Opinie o Monetia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monetia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Monetia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monetia Sp. z o.o. w Warszawa

Nowa

Na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie nowo zatrudnionej osoby?

Witold
@Wczasy pod gruszą

Tez byłbym zainteresowany. W zeszłym roku płacili? Trzeba podawać dochody innych członków rodziny i od tego zależy kwota? Napisz jak się coś dowiesz, ok?

Jeśli nic się nie zmieniło od tego ogłoszenia sprzed miesiąca i asystentka biura nadal ma obowiązki typu obsługa korespondencji, to czy możliwa jest praca chociażby częściowo zdalna ? Bardzo by mi zależało, bo mam dziecko pod opieka i taka praca stacjonarna odpada niestety 100%.

Gość Nowy wpis

(usunięte przez administratora) w biały dzień!!!! W kwietniu płacąc w kasie Monetii opłata,była 4,30,wcześniej 3zl!!!a obecnie czerwiec 2023- 6,80.!!!!!Na kim (usunięte przez administratora) zarabiacie!!!!

Nowa

Na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie nowo zatrudnionej osoby?

@Nowa

A na jakim stanowisku ?

Ilona
@Miła

takie najczesciej wrzucane przez nich czyli praca w obsludze klienta ?

@Ilona

Jeśli chodzi o kasjera to najniższa krajowa .

Helena
@Miła

I to wszystko? Żadnych premii? Czasem podstawa może być taka sobie, ale dodatki sensowne, jak się to wszystko przeliczy.

kkk
@Helena

jesli 7 zł miesięcznie nazywasz premia to ok, jest premia do minimalnego wynagrodzenia.

@kkk

skąd to 7 pln się wzięło? jakiś klient też o tym pisał ale to ma ze sobą coś wspólnego? czy to faktycznie z tych reklamacji jakiś przysługuje? kasjerka generalnie ma tu obowiązki dosłownie tak jak wszędzie, bez żadnych odstępstw lub urozmaiceń?

@Helena

Na stanowisku kasjerki podstawa jest minimalna czyli najniższa krajowa - może tam gdzie są jakieś prowizje od transakcji to są dodatkowo jakieś groszowe sprawy / u mnie akurat nie ma . Wiec goła wypłata bez perspektyw na więcej . Dodatkowo można mieć kartę multisport za jakieś ok 60 zł z tego co wiem , wczasy pod grusza zależne od dochodów na członka rodziny , tak samo premie świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie ale to są dodatki które miałam dopiero 1 raz w tamtym roku . Pozdrawiam :)

Witold
@Miła

A w tym roku jaka będzie premia na Wielkanoc? To kilka stówek czy dodatkowa wypłata więcej? Każdy pracownik bez względu na umowę jest objęty takimi dodatkami?

Kasjerka
@Witold

Skąd otrzymujecie info o premii? Od właściciela agencji czy z Sopotu? Czy w ogóle są przewidziane premie wielkanocne w 2023?

paula
@Kasjerka

jest cos takiego jak premia wielkanocna?

Weronika
@Kasjerka

Hej i jak tam? Były te premie? Jeśli tak, to jakaś konkretna kwota? :) Myślę nad pracą tutaj, ale brak premii, podwyżek i socjalu średnio mnie przekonuje :( Szczególnie przy tej inflacji.

Kasjer
@Kasjerka

Info o premi jest na mailu zawsze . Premia jest przewidziana dla pracowników Moneti zatrudnionych na umowę o prace . Była na Wielkanoc w tamtym roku , oraz w tym również .

Kasjer
@Weronika

Podwyżek brak , rozwoju brak , premie i wczasy pod grusza tez słabe ale i tak dobrze ze są bo niektóre firmy nie dają wcale . Ogólnie szukałabym raczej innej opcji :)

Kasjerka
@Kasjer

Premia wielkanocna była dla osób zatrudnionych bezpośrednio przed monetie tak?

Wczasy pod gruszą Nowy wpis
@Kasjer

Czy w 2023 są przewidziane wczasy pod gruszą? Jakaś kwota netto? Jakie dokumenty trzeba złożyć? Czy są kryteria?

