Opinie o AGC Gdańsk Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AGC Gdańsk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AGC Gdańsk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGC Gdańsk Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

xyz

W AGC jest mobbing. Mobberami są pracownicy z wieloletnim stażem. Na przerwach obgadują i wyśmiewają innych pracowników.

Gucio pracownik AGC
@xyz

Słuchaj w każdej firmie obgadują siebie nawzajem jeśli nie radzisz sobie z tym to zasięgnij porady prawnej jeśli czujesz się ofiara mobingu bądź zgłos się do kierownictwa chociaż z tym można by było polemizowac bo kierownik lubi ludzi z długim stażem i raczej nie traktuje ludzi jednakowo wiec możesz być na przegranej pozycji już z góry.. Pozdrawiam.

Szef wszystkich szefów
@Gucio pracownik AGC

Tak tu trzeba zgodzić się z przedmówcą, kierownik obstaje tylko za pewną grupką osób a szczególnie za tymi co pracują najdłużej w tej firmie i wszystko wiedzą więc i języki długie. A co do obgadywania to są tu 3 dziewczyny i 2 facetów którzy czynią to notorycznie więc to pewnie o nich mowa. Największe plotkary.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w AGC Gdańsk Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Proces jest jeden tylko że u nas już od bardzo dawna nikogo nie zatrudniają więc daruj sobie. A pozatym trzeba mieć naprawdę kondycje fizyczną bo nie jedna (usunięte przez administratora) nie dawała rady a nikt za kogoś nie ma zamiaru (usunięte przez administratora).

Stary pracownik

Praca taka jak każda, ciężka ale nikt nie mówił że będzie się siedzieć chociaż niektórzy i tak potrafią. Kierownictwo jak w każdej firmie musi stawiać wymagania i się czepiać bo inaczej nikt nic by nie robił. Ale trzeba uważać tak jak podczas prac leśnych.

Izabela

Nie wiesz, dlaczego w AGC nie zatrudniają Polaków? O co chodzi z tą polityką firmy. Chodzi o oszczędności na wynagrodzeniach?

Polak nie dobry
@Izabela

Tak chodzi o oszczędności. Polak nie może nadgodzin ani dorobić w weekend bo za dużo musieliby płacić. A ukraina może po 12 godzin i żeby jeszcze byli jacyś pracowici ale to same lenie.

Ktoś

Świadczenia dodatkowe czyli? Jest np premia od wydajności i premia półroczna oraz roczna. Tylko niestety polaków nie zatrudniają tylko ukraińców.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Elektryk
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w AGC Gdańsk Sp. z o.o.?

Darek

A o co dokładnie ci chodzi? Rozdzielane czyli co?

Czesław
@Darek

Może kolega miał na myśli wynagrodzenie podstawowe plus oddzielnie premie. Czy pracodawca oferuje dodatkowe benefity takie jak świadczenia socjalne lub możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych lub kursach językowych. Chętnie się tego dowiem.

@Czesław

Wynagrodzenie podstawowe + ewentualne premie są wypłacane razem jako jedna kwota. Są dodatkowe benefity jak karta multisport lub medyczne ubezpieczenie i raz na 6msc dodatkowa premia uzależniona od wynikow także nie ma co narzekać. Jak ktoś chce pracować to zarobi.

Gutek

A wystarczy być dobrym i solidnym pracownikiem . Nie byłoby nerwów bo firma jest ok!!

Stary wyjadacz

Czy ktos cos wie na temat jednego pracownika ktory rzekomo handluje nielegalnymi substancjami?

Informatorka
@Stary wyjadacz

Tak wiem. I to nie od dziś a już od dawna, około 2 lata. Zmienił auto kupił działkę pod dom. Takie czasy...

Diler
@Informatorka

Ale on już tu nie pracuje. Został zwolniony za kradzieże w sąsiedniej firmie.

@Informatorka

Po pierwsze jeśli już ktoś się wpier...a w cudze sprawy to niech zweryfikuje informacje i nie nie nielegalnymi sybstancjami tylko czym innym. Po drugie to nie jest opinia o firmie a po trzecie tak zmienił auto ale bez działki jak już więc ku.rwa która się rozpruła niech czyta.

Daroraro

Dzień Dobry można wiedzieć na jakie mniej wiecej zarobki można liczyć w firmie AGC, Posiadam ponad dwu letni staż przy produkcji szyb zespolonych... Chcę się przenieść do Gdańska i nie wiem czy warto składać CV. Pozdrawiam

@Daroraro

Odpuść sobie kolego. Obecnie zatrudniaja ukraińców i to na sezon. No chyba ze chcesz pracować za 2500 a w listopadzie ci powiedzą przyjdzie pan w kwietniu jak sie sezon zacznie. Kierownik ok ale dyrektor oskubie cie z każdej złotówki. Zabiera za wszystko, brak okularów ochronnych i inne bzdury. Lepszy jest pressglass w tczewie.

Jakub

Kwestia wynagrodzenia to bardzo indywidualna część umowy i to można uzgodnić na rozmowie.

@Jakub

Tu nic nie jest uzgadniane. Dostajesz kwotę bez możliwości negocjacji.

