Opinie o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej w Zielona Góra

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Nie polecam

Zgadzam się z poprzednikiem. Mnie szczególnie intrygują kompetencje pani od bhp. Papier papierem, ale to wiedzą i umiejętność jej wdrożenia powinna być podstawą zajmowanego stanowiska, czego ewidentnie tej osobie brakuje - nie tylko jeśli chodzi o bhp, bo należałoby wspomnieć, że wcześniej próbowała swoich sił w innych działach, co szło ektremalnie kulawo. Wiele do życzenia pozostawia, również obsługa klienta - chamstwo, prostactwo i wulgaryzm bijący szczególnie od pani K.razi po oczach i uszach, nawet potencjalnych klientów. Pomijając fakt, że przez lata pracy powinna mieć choć cząstkową wiedzę o branży, w której pracuje, a cytując słowa piosenki ma "... mniej niż zero...". Ale, co jest ciekawostką wśród pracowników, to jedne z ulubienic prezesa, więc na zmiany w tej kwestii pewnie nie ma co liczyć. Chętnie za to zwalniają naprawdę dobrych i potrzebnych pracowników, którzy widocznie nie mają tyle do zaoferowania, co opisane wyżej osoby. Żeby nie było, to tylko niewielki odsetek ludzi, którzy zupełnie do NICZEGO się nie nadają. I cenna uwaga wyżej komentującego, co zostało zapewne usunięte, niektórych atut to **********. Wstyd dla prezesa. Oczywiście są też pracownicy, którzy dużo z siebie dają, a nadal trudno ich zauważyć,takim z doświadczenia polecam szukać innej pracy. Tu docenieni nie zostaniecie.

Lidia Nowy wpis
@Nie polecam

Kurcze, trochę cięzko mi uwierzyć że firma sama z siebie zwalnia tych najlepszych i potrzebnych pracowników a zostawia ulubieńców bez kompetencji... to troche strzał w kolano, nie przesadzasz trochę? :) Jaki jest powód tych zwolnien, przyjmuja na ich miejsca nowe osoby?

Nie polecam Nowy wpis
@Lidia

Proponuję poczytać komentarze znajdujące się poniżej i na innych stronach. Nie, nie przesadzam. I tak, oba kolana są postrzelone :) Nie, z reguły nie są na ich miejsce zatrudniani nowi pracownicy. W tej kwestii, również odeślę do lektury niżej, gdzie zostało napisane, że kadry biurowej jest dużo więcej niż pracowników fizycznych. Sam prezes potrafi pracownikom produkcyjnym narzekać na kadrę - nazwijmy ją "umysłową" - potrafi też wyrzucić z hukiem takiego pracownika. Oczywiście pomijając, jak to skromnie nazwałaś, "ulubione" osóbki. Teraz, pracując w innej firmie, podobnej branży, mam porównanie i wiem, że można pracownika traktować z szacunkiem i być tak traktowanym.

Ja Nowy wpis
@Nie polecam

Byli pracownicy tak już mają, że za bramą to "Asy". Tylko takie bardzo Anonimowe. Szkoda, że nie potrafili wykazać się kreatywnością i kompetencjami, które sprawiłyby, że firma chciałaby mieć ich nadal w swoim Zespole. Ja nie narzekam - robię swoje i pracuje już kilka lat. Mam nadzieję, że przedemną jeszcze kilka.Placa na czas i uczciwie a nie pod stołem, a potem zong, że składek do ZUS brakuje. W dzisiejszych czasach to trudny sektor i tak dobrze, że pchają do przodu i im się chce. Wielu odpadło w tych ciężkich czasach. Tyle w temacie. odpowiedzudostępnij

Czy istnieje możliwość rozwoju w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Kinski

Nie

Jak wygląda sprawa grafiku w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej. Czy pracodawca idzie na rękę?

Poszukujący

Witam Szukam pracy. Jestem po studiach technologicznych - produkcja mieszanek gumowych oraz procesy technologiczne w przemyśle szczególnie oponiarskim. Czy warto zainteresować się tą firmą? Proszę o kontakt

Hr
@Poszukujący

Zapraszam do kontaktu.

Poszukujący
@Hr

Jakie są perspektywy w tej firmie? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. Mam drugą alternatywę- wyjazd za granicę. Wolałbym jednak zostać w kraju.

VOLT
@Poszukujący

Hej ostrzegam jako były pracownik. To nie jet łatwy chlep. Tzw. Nowa kadra to ciemniaki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Rafał

Wiadomo nie od dziś, że i tak wszystkich nie uda się zadowolić. Kto się stara to z całą pewnością nie ma powodu do narzekania.