Witold Nowy wpis
@Wczasy pod gruszą

ANIA

WITAM CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYPŁATY WŁASNEGO WYNAGRODZENIA Z SYSTEMU ? CHCIAŁABYM ZMIENIĆ WYNAGRODZENIE Z KONTA NA GOTÓWKE - MOJE SZEFOSTWO MIESZKA W INNYM MIESCIE ? ZNA KTOS ODPOWIEDZ ?: ) BYŁA BYM WDZIĘCZNA PRACUJE U AGENTA

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monetia Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Marcela

Witam, czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie na stanowisku kasjer? I czy możliwa jest umowa zlecenie?

zniesmaczona

Nie polecam współpracy z tą firma!!!!!

Emilia
@zniesmaczona

A może podasz chociaż jeden argument, dlaczego? Coś nie tak z komunikacją i atmosferą? A może z zarobkami?

@zniesmaczona

Dlaczego nie polecasz współpracy z tą firmą

Dzień dobry. Czy szukają gdzieś aktualnie do pracy w agencji Monetia i jakie są aktualnie warunki pracy, wynagrodzenia,czy są jakieś premiera oraz jak aktualnie wygląda sytuacja z przełożonym.

Maniek17

Bardzo miła obsługa w Kołobrzegu i wszechstronna Pomoc _ Jestem miło zaskoczony , Bardzo fajna i profesjonalna obsługa , BARDZO DUŻY + ps. Pozdrawiam Panią Annę (Kasjerkę)

Sławomir

Jest to chyba jedyna firma w Polsce, która koszty swoich pomyłek przerzuca na klienta. Dwukrotne ściągnięci kwoty z konta. Reklamacja telefoniczna obciąża konto klienta. Chodzi o śmieszną kwotę 35zł, a za rozmowę łącznie z czekaniem na połączenie 7zł, To jest 20% wartości reklamacji. Totalna bzdura. Chyba, że chodzi o to by przy tak niskich kwotach ludzie nie składali reklamacji. Pisząc tą opinię zastanawiam się czy w jakiś sposób nie zostanę obciążony kosztami.

Nowa****

Hej pytanie czy jeśli są wpłaty do US to każdy kosztuje 7,50 nawet akcyzja gubię się i nie wiem pozdrowienia w lepszych czasach

ANIA
@Nowa****

u mnie w oddziale 5,50

Co wchodzi w socjal Agencja Bankowa Monetia?

viki

dzień dobry, nic.

@viki

Dzień dobry, może jednak coś? ;)

Lencia
@Zuzanna

Wczasy pod gruszą i w sumie tyle . Które w sumie zostały obniżone bo progi się zmieniły i zarabiając najniższa krajowa już jeden próg przekraczasz . Jak zawsze było 700- teraz jest 650 .

@Lencia

Ok, rozumiem. Czyli świąt się nie obchodzi, żadnych imprez okolicznościowych i integracji brak?

Lencia
@Zuzanna

Brak oczywiście ze brak . Żadnych szkoleń , imprez itd . Przynajmniej nie dla Zwykłych pracowników haha . Ogólnie słabo jak na taka duża firmę .

@Lencia

Nie dla zwykłych? A "niezwykli" to co ciekawego mają i tak w sumie to kto to

Beti

Tak jest Monetia w Żyrardowie ale nie jako kasa urzędu skarbowego. Kasjerka która została potrącona na pasach. Rehabilituje się.

@Beti

Czyli wszystko raczej u niej w porządku skoro nikt tematu już nie drążył? I ogólnie chyba w Monetii wszystko standardowo, skoro w tym kontekście również cisza?

żabcia

czy ktoś wie jak się czuje potrącona kasjerka z Żyrardowa?

