Opinie o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nord Napędy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nord Napędy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Napędy Sp. z o.o. w Wieliczka

Niestety ale atmosfera w pracy jest bardzo nieprzyjemna.. ludzie tam pracujący to w większości osoby które znają się od lat lub są w jakimś stopniu ze sobą spokrewnione.. stąd ta " rodzinna atmosfera " wspomniana wyżej.. w związku z powyższym niektórzy pracownicy mogą liczyć na więcej, a inni na mniej.. dlatego też możliwości awansu równe sa.. zeru.. ktoś kto jest spoza " rodzinnej atmosfery " jest ostatnim ogniwem w tym łańcuszku.. jak na firmę międzynarodowa zarobki są bardzo marne.. prócz marnej pensji nie ma co liczyć na dodatki, premie, wczasy pod grusza, trzynastki.. tego w tej firmie po prostu nie ma..

Xxx

Nie do końca tak jest. Tydzień temu był gościu z Niemiec i rzucił wszystkim po 250zl podwyżki. Ja dostałem normalną umowę z Norda, nie przez agencję. Znajomości nie mialem żadnych w tej firmie, jak się przyjmowalem. Podstawą tez nie jest taka najgorsza w porównaniu np. Z Gedią gdzie podstawa to 1500 zł +premia a np. w Nowavent najniższa krajowa. Wiec nie jest tak źle. Są zakłady gdzie jest dużo gorzej- np. Dozamet-prawdziwy obóz przetrwania.poważnie.

zak

bardzo marne zarobki jak na firmę międzynarodową, możliwości rozwoju w tej firmie nie ma żadnej, nie polecam

Olaf

Na jakie zarobki mozna liczyc ? Jaka byla prostytutka ? Dalej tam pracuje ?

Gandalf

Firma ok, polecam. Jest grono leniwych nieudolnych płaczków, którym wszędzie będzie źle jak widac powyzej. Jak się będziesz odrobine starał to można nawet nieźle zarobić. JA w nord od 3 lat, nie narzekam, bo wiem ze w innych firmach bywa syf. bhp na poziomie, wszystko dostepne pod reka, bezpiecza praca. W poprzedniej firmie musialem sobie nawet sam rekawice kupowac, tu dostep do wszystiego. zasada jedna wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. a co do rodzinnej atmosfery to mam ja w domu, od firmy jej nie potrzebuje. ludzie myla pojecia. ogolna moja ocena to 4.

Brałeś udział w rekrutacji do Nord Napędy Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brukarz
Wieliczka
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
olek

zero konkretów. Okropna atmosfera, tre te te te i zero konkretów.

Ażprzykro
@olek

Mąż namówił mnie do złożenia CV. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i szczerze była to najbardziej przykra rozmowa w moim życiu. (usunięte przez administratora)Miałam ochotę wyjść ale łatwo się nie poddaję z trudem ale wytrzymała do końca. Na samą rozmowę trzeba mocnych nerwów. Nie polecam!!!!!!!!!!

oz

Okropna atmosfera w pracy !!!

lakiernik

Szukaj pracy tylko nie w tym zakładzie !!!

monter

Nie wiedziałem ,że pracuję w tak wspaniałej firmie. Z "RODZINNA ATMOSFERĄ"

bmwww

Nie polecam pracować w tej tzw. FIRMIE.

pavlo
@bmwww

tata?

nasz

Dodatkowo do umowy o pracę "BARDZO RODZINNA ATMOSFERA"

borbik

W NORDZIE najbardziej podoba mi się jak tzw."szanowani pracownicy" zajmujący lepiej płatne stanowiska pracy. Potrafią buntować załogę a jednocześnie na nich donosić. Tylko co może wiedzieć na ten temat osoba która pracuje w biurze.

nordik

Szkoda słów TRAGEDIA !!!

oki

Nie polecam pracować w tej firmie.

jogy

Ta firma to porażka.

holy2

Czytać o firmie a w niej pracować to dwie różne rzeczy. Kto tam nie pracował to nie poznał tej słynnej "RODZINNEJ ATMOSFERY". O której można poczytać w gazetach.

xxxxx

Pracować w tej firmie to jakaś wielka pomyłka. Można spotkać się z przejawami wszelakiej dyskryminacji i niszczenia pracowników.

tifi

na początek można liczyć na najniższą krajowa a później czekać i mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej, tak jest na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Napędy Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Napędy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Napędy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nord Napędy Sp. z o.o.