Novita S.A.

Zielona Góra

Novita S.A.

Opinie o Novita S.A.

trrry

ile placa na dziale sprzedazy?

@trrry 19.09.2018 14:22

Dział Sprzedaży poszukuje aktualnie osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z Kierownikiem Działu ustalane jest wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia kandydata.

NOVITA S.A. aktualnie prowadzi rekrutacje na różne stanowiska. Warto wejść na stronę internetową, w zakładkę KARIERIA, link poniżej: - http://www.novita.pl/kariera.html Oferty pracy znajdują się również na innych portalach ogłoszeniowych. Przebieg rekrutacji to prosty proces. Należy przesłać CV drogą elektroniczną (poprzez formularz na stronie lub inny portal ogłoszeniowy), następnie firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami i zaprasza na spotkanie. Rozmowa odbywa się z kierownikiem danego działu, w siedzibie spółki. Końcowym etapem jest podjęcie decyzji o ewentualnej współpracy i powiadomieniu o tym przyszłego pracownika.

Rob

Ogólnie ok. Są dni spokojne, są i takie gdy trzeba zakasać rękawy. Atmosfera w porzadku, firma się rozwija, pensje idą w góre, podstawa trochę słaba na razie ale jest dużo dodatków, dochodzących do kilkuset złotych na reke (dodatek za brak L4 czy comiesięczne premie). Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, nie daj się zwieźć złym opiniom bo ludzie zawsze narzekają - jak jesteś normalnym pracownikiem a nie obibokiem to będziesz zadowolony

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Novita S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Małoistotne

Novita to ,krótko mówiąc (usunięte przez administratora) koncentracyjny . Ludzie pracują tam w warunkach szkodliwych za psi grosz . Co chwile tylko bóle głowy i wymioty . Więcej szkody niz pożytku . Wolą wydać kase by powiesić więcej kamer niż zrobić lepsze warunki dla pracownika . Taka to wspaniała Novita .Jeżeli zdrowie nie ma dla ciebie znaczenia to drzwi otwarte i powodzenia !

Hanna

@Mila a powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach? Na jakim stanowisku odczułaś takie zachowania w firmie Novita S.A.? Zainteresuje to nie tylko użytkownika @optymista, ponieważ mają wiele ofert pracy (http://www.novita.pl/kariera.html), więc sporo osób może się zastanawiać nad pracą.

optymista

chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat ogłoszenia na stanowisko magazyniera. Czy warto składać podanie czy sobie darować. Czytając komentarze są one w większości negatywne i odradzające kontakt z tą firmą, ale chyba coś się zmienia bo nie może być cały czas żle .

Mila
@optymista 02.05.2017 14:06

Syf , tak zorganizowali firmę, że ucieka z niej kto tylko może. Zamordyzm i karanie za byle g.

Hanna

@Adam zastanawiasz się nad aplikowaniem na stanowisko - Automatyka w dziale utrzymania ruchu? Jakie informacje konkretnie Cię interesują?

efr

Hej, wiecie czy niedługo pokaże sie u nich jakieś ogłoszenie pracy? Chętnie bym się załapał, bo doświadczenie jest dość istotne.

Adam

A co sądzicie o posadzie Automatyka w dziale utrzymania ruchu?

Wariat

Dajcie sobie na luz z tym zakładem,Dorobkiewicze na stołkach,nigdy nie wiesz o co chodzi,rządzi tam zakłamanie,oszustwo i poniewierka pracowników,polecam omijać to miejsce z daleka,rozpadnie się ten cały bałagan góra za 2 lata,wszystko dzięki nowym władzom które tylko potrafią wyprowadzać pieniądze i dawać sobie nagrody za nic.Barachło i nic więcej,nie masz problemu i jesteś za zdrowy?droga otwarta....

abc

Omijac Zakład szerokim łukiem - na zasadzie - nie ruszaj gów...,bo śmierdzi.

Lees

tere fere... zadnej rekrutacji nie było. nowy prezesik sobie go wziął na klakiera.

dyrektor

No no pewien Pan z Lubstalu spadł na cztery łapy i wylądował w Novicie jako członek zarządu. Ładnie ładnie, nie dość, że jest marny w tym co robi to jeszcze trzepie za to niezłą kapuchę. Powodzenia Novita haha

remo

Dostaliście świetnego dyrektora mądralę w okularach. Chłopak nie ma pojęcia o zarządzaniu - a jeśli jest dobry to dlaczego nie ma go już w Lubstalu ? . Fajne kryterium doboru pracowników - jeśli byłeś kiedyś dyrektorem to znaczy że się nadajesz hahaha

widz

No to ciekawe co teraz pokaże nowy własciciel-chyba nie zrobi takiego syfu w novicie jak u siebie?!

inwestor ( mały ), ale lokalny
@widz 26.09.2014 23:20

No to się dzieje! obsadzają kluczowe stanowiska swoimi ... Odgrzewają stare ''kotlety''. Zwalniają. Zostali mierni ale wierni! Powrót do przeszłości :-)

Nie polecam,zero rozwoju,ustrój komunistyczny,cala góra trzyma sie rękoma i nogami od lat 90,tylko ludzi na dole coraz mniej a pracy coraz więcej.(usunięte przez administratora)

marek

Praca bardzo niepewna, atmosfera zakłamana. Szkoda czasu i nerwów by TU pracować ...

lucasq

Byłem na rozmowie na PH, łatwo nie było, dużo pytań behawioralnych i oczekiwania duże, mieli zadzwonić bez względu na wynik ale nie odezwali się...:)

Zostaw opinię o Novita S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novita S.A.