Opinie o Jarosław Szydło MC Akcent w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarosław Szydło MC Akcent. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarosław Szydło MC Akcent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Szydło MC Akcent w Zielona Góra

miki5431 Nowy wpis

Nie polecam tam pracowac 2500 na miesiąc premia co 3 miesiące 500 zł to trochę śmieszne w wieku 21 lat tyle zarabiać na magazynie nie polecam tej pracy w mc akcent na mnagazynie

Dominika

Czy wyzysk pracowników w firmie jest dalej praktykowany? Dostałam ofertę pracy na magazynie, ale martwią mnie warunki pracy. Czy można liczyć na umowę o prace?

becel
@Dominika

dalej wyzysk jest,lewe umowy chamstwo i bezczelnosc umowa o prace tam to jak wygrac w zdrapce 50 zl na start jest zlecenie nie rozliczane w zusie jako podkladka gdyby cos sie stalo

@becel

A skąd taki zorientowany w tym jesteś? Masz jakieś wtyki w firmie? Bo widzę, że tu nie pracujesz już

becel Nowy wpis
@Edyta

pracowalem tam ostatni raz w tym roku , moi znajomi byli tam po mnie i nic sie nie zmienilo kolezanko , niestety

Łysy terrorysta

Moja opinia na temat tej firmy jest negatywna. Ciężko znaleźć jakiś plus. Zacznijmy od zarobków - fatalne 2500 zł netto, premia co 3 miesiące (tutaj różnie) część dostajesz pod stołem, a część na konto. Tak jak inni napisali prezes tej firmy jest chytry. Za nadgodziny nie płaci. Typ za grosze oczekuje, że będziesz sprzątaczem, magazynierem, zajmował się outletem, będziesz pakowaczem, zajmował się rozładunkiem i skręcał meble. Mamy XXI wiek, a tam meble przychodzą załadowane na ciężarówkę zamiast na paletach, bo przecież lepiej zaoszczędzić. Gość mówi, że nie ma kasy na lepsze wynagrodzenie, a stawia pracownikom jakieś wycieczki. Brak prysznica. Meble każe skręcać uszkodzone. Praca dobra póki nie znajdziesz czegoś lepszego (czyt. Maks Miesiąc).

abraham
@Łysy terrorysta

zgadzam sie w 100% tez tam pracowalem i moge dodac ze jarek glowny szef to najwiekszy (usunięte przez administratora) jakiego spotkalem na ej drodze zawodowej umowy pod stolem... NIE ZATRUDNIAJCIE SIE TAM

Dawid
@abraham

Co jest nie tak z tym szefem? Mógłbyś napisać coś więcej? Rozumiem że chodzi nie tylko o te umowy pod stołem?

abraham
@Dawid

duzo mowi malo robi, nie zapewnia nic pracownikowi

@abraham

Poważnie? Nie lubię takich przypadków... Chociaż ktoś na dole zaprzeczał tym negatywom i pisał, że atmosfera spoko, to co niby jest teraz prawdą? Ktoś jeszcze by coś dopowiedział o tym?

Jopek Nowy wpis
@Edyta

Proste zasady. Do pracy idziesz zarobić - to priorytet zwłaszcza w dzisiejszych czasach. A gość szuka tylko (usunięte przez administratora) którzy przyjdą pracować za marne dingi. Umowę daje Ci na zlecenie i mówi, że to na wypadek gdyby coś Ci stało. Jak nie wierzysz to się zatrudnij i sprawdź w jaki trafiłaś (usunięte przez administratora)

Dzejs Nowy wpis
@Edyta

robilem tam i atmosfera jest bardzo zla , prezesi kierownicy to jacys popaprancy wymagaja od czlowieka zeby robil sam za trzech a nic pracownikowi nie daja . A lewe umowy to fakt byl taki chlopaczek obiecali mu umowe o prace a spisali lewa zleceniowke i do zusu nie zglosili a pieniadze pod stolem i jeszcze go (usunięte przez administratora)

Edyta

A czy na magazynie musicie mieć jakiś specjalny ubiór ?

Czy po rozmowie w Jarosław Szydło MC Akcent rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Akuku12

Dokłądnie jest masakra, a szanowny Pan Jarosław nawet nie potrafi odpowiednio zadbać o pracowników na magazynie, i ciągle tylko z ryjem i pretennsjmi,żadnego szacunku i motywacji . Jaka ulga odchodząc z stamtąd....Myśli że nie ma ludzi niezastąpionych, z czasem się zdziwi jak zostanie sam a wokół pełno kartonów hahaha

ambasador

Bzdura nie prawda...w tej firmie to wyzysk ludzi jest, i samo chamstwo dookoła, szef upierdliwy,chytry oszukany Niemiec... ehhh szkoda gadać, dziwie się tym którzy jeszcze tam zostali!!!!

minnie1092

Nie zgadzam sie z opinia powyżej, nadgodziny wcale bezpłatne nie sa, nikt nikogo do nadgodzin nie zmusza , a jeśli ktoś z własnej woli zostaje pogodzinach w pracy to oczywiście ma to wynagradzane.Atmosfera bardzo przyjazna,miło bede wspominać prace w tej firmie.Szczerze polecam takiego pracodawce wszystkim.

emea

Praca w godzinach nadliczbowych bezpłatna. Składajcie skargi do PIP!

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Szydło MC Akcent - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Jarosław Szydło MC Akcent?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Szydło MC Akcent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jarosław Szydło MC Akcent
  • Gorzowska 2