Opinie o Bwe-Polska Sp. z o.o. w Świdnica Rynek 38

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bwe-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bwe-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bwe-Polska Sp. z o.o. w Świdnica Rynek 38

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bwe-Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Roko Nowy wpis

O kurcze nic się nie zmieniło nawet stawki

kamelia

w de firma ubezpieczy cię w KK krnakenkasse. Sprawdz sobie jak będziesz ubezpieczony w DE

Medina

To prawda, ja pracowałam blisko 4 lata. Nie ma nic złego w tym, że składki zostaną odprowadzone do niemieckiej instytucji; nie przepadną i dostaniemy kiedyś z Niemiec kawałek emerytury, oprócz polskiej. Ale niestety wiek emerytalny dal kobiet w Niemczech to 66 lat (tak mnie to wyliczyli) , czyli na ten kawałek emerytury będę czekać kilka lat. Gdyby zliczyć ten kawałeczek emerytury za sześć lat (od 60 do 66 lat) to wyjdzie razem kilka tysięcy złotych. I to jest właśnie to, co straciłam z powodu nieudolności BWE. Na pewno jest więcej pań w podobnej sytuacji(usunięte przez administratora)

olo Nowy wpis
@Medina

Sprawdz czy w ogóle zapłaca ci składki emerytalne.

felek Nowy wpis
@Medina

Aby dostac niemiecką emeryturę musisz min 5 lat pracować i to dostaniesz najniższa moze 50 euro.

Joanna

@Jadwiga Zaguba a jak wyglądają kwestie wsparcia opiekunek przez Bwe-Polska? Firma organizuje transport do docelowego miejsca pracy i wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności? Czy jest z agencją dobry kontakt przez cały pobyt za granicą? @Lidia od twojej wypowiedzi minęło już trochę czasu. Czy Twój problem został już rozwiązany?

Jadwiga Zaguba

Polecam firmę, ja pracuję dobrze więc mam wszystko dobrze wypłacone. Zmieniałam kiedyś "super opiekunkę", którą rodzina musiała pijaną wynosić z domu siłą. Zostało jej obcięte wynagrodzenie. Pracowała na moim miejscu 2 tygodnie i to co zastałam - tragedia, o rzeczach które zniknęły (biżuteria babci itd nie wspomnę). Wydzwaniała do mnie bo chciała mnie podać za świadka do sądu. WSTYD. Ja bym takiej sama sprawe założyła. Rodzina oczywiście nie zapłaciła za jej "usługi". Kij ma 2 końce

Czy po rozmowie w Bwe-Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Bwe-Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Lidia

W chwili rekrutowania opiekunki atmosfera jest super,koordynatorki niczym stare ,dobre znajome ale po podpisaniu umowy sytuacja zmienia się diametralnie.Miałam taką sytuację w ubiegłym roku,potrzebowali kogoś na zastępstwo na 2 tyg. ,pojechałam,poinformowano mnie,że będę się opiekować starszą panią,ktora porusza się samodzielnie,na miejscu okazało się,że pani jest leżącą pijaczką,firma poinformowała rodzinę,że przyjechałam na 2 mies. a ja miałam umowę na 2 tyg.,gdy prawda wyszła na jaw,córka pdp. wyrzuciła mnie z domu o godz. 22,firma nie była zainteresowana tym co dzieje się ze mną,nie zwrócili mi za bilet powrotny (usunięte przez administratora)zadzwoniłam do firmy ,sprawa miała być załatwiona dziś,wydzwaniam od godziny inic,panie koordynatorki nie odbierają telefonu i to jest właśnie ta miła atmosfera,która umiera z chwilą podpisania z nimi umowy.Ostrzegam przed tą firmą

opa

daj sobie spokój z tą firma

IWETKA
@opa

(usunięte przez administratora)Nr.1.Nie wywiazuja sie z obietnic.Nie placa wynagrodzenia tyle co bylo ustalone.Zganiaja na niemiecka firme....ze nie placi(usunięte przez administratora)Glupa udaja!!!!Nic dobrego NIE JEZDZIC NA ZLECENIA PRZEZ TA FORMĘ....KATEGORYCZNIE ODRADZAM.

Joanna

@llll - na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski o Bwe-Polska Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Według Ciebie firma jest 'działa nielegalnie'. Co przez to rozumiesz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

lll
@Joanna

firma nielegalnie ubezpiecza w polskim zusie. Nie wiem jak jaśniej to okreslac nie wypłacaja calości wynagrodzenia ani skladek zus.

korek
@Joanna

Nie rozumiem twoich pytań. Jeśli masz wątpliwości to napisz do zusu pismo. Zus wyjaśni tobie czy firma działą legalnie.

Barbara

Polecam firmę. Współpracuję z firmą Bwe- Polska już od 3 lat i jestem zadowolona, a co najważniejsze wypłata na czas i dobre zlecenia.

oro
@Barbara

chyba pracujesz w biurze i szefowa kazałą ci pisac

byly pracownik BWE

nie polecam firmy(usunięte przez administratora) w czasie pracy.. nie odpowiadaja na maile. Umywaja rece od odpowiedzialnosci gdy cos sie stanie, chodzi o ubezbieczenie. nie interweniuja. (usunięte przez administratora)

Joanna

@kkco masz na myśli pisząc, że Bwe-Polska Sp. z o.o. nie spełnia wymogów? Firma jest zarejestrowana w Rejestrze agencji zatrudnienia. Merytoryczne komentarze będą dla nas bardzo istotne.

rysiek

Taki młodszy specjalista ds. mediów społecznościowych ma całkiem niezłe zatrudnienie, bo oprócz dostępu do prywatnych świadczeń medycznych i zajęć sportowych jest jeszcze szansa na dwuskładnikowe wynagrodzenie. Dla mnie ważne jest to, żeby wypłata była terminowa.

olo

proszę sie wybierz lub zadzwon do zusu do świdnicy to ci powiedza zadaj sobie troche trudu

karola123

(usunięte przez administratora)potracaja pod byle jakim pretekstem(usunięte przez administratora)sztele maja dobre swoim tylko.uwazajcie bo pozniej to jeszcze i zdjecie wasze rozesla po innych agencjach ze niby jestescie nie godni zaufania.

kp

człowieku idz do zusu i zapytaj nie umiesz czytac po polsku nie spełniają wymogów ustawodawstwa polskiego

kk

firma dziła nielegalnie nie spełniaja wymogow do delgowania pracownikaow zagrnaice

ll

oni działaja nielegalnei nie maja prawa zgodnie z decyzja zusu ubezpieczać w polskim zusie

klp

ty chyba pracujesz w biurze ze takie bzury o oszustach piszesz, jakie benefity socjalne

ll

to czekaj aż oszust cie oszuka

klp

a ty pracujesz w biurze ze bez przerwy wypisujesz pozytywne opinie o oszyście

plk

stabilne zatrudnienie to kazda firma pisze dopiero okaze sie przy wypłacie jak cie oszukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Bwe-Polska Sp. z o.o. - Świdnica

Bwe-Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 74 ocen.

Bwe-Polska Sp. z o.o.