Opinie o Vercom S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vercom S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vercom S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vercom S.A. w Poznań

xxx Nowy wpis

Cześć, jak teraz Sales Representative zarobi? jest już dość długo wystawiona w internecie aktywna oferta, w której nie podano niestety żadnych widełek. czysto orientacyjne by mi wystarczyły. W tym przypadku współpracuje się bardziej z zespołem czy raczej wszystko indywidualnie się ogarnia?

anonnimm Nowy wpis

Nie polecam. Wyścig szczurów i typowa korpo. Atmosfera fatalna

Zastanawiam się nad pracą jako Investor Relations Specialist. Od jakiegoś czasu jest dostępna taka oferta na stronie. nie ma wskazanych widełek płacowych, nie wiecie więc ile mogą wynieść? Zastanawiam się na ile warto starać się o ten wakat

Widzę, że ludzie cos nie odpowiadają na zapytania względem stanowisk programistycznych, wiadomo dlaczego? mnie interesuje i tak oferta odnosząca się do kontentu. (chodzi o Mailer Lite). Widzę, że cala oferta jest po angielsku czy również w tym języku mam się spodziewać już całej rozmowy?

Kamila (HR Manager) Nowy wpis

Dzień dobry, rozmowy do MailerLite odbywają w języku angielskim :)

Czy kandydat na stanowisko Junior Customer Service Specialist w firmie Vercom S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
niezdecydowany

Ktoś teraz brał/bierze udział w rekrutacji na .NET Developera? Jak oceniacie?

Account Specialist – widzieliście ofertę? jest właśnie wystawiona od dwóch dni na Rybnik, na stronie udało mi się ją odszukać. Widzę po opiniach, że rekrutacja chyba u niektórych dość długo trwała? Teraz jakieś można się spodziewać? I ogólnie pytań w zakresie tego stanowiska? był już ktoś i opowie?

Okradziony?

Hakerzy wykradli numery telefonów mieszkańców z bazy poznańskiego urzędu. Atak przeprowadzono na obsługującą magistrat spółkę VERCOM. Firma zajmuje się wysyłką SMS do mieszkańców zarejestrowanych w miejskim systemie. Wykradziono około 30 tysięcy wiadomości wraz z numerami telefonów. Co to ma znaczyć? Jestem poważnie zaniepokojony!!!!!!!

Aplikujenastanowisko

Aplikowałam na stanowisko Prawnika pewien czas temu. Proces rekrutacji był bardzo długi, brakowało informacji o przejściu do kolejnego etapu-dosłownie dostawało się te informacje po ponad 2 tygodniach od rozpoczęcia procesu. Po informacji, że znalazłam inne zatrudnienie, rekruterka była zdziwiona. Nie każdy może czekać na wynik rekrutacji prawie miesiąc, a tyle trwały etapy rekrutacji.

Barbara
@Aplikujenastanowisko

A dużo było ogólnie tych etapów zanim znalazłeś nową pracę? Doszedłeś do momentu rozmowy z osobą decyzyjną i padły jakieś konkrety? Pytam, bo interesują mnie warunki jakie oferują i jak mniej więcej przebiega rozmowa, może następnym razem sama aplikuję.

Zainteresowana

Jakie są widełki płacowe na stanowisku juniorskim na umowę o pracę?

Halina
@Zainteresowana

Masz jakieś doświadczenie może? W ogóle będziesz szła na rozmowę? Dasz znać jakie pytania zadawali jeśli tak? Sama szukam pracy.

Asia
@Halina

W Vercom aktualnie nie pracują osoby na stanowisku juniorskim, wiec ciężko będzie znaleźć tutaj odpowiedź. Poza tym takie pytanie jest bardzo ogólne, trzeba określić w jakiej branży i jakie zadania będzie się wykonywało.

Jakub

Jest praca dla specjalisty ds. obsługi klienta. Ktoś był już na rekrutacji i może napisać jak było? Bo szukają kogoś kto zna choć trochę czeski i zastanawiam się czy jest jakiś test z tego języka? No i jaką proponują stawkę? Dajcie info.

Jakie godziny pracy obowiązują w Vercom S.A.?

Alicja z zespołu HR

Większość pracowników pracuje między 9:00-17:00. W zespołach Customer Service obowiązuje praca zmianowa między 8:00-18:00. Godziny mogą różnić się w poszczególnych zespołach i biurach.

AR

Aplikowałam do Vercom na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Po raz pierwszy od kilku lat spotkałam się z bardzo profesjonalną i terminową rekrutacją. Pani Alicja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, a dodatkowo czułam się zaopiekowana podczas trwającego procesu. Spotkania ogólne oraz omówienie zadań rekrutacyjnych odbyły się terminowo. Pomimo rekrutacji online, kontakt był na bardzo wysokim poziomie, a kolejne etapy rekrutacji, które sprawdzały wiedzę były bardzo merytoryczne i szczegółowe. Całość procesu oceniam bardzo dobrze!

Halina
@AR

Podczas rekrutacji online odbyła się wideo rozmowa? Na jakiej platformie? I czy robili Ci jakieś testy?

AR
@Halina

Tak, wszystkie rozmowy odbywały się w formie video na Google Meets. Możesz doprecyzować o jakie testy chodzi? Podczas mojej rekrutacji były sprawdzane umiejętności (czy są zgodne z CV, z doświadczeniem) oraz znajomość branży i znajomość informacji o firmie/ grupie.