MYSZA
@żabcia

a jest monetia w Żyrardowie?

muminek
@MYSZA

podobno.. tak słyszalam .ale ile w tym prawdy?? ogolnie czesto kierownictwo mija sie z prawdą więc chyba sie czlowiek nie dowie

Emilia
@żabcia

O co chodzi z tą kasjerką? Stało się coś złego w miejscu pracy?

info@monetia.pl

dzisiaj,07.02.2022r. udałem się do punktu obsługi klienta w Ustce (pieczęć okrągła-Krajowa Instytucja Płatnicza MONETIA Nr 2446*1* ) celem dokonania wpłaty .Użyłem druku standartowego,z kalką.Najpierw nie podobała się obsługującemu nazwa firmy,dla której chciałem wpłacić pieniądze ( mam72lata ),dotyczyło nazwy D&M, wróciłem się do domu ( 500m)poprawiłem wpis bez D&M,(numer rachunku był cały czas czytelny i ten sam)Panu w okienku wszystko się zgadzało,zaczął liczyć pieniądze i okazało się,że jeden banknot 200,00zł był podklejony taśmą przezroczystą (był naderwany ,nie przerwany )odmówił przyjęcia pieniędzy,polecił mi,abym przyniósł cały banknot,skąd mam go wziąć? Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do klienta. Poszedłem do Poczty Polskiej,opłaciłem moje ,,kwity" bez problemu,zauważyłem że pani w okienku odłożyła uszkodzony bankot na bok,ale z tego tytułu nie robiła mi wymówek.Wydaje mi się,że człowiek w punkcie obsługi klienta MONETIA w Ustce( Dom Handlowy MARINA ) powinien przyjąć pieniądze ode mnie bez żadnych uwag.W Polsce obowiązuje chyba jakiś regulamin przy obrocie biletami NBP?Czy mażna tak traktować klienta?

Monetia Dział Reklamacji
@info@monetia.pl

Przepraszamy za niedogodność, jednak w przypadku uszkodzenia banknotu kasjer ma prawo odmówić jego przyjęcia. Zgodnie z art. 34 ust. 1 ustawy o Narodowym Banku Polskim znaki pieniężne, nieodpowiadające wskutek zużycia lub uszkodzenia warunkom ustalonym przez Prezesa NBP, przestają być prawnym środkiem płatniczym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej i podlegają wymianie. Za banknoty uszkodzone uznaje się banknoty postrzępione, naddarte, podklejone, przerwane, nadmiernie zabrudzone, zaplamione, odbarwione lub uszkodzone w inny sposób. Banknotami uszkodzonymi nie powinno się dokonywać płatności ani wydawać reszty, zaś do ich wymiany zobowiązane są banki.

klient

jeżeli banknot posiada taki sam numer na obu połówkach,nawet przerwany,to jest środkiem płatniczym

Czy w Agencja Bankowa Monetia poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rita

0.07 groszy za wpłatę

Aga

Najgorzej jest w Łodzi w galerii handlowej Orenżada. Dziewczyna. tam pracująca w Moneti bardzo niechlujna, przetłuszczone włosy i wyciągnięte dresy. Na każde pytanie odpowiada chamsko. Wieczne nadęta z fochem na twarzy bez kultury osobistej. Jeśli komuś nie podoba się praca, którą wykonuje to należy ją zmienić, a nie wyżywaćsię na innych.

Kto w monetii pracuje, z cyrku się nie śmieje... Jakie paczki na święta, helloł??!! Ciesze się ze udało mi się znaleźć normalna pracę bo atmosfera była ciężka. Brak ludzi, wieczne delegacje. Po zastępstwach nie mogłam dojść u siebie na kasie o co chodzi, nie zrobione koperty, niezgodne salda, w Sopocie wieczne pretensje. Niektóre kasjerki nawiedzone, brak porozumienia, rywalizacja jakby to byly jakieś ważne stołki. Żaluje każdego kilometra delegacji. Chciałam być fair, bylam do końca mojego wypowiedzenia a i tak na odchodne zostałam strasznie ozięble potraktowana (delikatnie mowiac) Ostatnie delegacje wypłacane z ogromnym opóźnieniem. Ja się w tej pracy brzydko mówiąc czułam jak chińczyk co pracuje za przysłowiową (usunięte przez administratora)

@Kasia

Nawet nie stać ich na odprawy i zmuszają ludzi, żeby złożyli wypowiedzenie za porozumieniem stron. Owszem nie musisz tego robić, ale dali do zrozumienia,że jak nie to delegacja do innego miasta w sumie zgodnie z umową. Delegacja wiadomo,że odpada to wyboru nie ma,albo godzisz się na porozumienie stron albo nie wywiazesz się z warunków umowy. Człowiek godzi się na taką umowę bo myśli, że nie będzie to to nigdy toczyło, a tu skarbówki likwidują kasy i lipa.