Zgadnijkto
@Rafał

Kto się stara to z całą pewnością nie ma powodu do narzekania? Z pewnością! Szczególnie niektóre osoby gadające do PREZESA prawdę czy nie o innych pracownikach tylko nie o sobie. Szczególnie tzw..... kto jest w temacie wie o kogo chodzi......

1 Volt

Metal-Gum pilnie zatrudni elektryka. Proszę napiszcie co się stało z poprzednim elektrykiem,czy sam zrezygnował czy zakład go zwolnił ?. Dlaczego tak nagle zakład potrzebuje elektryka, a może warunki pracy są złe w stosunku do wynagrodzenia ??

@1 Volt

… a może odchodzi na emeryturę ? Ty, co to napisałeś: Specjalnie oczerniasz tę Firmę, zależy Ci na tym ?

1Volt
@Odpowiedź

Zapytałem ze względu na "pozytywne" opinie o tym zakładzie, bo nie sztuką jest trafić z deszczu pod rynnę ?

obserwator
@1 Volt

Wywala się pracowników na emeryturze lub dalmje im się pół etatu z dnia na dzień. Kto to wytrzyma!!!! Zostawia się tych co umieją ściemniać PREZESOWI. Lubi z dużej litery!!!!

Obecny
@1 Volt

Jest taki jeden w tej firmie tzw "WĄSKI" ....... Ma aspiracje i ma posłuch u PREZESÓW firmy jeżeli można to tak nazwać. Szkoda wielka szkoda. Mroczek też odszedł przez niego. Co za (usunięte przez administratora)

Obecny

W tej firmie nic poza pensją nie ma. Liczą się tylko Wybrani. Im jest dobrze. Mogą nic nie robić albo zobowiązują się zastąpić wszystkich nieobecnych. Tu zakadzą tam zakadzą i jest zdaje się ok. Firma wali się. Nie ma zamówień. Nie warto zawracać sobie głowy.

Detektyw
@Obecny

To dobrze że jeszcze pensja jest.

poszukujący

Cześć. Czy możecie odpowiedzieć na kilka moich pytań? Jaki jest system pracy w Metal-Gum? Ile jest zmian? Jak długie są przerwy w pracy? Ile jest ogólnie pracowników w firmie? Czy w pracy są benefity pozapłacowe - opieka medyczna, karty sportowe itd.?

Odpowiedź

Do "Woczek" : widzę, że Ci zależy na tej Firmie, bo w przeciwnym wypadku spałbyś, a nie pisał o pierwszej w nocy. Radziłbym Ci zrobić inaczej, idziesz na koniec zmiany do Szefa Produkcji , ( jak nie, to do Prezesa ) i mówisz: " widzę, że coś chcecie zrobić, ale ja tego, co mówicie k...wa nie rozumiem, wytłumaczcie mi dokładnie, co to w ogóle za efekt miałoby dać, bo jak już coś chcecie zrobić, to zróbcie to dobrze" - na 95% zadziała, wprowadzi się coś dobrego dla wszystkich i wszystkim wyluzują nerwy. Firma poddawana jest różnym naciskom, które zmuszają do wprowadzania zmian - tak jest w każdej Firmie, ważne jest, żeby słuchać się na wzajem i wdrażać te najlepsze Pomysły.

Woczek

Z dnia na dzień jest tylko gorzej. Jak nie kierownik wymyśla cuda na kiju które niby mają poprawić pracę to jedynie ją pogarszają czy spowalniają. O innych na górze szkoda się wypowiadać bo jeden mądrzejszy od drugiego plus większość myśli że jest nie wiadomo kim. Słyszałem kilka razy jak jeden z mistrzów w chamski sposób zwracał się do pracowników. Żałosne podejście. Jak widać paru ludzi pomyliło się z powołaniem. Plus samo szefostwo jest w stanie wyżyć się na pracownikach za brak pracy na poszczególnych działach. Róbmy tak dalej a daleko znajdziemy pozdrawiam

aktualny

Jest nowy kierownik produkcji.... i co z tego.Nowe plany itd... Zaczynaja od sprzatania, czyli jak zwykle i co z tego... Zarobi na swieta.... I co dalej.... Tylko pustka......

Jasiu
@aktualny

Kozak bierz się do roboty, boisz się że szef cię przypilnuje, koniec zbijania bąków? A potem nadgodziny.....

