W banku??? Czy wyście (usunięte przez administratora)dlaczego zgadzacie się pracować za tak niskie stawki?

biedroneczka

2700? looool :D wolalbysm isc do lidla, daja wiecej i nie ma stresu LD

moj prawde
@ExEb

Podawaj kwoty netto :D a nie jakies tam rzucasz czary, mamy 2021 r , (usunięte przez administratora)

aaa

Przy odpowiedzialności finansowej, nierealnych planach, zrytej psychice, zniszczonym wzroku i przełozonych de.. bilach. Rzeczywiście perspektywy są świetne dla świerzaków.. Dalej naganiaj do cyrku zwanego bankiem

@aaa

A gdzie tu naganianie? Napisałem, że nie każdy nadaje się do takiej pracy i tyle. To że nie jest wymagane doświadczenie na start to nie oznacza, że każdy się tu odnajdzie. Tak samo jak w każdej innej pracy. Jeśli nie masz smykałki do sprzedaży to możesz albo się starać coś zmienić albo ciągle narzekać i finalnie zmienić robotę. Prosta sprawa.

aaa

To napisz cechy wzorowego pracownika który się nadaje do pracy w banku...cóż HR ma chyba inne zdanie bo już od dawna przyjmują każdego jak leci.

Millenials na wypowiedzeniu
@aaa

Nie ma idealnych pracowników, choć millennium ideałów za niską stawkę oczekuje. Dlatego też obecnie bank musi robić łapanke, bo masa ludzi odchodzi z tego strasznego miejsca. Nie będę się dalej rozwodzil bo napisano tu już wszystko. Jeśli myślicie o pracy w tym banku - blagam dajcie sobie spokój. Jeśli już w nim jesteście - uciekajcie jak najdalej i jak najszybciej, bo mimo tego co się dzieje, bank absolutnie nie zmienił swego podejscia do pracowników.

Dawid
@Lol

To już z dodatkami pensja? I po jakim czasie osiągnie się w Banku Millennium pułap powiedzmy 4000 zł na rękę? Powiesz mi coś na ten temat? Jak jest tutaj z podwyżkami, co ma na nie wpływ?

uciekajcie stamtąd
@Millenials na wypowiedzeniu

po 6 miesiacach pracy , marnej pensji , holendarnych planach sprzedażowych , mobingu, prbóie molestowania uciekłam stamtąd tak szybko jak sie tylko dało masz sprzedawać wszystko wszystkim, digitalizować staruszków, rozliczać bankomaty, odpowiadać za potężne kwoty, czytać stosy regulacji i procedur, a nawet jak to wszystko zrobisz, to dostaniesz marne grosze, a od kolejnego miesiąca wymagania tylko wzrosna nie polecam...

@Millenials na wypowiedzeniu

A tam nie ma. Są. Tylko trzeba im konkretnie płacić i doceniać.

@Dawid

Jakimi dodatkami??? W tym banku nie dają żadnych dodatków, 4000 to jest BRUTTO, na premie nie licz

@Lol

Nie wprowadzaj w błąd. Wszystko zależy od oddziału. W moim regionie od pół roku praktycznie wszystkie placówki (średnio 7-8/10) co miesiąc robią premie.

Lol

W wysokości? 85 netto? Wszyscy wiemy ze zaraz frankowicze zjedzą resztki tego pseudo banku, opinia millennium leci na łeb na szyje a pracując w jednym z największych miast w Polsce ludzie maja mniej niż trójkę na rękę.

@Dawid

Wszystko zależy w jakim mieście będziesz pracował, jaka placówka, jakie stanowisko ,premie są, nie jakieś to zawrotne kwoty ale są.

Hahahaha
@Ciekawa

6000 brutto?!?!? Kto ci takich bajek naopowiadał dziecko? Połowa z tego xD jest bardziej realna. W trójmiescie podstawy są 2200-2600 na rękę lol, premia jakaś 100 zł i to czasem

@Hahahaha

To ja nie wiem na jakim stanowisku pracujesz :) Sprzątasz WC?

