Opinie o Merido Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Merido Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Merido Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merido Sp. z o.o. w Rzeszów

Jaś

Firmę Merido najlepiej unikać szerokim łukiem! Najważniejszą osobą w firmie jest (usunięte przez administratora)można się tylko zastanawiać czemu tak jest. Pensja kiepska a do tego samozatrudnienie . Nie polecam tam pracy!

@Jaś

Zgadzam się! Pensja kiepska a raczej nędzna. Zatrudnienie na własną działalność za trochę większe pieniądze niż najniższą krajowa. Praca z nielimitowanymi godzinami i po godzinach i na dyżurach i na wyjazdach, pełna obsługa za najniższą krajową. Firma zarabia lub raczej jednostka zarabia, a pracownik jak za PRL "pomożecie? i za "mateczkę" Merido po 12 godzin. A nowy pracownik jest "hipnotyzowany" światłym celem jaki stawia sobie firma w tych "niecyfryzacyjnych" czasach.

Klientka z Podkarpacia

Jako klientka firmy Merido, nie wchodziłam dogłębnie w sprawy wewnętrzne firmy. Jednak tyle czasu będąc we współpracy z w/w firmą odnosiłam wrażenie że są tam te same osoby, co oznaczać może, że chyba nie jest tam tak źle jak się opisuje w "internetach". Nie sądzę, że Pani z sekretariatu na której tak psy są wieszane ma moce nadprzyrodzone i siłą zmusza ludzi do pracy. Poza tym ... Każdy były pracownik jeśli nie uzyska tego co chce nie będzie przychylnie się wypowiadał o swoim byłym pracodawcy.

Gruszek
@Klientka z Podkarpacia

Droga klientko .. a gdzie są całe stada tych serwisantów , również z wiedzą i doświadczeniem którzy sie pojawiali u Ciebie ... albo sie i nie pojawiali, bo jak budowali relacje to kolega kierownik dbał aby ich nie było ... nie zauważyłaś ??

Qtas
@Jaś

Potwierdzam, (usunięte przez administratora)uważa się za najważniejszą osobę w firmie, do tego bardzo słabe zarobki trochę wyższe od minimalnej a to wszystko na umowie b2b.

Gruby
@Qtas

Jakie zarobki na stanowisku serwisanta ? napisz coś więcej

Mati
@Gruby

Zarobki 3400 netto na umowę b2b, do tego rozliczany czas pracy można powiedzieć że minutowo. Pracownicy raczej w porządku, młoda ekipa. Osobiście nie polecam, zarobki bardzo marne, o premii zapomnij, duża presja i limity czasowe na każdą czynność. Ja po kilku latach pracy u nich teraz dopiero jestem zadowolony z innej pracy.

@Mati

Myślę że nie warto sobie głowy zawracać tam pracą - kiepskie zarobki, multum obowiązków nawet takich nie związanych z pracą informatyką, wszystko na samozatrudnieniu a do tego płaca najczęściej stoi w miejscu na jakąkolwiek podwyżkę nie ma co liczyć. Do tego samochody bardzo zaniedbane stan ich techniczny można określić jako jeżdżący złom. Naprawdę warto dwa razy się zastanowić czy marnować czas idąc tam na rozmowę.

@Jaś

Warto próbować żeby się czegoś nauczyć i mieć chociaż później jedną pracę w cv z tej branży? Bo pieniądze nie są takie najważniejsze tylko chodzi o sam całokształt, a widzę że ludzie dosyć mocno odradzają te firmę ????

Zdzisek
@Mati

Jak ja pracowałem, to nie narzekałem. Z tego co widzę na ich stronie, to większość osób które tam pracowały kilka lub kilkanaście lat nadal pracują w Merido, to chyba nie jest tak źle jak piszecie. Z tego co wiem, to premie kwartalne dostawali chyba wszyscy, wiadomo że niektórzy więcej a niektórzy mniej.

