Jarosław Szydło MC Akcent

Zielona góra

Opinie o Jarosław Szydło MC Akcent

Akuku12

Dokłądnie jest masakra, a szanowny Pan Jarosław nawet nie potrafi odpowiednio zadbać o pracowników na magazynie, i ciągle tylko z ryjem i pretennsjmi,żadnego szacunku i motywacji . Jaka ulga odchodząc z stamtąd....Myśli że nie ma ludzi niezastąpionych, z czasem się zdziwi jak zostanie sam a wokół pełno kartonów hahaha

ambasador

Bzdura nie prawda...w tej firmie to wyzysk ludzi jest, i samo chamstwo dookoła, szef upierdliwy,chytry oszukany Niemiec... ehhh szkoda gadać, dziwie się tym którzy jeszcze tam zostali!!!!

minnie1092

Nie zgadzam sie z opinia powyżej, nadgodziny wcale bezpłatne nie sa, nikt nikogo do nadgodzin nie zmusza , a jeśli ktoś z własnej woli zostaje pogodzinach w pracy to oczywiście ma to wynagradzane.Atmosfera bardzo przyjazna,miło bede wspominać prace w tej firmie.Szczerze polecam takiego pracodawce wszystkim.

emea

Praca w godzinach nadliczbowych bezpłatna. Składajcie skargi do PIP!

Zostaw opinię o Jarosław Szydło MC Akcent - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosław Szydło MC Akcent