Heh

Oddział w trójmiescie- wszyscy asystenci maja u nas 2400 podstawy na rękę. I nie nie sprzątamy wc, zasuwamy nim stop z klientami nawet nie ma czasu zjeść....

@Heh

U nas tak samo -2450 na rękę. bieda i prlowska firma, cały oddział po cichu szuka innej roboty

@Łódź

Nie wiem w jakich miastach pracujecie .i placowka własną czy franczyza . We franczyzie na spokojnie z premia na rękę wyjdziesz 6000

Ile masz IQ dziecko? Nie wiesz w jakich miastach pracujemy? Koleś wyżej pisał wyraźnie ze Trójmiasto, ja mam miasto w nicku. Widać mille poziom inteligencji :D i mów prawdę, ze ostatnia premia by uzyskać taka kwotę była w 2008 roku!

Bałagan

Ja pracuje w Wawie i nie w oddziale, podstawa 2450 netto. Kilkuletni pracownik i brak możliwości podwyżki bo nie ma pieniedzy. Brak możliwości awansu bo nie ma gdzie. Ciągle ta sama wymówka od kilku lat.

Żenada

6 tys to chyba w snach co za głupotę słyszałaś hehehe

@Żenada

Widzę, że ktoś użył tego samego nicku, ciekawe czy celowo. Co do premii jakie uzyskujemy to wahają się one w zależności od sprzedaży. Ja mam bardzo dobre wyniki, więc razem z bonusem za hipo wyciągam czasem po 2000-2500zl premii netto (czyli na rękę), ale jak komuś nie idzie w danym miesiącu to ma i 400zl. Tak czy owak czytając Wasze wypociny śmiać mi się chce i powtarzam raz jeszcze - zależy dużo od tego, w którym oddziale pracujesz i czy masz smykałkę do tej roboty. W tym roku nie zszedłem z premią poniżej 1200zl, ale i ci slabsi sprzedażowo nie mają gorszej niz 400zl, bo nie mogą nawet mieć skoro oddział robi pelne premie za >100% koszyków. Kiero może max. 50% uciąć, ale jeśli jest ok to wiadomo, że tego nie robi.

Eva
@Lol

Ja w latach 2010-2014 zarabiałam w millennium 2700 na rękę na stanowisku konsultanta. Wydaje mi się, ze obecnie po tylu już latach te stawki powinny być znacznie wyższe. Jeśli nie są to słabo, nie zdecydowałabym się.

@Eva

Ja mam 3600 netto

OK

Masz tyle pieniążków co miesiąc na infolinii czy w oddziale ? Jaka miejscowość ?

ciekawe

2100 max o premiach zapomnij

średni wiek
@biedroneczka

Jak mnie wyrzucono bo kierownictwo miało widzimisie, za stara jestem po prostu(psuje wizerunek banku) to im powedziałam ,ze lidl i biedronka lepiej płaca i powinni sie wstydzić. Bo tam nie ma takiej odpowiedzialnosci jak my tutaj;) bo nawet kasa jest ubezpieczona .

tam się nic nie zmieni

najniższa o premiach zapomnij

potwierdzam
@Millenials na wypowiedzeniu

Już PKO BP lepsze naprawdę tam lepiej ludzi traktują. Mam porównanie .

Batman

Przecież praca w oddziale banku jest taka sama jak w lidlu, tylko zamiast obsłużyć klienta musisz mu jeszcze wcisnąć jakiś syf. Uważasz ze wciskanie komuś niepotrzebnych i nieopłacalnych produktów na których zarobi tylko bank to jest jakaś ambitna i rozwijająca praca?

Nowyyyy

Cześć, obecnie kandyduje na stanowisko Doradcy Leasingowego z mozliwoscia umowy o prace, samochod sluzbowy, tel i laptop. Moje pytanie - jakie obecnie proponuja samochody sluzbowe i czy mozna z nich korzystac w celach prywtanych? Jak wyglada kwestia paliwa i czy jest tutaj mozliwa praca zdalana? Ale tak realnie ;) Dzięki!

Nowyyyy
@Nowyyyy

Bardzo prosze o wiadomosc, bo nie wiem czy mam tracic czas na dalsze etapy rekrutacji.