@Paweł

Nie wiem jak u Was, ale u mnie były notorycznie opóźniane wypłaty za delegacje, problem z wypłatą ekwiwalent za urlop. Dziewczyny które mają malutkie dzieci czuły ogromną presję żeby jeździć w delegację choć chroni je prawo. Można by spróbować z art. 55 § 1. Wypowiedzenie z winy pracodawcy, wtedy można zarejestrować się w Urzędzie pracy i mieć prawo do zasiłku. Dobre i to.

Muminek

Hejo czy ktoś coś wie na temat Mikołaja ? Będzie w tym roku jakaś kasa na święta czy tak jak w zeszłym roku zero info i wielkie (usunięte przez administratora)? Ktoś coś wie ?

MAŁA MI

ZADNEGO INFO , NIC - PEWNIE NIE BEDZIE . CORAZ GORZEJ W TEJ FIRMIE ;/

@Muminek

Jak masz umowę o pracę to może coś dostaniesz , wczasy pod gruszą płacili z funduszu socjalnego

muminkowa
@Paweł

pytanie dotyczyło pieniędzy na święta,nie wczasów pod gruszą

@muminkowa

Dokładnie . Ale i tak już wiadomo ze w tej firmie nie ma czegoś takiego jak dodatek świąteczny o którym mowa na rozmowie kwalifikacyjnej . Porażka i żenada .

Anonim.
@Muminek

Ja dostałam rok temu maila od dyrektorki regionalnej z życzeniami i informacja , że do sylwestra jej nie ma w pracy ????

@Anonim.

Wooow to chociaż maila dostałaś z życzeniami . Ja nigdy czegoś tak spektakularnego w tej firmie nie doświadczyłam ????

KASJER
@muminkowa

JEDNYM SŁOWEM NIKT NIE DOSTAŁ PREMII ŚWIĄTECZNEJ Z ZFŚS I NIKT NAS O TYM NIE UPRZEDZIŁ JAK W TAMTYM ROKU ZE NIE BEDZIE....

Monia

Pracowałam w firmie Monetia od 09/2019-12/2020. Praca w US woj.Opolskie była fantastyczna, poza niekompetentną kierowniczką, która miała wieczny problem jeśli człowiek nie daj boże zachorował :) Problemy ze znalezieniem zastępstwa. Poza tym wszystko inne na +. Wynagrodzenie dobre, pakiety socjalne i dodatki również mile mnie zaskoczyły. Kontrole przebiegały spokojnie i bez większych problemów i tak zwanego czepialstwa. Pracowałabym tam do dziś, gdyby nie to, że kasa w US została zamknięta. Do końca mydlenie oczu, że rozmowy nt. przetargu wciąż trwają itp. Po ustaniu umowy niestety zostałam na lodzie. - niekompetencja i brak profesjonalnego podejścia kierowniczki - ciężko z zastępstwem + wynagrodzenie + pakiet socjalny (wczasy pod gruszą itp) + dodatki świąteczne i inne + duża swoboda

OLGA
@Monia

wynagrodzenie na plus?Przeciez płacą minimalną krajową i śmieszną prowizję za wpłaty obce ( 8 groszy netto) A z socjalu to tylko ubezpiecznie grupowe i multisport,za który samemu trzeba płacić

KASJER
@Monia

W GRUDNIU 2020 DOSTAŁAŚ DODATEK ŚWIĄTECZNY?

Zostaw merytoryczną opinię o Monetia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Monetia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monetia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monetia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monetia Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Grójecka 5
    02-019 Warszawa