Opinie o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej w Zielona Góra

Biedny

Chyba jesteś starym kawalerem i mieszkasz z Mamusią i nie płacisz za mieszkanie i nie dokładasz się do życia ,Ile kosztuje godzin twojej pracy kaszanka

Biedny

Dostałeś premię Andrzejku

Napisz ile zarabiasz ,a ile na ciebie bierze firma ,zadzwoń do Pefronu

sw

do ildok to co piszesz to jest żałosne jakie pieniądze jaka rekompensata chyba że dla ciebie są pieniądze za donoszenie ogarnij się.

chudy

Pieniądze niczego nie rekompensują ,jak już to dają zadośćuczynienie , gratuluje zdrowego podejścia do życia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca CE
Service Jobs Sp. z o.o.
chudy

Robić,robić ,normy ,normy ,terminy,terminy ,więcej ,więcej szybciej ,szybciej Zakład pracy chronionej

GRUBY

Do tzw. masx trudno tak iść i powiedzieć w twarz tak jak ty piszesz ponieważ tydzień i już nie pracujesz,a tak przynajmiej wiedzą co myślą o nich pracownicy i to nie żadna siara.A wogóle co to za wyraz SIARA Panie Masx anonimie.

GRUBY

wstyd i jeszcze raz wstyd PREZESIE chociaż nie wiem czy to dobre słowo dla Pana jak i Pana córki.Ludzie wdychają te smrody a wy żadnego poszanowania to jest poprostu żenada,żałosne myślenie wasze widzicie tylko swój przód ale niestety to nic pięknego dobrze o tym WIECIE to tylko robole.WSTYD

Zatroskany

Walka ze Wszyskimi,to walka Samego ze Sobą.Dalej tylko samotność. Wesołych Świąt.

Rozgoryczony

Żal, jeszcze raz żal - przykład, idą Święta, wszyscy moi znajomi dostali już dawno jakieś bony/pieniądze na karpiowe - nawet pracownicy ochrony, marketów, a w tej firmie ponoć kolejny raz nic ( socjal - jaki socjal - w tej firmie nic takiego nie ma ), gdybyśmy zarabiali tyle, co wiadomo kto to nawet bym o tym nie pisał, ale nawet sam gest od szefostwa - brak, traktowanie wszystkich jedną kart (usunięte przez administratora) też nieuczciwe. Wcale mnie nie dziwi fakt że firma powoli traci naprawdę dobrych pracowników - sami się zwalniają, a słysząc rozmowy wielu z nich to na wiosnę jeszcze sporo z nich odejdzie, mają dość tej nerwicy i takiego traktowania - dobry pracownik, nie ma w tej firmie żadnego poszanowania. Widzę, że w tej firmie zawsze winny jest robol, góra jest święta, ale starzy pracownicy wiedzą jaka jest prawda. Długo myślałem, czy w ogóle podjąć ten wątek, szala goryczy się jednak przelała. Dziękuję za zaproszenie na Wigilię od Szefostwa, lecz nie wiem czy skorzystam :( Ale,ale mimo tych żali, życzę wszystkim, zaznaczam wszystkim Wesołych, Radosnych i Pełnych Miłości Bliskich ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016 .

PrawdaSW

Aby zatrudnić ludzi do pracy kadrowa puszcza ogłoszenie firma kogucik przyjmie do pracy.Czyżby się wstydziła że to Metal GUM .JAKO FIRMA BRAKUJE DOBREGO ZARZĄDZAJĄCEGO NIESTETY OPINIE MA ZŁE SAM ZAPACH ODRZUCA.

GRUBY

Najlepiej postawić Fionę i Kota na konfekcji niech popracują.A co do atmosfery to tragedia pieski albo inaczej 2 psy prezesa ją wytwarzają muszą się wykazać bo inaczej spadna na 4 łapy a to niestety porażka.prezes pozwalniał najlepszych pracowników a zostawił przydupasa gdzie Go kroi z każdej strony może to dobra strona ale na jak długo....

W zakładzie jest tak samo. Kłótnie, oskrżenia itp., a okazałe zarobki to miedzy bajki włóż? Chyba piszesz o innym zakładzie:) 12zł/godz przy takiej pracy to kabaret w dodatku nieśmiszny.

GRUBY

NAJWYŻSZY CZAS PANIE BYŁY WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY A NIE MERDAĆ OGONEM I LIZAĆ TYŁEK P.......I.A POZATYM WSZYSCY WIEMY JAKI Z CIEBIE ZCIEMNIACZ MOŻE W KOŃCU PREZES TO ZOBACZY.

były

Spawaczu weż się za prace nie za głupotę bo jak tak dalej pójdzie to wypisze wszystkie przewinienia twoje.....

sprawiedliwy
@były

Słuchaj uważnie "byly". Wiem,kim jesteś i wcale nie jesteś "były". Wiele wiem o twoich przewinieniach, więc sam nie oczerniaj innych. A może czas najwyższy ujawnić twoje ciemne strony?......

PrawdaSW

święta racja tam nikt nie chce pracować z wykształceniem, tylko osoby po gimnazjum bo jak się ma zawodówkę to mogą awansować na technologa lub nawet kierownika produkcji.Pozatym strasznie cuchnie gumą a to wpływa niestety na pracowników zdrowie z tym nikt się nie liczy .Nie polecam dla młodych bo rok dwa i dzieci 0.

byly

pracowalem tam na konfekcji atmosfera jak w zakladzie karnym. ponad polowa pracuje pol zycia i nie wie co robi. jeden mlody tam zarzadza to jest fachowiec on powienien tam sam robic bo robi za dwoch. najwiekszy minus to zlecenie i dzownia kiedy cie potrzebuja. jeden to podobno ciagle biega kapowac na góre iduzo zeczy wymyśla

Gogo

Tu nawet Ukraińcy nie chcą pracować!!!!

Japa do PREZESA

Dzisiaj zatrudnia się CV a nie człowieka. Prezesie Tomasz! Słowo "NIEDOSTOSOWANY" niech zachowa Pan dla określania własnego ego.

Japa
@Japa do PREZESA

Gdy bezrobocie spadnie do 1-cyfrowego poziomu, powinien zostać Pan wyeliminowany z rynku polskich pracodawców. Mam nadzieję, że Ukraińcy polubią tą firmę. Ciał bicz, jadę do Danii.

Detektyw

Sam piszesz i odpowiadasz . Stasiu masz emeryturę to pozwól innym spokojnie pracować przestań już więcej mieszać przeproś kogo jeszcze możesz tych których już niema to chyba się nie uda

Zostaw merytoryczną opinię o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej
1.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Naftowa 2
    65-705 Zielona Góra