Kuba
@Marek

Jeśli zaczynasz od zera to możesz startować, na kogoś z umiejętnościami raczej nie mają piędzy

@Zdzisek

Cos chyba nie bardzo sie orientujesz, nawet dyrektor dzialu farmacji zrezygnował z pracy. Premie w dwa lata otrzymalismy jedna. Na pierwsza prace i wpis w cv spoko opcja. Nic poza tym.

Były Dyrektor
@Tomek

Hej, dzięki za informację, ale mam wrażenie, że znam mój życiorys lepiej niż ktoś anonimowy na forum ???? Nie jestem już dyrektorem działu farmacji, ale tylko dlatego, że awansowałem na stanowisko doradcy zarządu. Mogę zapewnić, że jestem nadal związany z firmą i pracuję, aby wprowadzać pozytywne zmiany. PS: dotychczasowy koordynator działu awansował na moje miejsce jako kierownik działu, więc nie ma powodów do zmartwień ???? Pozdrawiam!

TechGuru
@Marek

@Marek, ja też byłem w twojej sytuacji kilka lat temu. Zdecydowałem się na pracę w Merido pomimo mieszanyh opini. Tak jak napisał @Zdzisek, niebyło źle. Nauczyłem się wielu rzeczy które wykorzystuję w mojej obecnej pracy. Premie kwartalne byłyy dostępne dla wszystkich, ale zależały od osiągnięć. Jeśli ktoś ceni dobrą atmosferę i chce się nauczyć nowych rzeczy, to myślę że Merido może być dobrym miejscem.

Były pracownik Nowy wpis

Klientka z Podkarpacia

Gruszek Nowy wpis
@Klientka z Podkarpacia

Gruszek Nowy wpis

Potężna rotacja kadr ... brak współpracy pomiędzy serwisantami ... brak wsparcia w rozwiazywaniu problemów ... brak pracy zespołowej ( szczególnie po usunięciu starszej, droższej zapewne ... kadry)

Chudy-2006 Nowy wpis

Miałem tam praktyki, bardzo fajny zespół, przez kilka tygodni dużo się nauczyłem. Chciałbym wrócić do do Merido pracy jak skończę szkołę, bo spodobało mi się tam. Pozdro chłopaki!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Merido Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Serwisant sprzętu i oprogramowania?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
KuQ

Byłem na bardzo miłej rozmowie, Pan na samym początku rozmowy podkreślił że spotyka się ze mną z ciekawości. 70% czasu On gadał, czasem nawet mi przerywając. Momentami miałem wrażenie że chce mi obrzydzić prace u nich. Dostałem informacje ze na początku 3 miesiące śmieciówki a później własna działalność. Obiecał że się odezwie niezależnie od decyzji, ale po 2 miesiącach cisza (decyzja miała zapaść do 2 tyg.). Nie mam nic przeciwko braku odpowiedzi ale jak ktoś obiecuje to …. Oceńcie sami.

Gosc

Szkoda czasu. Po rozmowie 0 kontaktu. Brandowane rozbite auta na parkingu świadczą o tym że szukają kogoś za minimalną. Wcale się nie dziwię że od 4 miesięcy nie potrafią nikogo znaleźć.

Zuzanna
@Gosc

Hej, co rozbite auta na parkingu mają do tego, że wysnuwasz wnioski, że w firmie szukają kogoś za minimalną? :) Nie za bardzo widzę jakiś związek :D Masz może sprawdzone informacje co do tego jaka stawka jest oferowana?

Aneta

Czy na chwilę obecną zmieniło się coś w Merido odnośnie płacy? Jakie wynagrodzenie teraz oferują?

Aleksander

Czy w firmie można pracować na umowę o pracę? w ogłoszeniu jest własna działalność, czy jest to wymóg konieczny?

Grześ

Proszę o opinię odnośnie warunków pracy w merido jakie jest wynagrodzenie, jak przebiega rekrutacja. Co jakiś czas pokazują są nowe ogłoszenia, czy firma się rozwija?

admin

Wiecie czy w firmie Merido Sp. z o.o. jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Merido Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Merido Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merido Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merido Sp. z o.o.?

Merido Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Merido Sp. z o.o.