Kandydatka

Czy są tutaj jacyś nowi pracownicy i mogą się wypowiedzieć na temat pracy zdalnej w infolinii contact center? Zanim podejmę jakiekolwiek decyzje chciałabym poznać opinie. Czy są duże naciski na sprzedaż? Contact center mi się raczej kojarzy z udzielaniem pomocy klientom, gdzie główny nacisk stawia się na jakość obsługi a nie sprzedaż.... Czy praca jest bardzo stresująca? Jak wyglądają szkolenia?

Załamana
@Kandydatka

Ja mogę. Biorę w tym projekcie udział rok. Tutaj nie ma czegoś takiego jak pomoc klientowi. Raczej nacisk na wciśnięcie kredytu 100 procent planu jeśli chcesz prowizje za sprzedaż dostać. Dodatkową kasa jeśli masz odebrana ilość połączeń. Czyli najlepiej szybko na (usunięte przez administratora) to max 200 brutto do podstawy wpadnie. A jak masz klientow z którymi musisz dłużej wysiedzieć bo jaśnie państwo sobie życzą obsługi z księgowości..... Czytaj musisz tepakowi wyjaśnić że to co widzi na KK się zgadza ale on uważa że bank i tak u źle nalicza to wtedy zapomnij o takich dodatkach. Szukaj innej pracy. Ja mając doświadczenie z innego banku na stard dostałam tyle samo co osoba bez doświadczenia. Więc o czymś to świadczy. A odnośnie naliczeń z kk pracuje tam prawie rok i powiem szczerze że tylko u jednego klienta stwierdzono nieprawidłowe naliczenie odsetek i opłat pozostali to dzwonią bo nie potrafią z kk korzystać.

Proszę niech ktoś napisze jak wygląda praca na stanowisku obsluga czatu zdalnie Jak zarobki? Pytam o Warszawe Znalazlam ogloszenie i zastanawiam sie nad wysłaniem cv

Cddd
@Anna

To dlaczego nie wyślesz i nie zapytasz? Ktoś cię musi pobłogosławić?

LLime

Tak wygląda poziom połowy pracowników millennium... jak chcesz tu pracować to się przyzwyczajaj.

@Anna

To lepiej nie wysyłaj ???? Praca ciężka, klienci niewdzięczni, piszą tyle obelg, na które w 4 oczy by nie wypowiedzieli. Czat czynny 24/7, praca w różnych godzinach, zazwyczaj jest za mało osób, więc nie ma kto Ci pomóc jak masz problem, starasz się „ograć klienta” żeby nie odpowiedzieć źle, wtedy dostajesz ochrzan że czegoś nie wiesz. Zarobki marne, za 2,5k ciężko przeżyć, premia jest, oczywiście ale nie jest zrobienia.

magda

hej, a jak wygladała rekrutacja? i czy jest ho?

Serio tylko 2.5k płacą? Ten bank to nieporozumienie

magda

Czy komukolwiek z Was udało pracować się z HO?

QQ
@magda

Zamiast zadawać głupie pytania, zobacz na ogłoszenia albo poczytaj komentarze. Są takie stanowiska na których prócz wdrożenia praca odbywa się całkowicie zdalnie.

@QQ

w komentarzach jest napisane m.in. że brakuje sprzętu na pracę zdalną. jak ci tak przeszkadza moje pytania, to po co odpisujesz?

QQ
@magda

Jak może nie być sprzętu na prace zdalna? Zabierasz sprzęt na którym pracujesz bądź wdrażasz się na miejscu, pomyśl.

@QQ

Normalnie może brakować, nie wszystkie sprzęty są pewnie do wyniesienia. Skąd ty się wziąłeś geniuszu?

Zastanawiam się

Witam. Jakie są teraz stawki w Warszawie na start na stanowisku opiekun klienta ? Ponad 4 tys podstawy to malo czy średnia stawka ?