Zwykły szaraczek

No i wchodzą nowe stawki z lutym. Większość już niezadowolona bo przecież się ukróci dobre. A tak na poważnie to myśle że będzie lepiej,fakt będą osoby którym to się nie podoba ale tylko te które obecnie dobrze zarabiały a mało robiły.

Pa pa

Ptak wrona jest przebiegły,ale wrona pod postacią człowieka to (usunięte przez administratora)

@Pa pa

Co chcesz przez to powiedzieć? Pamiętaj, że na forum wypowiadamy się w sposób rzetelny i merytoryczny odnośnie pracy w AGC Gdańsk. Wszelkie inne rozmowy nie stanowią żadnej wartości dla osób, które odwiedzają forum w celu pozyskania informacji na temat warunków pracy. Czy jesteś pracownikiem firmy?

AGC robotnik

Witam, firma AGC ogólnie płaci w miarę dobrze aczkolwiek wypłaty są niestabilne w ciągu roku z miesiąca na miesiąc potrafią różnić się o 500-800zl lub nawet więcej, wtedy nie jesteś w stanie nawet obliczyć po całym miesiącu ile zarobiłeś. W dodatku za nawet kilku dniowe zwolnienie L4 zabierają 1200 zł łącznie z dwóch miesięcy. Kierownik ma swoich fumfli jeden z nich brygadzista szczerbaty, pogania ludzi jak psy zero szacunku, typowy burak ze wsi.. W tej firmie jeden na drugiego gada ze się obija a sami nie lepsi. Wystarczy jedna spedzona przerwa na jadalni na śniadaniu a dowiesz się wszystkiego od obecnych tam i obgaudjacych- ranna zmiana na stałe z dużej linii. Co do dyrektora najgorszy człowiek w tej firmie nie kompetentny zero podejścia do ludzi i na każdym kroku chce ukarać i zabrac pieniądze z wynagrodzenia. Pozdrawiam

zk

Lubię atmosferę w AGC Gdańsk Sp. z o.o. za: dobrze płacą

@zk

Nie da się ukryć, że dla wielu osób wynagrodzenie jest czynnikiem warunkującym podjęcie pracy w danym miejscu. Co, oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia? Możesz powiedzieć nam coś więcej odnośnie warunków płacy w AGC?

Alfi
@zk

Atmosfera atmosferą. Jedni narzekają,drudzy nie. Narzekają głównie ci co pracują tu kilka kilkanaście lat i nie wiedzą jek jest gdzie indziej. Zarobki tu są dobre, peaca bardzo ciężka. Kierownictwo wporządku.

@Alfi

Dziękuje za informacje. Cóż, atmosferę w firmie kreują jej pracownicy i to od ich nastawienia wiele zależy. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Wnioskuję, że masz kilkuletni staż pracy w firmie. Czy to prawda?

Darek

Zatrzymaj tą opinię dla siebie. Wyraź opinie o firmie jak ci coś nie pasuje. Nie wszyscy muszą się lubieć ale nie trzeba tego publicznie pokazywać i wywlekać brudów.

Jolanta

Przede wszystkim zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl. Twój komentarz bazuje na obrażaniu osób trzecich. Nie tylko nic nie wnosi do dyskusji, lecz także - przede wszystkim, nie jest tutaj dozwolony. Serwis GoWork.pl służy użytkownikom do dzielenia się opiniami na temat pracy, a nie do powielania firmowych plotek, czy wzajemnych uszczypliwości. Komentarze, które nie są zgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte przez administratorów serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Belladonna

AGC,i kierownik czapla plus dyro Jaruzelski studia kończył w Moskwie pod okiem KGB

Robol z AGC

Masakra, pójdziesz na l4 to zabierają ci premie 600zl z dwóch miesięcy do tego z premi rocznej tez ci odlicza, a podwyżki ? Są jak UFO ktoś coś słyszał nikt nie widział.

Robol z AGC

Ma prawo zabrać z tym się zgodzę ale dlaczego z drugiego miesiąca zabiera przecież jesteś juz w pracy i wykonujesz swoje obowiązki. Nie zaglądam nikomu do portfela ale musi być jakaś przyczyna że większość pracowników narzeka, czy mają sobie wmawiać że a hu... przecież to nic że mi zabierają pewnie w innej firmę mają gorzej...

Jeśli chodzi o kierownictwo to jeden brygadzista pracowity drugi natomiast skończony baran któremu nic się nie chce. A co do dyrektora, to ludzi ma w (usunięte przez administratora) traktuje ich jak swoją własność byle im zabrać żeby zarobili jak najmniej. Skończony (usunięte przez administratora) i oszust.

ju

Banda idiotów którzy rządzą szczególnie jeden tzn. podobny do Jaruzelskiego takie same okulary

Świetna firma niestety 10 lat temu od tego czasu zarobki spadły o 50% znaczna większość stałych pracowników odeszła a nowi zatrudniani są przez agencie pracy tylko na sezon i dowiadują się o tym od innych pracowników albo i nie :) taka niespodzianka. Ogólnie wyzysk a zarząd traktuje ludzi jak śmieci

admin

Macie nowe opinie o firmie AGC Gdańsk Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw merytoryczną opinię o AGC Gdańsk Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w AGC Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AGC Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGC Gdańsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AGC Gdańsk Sp. z o.o.