Magdalena
@aktualny

Powiesz coś więcej o nowych planach? Czy zmiany będą dotyczyły pracowników, czy może są bardziej ogólne? Myślę, że to może być dobry moment, by rozmawiać z pracodawcą na temat benefitów, jeśli jeszcze ich nie ma, czy też podwyżek. Czekam na dalsze informacje na temat przeprowadzanych zmian.

Odpowiedź

Do "Pytanie": Każda praca w nadgodzinach jest cięższa niż w 8 dlatego Firma zawsze ponosi w stosunku do Pracownika koszty nadgodzin, ale twój problem może być inny, jeżeli znajdujesz czas na pisanie o Firmie, w której nie pracujesz, to albo nie masz pracy, bo nie chce ci się pracować, albo twoje życie prywatne jest smutne, tak, zacznij to zmieniać.

Magdalena
@Odpowiedź

Nie do końca rozumiem, na jaki post odpowiadasz. Ale widzę, że wiesz coś na temat pracy w Metal-Gum. Czy często zdarzają się tam nadgodziny?

@Magdalena

Nie, sporadycznie. Czy jesteś zainteresowany pracą ?

Witek

Nie każdy zapracował na premię. To nie jest świadczenie obowiązkowe!!

Robot

Standardowo jak co roku karpiowego nie było tak pan prezes szanuje ludzi!

Olieu
@Robot

Zmień pracodawcę

Karpiowe
@Robot

Było, wszyscy otrzymali przelewem lub w wyjątkowych przypadkach gotówką pod nazwą " Premia świąteczna" - jeśli nie otrzymałeś, to jest to przypadek i należało zapytać w księgowości "dlaczego zostałeś pominięty ?" lub prawdopodobnie kłamiesz - Pytanie , w jakim celu ?

peter

Nie polecam ! Pracowałem tam i się zwolniłem

Łukasz
@peter

Co spowodowało, że odszedłeś z firmy? Czy mógłbyś podać argumenty, które potwierdzają Twoją opinię? Napisz, jaka była atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Czy pracodawca stosował system premiowy lub proponował szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Napisz, z czego byłeś niezadowolony i czy zrobiłeś coś, żeby to poprawić?

Azert
@Łukasz

Idz popracuj tam to sam się przekonasz ! po co te pytania!!! ciekawski !!!

Bodek rodzina

Mowa o p. Bogdanie firma broni, że aż administrator usunął komentarze gdzie była to prawda o Bogdanie. Dla prezesa to jedyna nadzieja ratunku pomocy panie B. Aj aj aj on to tylko przeszkodą dla firmy

obiektywny

Witaj Zamiast niesłusznie oczerniać innych może napiszesz coś o sobie jaki byłeś w pracy, jak potrafiłeś współpracować z innymi współpracownikami i jak utrudniałeś im życie?

Subiektywny wobec obiektywnego
@obiektywny

Zadaj sobie takie pytanie być może jesteś idealnym czlowiekiem więc co tutaj robisz...

wąsiakowa

kochanie a czego się spodziewałeś widze ze na glowe ci pada idz do lekarza

Kolejny co odszedł bez wypowie
@wąsiakowa

Piszę prawdę a za niedługo , jeśli nie otrzymam należnego wynagrodzenia zawsze wypłacanego po czasie napiszę więcej , wówczas poproszę o kontakt wszystkich byłych i obecnych pracowników do .. w skrócie reportażu pt ,, MOBBING , (usunięte przez administratora) , WYZYSK'' . Przy zatrudnieniu należy użyć skrótu ,, Prace u dziada '' jest to adekwatne co do : - wieku pracodawcy, - wyzysk ludzi ( uwaga oprócz stawiania tzw. Capo na produkcji w tzw Lagrach co gapi Ci się na ręce i zapisuje twoje siusiu , to na dodatek podsłuchuje po drzwiami , papier do d.. przynoś ze sobą bo zostanie Ci to wypomniane ..... )

Ilonka

Firma produkcyjna pilnie przyjmie do pracy na stanowiska produkcyjne osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Stanowiska do przyuczenia. Wymagania: - umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi - ogólnej wiedzy technicznej - zaangażowania i odpowiedzialności Oferujemy umowę o pracę w stabilnej firmie, premie, szkolenia Premie , szkolenia buhahahahahahahahaha

dyrek

Oszukują na wypłatach zawsze czegoś brakuje jak nie godzin, dodatku nocnego itd. masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej
1.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Naftowa 2
    65-705 Zielona Góra