Niestety, jedna z bardziej nieprofesjonalnych rekrutacji dotychczas. Rekruterka nie wiedziała na jakie stanowisko rekrutuję, nie znała mojego CV, często przerywała moją wypowiedź, ogólnie nieprzyjemnie, sam proces rekrutacji dość specyficzny - porównując z innymi. Przy czy zaznaczam, że oceniam tylko samą rekrutację.

@Kandydat

@Kandydat bardzo dziękujemy za Twój feedback. Przykro nam, że odniosłaś/odniosłeś wrażenie, że proces rekrutacyjny z naszej strony był poprowadzony nieprofesjonalnie. Z naszej strony staramy się dołożyć wszelkich starań, aby był on na najwyższym poziomie. Zrewidujemy dodatkowo proces po naszej stronie, aby upewnić się, że realizujemy go według ustalonego standardu. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś możesz skontaktować się ze mną mailowo - a.jastrzebska@vercom.pl, chętnie porozmawiam i zbiorę od Ciebie szczegółowy feedback. Na procesy rekrutacyjne staramy patrzeć się globalnie i zdarza się, że rozmawiamy na spotkaniu o różnych stanowiskach, stąd mogło wynikać Twoje negatywne odczucie.

Vercom S.A. właśnie rekrutuje w mieście Poznań. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Alicja z zespołu HR

Cześć, możesz zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi rekrutacjami tutaj https://vercom.traffit.com/career/, aktualnie mamy otwarte rekrutacje w Poznaniu, Krakowie, Pradze i w Londynie. Jeżeli aktualne rekrutacje nie odpowiadają Twoim potrzebom rozwoju i jesteś zainteresowany(a) pracą w pozostałych biurach zachęcam do wypełnienia poniższego formularzu https://vercom.traffit.com/public/form/a/MCtNPQ==.

Do Vercom trafiłam po zdecydowanie wyróżniającym się na tle innych firm, profesjonalnym procesie rekrutacji. Już po pierwszej rozmowie poczułam, że jest to odpowiednie miejsce do dalszego rozwoju i to właśnie z tą firmą chcę wiązać swoją przyszłość. Dziś pracuję w ambitnym, zaangażowanym i wzajemnie się wspierającym zespole. Bardzo polecam :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Vercom S.A.?

Alicja z zespołu HR

Oczywiście. Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy https://vercom.traffit.com/career/. Pracownicy Vercom mają możliwość rozwoju w ramach całej struktury grupy. Dbamy też o rozwój pracowników finansując udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

Do zespołu dołączyłam po bardzo profesjonalnym, miłym i zdecydowanie wyróżniającym się na tle pozostałych firm procesie rekrutacji. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że Vercom to firma, z którą chce wiązać swoją przyszłość. Dalsza współpraca tylko potwierdziła słuszność tej decyzji. Dzisiaj pracuje w super zespole, atmosferze i w miejscu, gdzie docenia i szanuje się pracownika. Zdecydowanie polecam aplikowanie! :)

Jack

Mimo, ze nie pracuje już w Vercom zawsze miło wspominam czas kiedy współpracowaliśmy. Miejsce, w którym wiele się nauczyłem, gdzie mogłem rozwijać swoją pasje i zainteresowania. Polecam to miejsce każdemu.

@Jack

Dziękujemy Ci za opinię :) Cieszymy się, że tak pozytywnie wspominasz pracę w naszej firmie!

Urszula
@Jack

Cześć, a jak dawno temu pracowałeś w Vercomie i na jakim stanowisku? Czego dokładnie się nauczyłeś? W jaki sposób firma umożliwiała Ci rozwijanie pasji i zainteresowań? Czy organizowane są jakieś szkolenia dla pracowników?

Andrew

Jestem nowym pracownikiem w firmie Vercom i jeszcze dużo jest przede mną ale wszystko co spotkało mnie do tej pory było mega pozytywne i miłe! Od momentu rekrutacji, która przebiegała na wysokim poziomie i w bardzo miłej atmosferze, aż do momentu jak trafiłem do zespołu ludzi z którymi pracuję - otrzymuję satysfakcje od tej współpracy. Napewno mogę polecić Vercom - firmę która dba o swoich pracownikach i tworzy dla nich przyjemne miejsce pracy! :)

zainteresowany

Ktoś może się wypowiedzieć co do pracy w Rybniku?

Błażej
@zainteresowany

Fajny zespół, ciekawa praca oraz ogromne możliwości rozwoju. SerwerSMS.pl należy do Vercom SA notowanej na GPW. Polecam jak najbardziej!

Angelika
@zainteresowany

Hej :) pracuję w SerwerSMS 4 lata, polecam z czystym sumieniem i zapraszam do kontaktu! Mamy bardzo dobrą atmosferę, dużą szansę na rozwój, wiele możliwości, spokojna ale wymagająca zaangażowania praca. Obsługujemy jedynie klientów B2B. Praca tutaj dała mi wiele dobrego, jeśli masz doświadczenie, chęci i zapał do pracy, to na pewno znajdzie się tu miejsce dla Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vercom S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Vercom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vercom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vercom S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vercom S.A.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Abpa Antoniego Baraniaka 88
    61-131 Poznań