Opinie o Metal Work Polska Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metal Work Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metal Work Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Work Polska Sp. z o.o. w Baranowo

Macie info, czy jak szukają obecnie do pracy mobilnej inżyniera sprzedaży, to czy firma zapewnia auto służbowe? Chcą wiadomo prawa jazdy kat B, ale nie ma nic o samochodzie służbowym lub o konieczności posiadania swojego. A jak dają służbowe auto, to można używać je także prywatnie??

Zmieszany Nowy wpis

Dlaczego co roku lub co dwa pojawia się ogłoszenie na inżynieria sprzedaży do biura we Wrocławiu ?

Marta Nowy wpis
@Zmieszany

Aplikowałeś? Ciekawa jestem jakie warunki oferują? I czy te oferty spowodowane są rotacją czy po prostu powiększają zespół?

Anonymous Nowy wpis
@Zmieszany

Może po prostu zapytaj kierownika oddziału, na pewno chętnie udzieli odpowiedzi. Adres na stronie firmy.

Znalazłam ofertę sprzed 8msc na etat inżyniera sprzedaży. Powie mi ktoś jakich zarobków w ogóle można się spodziewać na tym stanowisku? Jak długo trwa ten początkowy program wdrożeniowy? Od początku jest już umowa o pracę czy początkowo okres próbny?

Marzena

Hej, a jakoś konkretniej? Z jakiego powodu? Nie ukrywam, że mnie interesują głównie kwestie finansowe. Jak tu wygląda terminowość wypłacania pieniędzy?

Vacat

Czy doświadczony handlowiec i menadżer w największej firmy w branży czyli SMC znajdzie aktualnie u Państwa jakieś godne uwagi stanowisko? Jeśli tak proszę o kontakt mailowy bedslavo@gmail.com

żabka
@Vacat

Wysłaliśmy ofertę związaną z wielką odpowiedzialnością finansową Pozdrawiamy

@Vacat

A czemu to smc zrezygnowało z Ciebie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Metal Work Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Baranowo
Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
Dawid

A jakie są zarobki na centrali?

@Git a czemu na centrali odradzasz ?

Robson

Mam pytanie , jak się pracuje w Metal Work? Mam możliwość podjęcia pracy i nie chce wtopić, pytam bo różnie się mówi o tej firmie.

@Robson

Jeśli do centrali to odradzam.

Krzychu 5103
@Git

A centrala się znajduje w brodowie ??

Michalina

@git czemu odradzasz do centrali?

@Michalina

Nieprzyjemna atmosfera i wyścig szczurów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Metal Work Polska Sp. z o.o.?

Podaj jaki dział i jaki region

Bed

Witam. Myślę o aplikowaniu do MW jak handlowiec techniczny. Czy ktoś obiektywnie powie mi jak jest obecnie postrzegana ta marka na rynku, trwałość,cena,dostępność ? Jaka jest atmosfera pracy i czy zarobki są godne zaintreesowania?

@Bed

Dobra marka i dobre produkty. Postrzeganie zależy od punktu siedzenia, firma stale się rozwija poszerzając udział w rynku. Jeśli chcesz aplikować jako handlowiec techniczny zrób porządną inspekcję swojej wiedzy z zakresu mechaniki , podstaw fizyki itp. Jeśli podstawy masz słabe to szkoda czasu. Atmosfera ... nikt tu się nie klepie po plecach, niezależnie jak będziesz dobry zawsze coś można poprawić. Temat wynagrodzenia najlepiej omówić podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli ktoś odchodzi to raczej nie z tego powodu.

FormerMW

Metal work to średnia półka ani bardzo dobre ani slabe produkty. Znani są na rynku, ale wiele firm preferuje np. Festo, SMC i mają z nimi umowy globalne, więc ciężko sprzedać metal worka dużym koncernom. Co do atmosfery ... to fakt nikt tam Cię nie poklepie po plecach, wymagają zebys dużo pracował tzn robił wiele ofert itp. ludzie w Poznaniu w centrali często siedzą w robicie do późna nawet 20/21 dla mnie totalny bezsens, ludzie są bardzo spieci czuć to jak się wchodzi do ich biura. Jeżeli chodzi o rozwój to jest to płaską struktura więc go praktycznie brak. Rozbawiło mnie w ich ogłoszeniu "dostęp do najnowszych trchnologii" ;) tzn. laptop, telefon i samochód ? Bo jeżeli chodzi o pneumatyke to też za specjalnie nie jest to nowa technologia ;). Co do wynagrodzenia to ustalić warto wszystko na rozmowie.

Weronika

Jeżeli zastanawiacie się nad podjęciem pracy w Metal Work Polska Sp. z o.o., to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową firmy - http://www.metalwork.pl/praca.html Jakie macie doświadczenia z pracą w tym miejscu?

Adrew

@Zainteresowany a skąd masz informacje na temat ich rekrutacji? Może firma poszukuje jeszcze pracowników na inne stanowiska? Będę wdzięczny za odp :)

Firma poszukuje aktualnie na stanowisko pracownika do spraw technicznych. Może ktoś choć odrobinę nakreślić na co mogę liczyć z ich strony aplikując na to stanowisko? Pozdrawiam

??

Powyższy wpis o tym że handlowiec dzwoni 6 razy w sprawie oferty za 50 zł nie zachęca do pracy w Metalwork na stanowisku inżyniera ds sprzedaży ponieważ może to świadczyć o tym że: - płacą niską podstawę i handlowcy żyją tylko z premii zależnej od 'targetu' - jest duża presja na wynik bo kryzys włoski sięgnął już do polskiego oddziału - oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw więc pewnie dużo jeżdżenia po tzw 'garażowcach' - brak porządnych narzędzi technicznych i projektowych dla inżyniera sprzedaży i trzeba brać klienta na litość dzwoniąc po kilka razy Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby się do tego odnieść ???

obeznany

Metalwork to pneumatyka tzw jednego projektu każdy producent maszyny który włożył raz Metalworka jako tańszą alternatywę szybko z powrotem wrócił do Festo. W firmach produkcyjnych w branży automotive gdzie liczy się cykliczność nie ma miejsca na częśty postój awaryjny na pneumatyce MW więc oszczędności tylko pozorne.

mario

Co mają handlowy do ich kiepskiego wsparcia jeżeli chodzi o narzedzia dla projektantów itp. Nie chce mo sie z każdym pytaniem dzwonić do nich ....bo tracę tylko czas .

ossu

@zyndram mają dobrą ofertę dla średniej wielkości przedsiębiorstw, ale jeżeli chodzi o wsparcie dla producentów maszyn to preferuję niemieckie wsparcie :), dla MW wielka 5 za podstawowy asortyment: złączki, mufki, rurki itp :)

ossuu

Genaralnie taka tania alternatywa do Festo, które jak wiadomo jest liderem na rynku pneumy. Ale podziwiam MW za ich upartych handlowców, jeden kontaktował sie w sprawie oferty za 50PLN...6 razy :), aż żal było odmówić :)

Alan

Zastanawiałem się nad aplikowaniem do pracy w Metalwork ale słaba jakość produktów, dość ubogi asortyment oraz tzw włoska organizacja pracy ostatecznie mnie zniechęciły, nie chciałbym świecić oczami przed moimi klientami których teraz obsługuję i raczej kojarzą mnie z solidną jakością produktów i niemiecką organizacją.

darsi

załączki mają dobre, ale powala brak sklepu intenrentowego

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Work Polska Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w Metal Work Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Work Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Work Polska Sp. z o.o.?

Metal Work Polska Sp. z o.o.