@Zastanawiam się

Za dużo :)

@Xx

Mylisz się. Nowy zawsze dostaje więcej niż stary pracownik więc myślę że spokojnie więcej można wołać

Stary pracownik

Ja zwolniłem się prawie rok temu. Jedna z lepszych decyzji. Lubię sobie tutaj wejść czasami i poczytać komentarze. Praca jak w mcdonalds tylko siedzisz w ładnych ciuszkach, za które nikt Ci nie zwróci pieniędzy (ba, które musisz mieć). Zamiast frytek sprzedajesz pieniądze. Wciskanie ludziom kitu, brak jakichkolwiek cenionych na rynku pracy umiejętności (niby pieniądze, niby liczby, a nawet Excela się nie nauczy człowiek). Są ludzie, którzy robią wyniki, ale to zazwyczaj ludzie co żyją ta praca i sprzedaliby swojej matce nawet kredyt żeby mieć wynik. Mowa tutaj oczywiście o konsultancie w oddziale. Pracowałem i wiem jak to wygląda. Szkolenia e-learningowe z rozpoznawania fałszywych pieniędzy. Hit. Myślę, że to praca dla malo ambitnych osób, które nie chcą zmian. Faktycznie rozumiem matki, które mają swoje lata i nie mogą sobie pozwolić na przestój czy chwilowo niższe (aczkolwiek nie wiem czy się da gorzej zarabiać mając trochę oleju w glowie).

Uważajcie na prace zdalna obiecują zwroty za bilety na pociąg i komunikację miejską minęły u mnie 3 miesiące a zwrotu nie dostałem kierownik tez nie wie kiedy będzie przelew.

k

Tyle co millennium obiecuje to nikt ci nie da xd

Prima

Delegacje zostają normalnie rozliczane. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek.

QA TESTER

Praca na stanowisku testera aplikacji mobilnej bardzo przyjemna. W departamencie każdy jest dla siebie miły, pomocny a na kierowników zawsze można liczyć. Zespół w którym pracuję jest świetny! Praca jest satysfakcjonująca a co najważniejsze nie przytłacza. Jedynym problemem jest to że przez stabilność środowisk testowych czasami nie ma ci robić.

MilleBEka
@QA TESTER

Crunch jest prawie nonstop. Jiry są na bardzo słabym poziomie. Wciągu roku wymienia się 3/4 składu QA. Totalny brak rozwoju. Co 3-6miesiecy nowy tester w zespole bo nie dają rady presji i ktoś inny lepiej im płaci + rozwija. Testerzy to gatunek gorszego sortu, biznes totalnie nie liczy się z ich zdaniem. Kierownictwo na plus bo próbuje kruszyć korpobeton ale to trudna i ciężka praca na lata.

Rekrutacja dramat, 1 etap brak kompetencji po stronie osoby rekrutującej, drugi etap podobne wrażenie, 3ci i kolejny etap ;) dramat.. Brak profesjonalizmu i wiarygodności. Po wszelkiego rodzaju obietnicach zero konkretu .

Dgvx
@123

Ale konkretnie to napisałeś….. może jakikolwiek konkret byś napisał co było tak żenujące?

Zuza

Jak Twoja mama Bndv?

Cddd

O ile bm to ścierwo zasługujące jedynie na szkalowanie to tutaj się zgodze xd

Byłem zaproszony do rekrutacji na doradcę zdalnego zamożnych klientów. Rozmowa naprawdę na średnim poziomie z jakimś gościem z cały center który nigdy chyba nie miał nic wspólnego z zamożnymi klientami i pracy na relacjach. Kompletny brak szacunku dla kandydatów. Rozumiem ze może chciałem za dużo zarabiać ale obiecana miałem odpowiedz w ciągu dwóch tygodni a nie dostałem jej wogole. Ludzie tworzą korporacje. A tu dno totalne

@Kandydat

Jakbyś przeczytał wcześniejsze opinie to byś się tak nie dziwił...

X
@Kandydat

Pracownicy działu rekrutacji w bankach ze sprzedażą mieli do czynienia co najwyżej przy robieniu zakupów w biedronce. Rekruterzy nie mają zielonego pojęcia o niczym, tylko potrafią zaznaczyć krzyżyk jeśli odpowiedz jest taka jak oczekiwana

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 512 ocen.

Bank Millennium S.A.